• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@falca1
mě žáha pálila na začátku těhu, pak byl klid a teď se to vrátilo. Všechno chutná divně, kovově. Což mě ale bohužel nebrání v jezení :angry: :angry:
6. črc 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andinecka Mě taky pálení žáhy nezabrání v jídle - ono je to potom i lepší, když se člověk nají :grinning:
6. črc 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@falca1
no to jo, ale já mám od začátku tohoto týdne chutě na sladký!!!! předtím mi to moc nechutnalo.
Asi si dělám zásoby na pondělí. Zůstanu-li v nemocnici, mám s mlsáním konec. Ale třeba se mi je podaří přemluvit, aby mě nechali ještě pár dnů doma a pak ať se děje, co se má. takže doufám, že do 14 dní máme Zuzanku u sebe.
6. črc 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda
Moc, moc gratuluji ke krásné holčičce.
6. črc 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Moc krásná je miška, tak si to užívejte spolu a jak budeš mít chuť tak nám nápiš jak to všechno probíhalo.
6. črc 2011 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 to zni nadejne. No nasla jsem jedno tady na bazaru, tak ho asi vezmu :slight_smile:
6. črc 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
gratuluju, Peti, ke krásné holčičce :dizzy_face: ..
Zdravím vás všechny z dovolené, jsme s manžou na Vysočině, tak chodíme po zámcích, horách a zoo a konečně si užíváme i trochy sluníčka :slight_smile: ..
Toho 13.7. bych se s vámi moc ráda viděla, budu ale ještě normálně v práci, takže to snad nějak udělám, abych měla volno..
A mám ještě jednu novinu, asi se nám zítra konečně podaří koupit byt! :grinning: Udělali jsme pro to snad už všechno potřebné, jen ještě musíme podepsat příslušné smlouvy a stěhovat bychom se mohli už k 1. srpnu! :grinning: Takže bych ještě stihla všechno zařídit, než se Jonáš narodí..
Mějte se zatím všechny moc hezky, ozvu se zase po návratu :zipper_mouth: ..
6. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Moc gratuluju, krásná holčička :slight_smile:
7. črc 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 To je super s tím bytem, tak držím palce, ať už to dojde do zdárného konce :slight_smile: A užijte si zbytek dovolené :slight_smile:
7. črc 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka29 užij si dovču:slight_smile: a držím pěstičky, ať to s bytem všechno dobře klapne!! :slight_smile: To by byla paráda, všechno by sis pro mrňouska Jonáška nachystala ve svéééém bytečku:slight_smile:
7. črc 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vilibalda Peti, obrovská gratulace!!! Miška je nááádherná princezna :dizzy_face: A taky chci určitě slyšet co nejvíc postřehů z porodu a porodnice. :slight_smile:
@snazilka_2011 To lehátko pro malou máme doma a je nádherný :slight_smile: Už se těším, až se bude houpat. Kamarádka ho koupila v jiném designu pro chlapečka a líbí se mu tam, tak snad to bude dobrý i u nás! :slight_smile:
@falca1 My nosítko budeme kupovat určitě, ale až se malá narodí. Chci zajít do Brány k dětem a vyzkoušet si různé typy... na šátek se taky necítím :sweat_smile: A nosítko by mohl občas využít i manžel na výlety...jinak to potřebuju já, na každodenní venčení dravé zvěře :grinning: Neumím si představit tahat pořád kočárek a ještě psa...
@terezka29 Užijte si dovču, já tiše závidím!!!! :slight_smile: A moc gratuluju k bytu!!! Krásně vám to vyjde s malým do svýho :dizzy_face:

Jinak jsem si koupila maliník, ale sáčkovej a jsem asi divná, ale chutná mi! :sweat_smile: Ale u našich na zahradě máme maliny, tak myslíte, že by šlo ten čaj vařit z čerstvých listů???? Jako mátu třeba...?
A žáha mě nikdy nepálila, až v těhotenství...ve druhým trimestru to trochu ustoupilo, ale teď jím Rennie prakticky celodenně! Pořád je mi špatně na zvracení, ble... :zipper_mouth:
Už se vážně těším na porod až budu mít malou u sebe v náručí a ne v bříšku!!! Pomalu mi jde pupík dolů a pronese se hrozně! Nálady mám poslední týden hrozný, všechno mě bolí, tlak mi lítá nahoru a dolů, buší mi srdce...aaach jo. Už ať ležím v porodnici :grinning:
7. črc 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lutsousek s tím malinikem, to by bylo fajn, naši maji taky, ale mam pocit, že moje babi, ho pila, ale sušeny... natrhala si listy usušila a pila :slight_smile: ja si budu taky kupovat ten sačkový, páč ten sypaný mě teda nechutna :grinning: a co lnene semínko, mas?? :slight_smile: ja mam ale ještě jsem ho neprubla... budeš ho jist tak nebo ho spaříš? :slight_smile:
@vilibalda Miška je překrásna!!! Ja už chci takiii... :slight_smile:
@terezka29 užívej ještě volna a naber sily... ja se ted pořád divam na nejaky pobyty jen na par dni na horách, že bych prubla jet v říjnu/listopadu i s malou, bude mit cca 3 mesice... když letos nikam nejedem... no ještě uvidim... :slight_smile:
7. črc 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, dneska jsem udělala zkoušku z chorob exotických zvířat, ještě mi zbývá v červenci patofyziologie a v srpnu patologie, abych měla splněný předměty za tenhle ročník, než přeruším studium :slight_smile: Pak už budu jen doma psát články a disertačku :sunglasses:
A už jsme konečně objednali kočárek, nakonec vyhrál ABC design Viper 4S v černooranžový barvě :slight_smile:
7. črc 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vilibalda jeeee, Peti, mooooc gratuluju!!!! :dizzy_face:
@terezka29 preju vam krasnou dovolenou, hlavne odpocivej a moc blahopreju k bytecku!!!! :wink:
@ani84 Tobe taky velke gratulace ke zkousce! Jsi sikulka!!! :wink: :slight_smile:
@lutsousek Luci, tak co epino? jak si pokrocila? :wink:
@kackaberuska jak to vypada s tou stredou 13.7. bude ten srazik? :wink:
7. črc 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast tyy jo Sari, ted koukam, ze ty uz to mas s malou taky za par... :dizzy_face: ja uz mam poradnej brousek.. :grinning: sotva se valim... :grinning: :grinning: :grinning:
@ani84 my mame taky tento kocarek, akorat ve fialovo cerne, tak doufam, ze budeme s kocarkama spokojeny.... :wink: :slight_smile:
7. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Taky se přidávám a moc moc gratuluju..malá je fakt nádherná:o) A taky budu ráda, když napíšeš víc o porodu a celkově, jak si byla v porodnici spokojená a tak...
7. črc 2011 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka já s tím počítám, záleží na vás. Co holky? Středa 13.7. v kavárně? Já tam můžu být už cca v 14:30.
8. črc 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka kamarádka má viper 3 s, používá ho od dubna a zatím spokojená je, tak snad bude tenhle taky dobrej :slight_smile:
8. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
13.7. bych snad do kavárny mohla, minimálně do tří ale musím být v práci.
8. črc 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky mohla - akorát záleží jak mi bude - ale mohla bych taky brzo klidně těch 14:30 :slight_smile:
8. črc 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Kači, ráda bych, ale nevím, jak se tam dostanu :unamused: mhd nemužu, a i v autě jsem ted nedávno chytla takovýho křečkouna, že fakt nevím, pokusím se aspon na chvilku, že by mě tam chlap zavez... :slight_smile:
8. črc 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast No na to lněný semínko se nějak necítím. Mně bude stačit ten maliník :slight_smile: Ještě si o víkendu natrhám čerstvý lístky a zkusím je.
@lennikka No s epinem jsem na dobré cestě. Už jsem na 27cm, aniž bych cítila tlak nebo bolest...takže to do porodu určitě zvládnu nacvičit na těch 31cm a pak děj se vůle Boží :sweat_smile: Ale hrozně mě to uklidňuje, to musím uznat. Ono se to nezdá, ale 27cm už je dost, když se na to pak koukám :grinning: Tak snad to bude bez nástřihu nebo jen s minimálním poraněním.
A toho 13.7. bych se snad ukázala. :slight_smile: A klidně brzy, kolem té půl 3.
Jinak jsem dneska byla na obědě s kamarádkou a tím jejím drobečkem měsíčním a byl úúúžasnej! :dizzy_face: Já už chci mít taky miminko u sebe a vozit ho v kočárku... chjo.
8. črc 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska ja muzu az okolo te ctvrte, jelikoz jdu na 14.30 na cvico... :wink: Tak jestli tam vydrzite tak dlouho, tak se za vama jiste na chvilku zastavim.. :wink: :slight_smile: a dame si s Tonickem nejakou tu jejich dobrotu... :grinning:

@lutsousek a proc nebudes to lneny seminko? Jinak teda 27cm to smekam, to je super vykon... :wink: a to necvicis ani tak dlouho, ne? :wink: Jsi sikulka... :wink: Ja nad tim porad uvazuju...

@sarkast kdyby Te nemohl nejak zavest manzel, tak bych pro Tebe klido sjela, jo... :wink: :slight_smile:
8. črc 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, jsi zlata... jenže on dělá do 16:30 takže kolem 45 je doma a na tu 17 by mě tam asi hodil, jenže jak to vidim, nikdo tam už asi nebude, když se začne v 14:30 :unamused: ty mas firemní auto i když jsi na mateřske??? :slight_smile:
8. črc 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek - já jsem to lněný semínko jedla jen 3dny a mělo to skvělej účinek, a to jsem měla vždycky 3lžičky v jogurtu - stejně - je třeba na pečivu tak je to jedno. Já budu určitě papat semínko - protože ho mám ještě dost, tak ať ho nevyhodím :grinning:
8. črc 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda No ta je kouzelná!!! Gratuluji!
@lutsousek tolik cm? Téééda, super! Taky mě tím nahlodáváš :slight_smile:
@terezka29 Velká gratulace k bytečku. To ještě krásně stihnete zabydlet :wink:
@sarkast @lennikka já jdu pred tím k doktorce, takze buď bych pak na vás počkala tak, že bych courala po městě nebo budu s @lutsousek sedět v kavárně. Asi vyhraje ta druhá možnost, jestli @lutsousek souhlasí :confused:
9. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já nakonec v tu středu můžu kdykoli, ale jsem klidně pro pozdější hodinu :slight_smile: ..Můžete sem ještě jednou nějak napsat, kdo kdy kde bude, abych se napojila? Děkuju..Ať dočítám, jak dočítám, pořád v tom mám nějaký maglajz :slight_smile: ..
10. črc 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka @falca1 No mně stačí ten maliník a epino. Nějak asi nemám žaludek na ten rosol :sweat_smile: Navíc s mýma alergiema na kde co, nechci riskovat, že se osypu před porodem. :confounded: Tak snad to zvládnu i bez semínka. :wink:
@kackaberuska Já určitě souhlasím :slight_smile: Pokud tedy nebude pršet a blížit se bouřka. To jsem nepoužitelná a jen ležím... Ale hlásí sluníčko, takže by neměl být problém a o té půl 3 můžu být v kavárně :slight_smile:

Jinak za mě epino můžu doporučit na 100%. Ale uvidí se po porodu, jestli opravdu pomohlo :wink: Cvičím chvilku a hlavně dost nepravidelně... ne každý den se mi chce a mám klid a čas. :sweat_smile:
10. črc 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek já si myslím že to určitě zvládneš, když cvičíš - mě by se nechtělo zase do epina

já jsem na tom stejně s tou bouřkou a deštěm - taky většinou nemám na to někam chodit - navíc já se bouřek hrozně bojím :grinning: , ale sluníčko má svítit (extrém ovšem je těch 32stupnů :wink:, doufám že mají dobrou zmrzku a hodně), taky přijdu na půl třetí. Je to ta kavárna na kounicové??
10. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdete zase do encounteru? Já mám ve středu kontrolu, takže do Brna jedu, tak mi třeba vyjde se zastavit, uvidíme. Mají mi totiž dovézt kočárek, tak to bych musela mazat do Blanska, ale třeba bude kočárek už zítra :slight_smile:
Jinak musím říct, že lutsouskovi to jde s epinem fakt super, to já takový štěstí vůbec nemám (i když cvičíme přibližně stejnou dobu, tak jsem tak max na 22cm), možná budu ráda, když se do porodu dostanu aspoň na těch jejích nynějších 27cm. Ale třeba u mě zapracují nějaké hormony a půjde to líp, kdo ví... I tak si ale myslím, že to není špatná věc, protože člověk si vyzkouší, jaké jsou pocity (tlaky, tahy,...), když máte v sobě něco tak velkého (no ono to zní trošku perverzně jen ty pocity extra příjemné nejsou a myslím, že je fajn o nich dopředu vědět, že pak člověk není tolik překvapený a je víc v pohodě, jestli to teda jde :grinning: :wink: )
11. črc 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek