• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka ok. já si ale myslím, že tam ještě budem.
11. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 @kackabk jj holky, zase se sejdeme v Encounteru na Kounicově 35. Zavolám tam a dám tam raději rezervaci. Mají výborný ohromný poháry a klimatizaci, tak to bude na to teplo ideální!
11. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 @petrus77 Holky, myslím na vás!
12. črc 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska
Kači, a v kolik tedy bude ten sraz? Těším se :slight_smile: ..
12. črc 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 13.7. od 14:30 na vás budu čekat v Cafe Encounter na Kounicově u poháru. Nejak se postupně sejdeme a pak rozejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska
děkuju za info :wink: ..ale ještě jedna zmínka o poháru a budu se muset rozmýšlet, na koho se těším víc! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@terezka29 :grinning: :grinning: :grinning: hodne dobry!!!!! :grinning: tak ze psssst...nebo me ted prave zacala honit mlsna.. :grinning: no v mrazacku by se nejaka zmrzlinka nasla... :grinning:
12. črc 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adelka89 @petrus77

Budu na Vás holky myslet! :slight_smile: určitě to dobře dopadne!!! DRŽTE SE :slight_smile: :dizzy_face:
13. črc 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska @terezka29

Už je 14:30 ?? :sweat_smile: mám šílenou chut na pohár... snad dneska ty tropy minou Brnou, jinak mě asi bude muset přejit chut... :confused:
13. črc 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast ted jsem dorazila do kancelare a jak vcera a predevcirem bylo po ranu prijemne, tak dneska je vedro uz od ted, takze to asi opravdu bude dnes narocne :confounded: :unamused:
13. črc 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 ahoj, tak jak jsi dopadla??
13. črc 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska @sarkast já to v tom horku asi taky nedám:frowning2:
13. črc 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 dekuji za zeptani, vcera mi bylo fakt docela dobre, cely den jsem lezela, ale dneska prestoze lezim a nic nedelam mam bolesti a tvrdnuti v podstate od rana. nevim jestli jsou to zase poslici nebo co, tak se snazim hledat ulevovou polohu pokud to nepomuze dam si sprchu a pokud ani tonepomuze pojedeme. Neni to nic silneho co by se nedalo vydrzet jen je to neprijemne, tak proto jsem jeste doma. Mozna jeste nezabralo magnezko co jsem mela rano nebo ja fakt nevim.
Vsechno je to komplikovanejsi, manzel jede v pondeli do Rakouska na sluzebni cestu takze musim k nasim to je 100km cesty porodnice tam je super, ale nenidostatecne zarizena pro nedonosenatka, takze kdybych nahodou predcasne porodila budou nas muset prevezt stejne do Brna....
13. črc 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 nestraš :slight_smile: musíš miminku říct, at to ještě vydrží v bříšku, že u maminky je nejlip... :slight_smile: :dizzy_face: tak to dělám ja, když mě bolí bříško, říkám male, at ještě chvilinku vydrží... Jinak muj muž jede zítra do Rakouska, a pry mi tu nechá auto! :grinning: takže se mužu sama odvest do porodnice! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
@kackaberuska
tak uvidíte, ja ještě venku ani na balkone nebyla, tak nevím, jak tam je, ale slyším, že fouká větřík... bud dorazím na 14:30 dle dusna a horka venku nebo na 17 mě tam hodi muž... :slight_smile: ale taky ještě uvidim, hlavně aby byly miminka naše v pořádku... ne? :dizzy_face: :slight_smile: jen vás pak už asi neuvidim, páč pak porodim, a budu mit maleho mrnouska, a když to pujde se videt, tak zase vy budete rodit a budete mít male miminka doma :slight_smile:
13. črc 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast domlouvame ji porad :slight_smile:
Manzel bude jezdit takhle do Rakouska 4 tydny a na vikendy bude doma, no uz se tesim az ty sluzebky budou za nama to uz budeme v 35tt a pak se uz muze Verunka klidne narodit do te doby nene :wink: snad poslechne.
Nehlede na to ze by porod manzel na 90% nestihl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 Ahojky, jestli Te to uklidni, ja mam tvrdnuti bricha snad od 15.tt, od 31.tt mam poslicky, a nekdy fakt kruty, ze se kroutim az k zemi, CS 4, miminko ma hlavicku uplne dole; doma dvouleteho raraska... ale snazim se teda presvedcit miminko, aby to jeste vydrzelo v brisku. Ale dr. rikala, ze je velke, tak kdyby se narodilo driv, nebyl by to problem. Jo, a jako babskou radu mi doporucila popijet vino, tak 2x denne deci. A trosku to pomaha. Ja to uz cetla v nejakych starych babskych knizkach, ze proti predcasnemu porodu se ma po lzickach podavat cervene vino :wink:
13. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 dekuju za radu to vino zni zajimave :slight_smile:
ja mam tvrdnuti prave taky od 15tt ale ted je to fakt caste, zadnych 10-15 za den ale 15 za hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho ty bolesti,mala je hlavickou taky dolu a vniutrni branka se uz otvira, takze mi proto hrozi predcasny porod.
tobe uz se drobek narodit muze :wink: zvladli jste to skvele 36tt je super, strasne rada bych se knemu taky dopracovala.
13. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 Uvidis, to bude dobry. Mne se uz taky otvira branka. Ja bych chtela vydrzet do pulky srpna, ale teda moc to nevidim :confused: . Ale chodim jeste na forum Srpnovek, je nas tam kol. 10 a 3 holky uz maji miminka, jedno se narodilo tesne nad 1 kg a vsechna miminka jsou uplne ok, takze neboj. Zkus to vino, trosku pomaha. Mne bricho tvrdne tak ze ztvrdne a je tvrde treba 1,5h :angry: . Magnesium mi vubec nepomahalo, kamaradka rikala, ze je lepsi pit mineralku magnesii, ze to organismus umi lepe zpracovat. Tak drzim palecky!
13. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska tak jak to vidíš Kači? Dorazíš? :slight_smile: ja ještě stale nevim, asi ano, tady na Lesne, dost fouká vítr, tak mi nepříjde, že je parno, horko jo, ale včera a předevčírem to bylo horší, podle me... :slight_smile: takže fakt nevim...
13. črc 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já určitě dorazím, když jsem dala rezervaci :sweat_smile: Doufám, že dorazí i @lutsousek, když to slíbila a pak po cvicení @lennikka. Teď jdu na gyndu a pak rovnou tam...a když nikdo nedorazí, vyrazím ke kámošce. Tady ve městě taky fouká, tak to bude příjemnější než to dusno, co bylo.
13. črc 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dorazím, chci jít trochu dřív - ještě se chcu zastavit v centrumu nebo v bráně a potom hnedka do kavárny do 14:30 tam budu určo, akorát asi né moc dlouho :frowning2:
13. črc 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Ja asi taky... tady se zatahlo a fouká vitr... tak je tam relativně ok :slight_smile: tak ja za hodku vyrazím... :slight_smile: pa
13. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 neboj, 31tt uz je taky vcelku slusne, precejen to uz bude mit minimalne 1,5kg :wink: Ja trpela na tvrdnuti minule tehu, byl to masakr a presne jak ty, maly otoceny hlavou a sestouply asi od 6m :confounded: Ale nakonec jsem ho udrzela do terminu (dodnes nechapu jak :confused: ) Brala jsem Mg (10tb denne), ale nejvice pomahalo proste lezet, lezet a lezet. I kdyz s mladsim ditkem to fakt moc nejde, to znam moc dobre :wink: Zkus zaridit co nejvice hlidani, urcite jeste alepson mesic vydrzis :slight_smile:
13. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast ty uz to mas Sary taky za par :slight_smile:
13. črc 2011 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrus77 jj, mam... a navíc mam "zaracha" :fearful: pokud to tak mužu napsat... muj muž nechce abych sama jela tramvaji za vama do centra... :frowning2: tak ted nevim... už jsem nachystana, natěšena, ale jestli me zase chytne křeč... :unamused: ach joooo....
13. črc 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já bych taky strašně rada přijela ale i když fouká vítr tak me je teda napadnuti. Dopo jsem byla u dr. a su rada ze jsem se doplazila domu. Me je teda hrozny horko!! Nevím jake mate zkušenost, ale me moc v MHD pouštět sednout nechtějí.raději všichni dělají ze me nevidi :unamused:
13. črc 2011 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jenže ja jedu z konečné... :slight_smile: polovina tramvaje je prazdna a vystupuju přímo tam :slight_smile: Navíc je mi fajn, venku je zataženo a fouká vítr, těšila jsem se, ale neda se nic dělat, má o mě strach, moc dobře ví, co mi ty otřesy z auta delaji, včera jsem byli v kr poli v dm a zase jsem doma před barakem nemohla vystoupit, jakeho jsem měla křečka!!! Ale stačilo to rozdýchat a po cca min. bylo po všem, břicho mě sice stvrdlo, ale pak už nebolelo, a da se i říct, že jsem si na to zvykla... ale dneska jsem pro případ vzala 2 magnezka... :slight_smile: ale budu doma... Zítra bude mimo čr a kdo ví, třeba bych z toho dnešního výletu mohla začít rodit... jak naschvál, což u mě funguje na 100% !!!!!! :sweat_smile: :grinning: Tak snad tam Kačka nebude sama... :cry: ja vás už asi do porodu neuvidím, a po porodu budu mít jiné starosti, a když to bude možné se videt, cca 2 měsíce, tak zase vy ostatní budete rodit, nebo budete po porodu, takže to vidim až na vanoce :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych asi dorazila kolem 15:30, tak snad tam někdo budete :slight_smile: Když se teda teď šéf nerozhodne, že budem ještě operovat želvu a já ji tady nebudu pak do večera budit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma, rekla bych ze jsme dopadly docela dobre, CS je sice 3 ale Verunka se posunula nahoru asi tim jak lezim, takze vnitrni branka je uzavrena, cipek se prodlouzil a doktor rikal, ze nevidi duvod proc bych tam mela lezet, musela jsem teda podepsat reverz protoze mi hospitalizaci nabidli, ale nebyla akutni. Dostala jsem inj.magnezka a mam lezet. V patek jdu jeste k doktorce na KO.
Verunka ma 1300g a odpovida 29tt takze je mensi, ale sikulka :slight_smile:
dekuju ze jste na me myslely.
13. črc 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek