• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@adelka89 Tak to je dobře, že to dopadlo dobře :slight_smile: Tak hlavně odpočívat pokud to půjde a vydržíš až do konce. Já jdu na KO zítra a docela se začínám bát a nevím proč.
13. črc 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 ahoj, no já jak nemám moc velký břicho, tak ze začátku jsem jenom stála až v tom 6-7měsíci mě začali pouštět - ale i teď mám výčitky svědomí když nastupuje nějakej stařec :grinning: . Ale říkám si když by měl nějaký remci ukážu mu těhu průkajdu že už skoro rodím :grinning: :grinning:
13. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 to jsme radi ze to dobře dopadlo :slight_smile:
14. črc 2011 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adelka89 super, tak to je parada, ze mas od doktora jen dobre zpravy... :wink: :slight_smile:
@kackaberuska Kaci, moc se omlouvam, ze jsem vcera nedorazila, byla jsem na cvicu a nebylo mi vcery zorvna nejlip :unamused: a tak se mi uz vubec nechtelo jezdit zpet do centra a mazala jsem radeji domu... :wink:

Jinak dnes v noci jsem teda vubec nemohla spat, vzbudila jsem se kolem pul noci a do tri hodin jsem okounela...bylo strasny dusno, cekala jsem porad na to az zacne nejaka ta bourka a ono nic.... :rolling_eyes:
14. črc 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak včera se lutsouskovi narodila holčička Isabella:o) Bohužel nic bližšího nevím, protože to mám zprostředkovaně přes jednu naši společnou kamarádku..ale určitě jsou v pořádku :slight_smile:
14. črc 2011 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky
dekuji, mam taky velkou radost :slight_smile:
14. črc 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ve Slatině se přehnala teďka menší bouřka, já jsem s toho vedra taky vůbec nespala, tak snad to teďka bude lepší :grinning:.
Jinak včera přišla na sraz Peťa ukázat nám Mišulku - je moc krásná.
14. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za sraz a opět moc fajn povídání...pohár byl jedinečný :sunglasses: A ještě jednou děkuji @vilibalda, že nás přišla s Miškou namotivovat!
@efendy82 tééda, no tak proto nedorazila do kavárny :grinning: To je krásný!!! :dizzy_face:
@petrus77 @lennikka @sarkast neomlouvejte se, všechny jsme pochopily, že už je to naročné v takovém počasí někam dorazit. Hlavně ať je vám dobře.
Komu je v Brně špatně, ať vyrazí do Čech. Jsem teď u rodičů u Pardubic. Lilo a bouřilo celou noc a teď je pod mrakem 23°C.
14. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Tak tady je furt dusno a večer jsem akorát zdálky zahlídla blesky. Taky děkuju za sraz, musíme se ještě domluvit na ten srpen :slight_smile:
@efendy82 Jéé, super, už začínají miminka přibývat :slight_smile:
14. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Kači, mě je to líto, ale nedalo se nic dělat... asi vás už do porodu neuvím :unamused:
@lennikka to mi povídej!!!! :rolling_eyes: ja od 1 do cca 5 nespala a bylo mě tak blbě, že jsem jen seděla na posteli, přehozeny mokry ručník a brečela jsem jak želva, jak mě bylo zle!!! :frowning2: doufám, že aspon dneska bude dýchatelno!!! Muj je ve Vídni, tak snad nebudeme rodit...
@lutsousek tak to je super!!!! My budeme mít nakonec taky Isabelle :grinning: měli jsme trošku na matrice problem, ale dali nám to... :slight_smile:

Škoda, že jsem neviděla včera malou Michalku, to musí být malinkate miminko, holčička... už se těším na tu svou...
Zítra na 9 jdem na vážení a odkah, a monitor, tak jsem zvědava, kolik ma ta naše beruška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 tak to je krásná zprava :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 dalsi krasna zprava, :dizzy_face: gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, tak to je od lutsouska pořádný překvápko :slight_smile: Ale je pravda, že už měla dlouho a dost ty poslíčky... Musela to být rychlovka...
Jinak jsem holky moc ráda, že jsem se včera přemohla sednout na tramvaj směr česká a ne směr nádraží a že jsem se s vámi potkala, bylo to opravdu příjemné :wink: Dneska zas od rána lítám po bytě, uklízím, peru, peču,... Má nám přijít do nového bytu sešlost kamarádů, ale já už zlehýnka padám na ústa, takže asi budu dnes spát jak šípková růženka vedro-nevedro :grinning:
14. črc 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 tak to zprostředkovaně veliké gratulace! :dizzy_face: je moc pěkné vidět přibývající mimiňa :slight_smile: ..
Miška byla včera moc krásná :dizzy_face: ..Taky děkuju za srazíkové povídání, byl to výborný relax..ráda vás ještě v srpnu uvidím :wink: ..
@sarkast jaktotak, že jste nakonec změnili jméno? :wink: ale je tedy móóóc hezké :slight_smile: ..
14. črc 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 no Anetka bylo od začatku, aniž bychom nad jmeny moc uvažovali... Jenže pak jsme se do toho obuli :grinning: a vybrali Claudii, Charlotte a Isabelle... teda, vybral muj drahý :grinning: nechtěl české jméno... no mě a pak i jemu ke konci se ta Isabelle zamlouvala nejvíce, tak jsme kyvli a jeli na matriku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na matrice se moc netvařili, pry že se musí podívat, zda toto jmeno jde... ale šlo :dizzy_face: jenže všichni kolem nas už male jinak než Anetka neřeknou a maji problem si na Isabelle zvyknout... :grinning: takže tak... :slight_smile:
14. črc 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra je vyprodej v Nextu. Ja jsem mimo brno.takze usetrime :grinning:
14. črc 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast My jsme taky s výběrem měli problém, na konec jsme vybrali Anna a Karolína - každej malé říkal Anička, ale já furt že to bude spíš Karolínka, nakonec jsme se nemohli s manželem dohodnout a vybrali úplně jiný a je to Jůlinka - a při představě že by se náhodou narodil kluk i když nám doktorka holčičku potvrzovala :frowning2: , no už bych přehodnotila i to klučičí jméno :grinning: .
15. črc 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já doufám, že budeme moct Lucce brzo popřát osobně (nebo teda aspoň zprostředkovaně tady):o) Určo jak měla natrénováno s Epinem, tak měla porod bez komplikací a brzo ji pustí domů:o)
15. črc 2011 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Moooc gratulujeme (já a bříško :wink: ) !!! Už se těším, až tu princezničku taky uvidím. Jsem zvědavá, jestli epino pomohlo. I když u prvorodiček se to asi špatně hodnotí, když neví, jaké by to bylo bez něj :confused:
15. črc 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek jeeee, tak gratulace nejvetsi!!!! :wink: :slight_smile: Tak to mam velkou radost!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zrovna ve stredu, jak jsem byla na cvicu, tak mi povidala jedna jeji kamoska, ze uz to mas mozna za sebou, ze videla manzela v porodnici, a ja ji rikam, ze to asi ne, ze jeste psala, ze prijde ve stredu na srazik...no a ono to byla vazne pravda.. :sunglasses:
@sarkast taaak vcera jsem si jela vyzvednout ty latkovky v Bystrci, jsou naprosto bozi!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Mam z nich velkou radost!!! Nejkrasnejsi jsou, kdyz ty jednovelikostni zmensis o ten jeden druk, tak to vypada uplne bozsky.. :dizzy_face: Uplne si to na prckovi predstavuju!!! :grinning:
Jinak ohledne jmena, zmenu neplanujeme, akorat se nas nekdo onehdy zeptal a jake nahlasite holcici jmeno, co kdyby to nakonec byla preci jenom holcicka? :grinning: No a my jsme se na sebe s manzelem podivali a nezavisle na tom, ze bysme o tom pred tim spolu mluvili, tak jsme rekli, ze by to nejspis byla Tonicka Antonie, protoze uz Tonickovi rikame Tonicku, tak aby pak nemel v hlave zmatek... :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adelka89 To je super, že se ti to zlepšilo :slight_smile: :wink: :slight_smile: řekli ti něco k tomu CS 3? já jen vím, že ším je vyšší číslo, tím se víc blíží porod..
15. črc 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast to je překvápko, změna jména :slight_smile: Isabellka je pěkné jméno, dobře jste vybrali:slight_smile:
15. črc 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus77 už má porod taky za sebou!! Už prý porodila :wink:
15. črc 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek velikánská gratulace k holčičce!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Ivi, tak jak jsi dopadla v poradně?? :wink:
15. črc 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no infekce jsem se zbavila, ale malej má hlavičku pořád strašně dole a musím pořád jen ležet s nohama nahoře a mám se snažit vydržet alespoň do 32. týdne, ale nejlepší by bylo do 36. pak prý už je to jedno. Ukazovala mi to na ultrazvuku a je fakt úplně nacpanej na ten čípek. No tak mě moc nepotěšila. Ale neotvírám se a čípek se zkrátil o nějaký dva mm což podle mě může být i tím, jak to měří a CS mám pořád nula, tak nevím jak moc teda mě hrozí, že porodím dřív. Ale snad vydržím ještě aspoň těch 6 týdnů. Musííím!!! A ty vše ok? Už nemusíš ležet? Já si nedokážu představit, že by byl malej třeba za dva týdny tady. S tím jsem teda nepočítala :slight_smile:
15. črc 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne dr. vubec nerikala, ze bych mela lezet, i kdyz mam do terminu jeste mesic a dle nalezu dr. rikala, ze to muze byt uz kdykoli. Ale mozna i proto, ze ma malej uz 3 kg. Ja bych teda do terminu pockat chtela, kvuli sestrine svatbe :sunglasses: . A je pravda, ze kdyz rano vstavam, tak je to ok, ale kdyz jdeme s malym na prochazku, tak me dole vsechno boli, lezu jak kacena klonovana s hlemyzdem s silene se ksichtim, protoze me to fakt boli, jak je miminko dole. CS mam 4, vnitrni branku zaslou, otevrena na 1 - 2 prsty, ale cipek ok.
15. črc 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Mudr. ti řekla, že bys mohla už za 2 tt porodit? Neboj, malej v bříšku určitě ještě vydrží, aspoň do toho 36tt. Psala jsi, jak je velkej? kolik váží? Ono už i ve 34tt to není katastrofa, ale ideální to samozřejmě není. Držím moc pěstičky, ať máš malého v bříšku co nejdéle :wink:. Jen radějii odpočívej!! :wink:
15. črc 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 no ty už máš krásně veliké miminko, Veru :slight_smile:
15. črc 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Hm, se toho porodu desim, dr. rikala, ze jsem na ctyrkilove miminko moc mala. Ale znam mensi a drobnejsi holky, co rodily ctyrkilace prirozene... au au au. Honzik mel 2,65, byl venku na JEDNO! a opravdu velmi slabe zatlaceni. Ted se bojim, ze jestli Vojtiska ukecam a vydrzi do terminu, tak budu mit nastrih az na zada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek