• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lutsousek
Obrovská gratulace!!! :slight_smile: jsi šikulka... mala je rozkošna, a ta první fotečka čerstve po porodu, až se mi zasklily oči :slight_smile: musí to byt super zažitek, už se těším na ten svuj :grinning: :grinning: :grinning: díky za info z Bohunic, snad taky narazim na dobré ošetřující! :sweat_smile: tak se drž a užívej to malilinkatý miminečko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek
gratuluji, Luci, moc! :dizzy_face: krásně jste to zvládli, manža je šikula, a vám dvěma holkám to moc sluší :wink: ..
17. črc 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @terezka29 Holky, moc děkuju!!! :dizzy_face: Užívám si mateřství naplno, je to skvělý mít mimčo konečně u sebe a povídat si s ním na živo :slight_smile: A taky si konečně vidět na nohy a moct se v klidu oholit :grinning:
17. črc 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lutsousek ja si chci v klidu oholit něco jiného!!! :grinning: :grinning: :grinning: nohy ještě zvladam :grinning: ale i tak se na to těším, docela ti závidim, že už to všechno máš za sebou a ted si budeš jen užívat a užívat s mrnouskem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se na malou těším, až ji uvidim v realu a na živo! :grinning:
17. črc 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Však já taky nohy nemyslela :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem si připadala jako nový člověk, když jsem si poprvé sedla do vany bez břicha a viděla si na ni :grinning: :grinning: Však neboj, taky tě to za chvilku čeká, ani nemrkneš a budeš mít malou u sebe. A teda Isabelle? :wink: Nechápu, proč dělali Zagorku na matrice, jen kvůli e na konci... Neboj, až moji malou uvidíš, tak budeš mít s sebou i svoji Bellinku :slight_smile:
17. črc 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek no, my chtěli ss ll :grinning: asi proto... ale to jedno, už tak máme... :slight_smile: to víš, praštění rodiče... :grinning:
Aha, tak to ja tě nepochopila, mě to musíš psat jasne... :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak kolik jsi platila za ty nadstandardy? Ja bych chtěla taky, asi ten s vanou, myslím, že říkali 700,- ??? stojí tak i ty dva ostatní? A ten lužák je za kolik 1400,- na den? Ja se jen ujištuju, víš... :grinning: :slight_smile: díky moc... včera jsme tam byli, jeli jsme si projet trasu, a kouknout se, kde je ten vjezd přímo před porodku... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek mo cgratuluju, už se taky nemůžu dočkat až to budu mít za sebou, u mě to vypadá na vyvolání za cca 14 dní...klidně by si malá mohla pospíšit a zvládnout to sama :slight_smile:
18. črc 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast @lutsousek zrovna minuly tyden jsem si rikala, ze se vas musim zeptat, jak se tam dole holite... :grinning: ze uz to jaksi nezvladam... :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Holení ještě zvládám po hmatu, ale nehty na nohách už mi musel stříhat manžel, a byl teda strašně nadšenej :slight_smile:
18. črc 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 proč ti budou vyvolávat miminko? :unamused: máš problémy?
18. črc 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 nehty jsou ok, dám nohu na vanu a jedu, jen to delám tak na 3x neli 4x už nemám sílu :grinning: :grinning: :grinning:
jj, pohmatem, ale jak to pak vypadá, to je des!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jj, vysoký tlak, otoky, cukrovka a do toho malá má už přes 3 kila
18. črc 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 wau... :unamused: tak to se holka drž... Ja mam otoky taky, ted je to ok, ale minuly tyden v těch vedrech jsem myslela, že mi puknou prsty a shoří!!! :angry:
tak snad to bude v pohodě.... budu na tebe myslet... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já je mám teď pořád, celý den ležím a stejně mám nohy jak konve, nedá se s tím vůbec nic dělat :unamused: no třeba se tam potkáme, v pátek jdu na KO a tam bych se měla dozvědět přesné datum
18. črc 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivuska22 @sarkast no presne tak, ja prave uz taky jen po hmatu, a jak to pak vypada, no to nebudu komentovat... :grinning: Jinak nehty na nohou, zrovna zitra jdu snad podruhe v zivote na pedikuru, tak jsem zvedava... :wink: :slight_smile:
@monulka003 tak pak pisni, jak budes mit nejake datum.. :wink: Drz se! :wink:
18. črc 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkast Šári, porodní box nadstandart stojí 1000, tatínek u porodu 500. Je jedno, jestli si vezmeš s vanou nebo bez. Mně nabídly oba, ale vzhledem k vedru jsem si vzala bez vany, tam je totiž okno :slight_smile: A nadstandartní pokoj stojí 1360 za noc, plus regulační poplatky. Já rodila do 13:00, takže mě pustili 3.den po porodu. Celý porod nás stál cca 6000. :sweat_smile: Ale stálo to za to! :dizzy_face:

Jinak to holení ke konci byla fakt sranda. Musela jsem se holit ve stoje u zrcadla :grinning: Ale nehty jsem stříhala v pohodě.

@monulka003 Teda, tak to se drž a ať ti to dobře dopadne!!!! To je radosti teda ke konci...
18. črc 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek ja vím, že tam není okno, ale říkali, že je všude klimatizace, ty jsi ji nevyužila?? :wink: :slight_smile: nadstandart za 1000,- hm, mě se zda že nam říkali na prohlídce že stojí 700,- byli jsme v tom pokoji s vanou... to je jedno, k porodu chci nadstandart, a pak 6 ti nedeli normalní :slight_smile: uvidime, co na nás zbyde! :wink:
Jj, taky ve stoje před zrcadlem, fakt sranda!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem byla dneska na infoschůzce na Obilňáku - ty ceny za pokoje jsou podobný - nadstandart porodní box 500,-(to je teda i s tou vanou), ostatní boxy jsou sice trochu menší ale není to zas takový rozdíl. Za doprovod 500,- maximálně 2lidi. Na šestinedělí 2-4maminy na pokoji, polostandart 2maminy - návštěvy na pokoji cca 900/den, nadstandart 1mamina - návštěvy na pokoji cca 1300/den.
18. črc 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Klimatizace sice všude je, ale já byla ráda, za otevřený okno a čerstvý vánek do tváře :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně když jsem rozdýchávala kontrakce! Na tlačení už se okno zavřelo a stačila klima. Ale toho 13. bylo vedro a dusno... jinak jsem taky chtěla ten s vanou! A stojí fakt 1000, oni zdražovali. Říkala nám to i ta PA na prohlídce, ale že si není jistá novou cenou. A porod se platil ještě ten den, manža musel do hlavní budovy to zaplatit než jsme se přesídlili na šestinedělí. A pobyt pak stačí zaplatit do týdne, jen regulační poplatky musíš hned. Ale hlavně ti fakt přeju, ať ten porodní box máš nadstandart. Neumím si představit mít wc a sprchu na chodbě! Bude to tvá oblíbená místnost :grinning:
19. črc 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek @falca1

Tak to jsou ceny skoro stejny, až na ty porodní boxy... No ja myslím, že až začnu rodit, bude mi tak nějak všechno jedno :grinning: Kolik času si stravila na sociálce Luci? :slight_smile:
Jinak o těch penezích vím, Paja, co rodila na obilnáku říkala, že sotva maly vykoukl ven a tatinek přestřihl šnuru už po něm chtěli 500,- !!!! :grinning: to je fakt síla... Ja myslela, že se to všechno platí až po propuštění dohromady, ale mají to asi rozdělené. Tak to aby muj chlap měl u sebe 100,- kauci za parkovani u porodky, 500,- za porod a ja nejaky drobáky v kapse za regulák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt mazec s těma cenama....třeba ve Zlíně je za nadstandart pokoj 500 za den a to ho v podstatě ani nepotřebují, protože na všech pokojích jsou i sprchy a záchod to parkování v Bohunbicich je taky nářez, já když jedu na vyšetření tak tam nechám stovky za poplatky a parkáč...už není na čem by vydělali
19. črc 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jak casto pijete ten malinik.caj? Mam sackovanej... :wink: dekuji... :slight_smile:
19. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka já zatím ne, ale asi bych mohla začít - blbej dotaz maliník čaj není jako malinovej obyč z obchoďáku?? :grinning:
Já se chystám papat lněný semínko,
- na té infoschůzce nám říkala o masáži hráze - možná že by bylo rychlejší epino ale to už nemám čas zhánět :grinning:
19. črc 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zatím koupila ojejíček na masáž hráze...už se ale připravuju, že se pak budu muset nějak pozitivně naladit a představovat si, jak to všechno hezky povolí, protože zatím jsem smířená s nástřihem. Od té doby, co jsem těhotná se to tam dole všechno nějak stáhlo. Doufám, že je to jen kvůli tomu, aby miminko "nevypadlo" :grinning: Manžel si to sice pochvaluje :grinning: :grinning: :grinning: , ale mě to dost znervozňuje. :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
19. črc 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Já ho pila od 36tt každý den, dva sáčky. Někdy i tři- moc mi totiž chutnal. (asi jsem divná :grinning: )
20. črc 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jj, taky jsem slyšela, že od 36tt 2x denně. Já tak začala, taky mi chutnal, jenže mám sypanej a jsem strašně líná si to připravovat, takže teď nějak nepiju, ale musím se dokopat :slight_smile:

Holky, chci se zeptat, jestli jste se někdy léčily čípky proti kvasinkám a jak to probíhalo... Mně totiž ve stěru na streptokoka objevili jen "ojediněle kvasinky", tak dr. že to přeléčíme (i když jsem nepociťovala žádné problémy, jako třeba svědivý výtok) - no a já se po těch čípcích dole strašně svědivě osypala, tak mi dr. předepsal jiné, no a po druhém mám pocit, že se mi spustil i ten svědivý výtok, který doteď nebyl - je to správně, jako že se to čistí a odchází to, nebo to mám prostě rozdrbaný? Pěkně mě to štve, kousek před porodem, a z ničeho mi doktoři udělali takové trable :frowning2: Ani s tím epinem se mi nechce trénovat, abych něco ještě nezhoršila :unamused:

A ještě jeden dotaz, kdo chodíte už do Bohunic na kontroly nebo monitory - chtějí po vás donést moč? Já musela na gyndu na každou prohlídku a tam mi o tom nikdo neřekl...Díky
20. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk mám obavu že mi taky při stěru něco najde, na kvasinky jsem docela trpěla, ale neměla jsem zatím nikdy problém z reakce - že bych se osypala nebo něco - takže moc neporadím
Já mám prozměnu kašel - nějak se mě chytl, asi z toho měnícího se počasí (třesu s celým břichem když kašlu, moc se mi to nelíbí, kvůli malé :frowning2: )
20. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 no já neřeším to osypání, prostě jsem asi na něco z toho léku alergická, spíš mi jde o to, jestli se po prvním čípku má normálně ten svědivý výtok zastavit, nebo jestli se to má právě po těch čípcích uvolnit a vytéct... protože momentálně mám pocit, že jsem prostě byla zdravá a zánět jsem dostala až na základě "léčby" :angry:
a neboj, malá kašel zvládne, děti mají drncání rády :wink:
20. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk mývala jsem vložku - vždycky ze mně něco teklo, potom jsem prášky dobrala a bylo to zas v pořádku. To bude dobrý :slight_smile:
20. črc 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 No v to pevně věřím, že to bude dobrý, že to přece nemůže být zlý nafurt :grinning: Tak díky, uvidíme, kdyžtak se zítra přeptám v té porodnici, co si o tom myslí...
20. črc 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek