• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
Ahoj holky Honzicek je od pátku od 9.05 na světe.dneska nás pustili domu. Měl 3060 g a46 cm a musel ven císařským řezem. Bohunice muzu taky doporučit byly na me taky hodni az na některý kravky na dětským oddělení. Fotku sem dam později. Jinak je Honzicek krásném, uzasnej a krasne voni :slight_smile: pokud chcete vědet nejaký detaily tak rada sdelim :slight_smile:

Lutsousku nelezela jsi náhodou na šestinedeli na pokoji c. 15?
20. črc 2011 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 moc gratuluju, Peti!!a těším se, až nám Honzíčka ukážeš :slight_smile:
20. črc 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 gratulace největší! :slight_smile: a závist asi ještě větší :slight_smile:
20. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Teeeda, gratulace tobě i Honzíčkovi!!!! Krásný míry má malej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já ležela na pokoji č.11 :slight_smile: Na konci chodby vpravo.
20. črc 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 taky moc gratuluju :grinning: , už abychom měli miminka všechny venku a kochali se.
20. črc 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju moc taky se dockate :slight_smile:
20. črc 2011 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek tak já byla na konci chodby vlevo. To jsme se minuli. Kdyz té propousteli tak me stěhovali z jipky na nadstandard.
20. črc 2011 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Taky moc moc gratuluju :slight_smile:
20. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Jee, to je škoda, mohly jsme trávit veselé dopoledne s mimčama :slight_smile: Ale tobě asi po císaři moc do řeči nebylo, co?
20. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mamka se dneska bavila se známou, že její dceři taky praskla voda, jako mně. A kontrakce měla nepravidelný...prostě stejně jako já. Tak ta dcera jela na Obilňák a tam ji doktorka dala na monitor a poslala domů, že se určitě počůrala a nerodí! :confused: Vůbec ji neprohlídla!!! Naštěstí nejeli domů, ale do Bohunic, kde ji okamžitě zkontrolovali a šla na JIPku, dokud se porod nerozjel...
20. črc 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jééé. Další miminko na světě! Mooooc gratuluju.
21. črc 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek @kackabk dekuji za info, me taky moc chutna, mam od megafytu, oni maji ty bylinkove caje v pohode.. :wink:
@falca1 ten cajik je z listu maliniku a to asi nema co delat s malinovym cajem... :wink: :slight_smile: no rozhodne to chutna jinak.... :grinning:
21. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrus77 Peti, taaak to moc gratuluji!!!! To je kraaaasny!!! ...uz se nam to tady rozmiminkovava... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek @petrus77 Obrovská gratulace k miminkům!!! :dizzy_face: Jsem moc ráda, že jsou další brněnské maminky :slight_smile:
21. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Velká gratulace a hlavně :grinning: hodně zdravíčka
21. črc 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek To já chci rodit na obilnáku,tak to mám teda strach :cry: na koho tam kápnu...Máte ještě někdo nějakou špatnou zkušenost,ale rači bych slyšela,ty dobrý....Termín se mi blíží 12/8.
Holky,je tu někdo kdo tam chce taky rodit????
21. črc 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když tu slyším o Obilňáku... já tam nedávno rodila, přijela jsem ve 23:30, protože mi praskla voda, kontrakce jsem neměla žádné. Normálně mi natočili monitor, vyšetřili, závěr byl, že jsem otevřená stejně jako před 4 dny (takže spíš zavřená) a se porod nerozběhl, jen odtekla voda a pokud nezačne sám, následující den ho vyvolají. Přijali mě dokonce na porodní box, protože na JIP (nebo kam se takové maminky dávají) měli zrovna plno. Porod se mi rozjel sám pak v noci.
Nevztahovala bych pochybení, že někoho poslali domů, když už ho tam měli nechat, na konktrétní porodnici, ale spíš je to o lidech! Prostě to byla blbá doktorka. A vzhledem k tomu, že se doktoři i porodní asistentky střídají na obou pracovištích (Obilňák, Bohunice), můžete ji potkat i v Bohunicích... Já osobně jsem byla na prohlídkách porodního sálu v obou porodnicích a potkala jsem tam v práci jednu a tu samou porodní asistentku. Ta říkala, že dělá na Obilňáku, ale že ji te´d poslali na 3 měsíce do Bohunic, že to tak občas střídají.
21. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulda Vždycky budou pozitivní i negativní ohlasy... Myslím, že obě porodnice jsou dobré, ale může člověk narazit na blbý lidi... Já zvolila Obilňák proto, že je tam záchod a sprcha přímo na porodním boxu, ne jenom na nadstandardu jako v Bohunicích. Děsilo mě, že by v Bohunicích nebyl volný nadstandard a já musela chodit na záchod a sprchu při porodu přes chodbu. I před porodem se mi ten záchod v Bohunicích zdál moc daleko a po porodu jsem se v tom jen utvrdila. Trávila jsem ve sprše a na záchodě možná tak třetinu až polovinu času. Co se týče hororového příběhu z Bohunic, zkus pohledat, co psala přímo veruska007. To není typu jedna paní povídala, ale její přímá zkušenost. Prostě všude je dobré i zlé.
21. črc 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulda já pokud nebudou mít náhodou plný stav, tak chci taky rodit na Obilňáku. Tento týden jsem tam byla i na té infoschůzce. PA říkala že pokud někomu odteče voda a jestli se to potvrdí (např. vložkou - říkala dokonce ať máme úplně obyč bílý) tak nikoho nepošlou dom že už miminko není v takovým bezpečí. Je to opravdu o lidech, jakou má zrovna personál náladu.
Ještě říkala že je častější na netu najít negativy na porodnice, že s dobrýma zkušenostma se lidi tak moc nesvěřujou na netu, ale třeba jim přímo poděkují v porodce nebo tak :slight_smile: .
@vilibalda - je pravda že na ten Obilňák jdu i z toho důvodu že tam jsou ty záchody na boxech. Ale říkala jsem si že je zbytečný chtít porodní box nadstandart - kdybych vlezla do tý vany tak už nevylezu ven :grinning:
21. črc 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulda Ahoj, taky budu rodit na Obilňáku. Důvod - mám to přes ulici :wink: a taky ten sociál na porodním boxu - myslím k nezaplacení :wink:
@falca1 Já si taky říkala, že ten nadstandard asi oželím, sice po vaně se mi už dlouhou dobu stýská, ale přesně jak píšeš, už bych nevylezla :grinning: S tím potvrzením plodové vody - oni na to mají nějaký roztok nebo co, když to nalejou na vložku, tak se nějak zabarví, pokud je tam plodová voda.
21. črc 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týče té plodové vody, kamarádka si po jejím odtoku vzala Allways a z těch prý nelze zjistit, jestli jde o plodovou vodu.
Nadstandard jsem na porod ani na šestinedělí neměla. Já o vanu moc nestála - představa, že po porodu miminka, před porodem placenty lezu ven se mi nelíbila :grinning: Jen co mi na porodním boxu chybělo, bylo nějaké madlo nabo žebřiny. Při kontrakcích na záchodě nebo ve sprše jsem totiž madlo hooooodně silně držela a v pokoji moc nebylo kde. Ale na některém porodním boxu myslím žebřiny jsou.
21. črc 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni @vilibalda jo s tou vložkou to říkala - jak je tam ten modrej pruh nebo co - takto nejde určit jestli je to plodovka, na některým boxu jsem je viděla ale max na 2. - teda prošli jsme čtyry ze šesti
:slight_smile:
21. črc 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Škoda to jsme mohli,ale ta jizva bolela jako prase a to jsem měla léky proti bolesti. Ale za tu bolest to stalo. :slight_smile:
21. črc 2011 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se o těch porodech bavila s mým známým primářem a ten mi to taky říkal ... Porodí 100 zen a z toho je 90 porodu bez problému a super a z těch deset je katastrofa ale dozvíme se jen o těch deseti..... A každopádně souhlas s tím ze je to o lidech.....je to proste loterie na koho člověk narazí.
21. črc 2011 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem vám holky děkuju za gratulace a těším se na vaše miminka :slight_smile:
21. črc 2011 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Ahoj šári, jak jsi včera dopadla? Co malinká, kolik váží?:slight_smile:
21. črc 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska
jo, tak ten jsem si koupila taky a teď se s manžou psychicky připravujeme :grinning: ..doufám, že to nebude konec veškeré erotiky :grinning: :grinning: :grinning: ..až 5x týdně 5-10min, no uvidíme :wink: ..ale s nástřihem taky tak nějak počítám, vypadá to totiž, že malej bude pěknej cvalda :grinning: ..
22. črc 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk
jj, obvykle mě ten svědivý výtok nepřešel během celé léčby, až jsem čípky dobrala a všechno bylo venku, přešlo to..nejlíp mi zabíraly takové ty velké bílé typu Canesten 1, to vždycky s tím "betonem" :sweat_smile: během celého následujícího dne nebo dvou odešlo všechno..
a s tím osypáním tedy nevím, to jsem nikdy neměla :unamused: ..
22. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
gratulace veliká, jste šikulky!!! :dizzy_face: na Honzíka se těším! :grinning:
22. črc 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulda
určitě tam budu rodit a vím, že jak říká Peťka, vždycky bude něco pro a proti..ale jsem ten typ, že když už jsem v nemocnici, snažím se důvěřovat doktorům..a hlavně pozitivně myslet na to, jak už mám všechno v pořádku a úspěšně za sebou..i když pravda je, že "srát na hlavu" si taky nenechám, a když intuice velí, klidně budu radši za hysterku, ale odbýt se nenechám! :grinning:
22. črc 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek