Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhulky, České Budějovice a okolí, porod leden, únor 2013

ivapo
14. čer 2012

ahoj těhulky...pročítám tu ruzné diskuze ...ale nikdo z tohoto okolí...je tu někdo?jsem cca v 8 tydnu na rizik.těhotenství...ted mě skolila chřipka a ležím aležím...

ivapo
autor
18. čer 2012

Tak tady z Č.B nikdo.. Se neda nic delat.... Třeba časem!

urbi82
30. čer 2012

Ahoj, jsem těhotná, někde mezi 9-10 tt. Termín bych měla mít koncem ledna nebo začátkem února. Ale nechci to zakřiknout, všechna vyšetření teprve před sebou a je mi už 35 let 😉 Držím palečky, ať je tvoje těhotenství a mimi v pořádku.

ivapo
autor
30. čer 2012

@urbi82 ahoj... Mě ještě termín neřekli.. Ale nějak koncem ledna asi.. Taky ti držím palecky... A to čekat prvni mimi? Me uz je taky 38.. Nojo no.. Kdyz se dřív hold ňezadarilo.. Az ted..

verroniccca
2. črc 2012

Ahojky. Já jsem z Českých Budějovic, termín jsem měla stanovený na 6.1.2013 a později na 15.1.2013 .. ale bohužel jsem ve 12tt potratila :(, miminku totiž přestalo bít srdíčko. Tak Vám tady snad nebudu vadit.

ivapo
autor
5. črc 2012

@verroniccca a jejda.. To mne mrzí.. Taky jsem před 5 lety potratila cca v 6 tem tydnu... Uz je ti lépe? Moc ne viď? A máš uz nejake dítě?

ivapo
autor
5. črc 2012

@verroniccca ale máš velkou výhoduu.. Jsi hodně mladá oproti mne.. Takze co dodat.. Hlavu vzhůru!!!a jede se dál!!! 😉

verroniccca
5. črc 2012

@ivapo : už je lépe, ale stále to ještě není ono. Včera to byli 2 týdny od toho hnusného dne. Přítel povídal že se musíme dívat dopředu a že jakmile to půjde tak se pokusíme hned znovu. Ne děti nemáme, tohle mělo být naše první. 🙂)

ivapo
autor
5. črc 2012

@verroniccca hmmm... Me to bolelo cca mesic... Přítel ma pravdu!!

ivapo
autor
5. črc 2012

@verroniccca a co na to řekl dr.? Ví se proč?

verroniccca
5. črc 2012

No mě doktorka řekla, že miminku přestalo bít srdíčko a na kontrolu jdu přští týden.

ivapo
autor
5. črc 2012

@verroniccca aha.. To je smutný konec.. Ale co se dá delat... 😔

ivapo
autor
5. črc 2012

@verroniccca život jde dál........... Co bolí to za nejaký čas snad prebolí.. Musí...

mensla
23. črc 2012

ahoj někdo z liberce? 🙂

urbi82
24. črc 2012

@ivapo Také nemám ještě termín. Je to moje druhé těhotenství, tentokrát plánované 😉 Držím palečky, ať je vše v pohodě. Hezký den.

urbi82
24. črc 2012

@verroniccca Drž se, určitě bude líp!

ivapo
autor
24. črc 2012

@urbi82 ahoj.. A uz máš po sreanningu? Mě ted za týden čeká druhy.. Prvni mám o. K.. Termín porodu cca 21.1az 27..1.2013..... 🙂

urbi82
25. črc 2012

Na druhý screening jdu 2.8. První také ok, vůbec si nepřipouštím, že by to mohlo být jinak 😅 Hezký den.

ivapo
autor
25. črc 2012

@urbi82 ahoj...zitra maji v Lidl tehotenske veci v akci !jdeš?
ja jdu asi hned rano na 9 tou.. 😉

urbi82
30. črc 2012

Ahoj, druhý screening se nekoná, ve čtvrtek v noci jsem ve 13-2 tt o miminko přišla ☹ ☹ ☹ ☹ Už jsem doma z nemocnice a jsem v šoku ☹ Dostala jsem nějaký zánět a do té doby normální průběh těhotenství se změnil v drama ☹ Přeju všem, aby bylo vše v pořádku a nemuseli nic takového prožít

urbi82
30. črc 2012

@ivapo Také jsem si všimla, že mají v Lidl těhotenské věci....bohužel je nyní nebudu potřebovat...ach jo...vůbec nevím, jak se s tím srovnám ☹ ☹ ☹

ivapo
autor
30. črc 2012

@urbi82 chudáčku!!!! Ach Jo ! ☹ to je mi moc líto... To znám to bude nejaky čas trvat nez se ďas do kupy 😔 to chce čas.. Nic jiného a hodne lidi kolem sebe..

ivapo
autor
30. črc 2012

@ivapo hodne ne ale stačí jeden hodny člověk u tebe!

urbi82
31. črc 2012

@ivapo Díky! To mi povídej, naštěstí už jednoho malýho čtyřletýho kulíška mám, tak si říkám, že není všem dnům konec. Ale snadno se to řekne, hůř se podle toho řídí. A máš pravdu, chce to čas ☹

ivapo
autor
31. črc 2012

@urbi82 jojo .... Jak jinak.. Držím palce....ďej si pár měsíců pohov .... A pak do toho... 😉

urbi82
1. srp 2012

@ivapo Díky, tobě držím palečky, ať je vše v pořádku a těším se na fotky mimi a to už snad budu zase těhotná. Necháš si říct, co to bude?

ivapo
autor
1. srp 2012

Ňo nejdriv sem myslela že to vydrží.. Ale asi nechám.. Jsem hrozne zvedava 😉

kajjinka
9. srp 2012

Ahojky, hlasim se do klubu 😉

ivapo
autor
9. srp 2012

@kajjinka ahoj... Moc nás tu neni ale jsme!co ty? Jv jakem jsi tydnu?

kajjinka
10. srp 2012

20tt 😉 momentalne doma, ale doufam, ze jen do konce srpna, mimcu dala zabrat moje sluzebn icesta do zahranici, ta kted odpociva...ja se snazim pracovat, ale zrovna dnes mam nejakej bolehlav a kluci maji dovcu, tak to taky moc klidu neprida 🙂

twistinka123
10. srp 2012

čauky holky, já tedy nemám porodit až v lednu či únoru, ale taky se stěhuji na jih, jsem původem jihočeška a někdy cca duben budu bydlet na srubci kde stavíme, ale momentálně budu kousek od čb u našich než bude baráček hotový....a rodit mám za 28dní tak se mohu taky přidat🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli