• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, České Budějovice a okolí, porod leden, únor 2013

10. listopadu 2012 
@twistinka123 tak to uz mas za par :slight_smile:
10. srp 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajjinka no to každopádně, děsně to uteklo:slight_smile:
10. srp 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twistinka123 ahoj.. Tak tě tu vítám!!! Ňo .. Máš to uz za pár.. Tak se opatruj!!
10. srp 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo děkuji:slight_smile: holky jaký týden jste těhu vy? :slight_smile:
10. srp 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twistinka123 já 16tt cca....
10. srp 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo ono to uteče neboj:slight_smile: já si taky říkala jak to trvá, a pak najednou narosto břicho, přišly kopanečky a ted jsem jak velryba:slight_smile:
10. srp 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twistinka123 a víš co to bude?
11. srp 2012 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, nejak s eto tady nechce rozjet :slight_smile: tak mam po UTZ 20tt a vse OK, tak se m icastecne ulevilo, ted jeste, aby me mudr pustil do prace...
16. srp 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivapo jj bude to klučík, Adámek:slight_smile:
20. srp 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kajjinka to mas pravdu..porad sem chodím.. a nic...a co cekas?ja jdu až 11.9. na velky ultrazvuk a asi si to necham říci..jsem zvědavec..
25. srp 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo no, my uz vime, ale neprozrazujeme :slight_smile: nechali jsme si to rici hlavne kvuli malemu, ktery chtel brasku, tak abysme ho na segru mohli kdyz tak "dusevne pripravit" :slight_smile:)) a kdepak se chystas rodit?
27. srp 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 tak jakpak, uz to mas za par :slight_smile: zvladas dobre?
27. srp 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kajjinka no jsem z Č.B.......TAK V NEMOCNICI TADYY...TY KDE?
27. srp 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo jojo, jen se ptam, ja po predesle zkusenosti s pristupem personalu mozna dam prednost Krumlovu, ale podle toho, jaka bude situace s prckem atd. preci jen to bude v zime atd.
27. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Sice nejsem z ČB, ale kousek od Krumlova a mimčo čekáme začátkem dubna...
27. srp 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kajjinka no ja už mam 9 letou dcerku ...taky to cekam v lednu....pristup byl celkem v poho...no hodne lidi si Krumlov chvali....pro me je to z ruky....ale oproti praze,kde jsem ležela v breznu s cystou je to lepší...bych nikomu neprala ten pražsky pristup...desne..
27. srp 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@biibaa ahoj..o jasne ...vítej...sice se to tu ješte moc nerozjelo!!blahopreji k těhu... :wink:
27. srp 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivapo Já právě rodila v Krumlově a byla jsem moc spokojená. A v jaké nemocnici jsi v Praze ležela?
28. srp 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivapo ja jsem rodila v CB v noci a musim rict, ze jsem malem porodila na chodbe, 2x kontrola asistentky na ozvy naslouchadlem, jinak nic, nikoho nezajimalo, ze uz bych sla tlacit, nevysetrila, zda jsem otevrena, ci ne, servala me, ze si mam jit lehnout, nedovolila sprchu, prijali me ve 22h, manzela poslali dom, ze se rodit bude az druhy den...ja nejak citila, ze to asi bude driv a taky jo, ve dve rano jsem porodila, jeste jsem dostala vynadano, ze to bylo tak rychle...no proste des...ale je mi jasne, ze je to o tom, na koho narazis, vysledky ma CB dobre, ale druhe mimi, pokud nebudou komplikace a nebude treba predpoklad neonatologicke pece, bych rada porodila ve vetsim klidu, hodne se ten jeh ovstup do sveta odrazil na moji i jeho psychice, byl hodne uplakanej, spatne spal... a to nejem zadna citlivka, ale tohle by dostalo i slona :unamused:
28. srp 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@biibaa to rada slysim :slight_smile: a vitej tu
28. srp 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajjinka To je teda děsnej přístup! Já vím, že tam toho asi mají hodně, ale trochu ohleduplnosti by snad nikoho nezabilo. V Krumlově je to takový rodinný, když jsem tam rodila já, byly za den 3 porody. Personál skvělej, sestry na dětským ochotný kdykoliv poradit, maminek tam nebylo tolik, takže jsem měla štěstí i na nadstandard. Jasně, že kdyby byly nějaké komplikace, tak bych volila ČB. Ale jestli bude vše ok, chci určitě zase tam.
28. srp 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a holky byly jste na screeningu vrozených vad v prvním trimestru na genetice u Čutky, nevíte, jestli se za to platí? Já jsem na tom minule byla a nic jsem neplatila, ale nevím, jak je to teď...
28. srp 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa díky, já jsem si také říkala, že nějakou nepříjemnou sestru nebudu řešit, ale tohle bylo na mě moc...kdyby to bylo jednou, člověk mávne rukou, ale celou dobu, paradoxně jedinej profesionální přístup byl od doktora, který mě pak šil, dokonce se na mne druhý den přišel podívat, on to totiž nebyl ani gynekolog porodník, ale chirurg, jak to šlo pak rychle - vylezla jsem v předklonu na chodbu a dožadovala se už dost hlasitě :slight_smile: pozornosti, náhle jako by všichni děsně chvátali :slight_smile: - tak nikoho jiného v tu dobu nesehnali, zjistila jsem to až podle jména doktora, které jsem si nechala říci, protože byl jedinej milej :slight_smile: takže pokud to příště půjde, budu za rodinnější atmosféru moc vděčná, chápu, že mají v ČB frmol, ale trocha lidskosti by neškodila, nebo alespoň nebýt vulgární...jo a navíc manžel to pak samozřejmě nestihl...ale pak už je t ostejně jendo, dkyž první dobu porodní tam zůstat nemohl
28. srp 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa screening v gyncentru jsem měla až v 20tt (zdarma), jinak ten první u svého gynekologa a platila jsem 500Kč
28. srp 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajjinka To je teda síla :unamused: Jinak v Krumlově je dobrý, že ti manžela nepošlou pryč a může tam s tebou být. Mě porod vyvolávali, takže jsem se s nima mohla domluvit, kdy si ho můžu zavolat tak, aby tam byl ještě něco platnej :slight_smile:
28. srp 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@biibaa ja ležela s cystou na homolce...
28. srp 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kajjinka ja mela pvni screaning v 13tt a o.k...zadarmo..muj gynekolog me na nej poslal do nemocnice v Č.B...a na tripl testy jsem byla v 17 tt...zadarmo..plodovka..take zadarmo...vše v nemocnici...k ČUTKOVI TO neposila..jen kdybych chtele....ale nechci....z minula s nim nemam dobre zkušennosti...
28. srp 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, me pred tremi lety i nyni vysetroval mlady Cutka, + nejaka pani doktorka, jmeno nevim a vzdy naprosta spokojenost, pristup od podani ruky az po informace z UTZ bezvadny, jen jsem tam stravila docela dost casu, mimco se nechtelo natocit, ale ani to nebyl problem, trpelive me vysetrili na 3x :slight_smile: a vse zadarmo, ten ve 20tt totiz hradi pojistovna a o tom ve 13tt se rozhoduje lekar a ty ho nemusis chtit, a asi zalezi na tom, jak moc podrobny je a kde se dela, ale pojistovna ho primarne nehradi...
29. srp 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kajjinka me minule vysetroval...teda jen konzultace...stary ČUTKA...
29. srp 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on je starej Čutka takovej zvláštní, ale já jsem tam byla na gen.testech po potratu a on mi poradil, ať nečekáme půl roku, jak mi radili v nemocnici a tak jsme nečekali a ono se to povedlo vlastně okamžitě. Při druhý těhu jsem tam byla asi 3x na utz, na konzultaci kvůli amniocentéze, kterou jsem teda nakonec odmítla a pokaždé byli moc milí...
29. srp 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek