• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, České Budějovice a okolí, porod leden, únor 2013

10. listopadu 2012 
@biibaa Ahoj ve 13tt se to ještě nedá poznat co to bude :wink: Ale já s přítelem, to nechceme vědět chceme překvapení. je nám jedno jestli to bude holka anebo kluk, jenom chceme aby to bylo zdravé :slight_smile:
7. zář 2012 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodíte na nějaké těhotenské kurzy?
7. zář 2012 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdula Právěže když je kvalitní utz, když je mimi správně natočené, tak dá. Není to třeba tak spolehlivé, jako později, ale kámošce to řekli při prvotrimestrálním screeningu-při utz na genetice. Jsem zvědavá, co řeknou mě. Na předporodní kursy jsem chodila, když jsem čekala Šimonka a bylo to fajn. Prohlídli jsme si při tom i porodní sály a taky jsme se tam učili dýchání, což se mi pak hodilo. Ty čekáš první?
7. zář 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa To jsem nevěděla, že se to dá takhle zjistit pohlaví. Mně nějak ty kurzy ani nelákají, všechno jsem si to prošla se sestrou, když byla dvakrát těhotná :grinning: Jelikož, bydlím od ČB 50km, tak je ro pro mně časově náročné :unamused: Jj čekám prvním :slight_smile:
7. zář 2012 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdula Tak to je fakt, že ti může v poho udělat školení ségra :wink: Já už teď taky na žádný kurs chodit nebudu. A chodíš do práce nebo jsi na rizikáči?
7. zář 2012 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@biibaa tak to je super..to se ti nediví..a j opet čekam holčičku... :grinning: dnes to vim z te plodovky...volala jsem tam a jinak ostatni vysledky vyšli...hura bez chyby..jupí.. :slight_smile:
7. zář 2012 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa Od pondělka jsem už doma. Já jsem totiž každý den dojížděla autobusem 50 km do práce v ČB a nedělalo mi to dobře. Ale v práci to pochopili :wink:
8. zář 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivapo Tak to je super, že je všechno v pořádku! To si člověk oddechne, co? A gratuluju k holčičce!
@brzdula Tak to je lepší, že už jsi doma.
9. zář 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@biibaa dekuji..sice sem si prala kluka..pareček..ale už si snad zvykam...
9. zář 2012 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivapo Anebo do toho budete muset praštit ještě jednou a třeba vyjde ten kluk :grinning:
9. zář 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@biibaa nene...dve deti mi stačí...je mi už 38 let a to je jen taka tak...zase matka Tereza nejsem..
9. zář 2012 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivapo Také gratuluji k holčičce :slight_smile: Kolik je let první holčičce?
@biibaa Jsem ráda, že jsem doma. Jelikož nás bude ještě čekat stěhování. nyní ještě bydlíme u mojí mamky...
10. zář 2012 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tady nějaká prvorodička? :wink:
10. zář 2012 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brzdula ahoj... Verunce bude v lednu už 10 let...ňo a Dianka se narodi podobne možna o tyden dele :grinning:
10. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdula Tak to je fajn, že jdete do svého! To jsou příjemný starosti :wink:
@ivapo Dianka je moc pěkný jméno!
11. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@biibaa Příjemný starosti, ale přítel budeme mít veliké hoňky. Máme to trochu složitější :frowning2: Nejdřív musí pomoct jeho rodičům s opravou baráku a potom, jak se odstěhují, tak můžeme předělávat panelákový byt... Ale těším se, že půjdeme konečně do svého :slight_smile:
12. zář 2012 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme 25.9. absolvovali velký ultrazvuk a miminko je v pořádku. Máme z toho velkou radost, tak velkou, že budoucí tatínek koupil pro mimi dupačky a hračku do kočárku :slight_smile:
27. zář 2012 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brzdula je je.. Gratulace velika!!!a co to bude? Překvapeni? :wink:
1. říj 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivapo Bude to překvapení :sunglasses: a moc se na to těšíme :slight_smile:
1. říj 2012 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brzdula koukala jsem k tobe na profil a obleky máš spíš kluci či viď?
1. říj 2012 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brzdula bříško ťi tipuji na holku... Uvidime :slight_smile:
1. říj 2012 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivapo Je to neutrální oblečení,aby to bylo na holku čí na kluka. Já toho moc nebudu pořizovat, jelikož budu mít hodně věcí od ségry, která má též neutrální barvičky :slight_smile:
1. říj 2012 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivapo Uvidíme :slight_smile: Někdo tipuje holku a někdo kluka. :wink:
1. říj 2012 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brzdula tak to máš dobré...segra uz to dávno prodala a ostatni známi či příbuzný buď nemají nebo prodavaji :wink:
1. říj 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivapo To si také říkám, ségra má děti ve věku 5 a 2 roky. Ona mi to právě schovávala a čekala až bude teta a mohla mi to dát :slight_smile:
1. říj 2012 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brzdula to je hodna že dá...
1. říj 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :pensive: :rolling_eyes:
12. říj 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Halo halo kde jste kdo???????? :unamused: :slight_smile: :frowning2:
16. říj 2012 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Haloooo :frowning2:
6. lis 2012 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? Mám termín na konci března.
8. lis 2012 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek