• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, maminky z Mladé Boleslavi

4. února 2013 
najde se nekdo na občasne procházky??
12. říj 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...pořád se nikdo nenašel? Já sem na tom teda stejně... Hledám těhulky a maminy v Mladé Boleslavi a mám pocit, že jsem tady těhotná sama :slight_smile: Jestli máš ještě zájem se seznámit, byla bych ráda.
9. únor 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barky Ahojky jmenuji se Terka je mi 22 let a mám 11 měsíčního synka Maxíčka..Nikoho v Boleslavi neznám a nemám s kým jezdit s kočárkem..A docela mě to mrzí..Tak pokud budeš chtít tak napiš
28. únor 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezaaab ahoj ja jsem Jana a mám doma 3r a 4m stareho kluka a porod za pár před sebou. Bydlíme v severním meste a budeme rádi :slight_smile: Jestli máš i FB tak jsem tam take :slight_smile:
29. únor 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barky Ahojky můj facebook je šílení vondrovi tak si nás přidej budeme rádi..A kdy že to porodíš???
1. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezaaab Ahoj Terko, psala jsem ti už i zprávu, ale nějak bez odezvy. Tak kdyby ses ještě chtěla seznámit, dej vědět. Lucie
6. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasalice Ahoj. Volám sa Eva. Mám 3 messačnú dcerku Terezku a rada sa s tebou podelím o svoje krátke skúsenosti s deťmi a poprípade vyrazím na prechádzku. :slight_smile: Bývame na Zálužanskej v MB.
16. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejcatko přišla ti moje zpráva prosím tě?
19. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejcatko
@hasalice
@terezaaab ahojky holky, taky jsem z MB a mám 20 měsíční dceru...nescházíte se někde? Mám pocit, že nemám s kým kam chodit...
18. kvě 2012 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :slight_smile:
Jsem nově přistěhovaná,v Boleslavi to tedy moc neznám,ale přesto bych byla ráda,kdyby jsem si touto cestou našla nějakou fajn mamču-kamarádku,co má děti.
Budu ráda,když se někdo ozve:slight_smile:,mám prcka,který má rok a 7 měsíců,je teda dost akční :grinning:
Bydlíme v ulici Palackého.
Klidně mi můžete písnout i na FB - Molková Anna
Moc děkuju a přeju všem maminkám i dětičkám hezkej den :slight_smile:
7. srp 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anickatkanicka ahoj sorry že píšu až ted, ale byla jsem na slovači. My bydlíme v 17.list. tak nekdy mužeme dát kafčo. a pokec
12. srp 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anickatkanicka
@pet.s
@hasalice
@terezaaab
@ejcatko ahoj holky tak kukám že nas vetšina byva v severnom mest 17.lis, palackeho, tak nedáme niekedy zrazik? pokec a kafčo?
12. srp 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barky
@ejcatko
@hasalice
@anickatkanicka za mě určitě.-)))kdy kde?
12. srp 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dneska sem byla na koupáku,určo víte,kterej myslím,takovej ten malej,jak je tam ta velká skákací trampoška,tak nechce se Vám v uterý tam?když bude pěkný počásko?je to jen návrh :slight_smile:,Zítra mám návštěvu z daleka,tak nemůžu.Písněte,jak se Vám to zamlouvá :slight_smile:
12. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak tak koukám, domluva se neuskutečnila. Za mě jo, ale příští týden - co vy na to? Nebo jste se už sešly?
27. srp 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám, se že vám sem lezu, ale kdyby měl někdo zájem nebo kdyby jste o někom věděly.

http://reality.bazos.cz/inzerat/18074214/Byt-31-Mlada-Boleslav.php

Děkuju
2. zář 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barky ahojky,jsem Mirka a mám dvě dětičky.1,5 a 4 roky... Nehctěl by s náma někdo na kafe do herničky nebo na hřiště? :slight_smile:
25. zář 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barky Jo a jinak taky bydlim na 17.listopadu :slight_smile: a je mi 24 abych o sobě takyněco řekla :slight_smile:)
25. zář 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miruskakarolinka ahoj si i na FB? ak hej pridaj si ma tam a dohodneme si nejaky pokec:slight_smile:
Jana Tichá(Barkaiova)
27. zář 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barky ahojky, přidala a napsala zprávu :slight_smile:
27. zář 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maminky, víte o tom, že je zítra bazárek v Ovečce - v Mladé Boleslavi.

http://dotyk.mb-net.cz/ovecka.html
16. říj 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se hlásím :slight_smile:
16. říj 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miruskakarolinka nebydlíš náhodou přímo u zastávky 17.listopadu?
6. lis 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasalice ne ne ale bydlim blízko naproti foru :slight_smile:
5. pro 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miruskakarolinka no já jen že tady často potkávám mladou maminku s takhle nějak starýma dětma, jak tady píšeš :slight_smile: tak buďto tady chodíš často k někomu na návštěvu nebo to nejsi ty :sweat_smile:
6. pro 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasalice
@miruskakarolinka
@luciesofi
@ssonjav
@barky je tu někdo aktivní na MK, kdo je z/od MB na pokec?
14. pro 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hlásím se do klubu, sice nejsem přímo z MB, ale ráda se seznámím, právě, že jsem na vesnici a tady je prd zábava na mateřský :grinning:
2. led 2013 ve 23:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem přímo z MB - Habeš - ul 17. listopadu, ale protože mám 2 holky tak na pokec moc čas nemám, ale spíše kdyby někdo bydlel poblíž, tak na nějakou procházku s dětmi. :slight_smile:
4. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve A odkud jsi?
31. led 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandik neeeee, všechny vysedávají na FB :unamused:
31. led 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek