• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
1. lis 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi - já bydlím v Želechovicích a máme už doma 3 letou Elišku a minulý týden jsem zjistila, že jí asi přibude sourozenec. K doktorce jdu příští týden - aby už bylo něco vidět.... :grinning:
1. lis 2011 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Zuzko, ja jsem ze Zlina, rodit budeme v pulce unora cisarem. Uz jsem tady nejake dobre duse z naseh okresu hledala, ale marne :frowning2: Budu tedy moc rada, kdyz se to tu trosku rozjede a tvuj napad na zalozeni teto diskuse se patricne uchyti!
1. lis 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvetinka6 ahojky, v Želechovicích máme rodinu :slight_smile: vůbec se ti nedivím, že jsi nedočkavá, já jsem byla na kontrole už 3x vždy po 14 ti dnech a vždy jsem se třepala jak pes na kost až zas uvidím fazolku a jestli je v pořádku. Minulý týden nám už dali průkaz a tento pátek jdem na krev na genetické vady. Gratulovat ti budu až potom, prý to nosí smůlu a to by jsme nechtěly!
1. lis 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amrash no já jsem se pokoušela taky hledat, ale vyhledávání uživatelů je tady pěkně nedořešené, takže mě nic jiného než toto nenapadlo, taky doufám, že se to uchytí :wink: a z které části jsi? tak teď přemýšlím, jestli je lepší vědět dopředu, že jdeš na císař, aspoň máš přesný termín, ale já bych se asi poto... ségra měla taky císaře a nadávala pak jak dlaždič
1. lis 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ještě zjistíme, že jsme obě z rodiny - já jsem tady přivdaná. Napiš mi o IP jak se jmenují příjmením... :wink: Ty se máš, že už máš v ruce průkazku. Nechci návštěvu doktorky uspěchat - při Elišce jsem šla moc brzy a pak mě nechala čekat měsíc!!!! To bylo k zbláznění. Zdravím i amrash - to už budeš mít miminečko brzy a jak to že císařem?
1. lis 2011 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem z Jiznich Svahu. V Zelechovicich mam take rodinu :slight_smile: Jinak ja uz jeden cisar absolvovala a nebyla to zadna hruza. Proste zadne desive vzpominky nemam. Spis jsem mela katastrofalni tehu. Na cisare jdu ze zdravotnich duvodu, jinak to proste nejde.
1. lis 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :slight_smile: Jsem z Lukova, tj, nejblíž to mám asi k @zuzanka68 :wink: A do Želechovic to mám taky jen přes kopec :wink:
Jinak mimouch by se měl narodit v druhé půlce dubna, už bych to chtěla mít nejradši za sebou :sweat_smile:
1. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,můžu se přidat?Jsem z Otrokovic :slight_smile:
1. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ren01
@pampeliska1 ahoj holky, no jasně přidejte se, pište a ptejte se :slight_smile: jsem ráda, žeto funguje, nevěděla jsem jak jinak tady najít holky z okolí. Jinak já původně pocházím z Otrokovic :slight_smile: dívám se ren, že jsi ve stejném týdnu jako já, kam chodíš na gyndu?
1. lis 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 jj taky pozoruju,že jsme na tom stejně :slight_smile: Já chodím do Nemocnice Atlas k doktorce Moukové :slight_smile: A ty?
1. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amelie001 tak ta mi zrovna nefunguje :sweat_smile:
1. lis 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,která z Vás už má za sebou NT screening,jak to probíhá?A kde jste byli?
@amelie001 taky mi nefunguje :unamused:
@ren01 ahoj, já už to mám za sebou, byla jsem v Prediku, protože tam přímo pracuje moje dr. Huspeninová. Bylo to fajn, rychlé a hlavně negativní :wink: Ale mám zkušenost i s OSCAREM v Baťovce. Jen se teda musíš rychle objednat, jestli chceš jít do Baťovky, je tam nával, protože je to zadarmo.
1. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amrash to mi bylo jesné, že ze zdrav, důvodů jinak by ti ho neplánovali dopředu, kolegyně z práce má taky už naplánovaný císař kvůli kyčlím
1. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ren01 to chodíme ke stejné, ona je boží!!!
1. lis 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ren01 a na ten screening půjdu teď během 14 dní myslím, tento pátek mám jít na to brát krev, půjdu do prediky
1. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01a ptala ses jak to probíhá - ve zkratce - první ti vezmou krev (buď u tvého dr. nebo v tom vybraném centru) a pak se dělá UTZ. V Baťovce to je během jednoho dne, v Prediku je to s odstupem asi dvou týdnů. Měří se šíjové projasnění, což je takový "val" za krkem mimča, přítomnost nosní kosti. Hodnoty z krve se spolu s hodnotami z UTZ hodí do počítače a ten vyhodí riziko na vroz. výv. vadu - pak se to uzavře buď jako pozitivní nebo negativní.
http://www.prediko.cz/prenatalni-diagnostika/screening/kombinovany-test
http://www.kntb.cz/o-nemocnici/zdravotnicka-oddeleni/chirurgicke-obory/gynekologicko-porodnicke-oddeleni/centrum-fetalni-mediciny-a-lekarske-genetiky/screening-v-i-trimestru/
1. lis 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 půjdu do toho Predika,tuším,že je to na Poliklinice ve 4.etáži?Příští týden jdu teprve na odběry a sestra mi rovnou řekne,termínek,kdy půjdu na Prediko :slight_smile: A manžel nebo přítel byl s tebou?
Je fajn,že jsi ho měla negativní,to ti řekli hned anebo jsi čekala na výsledky?
1. lis 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 souhlas,je naprosto výborná.Vždycky se tam těším! :slight_smile:
1. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 jj, je to přesně tam, kde píšeš :slight_smile: Jj, manžel byl se mnou, seděl tam na sedačce a ani nedutal, jak se bál :sweat_smile: Výsledky řekli hned, to je fajn. V Baťovce to dřív říkali taky hned, ale teď už by je to zdržovalo, jak tam chodí hrozně moc těhotných, takže v případě pozitivních výsledků volají myslím do druhého dne.
autor
@pampeliska1 jj, tak nějak to mají v té brožuře i sestřička mi to tak říkala, já jdu na odběr v pátek a budem objednávt do prediky, byl tam s tebou i tatínek? a jak dlouho jsi čekala na výsledky?
autor
@pampeliska1 a mohl být manžel i u toho ultrazvuku s tebou, aby taky viděl mimíska? to je bomba, že říkají výsledky hned
1. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ren01 já bychtam taky nejradší chodila snad každý den :D
1. lis 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 Jé Mouková je skvělá.....nemáš na ni kontakt? Chtěla bych jít raději k ní.....je skvělá - dělala mi Hamiltonův hmat a já jí pak děkovala, že mi ušetřila tak 50 kontrakcí....
1. lis 2011 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 jj, jak jsem psala výše, byl tam se mnou. Je tam přímo sedačka a před sebou má velkou obrazovku, kde všechno vidí. Kromě toho je tam ještě obrazovka pro tebe, přímo naproti lehátku a pak samozřejmě dr. se dívá přímo do sonografu. U mě to bylo tak, že dr. hlásila ty změřené hodnoty vedle k sestřičce, ta to psala do pc a rovnou pak zahlaholila výsledek :wink: Celé to trvalo max. 10 min :sweat_smile: Ale nervy to teda byly :confused:
1. lis 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pampeliska1 no to je super s tou rychlostí výsledku i s obrazovkama, snad tatínek bude mít čas jít s námi, o už abych to měla za sebou, nesnáším čekání
1. lis 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvetinka6 mám číslo na sestřičku, Mouková ordinuje úterý, středa a pátek, tel je. 571857324
1. lis 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2011 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek