Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
kvetinka6
1. lis 2011
Ahoj Zuzi - já bydlím v Želechovicích a máme už doma 3 letou Elišku a minulý týden jsem zjistila, že jí asi přibude sourozenec. K doktorce jdu příští týden - aby už bylo něco vidět.... 😃
amrash
1. lis 2011
Ahoj Zuzko, ja jsem ze Zlina, rodit budeme v pulce unora cisarem. Uz jsem tady nejake dobre duse z naseh okresu hledala, ale marne 😞 Budu tedy moc rada, kdyz se to tu trosku rozjede a tvuj napad na zalozeni teto diskuse se patricne uchyti!
zuzanka68autor
1. lis 2011
@kvetinka6 ahojky, v Želechovicích máme rodinu 🙂 vůbec se ti nedivím, že jsi nedočkavá, já jsem byla na kontrole už 3x vždy po 14 ti dnech a vždy jsem se třepala jak pes na kost až zas uvidím fazolku a jestli je v pořádku. Minulý týden nám už dali průkaz a tento pátek jdem na krev na genetické vady. Gratulovat ti budu až potom, prý to nosí smůlu a to by jsme nechtěly!
zuzanka68autor
1. lis 2011
@amrash no já jsem se pokoušela taky hledat, ale vyhledávání uživatelů je tady pěkně nedořešené, takže mě nic jiného než toto nenapadlo, taky doufám, že se to uchytí 😉 a z které části jsi? tak teď přemýšlím, jestli je lepší vědět dopředu, že jdeš na císař, aspoň máš přesný termín, ale já bych se asi poto... ségra měla taky císaře a nadávala pak jak dlaždič
kvetinka6
1. lis 2011
Zuzi ještě zjistíme, že jsme obě z rodiny - já jsem tady přivdaná. Napiš mi o IP jak se jmenují příjmením... 😉 Ty se máš, že už máš v ruce průkazku. Nechci návštěvu doktorky uspěchat - při Elišce jsem šla moc brzy a pak mě nechala čekat měsíc!!!! To bylo k zbláznění. Zdravím i amrash - to už budeš mít miminečko brzy a jak to že císařem?
amrash
1. lis 2011
Tak ja jsem z Jiznich Svahu. V Zelechovicich mam take rodinu 🙂 Jinak ja uz jeden cisar absolvovala a nebyla to zadna hruza. Proste zadne desive vzpominky nemam. Spis jsem mela katastrofalni tehu. Na cisare jdu ze zdravotnich duvodu, jinak to proste nejde.
pampeliska1
1. lis 2011
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? 🙂 Jsem z Lukova, tj, nejblíž to mám asi k @zuzanka68 😉 A do Želechovic to mám taky jen přes kopec 😉
Jinak mimouch by se měl narodit v druhé půlce dubna, už bych to chtěla mít nejradši za sebou :-N
ren01
1. lis 2011
ahoj holky,můžu se přidat?Jsem z Otrokovic 🙂
zuzanka68autor
1. lis 2011
@ren01
@pampeliska1 ahoj holky, no jasně přidejte se, pište a ptejte se 🙂 jsem ráda, žeto funguje, nevěděla jsem jak jinak tady najít holky z okolí. Jinak já původně pocházím z Otrokovic 🙂 dívám se ren, že jsi ve stejném týdnu jako já, kam chodíš na gyndu?
amelie001
1. lis 2011
ren01
1. lis 2011
@zuzanka68 jj taky pozoruju,že jsme na tom stejně 🙂 Já chodím do Nemocnice Atlas k doktorce Moukové 🙂 A ty?
pampeliska1
1. lis 2011
@amelie001 tak ta mi zrovna nefunguje :-N
ren01
1. lis 2011
holky,která z Vás už má za sebou NT screening,jak to probíhá?A kde jste byli?
ren01
1. lis 2011
@amelie001 taky mi nefunguje :-|
pampeliska1
1. lis 2011
@ren01 ahoj, já už to mám za sebou, byla jsem v Prediku, protože tam přímo pracuje moje dr. Huspeninová. Bylo to fajn, rychlé a hlavně negativní 😉 Ale mám zkušenost i s OSCAREM v Baťovce. Jen se teda musíš rychle objednat, jestli chceš jít do Baťovky, je tam nával, protože je to zadarmo.
zuzanka68autor
1. lis 2011
@amrash to mi bylo jesné, že ze zdrav, důvodů jinak by ti ho neplánovali dopředu, kolegyně z práce má taky už naplánovaný císař kvůli kyčlím
zuzanka68autor
1. lis 2011
@ren01 to chodíme ke stejné, ona je boží!!!
zuzanka68autor
1. lis 2011
@ren01 a na ten screening půjdu teď během 14 dní myslím, tento pátek mám jít na to brát krev, půjdu do prediky
pampeliska1
1. lis 2011
@ren01a ptala ses jak to probíhá - ve zkratce - první ti vezmou krev (buď u tvého dr. nebo v tom vybraném centru) a pak se dělá UTZ. V Baťovce to je během jednoho dne, v Prediku je to s odstupem asi dvou týdnů. Měří se šíjové projasnění, což je takový "val" za krkem mimča, přítomnost nosní kosti. Hodnoty z krve se spolu s hodnotami z UTZ hodí do počítače a ten vyhodí riziko na vroz. výv. vadu - pak se to uzavře buď jako pozitivní nebo negativní.
http://www.prediko.cz/prenatalni-diagnostika/sc...
http://www.kntb.cz/o-nemocnici/zdravotnicka-odd...
ren01
1. lis 2011
@pampeliska1 půjdu do toho Predika,tuším,že je to na Poliklinice ve 4.etáži?Příští týden jdu teprve na odběry a sestra mi rovnou řekne,termínek,kdy půjdu na Prediko 🙂 A manžel nebo přítel byl s tebou?
Je fajn,že jsi ho měla negativní,to ti řekli hned anebo jsi čekala na výsledky?
ren01
1. lis 2011
@zuzanka68 souhlas,je naprosto výborná.Vždycky se tam těším! 🙂
pampeliska1
1. lis 2011
@ren01 jj, je to přesně tam, kde píšeš 🙂 Jj, manžel byl se mnou, seděl tam na sedačce a ani nedutal, jak se bál :-N Výsledky řekli hned, to je fajn. V Baťovce to dřív říkali taky hned, ale teď už by je to zdržovalo, jak tam chodí hrozně moc těhotných, takže v případě pozitivních výsledků volají myslím do druhého dne.
zuzanka68autor
1. lis 2011
@pampeliska1 jj, tak nějak to mají v té brožuře i sestřička mi to tak říkala, já jdu na odběr v pátek a budem objednávt do prediky, byl tam s tebou i tatínek? a jak dlouho jsi čekala na výsledky?
zuzanka68autor
1. lis 2011
@pampeliska1 a mohl být manžel i u toho ultrazvuku s tebou, aby taky viděl mimíska? to je bomba, že říkají výsledky hned
zuzanka68autor
1. lis 2011
@ren01 já bychtam taky nejradší chodila snad každý den 😃
kvetinka6
1. lis 2011
@ren01 Jé Mouková je skvělá.....nemáš na ni kontakt? Chtěla bych jít raději k ní.....je skvělá - dělala mi Hamiltonův hmat a já jí pak děkovala, že mi ušetřila tak 50 kontrakcí....
pampeliska1
1. lis 2011
@zuzanka68 jj, jak jsem psala výše, byl tam se mnou. Je tam přímo sedačka a před sebou má velkou obrazovku, kde všechno vidí. Kromě toho je tam ještě obrazovka pro tebe, přímo naproti lehátku a pak samozřejmě dr. se dívá přímo do sonografu. U mě to bylo tak, že dr. hlásila ty změřené hodnoty vedle k sestřičce, ta to psala do pc a rovnou pak zahlaholila výsledek 😉 Celé to trvalo max. 10 min :-N Ale nervy to teda byly =-)
zuzanka68autor
1. lis 2011
@pampeliska1 no to je super s tou rychlostí výsledku i s obrazovkama, snad tatínek bude mít čas jít s námi, o už abych to měla za sebou, nesnáším čekání
zuzanka68autor
1. lis 2011
@kvetinka6 mám číslo na sestřičku, Mouková ordinuje úterý, středa a pátek, tel je. 571857324
kvetinka6
1. lis 2011
@zuzanka68 děkuji

Začni psát odpověď...

Odešli