Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
pampeliska1
17. dub 2013
@mochenkaa jee, tam byla i tombola, tos mi neměla říkat 😃 Tak to je super 🙂) No škoda, že to neklaplo.
Na to ZOO se už moc těším 🙂
lucyvivien
17. dub 2013
Ahoj holky přidávam se, jsem z okr. Zlín, kousek za Slavičínem 🙂
petrajavor
17. dub 2013
@lucyvivien ahojky a vítej 🙂
lucyvivien
17. dub 2013
@petrajavor děkuji 🙂
petrajavor
21. dub 2013
@mochenkaa nemáš nějaké fotky ze Slunečnice?
@oktarina ta knížka je dobrá 🙂 písni mi jak to vidíš v to úterý....jo a nebudeš chtít to leporelo nebo si malé už koupila? Já se ho budu už zbavovat,Táda už ho "nečte"
petrajavor
23. dub 2013
@oktarina prosím tě jak jsme se bavily o těch rybách říkala si středa odpoledne? A nevíš na kolik ten pstruh výjde??? Sem to říkala D tak si příští týden nacpem bříška rybkou 😃
oktarina
23. dub 2013
@petrajavor jjj, pokud mě paměť neklame, tak je to streda odpoledne 🙂 cenu bohužel nevím 😞 j byla tak nadsená, že vůbec tady seženu čerstvé, že mi to nadšení zakalilo mysl 😉
petrajavor
23. dub 2013
@oktarina tak kdybys tam zítra šla lovit rybu zjisti cenu 😉
oktarina
24. dub 2013
@petrajavor nebyla jsem dnes ve zl 😞
petrajavor
24. dub 2013
@oktarina v bile mají pstruha teď 100g za 20,-kč .....ale čerstvej je čerstvej 🙂
oktarina
24. dub 2013
@petrajavor no právě! Já se po různých spalenich se zarekla, k nam už smí výhradně chlazené ryby. Těším se na něj, muž si taky dělá chutě s tím, že vytahneme gril 😉 mňam!
hanulka22
25. dub 2013
Ahoj holky, jsem z Otrokovic a mimčo čekám koncem června. Nemáte některá tip na dětskou lékařku z Otrokovic, nejlíp na poliklinice ať to mám kousek??? V některé diskuzi jsem četla příspěvěk od @petrajavor ohledně lékařky, ale nemůžu to najít, vím že jsi tam dávala odkaz na webové stránky, nemohla by jsi mi prosím poradit?
petrajavor
25. dub 2013
@hanulka22 jako odkaz na naši mudr? http://ordinace-pavelkova.cz/ Jsem s mudr.Pavelkovou hrozně spokojená a neměnila bych.....
hanulka22
25. dub 2013
@petrajavor děkuji jsi moc hodná, super že je na poliklinice 🙂 píše že příjímá nové pacienty, tak předpokládám, že problém nebude. jak moc dopředu je potřeba si to s ní domluvit?
petrajavor
25. dub 2013
@hanulka22 byla sem tam v květnu a měla sem tp 10.6. pak sem jí zavolala že už sem z porodky doma a ona mi nabídla že buď dojde k nám nebo mi dala termín na návštěvu u ní....
pampeliska1
26. dub 2013
@oktarina čtu, že řešíte nějaké chlazené ryby, nevím o co jde, ale i u nás v Lukově se dají koupit čerstvé ryby 😉 celoročně mají kapry a pstruhy a někdy (nebo na objednávku) i amury, sumce, myslím i lososa.. 😉
oktarina
26. dub 2013
@pampeliska1 super, tak az pujdes kolem, mrkni pls na cenya kdyztakdojedem s kocarke na vylet 🙂
pampeliska1
5. kvě 2013
Kočky, tak co s tím ZOO? Kdy by se vám to hodilo? Já to tento týden moc nevidím, máme toho moc, navíc to volno ve středu 🙂 Ale ten příští by to určitě šlo - teda kromě úterka, to chodíme cvičit.. I když kdyby to bylo odpoledne, tak by šlo asi i to úterý.. Tak piště návrhy 😉
petrajavor
6. kvě 2013
@pampeliska1 no my s T jedeme teď ve st do Prahy za holkama z mk....takže to vidím na ten další týden...tak st nebo čt.... ale záleží co na to @oktarina a @mochenkaa
mochenkaa
6. kvě 2013
@pampeliska1 @petrajavor Já už mám vlezku do ZOO koupenou, takže můžu klidně xkrát týdně 😃
petrajavor
6. kvě 2013
@mochenkaa no já si ji koupím asi v neděli.....jdeme do ZOO s Lukym,tak aby to pak nebylo s vámi hned v pondělí,potřebuji pauzu od zvířat 😃
segafredo
6. kvě 2013
facebook.com/groups/335508273215299/ - přijďte kuknout 🙂
pampeliska1
6. kvě 2013
@petrajavor mě se to tento týden také nehodí, takže v pohodě.. Tak že bychom se předběžně domluvily na čtvrtek??
@mochenkaa @oktarina aspol.
petrajavor
6. kvě 2013
@pampeliska1 já bych byla za čtvrtek 😉 pokud vím můžu být u ZOO cca kolem 10h....v 9 nám navazující spoj jede z Oe (ale ještě to musím pokontrolovat)
pampeliska1
6. kvě 2013
@petrajavor dívám se na stránky ZOO a tu permanentku tam nikde nevidím =-) http://www.zoozlin.eu/vstupne
pampeliska1
6. kvě 2013
@ren01 @pajenka @tuliberka @zmyzulka @chickkky
Kdo další se přidá příští čtvrtek do ZOO 😉
pampeliska1
6. kvě 2013
@petrajavor jé, super, už jsem se lekla, že by to zrušili 😃 Já teda zatím nevím, jestli to budu kupovat, chci zjistit, jestli se tam Dorči bude vůbec líbit 😃
pajenka
6. kvě 2013
@pampeliska1 Ahojky, díky za pozvání, jdete za každého počasí? Taky jsem přemýšlela nad tou kartou, nevíte jestli je přenosná nebo na jméno?
@petrajavor
@mochenkaa
pampeliska1
6. kvě 2013
@pajenka karta je bohužel na jméno.
Noo, tak pokud bude lít jak z konve, tak asi nepůjdem..ALe snad bude pěkně.