• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@mochenkaa jee, tam byla i tombola, tos mi neměla říkat :grinning: Tak to je super :slight_smile:) No škoda, že to neklaplo.
Na to ZOO se už moc těším :slight_smile:
17. dub 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přidávam se, jsem z okr. Zlín, kousek za Slavičínem :slight_smile:
17. dub 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyvivien ahojky a vítej :slight_smile:
17. dub 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa nemáš nějaké fotky ze Slunečnice?
@oktarina ta knížka je dobrá :slight_smile: písni mi jak to vidíš v to úterý....jo a nebudeš chtít to leporelo nebo si malé už koupila? Já se ho budu už zbavovat,Táda už ho "nečte"
21. dub 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina prosím tě jak jsme se bavily o těch rybách říkala si středa odpoledne? A nevíš na kolik ten pstruh výjde??? Sem to říkala D tak si příští týden nacpem bříška rybkou :grinning:
23. dub 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jjj, pokud mě paměť neklame, tak je to streda odpoledne :slight_smile: cenu bohužel nevím :frowning2: j byla tak nadsená, že vůbec tady seženu čerstvé, že mi to nadšení zakalilo mysl :wink:
23. dub 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina tak kdybys tam zítra šla lovit rybu zjisti cenu :wink:
23. dub 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor nebyla jsem dnes ve zl :frowning2:
24. dub 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina v bile mají pstruha teď 100g za 20,-kč .....ale čerstvej je čerstvej :slight_smile:
24. dub 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no právě! Já se po různých spalenich se zarekla, k nam už smí výhradně chlazené ryby. Těším se na něj, muž si taky dělá chutě s tím, že vytahneme gril :wink: mňam!
24. dub 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jsem z Otrokovic a mimčo čekám koncem června. Nemáte některá tip na dětskou lékařku z Otrokovic, nejlíp na poliklinice ať to mám kousek??? V některé diskuzi jsem četla příspěvěk od @petrajavor ohledně lékařky, ale nemůžu to najít, vím že jsi tam dávala odkaz na webové stránky, nemohla by jsi mi prosím poradit?
25. dub 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka22 jako odkaz na naši mudr? http://ordinace-pavelkova.cz/ Jsem s mudr.Pavelkovou hrozně spokojená a neměnila bych.....
25. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor děkuji jsi moc hodná, super že je na poliklinice :slight_smile: píše že příjímá nové pacienty, tak předpokládám, že problém nebude. jak moc dopředu je potřeba si to s ní domluvit?
25. dub 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka22 byla sem tam v květnu a měla sem tp 10.6. pak sem jí zavolala že už sem z porodky doma a ona mi nabídla že buď dojde k nám nebo mi dala termín na návštěvu u ní....
25. dub 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina čtu, že řešíte nějaké chlazené ryby, nevím o co jde, ale i u nás v Lukově se dají koupit čerstvé ryby :wink: celoročně mají kapry a pstruhy a někdy (nebo na objednávku) i amury, sumce, myslím i lososa.. :wink:
26. dub 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 super, tak az pujdes kolem, mrkni pls na cenya kdyztakdojedem s kocarke na vylet :slight_smile:
26. dub 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kočky, tak co s tím ZOO? Kdy by se vám to hodilo? Já to tento týden moc nevidím, máme toho moc, navíc to volno ve středu :slight_smile: Ale ten příští by to určitě šlo - teda kromě úterka, to chodíme cvičit.. I když kdyby to bylo odpoledne, tak by šlo asi i to úterý.. Tak piště návrhy :wink:
5. kvě 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no my s T jedeme teď ve st do Prahy za holkama z mk....takže to vidím na ten další týden...tak st nebo čt.... ale záleží co na to @oktarina a @mochenkaa
6. kvě 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 @petrajavor Já už mám vlezku do ZOO koupenou, takže můžu klidně xkrát týdně :grinning:
6. kvě 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa no já si ji koupím asi v neděli.....jdeme do ZOO s Lukym,tak aby to pak nebylo s vámi hned v pondělí,potřebuji pauzu od zvířat :grinning:
6. kvě 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
facebook.com/groups/335508273215299/ - přijďte kuknout :slight_smile:
6. kvě 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@petrajavor mě se to tento týden také nehodí, takže v pohodě.. Tak že bychom se předběžně domluvily na čtvrtek??
@mochenkaa @oktarina aspol.
6. kvě 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 já bych byla za čtvrtek :wink: pokud vím můžu být u ZOO cca kolem 10h....v 9 nám navazující spoj jede z Oe (ale ještě to musím pokontrolovat)
6. kvě 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor dívám se na stránky ZOO a tu permanentku tam nikde nevidím :confused: http://www.zoozlin.eu/vstupne
6. kvě 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ren01 @pajenka @tuliberka @zmyzulka @chickkky
Kdo další se přidá příští čtvrtek do ZOO :wink:
6. kvě 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jé, super, už jsem se lekla, že by to zrušili :grinning: Já teda zatím nevím, jestli to budu kupovat, chci zjistit, jestli se tam Dorči bude vůbec líbit :grinning:
6. kvě 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Ahojky, díky za pozvání, jdete za každého počasí? Taky jsem přemýšlela nad tou kartou, nevíte jestli je přenosná nebo na jméno?
@petrajavor
@mochenkaa
6. kvě 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka karta je bohužel na jméno.
Noo, tak pokud bude lít jak z konve, tak asi nepůjdem..ALe snad bude pěkně.
6. kvě 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek