• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@pajenka na jméno. Za těch 600,- je dospělý a dítě do 3 let (nebo 2 let, nevím přesně) @oktarina kupovala za 900,- pro 2 dospělé a dítě do 3 let (nebo 2 let).
@pampeliska1 Líbit se jí tam bude :grinning: :grinning:
@petrajavor Mě je to jedno. Klidně ten čtvrtek
6. kvě 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 @mochenkaa Na celé jméno? Asi jo, že? Taky bych koupila asi pro dva dospělé a malou
6. kvě 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka jj na jmeno ...
@pampeliska1 holky ma byt krasne...
6. kvě 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajenka asi na cele kdyz sme byli posledne pani si to vyrizovala a davala OP
6. kvě 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka predkladas op. A jeste si te foti
6. kvě 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa To abych se vyfikla :grinning: a jak to koupím pro manžela, když tam se mnou nebude? To je blbé :unamused:
6. kvě 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka fotka ma tak cm x cm, je seda a rozmazana. Ro fakt neres :grinning: ale toho manzela nevim. Podle me bude muset byt u toho. Jo a v cene permanentky mas jeden vstup do zoo zdarma. Ja to chlapovi treba nevyrizovala. Chodi tak 2-3x za rok a jeden vlez ma zdarma. Jemu se to nevyplati
6. kvě 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa No budu to muset ještě promyslet, jak to udělám :unamused:
6. kvě 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka Karta se vypisuje na jedny údaje = jednu občanku, ta druhá osoba vůbec nemusí být manžel :wink: jmenuje se to pro dvě dospělé osoby, stačí paní u okýnka uvést jen jméno ap říjmení druhé osoby a ona ta dvě jména vytiskne na tu kartičku plastovou, co s ní pak budeš chodit k okýnku, aby ti vytiskli vstupenku, papírovou s črovým kódfem :wink:

@pampeliska1 @mochenkaa @petrajavor jj, příští čtvrtek může být, později odpo mám sice cvičení, ale tak dlouho tam nebudu, abych nestíhala :wink:, tento týden je termínově mimo, po-čt mám program a pá možná taky :wink:

Akorát sem nepochopila, kdyby se mnou šel někdo jiný, než je na té průkazce uvedený, stalo se vám někdy, že by někdo v areálu vevnitř kontroloval ty vstupenky? Mě nikdy. Ne že bych to chtěla takto využít, s permoškou to nepotřebuju, jen mě to napadlo :grinning:
6. kvě 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Roční máme, je na jméno a příjmení. Manžel byl s Daníkem venku a já vyřídila, nebyl k tomu potřeba. Uvedla jsem jeho jméno. Dítě je zdarma do 3 let :wink:
6. kvě 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina prej máme ukázat občanky. Takže nikdo jiný na to jít nemuže.
6. kvě 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina @tuliberka Moc děkuju za vysvětlení
6. kvě 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jsme to napsaly zároveň :grinning: Jen já datlovala na telefonu pomalu :grinning: :wink:
Včera jsem tě viděla na zastávce na Školní :slight_smile: Byli jsme v trajflu.
7. kvě 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jé, super! já se moc ráda přidám :slight_smile:
7. kvě 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka ty atluju na samsungu :wink: je, já čekala na 12, sem se bohužel nedivala do trajflu, ale příště zamávat, jo? :grinning:
9. kvě 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka vyfikávat se nemusíš, přísahám, že na fotce nepoznáš samu sebe, natož aby tě poznal někdo jiný :grinning:

@tuliberka jů, Luci! co to vidí oko mé? gratulujuuuu! :dizzy_face:
9. kvě 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka :grinning: ok, díky
9. kvě 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka oko tvé vidí dobře :grinning: :wink: Díky. :slight_smile:
10. kvě 2013 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, mohu se přidat? :slight_smile:
12. kvě 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 ahojky,jasně vítej....

@oktarina @pampeliska1 @mochenkaa jak to vidíte v ten čt?? co sem se dívala tak ze Zl to jede 9:38 nebo 10:33....tak mi napište v kolik kde se potkáme,ať se psychicky připravím na vstávání...v poslední době to nějak nedávám....
12. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka moc gratuluji :slight_smile: hlavně hodně zdravíčka....
12. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Gralutace :dizzy_face: :dizzy_face:
@petrajavor Klidně v těch 9:38. V pátek jsme s Maru jeli v 9h a taky se to dalo. Jen mi v těch 9 blbě navazuje spoj z domu. V těch 9:40 to pojede líp
12. kvě 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no já jsem se právě dívala tak aby mi to navazovalo....i když jede 70 a nevím zda se do ní vejdu (ale aspoň pojede nízkopodlažní)
12. kvě 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak já bych se do té 70 nedostala určitě
12. kvě 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no uvidím jestli se dostanu,jak tam nebudu tak sem buď zaspala nebo se nevlezla do busu....
12. kvě 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @mochenkaa @oktarina @zmyzulka já jsem také spíš pro ten dřívější, D. chodí kolem 11.hod spát, tak ať pak spí v kočárku už v ZOO
12. kvě 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pampeliska1
@petrajavor
@mochenkaa
@zmyzulka
@tuliberka
@pajenka
@meggi10
Tak doufam ze jsem oznacila vsechny :slight_smile: ja jsem pro drivejsi cas, stejne jako D. i moje K. by mohla zvladnout kojeni a usnout kolem 10 uz v zoo :slight_smile:
Co ostatni zeny? Vybavim si tu ted aspon
@santron @rkatka @ined77 @amrash @blanka988 @ren01 @andrejkaaaaa
Jdete taky "na kafe" a "na papousky"? :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky šla bych ráda ale zítra nastupuji na týden do nemocnice. :confounded: Tak snad příště, ale užíjtesi to :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,jestli jde o tenhle ctvrtek,tak bych se pridala:slight_smile: sice tu mezi vas moc nechodim,ale snad to neva...
13. kvě 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek