Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
pampeliska1
13. kvě 2013
@santron jasné, určitě se pridej 😉
oktarina
13. kvě 2013
@santron supeeer, je to tento čtvrtek 🙂
oktarina
13. kvě 2013
Holky a viděly jsme s @mochenkaa leták na den otevřených dveří v lesní školce 4. a 6.6. Jsou teď přestěhování naproti gymnázia lesní čtvrť, koho to zajímá, my se předběžně bavily, že bysme to i zašly omrknout 🙂 da se tam dojet kočárkem.
pampeliska1
13. kvě 2013
@oktarina tak to my si ještě nějaký ten rok počkáme 😃 ale tak proč ne zase, je potřeba shánět info dostatečně dlouho dopředu 😉 mě se spíš zamlouvá ta školka Na Pasece, pokud jde o lesní školky..
pampeliska1
13. kvě 2013
Holky a v kolik teda dáme sraz před hlavní bránou? V 10 nebo tam budete dřív?
mochenkaa
13. kvě 2013
@pampeliska1 Klidně v těch 10. My tam budeme +- 5min
pampeliska1
13. kvě 2013
@mochenkaa ok 😉
ined77
13. kvě 2013
ahoj,
děkuju 🙂 , i já bych se přidala ráda, ale jsme všichni k.o. 😞 . sice do čtvrtka "daleko", ale moc si to nemaluju :-| ..
užijte si to! 🙂
tuliberka
13. kvě 2013
holky, kdy jdete do té zoo? 😃 já tu teď moc nejsem, buď je mi blbě, nebo spím, nebo mám na krku Daníka, což vlastně pořád 😃

@oktarina hoď odkaz na ten leták, díky 🙂
tuliberka
13. kvě 2013
Už to vidím, ve čtvrtek 😃 No my asi néé, já to plánuju s kámoškama ve středu nebo ve čtvrtek, tak vás tam asi potkáme.
blanka988
13. kvě 2013
To je škoda,že je to ve čtvrtek 😞 😞 .máme už obsazeno.....dopol.pojištovák-konečně a pak beseda s Kámoškou co přijela zpět do ČR z Anglie... 🙂 .Jinak její manžel fotí tak kdyby někdo chtěl.-www.danielventerfotografie.com...a https://www.facebook.com/DanielVenterFotografie...
zmyzulka
13. kvě 2013
holky takže kolem 10 hod? my jedeme busem, ale z druhé strany... budeme tam už dřív, tak vás tam počkáme 🙂 snad se poznáme... já nikoho krom Lucky nepoznám a když nejde tak budu mít problém 😃

@pampeliska1 ano ano, souhlasím Na Pasece je úžasně! dělají i pátky pro děti do dvou let s maminkama, za 40,- na dopoledne 🙂 moc se mi tam líbilo, tož když byste se chtěl v pátek třeba někdo přidat... 🙂 http://www.napasece.net/node/60
pampeliska1
13. kvě 2013
@zmyzulka jojo, kolem 10.hod 😉 Odkud jedeš z druhé strany? Já teda jedu autem, ale také z druhé strany - z Lukova 😉
Jé, tak to musíš povykládat, co se tam v ty pátky dělá, zní to dobře 🙂 I když Dorča ještě nechodí, tak by to asi nebylo pro nás..
tuliberka
13. kvě 2013
@zmyzulka to vypadá super, a větší děti tam nesmí? myslíš, že by nás tam pustili? Aha, tak tam je do 4 let?
zmyzulka
13. kvě 2013
@pampeliska1 já jsem z Velíkové 🙂

@tuliberka jéj, no vidíš, já jsem myslela do 4 a napsala jsem do 2 😃 Luci, poďte někdy s nama 🙂
pajenka
13. kvě 2013
Ahojky, já s tím předběžně počítám, jestli bude hezky, protože manžel prý, ať se jdu družit 😃 snad zvládnu dorazit na těch deset, ještě jsem se s malou sama nevypravovala, tak mám z toho trochu obavy :-N pojedu autem @petrajavor Peti, chtěla jsem Ti nabídnout odvoz, ale uvědomila jsem si, že dva kočáry do auta nedám :-| Jo a snad vás poznám, ještě jsem se s váma "lajf" neviděla 😉 ale jak uvidím spoustu kočárků, tak tam zamířím, snad se nepřidám k někomu jinému 😃
meggi10
13. kvě 2013
Já jako pracující a s nemocným prckem, bohužel, ale až bude druhé kolo, ráda se seznámím!!!!!!!
tuliberka
13. kvě 2013
@zmyzulka jo to se mi fakt moc líbí x-) Určitě se tam potkáme 🙂
petrajavor
13. kvě 2013
@pajenka díky,my máme stejně autosedačku v autě u našich tak by to nešlo...
@blanka988 dostaneme koníkovskou slevu 😃 😃 😃 ale vážně kolik si bere?
@meggi10 snad dáš s náma příště aspoň kafe... chodíme do Slunečnice (jednou za půl roku) a tam se vyřádí i větší děti 😉
santron
13. kvě 2013
holky a není tu někdo přímo z Hvozdné? už mě nebaví chodit na procházky sama a do Zlína taky každý den nejezdím...
meggi10
13. kvě 2013
@petrajavor - určo ráda..🙂
petrajavor
13. kvě 2013
@santron to nevím ale pokud budeš chtít ve čt jedeme do ZOO...sraz kolem 10 v ZOO 😉
pampeliska1
13. kvě 2013
@petrajavor však @santron psala, že jde s náma 😉
pajenka
13. kvě 2013
@petrajavor Ok 🙂
petrajavor
13. kvě 2013
@pampeliska1 jo? 😃 já to nedočítám tak vím prd.... :-p
versam
13. kvě 2013
ahoj holky, já bohužel už ve čtvrtek něco mám, ale snad příště to klapne, třeba v té Slunečnici 🙂 Užijte si to a foťte 😉
tuliberka
13. kvě 2013
@zmyzulka Hani a jdete tam tento pátek? My to teda přijedeme prubnout 😉
pampeliska1
13. kvě 2013
@versam škodaa, tak snad příště 😉
zmyzulka
14. kvě 2013
@tuliberka jj, jdeme 🙂 a nezapomeň se nahlásit 🙂
veka
14. kvě 2013
Holky,chystam se kazdym dnem rodit ve Zline po trech letech a chtela jsem se zeptat nejake dobre duse,ktera tam rodila v posledni dobe,jak je to s navstevama?Slysela jsem,ze nedelaji problemy uz ani s navstevou dopoledne po vizitach... Je to vazne tak?A kdyz vas vezl chlap autem k porodu,kterou jste jeli branou?Je tam ted po novu ta parkovaci,tak nevim,jak je to treba v noci...

Začni psát odpověď...

Odešli