• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@santron jasné, určitě se pridej :wink:
13. kvě 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@santron supeeer, je to tento čtvrtek :slight_smile:
13. kvě 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a viděly jsme s @mochenkaa leták na den otevřených dveří v lesní školce 4. a 6.6. Jsou teď přestěhování naproti gymnázia lesní čtvrť, koho to zajímá, my se předběžně bavily, že bysme to i zašly omrknout :slight_smile: da se tam dojet kočárkem.
13. kvě 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina tak to my si ještě nějaký ten rok počkáme :grinning: ale tak proč ne zase, je potřeba shánět info dostatečně dlouho dopředu :wink: mě se spíš zamlouvá ta školka Na Pasece, pokud jde o lesní školky..
13. kvě 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky a v kolik teda dáme sraz před hlavní bránou? V 10 nebo tam budete dřív?
13. kvě 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Klidně v těch 10. My tam budeme +- 5min
13. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
děkuju :slight_smile: , i já bych se přidala ráda, ale jsme všichni k.o. :frowning2: . sice do čtvrtka "daleko", ale moc si to nemaluju :unamused: ..
užijte si to! :slight_smile:
13. kvě 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdy jdete do té zoo? :grinning: já tu teď moc nejsem, buď je mi blbě, nebo spím, nebo mám na krku Daníka, což vlastně pořád :grinning:

@oktarina hoď odkaz na ten leták, díky :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to vidím, ve čtvrtek :grinning: No my asi néé, já to plánuju s kámoškama ve středu nebo ve čtvrtek, tak vás tam asi potkáme.
13. kvě 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda,že je to ve čtvrtek :frowning2: :frowning2: .máme už obsazeno.....dopol.pojištovák-konečně a pak beseda s Kámoškou co přijela zpět do ČR z Anglie... :slight_smile: .Jinak její manžel fotí tak kdyby někdo chtěl.-www.danielventerfotografie.com...a https://www.facebook.com/DanielVenterFotografie?fref=ts
13. kvě 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takže kolem 10 hod? my jedeme busem, ale z druhé strany... budeme tam už dřív, tak vás tam počkáme :slight_smile: snad se poznáme... já nikoho krom Lucky nepoznám a když nejde tak budu mít problém :grinning:

@pampeliska1 ano ano, souhlasím Na Pasece je úžasně! dělají i pátky pro děti do dvou let s maminkama, za 40,- na dopoledne :slight_smile: moc se mi tam líbilo, tož když byste se chtěl v pátek třeba někdo přidat... :slight_smile: http://www.napasece.net/node/60
13. kvě 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka jojo, kolem 10.hod :wink: Odkud jedeš z druhé strany? Já teda jedu autem, ale také z druhé strany - z Lukova :wink:
Jé, tak to musíš povykládat, co se tam v ty pátky dělá, zní to dobře :slight_smile: I když Dorča ještě nechodí, tak by to asi nebylo pro nás..
13. kvě 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka to vypadá super, a větší děti tam nesmí? myslíš, že by nás tam pustili? Aha, tak tam je do 4 let?
13. kvě 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já jsem z Velíkové :slight_smile:

@tuliberka jéj, no vidíš, já jsem myslela do 4 a napsala jsem do 2 :grinning: Luci, poďte někdy s nama :slight_smile:
13. kvě 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já s tím předběžně počítám, jestli bude hezky, protože manžel prý, ať se jdu družit :grinning: snad zvládnu dorazit na těch deset, ještě jsem se s malou sama nevypravovala, tak mám z toho trochu obavy :sweat_smile: pojedu autem @petrajavor Peti, chtěla jsem Ti nabídnout odvoz, ale uvědomila jsem si, že dva kočáry do auta nedám :unamused: Jo a snad vás poznám, ještě jsem se s váma "lajf" neviděla :wink: ale jak uvidím spoustu kočárků, tak tam zamířím, snad se nepřidám k někomu jinému :grinning:
13. kvě 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jako pracující a s nemocným prckem, bohužel, ale až bude druhé kolo, ráda se seznámím!!!!!!!
13. kvě 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka jo to se mi fakt moc líbí :dizzy_face: Určitě se tam potkáme :slight_smile:
13. kvě 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka díky,my máme stejně autosedačku v autě u našich tak by to nešlo...
@blanka988 dostaneme koníkovskou slevu :grinning: :grinning: :grinning: ale vážně kolik si bere?
@meggi10 snad dáš s náma příště aspoň kafe... chodíme do Slunečnice (jednou za půl roku) a tam se vyřádí i větší děti :wink:
13. kvě 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a není tu někdo přímo z Hvozdné? už mě nebaví chodit na procházky sama a do Zlína taky každý den nejezdím...
13. kvě 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor - určo ráda..:slight_smile:
13. kvě 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@santron to nevím ale pokud budeš chtít ve čt jedeme do ZOO...sraz kolem 10 v ZOO :wink:
13. kvě 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor však @santron psala, že jde s náma :wink:
13. kvě 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo? :grinning: já to nedočítám tak vím prd.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, já bohužel už ve čtvrtek něco mám, ale snad příště to klapne, třeba v té Slunečnici :slight_smile: Užijte si to a foťte :wink:
13. kvě 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka Hani a jdete tam tento pátek? My to teda přijedeme prubnout :wink:
13. kvě 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam škodaa, tak snad příště :wink:
13. kvě 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka jj, jdeme :slight_smile: a nezapomeň se nahlásit :slight_smile:
14. kvě 2013 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chystam se kazdym dnem rodit ve Zline po trech letech a chtela jsem se zeptat nejake dobre duse,ktera tam rodila v posledni dobe,jak je to s navstevama?Slysela jsem,ze nedelaji problemy uz ani s navstevou dopoledne po vizitach... Je to vazne tak?A kdyz vas vezl chlap autem k porodu,kterou jste jeli branou?Je tam ted po novu ta parkovaci,tak nevim,jak je to treba v noci...
14. kvě 2013 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek