• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@zmyzulka tak jsem si našla jednoho taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyžtak se ozvu.
17. kvě 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka právě že ho zatím vyzkoušený nemám...pošta ho zatím někde zapírá :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mělo mi to přijít už ve středu, ale někde se to toulá, takže zatím nevím.
Toto mi napsala k opalováku, když jsem se ptala, jak se dosáhne ochranného faktoru (je "jenom" 20-30) --opalovák bude mastnější, ale ne moc, nebude to vyloženě olej. Jako základ jsou určitě oleje, ale hlavně bambucké máslo. UV filtru se dosáhne tak, že k sobě "poskládáš" vhodné složky, které mají přirozený UV filtr (kokosový, avokádový a makadamiový olej, bambucké máslo, kakaové máslo, přidává se panthenol, vitaminy C, E, beta-karoten. Dělám to do odvaru zelenýho čaje s troškou měsíčku). Z EO přidávám "ladící" santalové dřevo--
Repelent ve spreji má 200ml za 80Kč, opalovák 100ml za 120Kč
17. kvě 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka Jo a trvanlivost je samozřejmě kratší než u normálních opalováků - minimálně 3 měsíce mimo ledničku a min.6měsíců v ledničce.
17. kvě 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1
@zmyzulka
Holky já bych ráda zkusila repelenty oba, jak budete objednávat přidám se. Děkuji :slight_smile: mám doma atopika, mám strach ji jen tak něco placnout na kůži :frowning2:
18. kvě 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ta Monča vyrábí i krémy na atopickou pokožku. Tak se pridej do skupiny a můžeš kouknout, co nabízí..v neděli (zítra) má uzavírku objednávek. Já si teď nic objednávat nebudu, už to mám na cestě, ale Česká pošta je spolehlivá jako vždycky :@ :confounded:
18. kvě 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 tak to asi az příště, už sme vyrazili, už mám až do úterý přístup jen les mobilní web...
18. kvě 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina já si teď nic objednávat nebudu, že bych to vzala i tobě :frowning2: ale třeba @zmyzulka něco brát bude..ale já myslím, že další objednávka bude tak za 14dní, tak to není zas taková doba. Jen nevím, jak se jí bude chtít posílat ještě poštou po té mojí zkušenosti, když se to někde už 3 dny navíc toulá.
18. kvě 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata! Tak v Praze bylo nááádherně, ale koukám, že jsem propásla skvělou akci. Moc vám to na fotkách i děťátkům sluší. Příště se určitě s Janíčkem přidáme. Ten už totiž chodí a dokonce se pokouší dělat kotrmelce :grinning:
19. kvě 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahooooj, tak jsem viděla fotky ze ZOO a ráda bych se příště přidala.. Jestli neva, že nejsem těhotná a v nejbližší době to neplánujeme..? :grinning:
19. kvě 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stastnulka ahojky,já myslím že je to jedno :slight_smile:
@amrash tak to je super...Janíček je šikula :slight_smile:
21. kvě 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jupíjajéééj, že bych tu konečně poznala nějaké maminy? :slight_smile:
21. kvě 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stastnulka určitě :wink: holky už mají pernamentky takže chodí pravidelně...
21. kvě 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor No to nám se asi nevyplatí.. :frowning2: Budeme skoro celé prázdniny po babičkách, takže 600,- je trošku moc na měsíc, dva, co je sezóna.. :frowning2: To abysme tam byli tak obden, aby se to vyplatilo.. :grinning:
21. kvě 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stastnulka tak jeden vstup stojí 130 Kč, ještě k tomu dostaneš 1 volný vstup (třeba pro tatínka), takže při nějakých 4 návštěvách se to už vyplatí.
21. kvě 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stastnulka tak dospělej platí normálně 130,- a pernamentka platí rok takže já ji budu kupovat v červnu a budu jí mít do června 2013....ale chodíme i do Slunečnice na kafčo nebo na prochajdy :wink:
21. kvě 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Eli si byla rychlejší...už víš kolik stojí ty ryby? :grinning: nevím jestli jste to s Maruškou už říkaly,ale já si to nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor @oktarina
myslím na to už týden, že to sem musím napsat. Stojí cca 130-140 Kč za kg + 5Kč za každou rybu za zabití a vykuchání :wink: Celoročně má pstruhy+kapry a někdy i sumce, lososa, amura..
21. kvě 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pampeliska1 tak mě v červnu budeš navigovat koupím nějaké rybky na T narozeniny :slight_smile: to je dobrá cena (aspoň myslím)
21. kvě 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tak myslím si,že na gril je pstruh dobrej....Roman je dělal loni a ještě další ryby a ten pstruh byl nej....aspoň pro mě :slight_smile: díky za odkaz....
21. kvě 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Maruško dnes budu objednávat to tomexo, budeš chtít ten sprejík?

@stastnulka Leni zdar :grinning: ha, sláva, Olivě scházel na lešné nějaký řádící parťák :grinning:
21. kvě 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné úterý, ženy :slight_smile: včera jsme se vrátili do zlína a přivezli jsme vám déšť :grinning: to jsme hodní, co? :grinning::grinning::grinning: Navrhuju dát maku permanentkam a v pátek se jít poprochazet do zoo, kdo je pro? Nevim kdo komu psal ze o tom nevedel, takze : Platí i pro neoznačené účastnice :slight_smile:
@pampeliska1
@mochenkaa
@petrajavor
@santron
@zmyzulka
@pajenka
@amrash
@versam
@blanka988
@stastnulka
@tuliberka
@janinous
21. kvě 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Maruško hoď to do skupiny....tam to uvidí všechny maminky :wink: jinak já se omlouvám,ale na pátek už program máme :confounded:
21. kvě 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka Ano Hani prosím :slight_smile: pripocti si poštovné a děj mi vědět kolik ti mám dat, díky!
21. kvě 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ok, snad bude stačit stručně, jsem namíchal jen mobilu, pos....kakala se nam wifi :frowning2:
21. kvě 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina bude to bez poštovného :slight_smile: jo a pátek jdeme opět do lesní školky, ale příště se velice rádi zase připojíme :slight_smile:
21. kvě 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina My bysme se mooc rádi připojili, ale ve čtvrtek jdeme na očkování na Priorix a docela se děsím reakce.. Tím, že už nekočárujeme, tak to nechci moc přehnat hned druhý den po očku.. Ale příště se určo přidáme a i tu permici si tedy kvůli vám pořídíme.. :grinning:
21. kvě 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka Ahojec! :grinning: No tak snad se tam taky ale někdy potkáme.. :grinning:
21. kvě 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stastnulka tfuj tfuj ať jste bez reakce!!! A příště určitě bude brzo :grinning:
21. kvě 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka jé, já zapomněla, to máte s @tuliberka patky, asi dostaneš domácí úkol navrhnout další termín :slight_smile:
21. kvě 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek