Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
stastnulka
21. kvě 2013
@oktarina DÍky, zatím se obešlo bez reakce vče, a to včetně první dávky, tak snad to zůstane i nadále..
oktarina
21. kvě 2013
@stastnulka tak to je super, kéž by všechny děti měly všechna očkování bez reakcí a s vytvořením protilatek 🙂
stastnulka
21. kvě 2013
@oktarina Jo, jsem za to hrozně ráda.. 🙂 Bývá tak maximálně spavý a mazlivější, ale to beru už spíš jako plus v tomhle věku.. 😃 Nejlepší bylo, že jsme měli jít na Priorix loni v červnu, týden před svatbou, a že je tam velké riziko reakce právě za ten týden.. Tak jsme to odložili na září a on chytil přesně na svatbu rotaviry.. No svatba za všecky prachy, když jsem 4 noci nespala a pořád jen dělala zábaly a srážela horečky.. 8-(
mochenkaa
21. kvě 2013
@oktarina Já do ZOO jdu 🙂
tuliberka
21. kvě 2013
@zmyzulka Haní, můžu ho ještě chtít taky?

@oktarina my máme taky v pátek lesní školku, takže s váma zase nepůjdeme. Dotřetice snad jo 😉
zmyzulka
21. kvě 2013
@tuliberka jasné, jdu to právě objednat 🙂
tuliberka
21. kvě 2013
@zmyzulka bezva, tak mě ho vem, prosím 😉
pampeliska1
21. kvě 2013
@oktarina pátek bereme!jen nevím, co počasí.. Jdeme už ve čtvrtek s kamarádkama, tak jsem na to počasí zvědavá.

Příště musíme jít v nějaký jiný den, kdy holky nemají s dětmi školku..
amrash
21. kvě 2013
@oktarina Ja se take omlouvam - mam 2 koncerty v ramci akce Noc kostelu. Pokud nahodou nemate lepsi program, pak srdcne zvu v patek v 19 hod do kostela v Malenovicich a ve 20 hod v Zadvericich 🙂
oktarina
22. kvě 2013
@pampeliska1 jj mě to nedošlo! Příště jiný den 🙂
@amrash ráda bych si tě přišla poslechnout, ale v tu dobu davammale koupel, kojim a uspavam... 😞 noc kostelů je krásná akce, loni jsem s břichem byla ve stipe, rok před im na svazích, doporučuju
111safary
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
amrash
23. kvě 2013
@oktarina Jeee dekuji, to je mile! Dalsi akce bude potom opet ve Stipe v zari, tak treba se uvidime tam ( bude to odpoledne 😉 )
petrajavor
23. kvě 2013
@amrash tak snad to v patek stihneme...chceme jit u nas do kostela sv.Michala...a pak do Malenovic
zmyzulka
23. kvě 2013
holky, spreje mám doma, Luci @tuliberka jdeš v pátek? vzala bych ti ho...
@oktarina Maruško a tobě ho předám buď jak se uvidíme nebo ho můžu přivézt do Zlína... (nebo příští týden zase lešná? 😃 )
linteolinka0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajenka
23. kvě 2013
@oktarina Ahojky, zítra má být škaredě, tak nevím, co s tou zoo :-|
tuliberka
23. kvě 2013
@zmyzulka pokud nebude pršet, chceme jít 🙂 Vem mi to, díky 🙂
oktarina
23. kvě 2013
@zmyzulka Hani příští tyden do zoo 🙂 řekni si který den (krom st a čt prosím) 😃
@pajenka já bych jela pokud bude jak dnes (pod mrakem), pokud bude od rána pršet, tak to myslim nemá cenu...
zmyzulka
23. kvě 2013
@oktarina tak nám zbývá pondělí a úterý a vzhledem k tomu, že jdete teď v pátek tak navrhuju úterý abys to neměla tak brzo po sobě 😃 ale je mi to jedno, můžu oba dny 🙂
oktarina
23. kvě 2013
@zmyzulka 🙂 ok beru úterý 😉
mochenkaa
23. kvě 2013
Holky, pokud nebude ráno pršet tak jedeme, ale pokud bude lít, tak jsme doma. Na mě něco leze a nerada bych 🙂 promokla :-|
Ale v úterý už má být hezky, tak to bych brala
amrash
23. kvě 2013
@petrajavor WOW... jen abych pak neměla trému!!! 😉
tuliberka
24. kvě 2013
Tak co ZOO, vyrazili jste?

my byli dopoledne zas v lesní školičce 🙂 Děti jsou tam fakt tak šťastné, no ale už peru, přijeli jsme oba jak prasátka 😃
pampeliska1
24. kvě 2013
@tuliberka jojo, byly jsme sice jen s Gabčou @mochenkaa a Maruškou @oktarina , ale bylo to supeeeer 😉

To je skvělé, že se školička tak ujala 😉
zmyzulka
25. kvě 2013
@pampeliska1 jéé, koukám, že ty ovesné sušenky jsou od mé oblíbené kitchenette 🙂 taky je pečeme (hooodně často) jsou úžasné, za chvílu si je Dorotka bude péct sama 🙂 já jen Olivce dávám přísady a ona si je sama ukuchtí a nakopečkuje na plech 🙂 kitchenette má samé úžasné recepty, zkuste třeba ještě ovesné muffiny, jsou dokonalé 🙂
petrajavor
27. kvě 2013
@amrash štve mě,že jsme tě nestihli... 😞
tuliberka
27. kvě 2013
@zmyzulka a jaké sušenky si peče Oliv sama? To bych mohla synáčka taky naučit 😃 😉
zmyzulka
27. kvě 2013
@tuliberka Luci, tady tyto http://www.kitchenette.cz/clanek/64-ovesne-susenky nebo cokoliv co se hrníčkuje 🙂 (já tam teda nedávám ten cukr, jen vrchovaté 3 lžíce medu), výborné jsou i ty ovesné muffiny a nebo domácí ořechové musli... no má tam vážně samé dobrůtky 🙂
petrajavor
27. kvě 2013
@pampeliska1 dáváš do špaldových ten cukr? já dělávám ty ovocné na které si dávala recept a do nich dávám jen 3lžíce medu bez cukru....
pampeliska1
27. kvě 2013
@petrajavor záleží na každém, co si tam dá..Já jsem tam dávala klasický bílý cukr. Dorka snědla tak 1 za týden, moc jí nejedou, takže to bylo spíš pro mě 😉 Ale já i tak nejsem na cukr už tak striktní, semtam něco s cukrem dám.