• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@oktarina DÍky, zatím se obešlo bez reakce vče, a to včetně první dávky, tak snad to zůstane i nadále..
21. kvě 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stastnulka tak to je super, kéž by všechny děti měly všechna očkování bez reakcí a s vytvořením protilatek :slight_smile:
21. kvě 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Jo, jsem za to hrozně ráda.. :slight_smile: Bývá tak maximálně spavý a mazlivější, ale to beru už spíš jako plus v tomhle věku.. :grinning: Nejlepší bylo, že jsme měli jít na Priorix loni v červnu, týden před svatbou, a že je tam velké riziko reakce právě za ten týden.. Tak jsme to odložili na září a on chytil přesně na svatbu rotaviry.. No svatba za všecky prachy, když jsem 4 noci nespala a pořád jen dělala zábaly a srážela horečky.. :rolling_eyes:
21. kvě 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Já do ZOO jdu :slight_smile:
21. kvě 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka Haní, můžu ho ještě chtít taky?

@oktarina my máme taky v pátek lesní školku, takže s váma zase nepůjdeme. Dotřetice snad jo :wink:
21. kvě 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka jasné, jdu to právě objednat :slight_smile:
21. kvě 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka bezva, tak mě ho vem, prosím :wink:
21. kvě 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina pátek bereme!jen nevím, co počasí.. Jdeme už ve čtvrtek s kamarádkama, tak jsem na to počasí zvědavá.

Příště musíme jít v nějaký jiný den, kdy holky nemají s dětmi školku..
21. kvě 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Ja se take omlouvam - mam 2 koncerty v ramci akce Noc kostelu. Pokud nahodou nemate lepsi program, pak srdcne zvu v patek v 19 hod do kostela v Malenovicich a ve 20 hod v Zadvericich :slight_smile:
22. kvě 2013 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pampeliska1 jj mě to nedošlo! Příště jiný den :slight_smile:
@amrash ráda bych si tě přišla poslechnout, ale v tu dobu davammale koupel, kojim a uspavam... :frowning2: noc kostelů je krásná akce, loni jsem s břichem byla ve stipe, rok před im na svazích, doporučuju
22. kvě 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
22. kvě 2013 ve 14:40 • 111safary
@oktarina Jeee dekuji, to je mile! Dalsi akce bude potom opet ve Stipe v zari, tak treba se uvidime tam ( bude to odpoledne :wink: )
23. kvě 2013 ve 02:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash tak snad to v patek stihneme...chceme jit u nas do kostela sv.Michala...a pak do Malenovic
23. kvě 2013 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, spreje mám doma, Luci @tuliberka jdeš v pátek? vzala bych ti ho...
@oktarina Maruško a tobě ho předám buď jak se uvidíme nebo ho můžu přivézt do Zlína... (nebo příští týden zase lešná? :grinning: )
23. kvě 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Ahojky, zítra má být škaredě, tak nevím, co s tou zoo :unamused:
23. kvě 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka pokud nebude pršet, chceme jít :slight_smile: Vem mi to, díky :slight_smile:
23. kvě 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zmyzulka Hani příští tyden do zoo :slight_smile: řekni si který den (krom st a čt prosím) :grinning:
@pajenka já bych jela pokud bude jak dnes (pod mrakem), pokud bude od rána pršet, tak to myslim nemá cenu...
23. kvě 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak nám zbývá pondělí a úterý a vzhledem k tomu, že jdete teď v pátek tak navrhuju úterý abys to neměla tak brzo po sobě :grinning: ale je mi to jedno, můžu oba dny :slight_smile:
23. kvě 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka :slight_smile: ok beru úterý :wink:
23. kvě 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pokud nebude ráno pršet tak jedeme, ale pokud bude lít, tak jsme doma. Na mě něco leze a nerada bych :slight_smile: promokla :unamused:
Ale v úterý už má být hezky, tak to bych brala
23. kvě 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor WOW... jen abych pak neměla trému!!! :wink:
23. kvě 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ZOO, vyrazili jste?

my byli dopoledne zas v lesní školičce :slight_smile: Děti jsou tam fakt tak šťastné, no ale už peru, přijeli jsme oba jak prasátka :grinning:
24. kvě 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka jojo, byly jsme sice jen s Gabčou @mochenkaa a Maruškou @oktarina , ale bylo to supeeeer :wink:

To je skvělé, že se školička tak ujala :wink:
24. kvě 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 jéé, koukám, že ty ovesné sušenky jsou od mé oblíbené kitchenette :slight_smile: taky je pečeme (hooodně často) jsou úžasné, za chvílu si je Dorotka bude péct sama :slight_smile: já jen Olivce dávám přísady a ona si je sama ukuchtí a nakopečkuje na plech :slight_smile: kitchenette má samé úžasné recepty, zkuste třeba ještě ovesné muffiny, jsou dokonalé :slight_smile:
25. kvě 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash štve mě,že jsme tě nestihli... :frowning2:
27. kvě 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka a jaké sušenky si peče Oliv sama? To bych mohla synáčka taky naučit :grinning: :wink:
27. kvě 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Luci, tady tyto http://www.kitchenette.cz/clanek/64-ovesne-susenky nebo cokoliv co se hrníčkuje :slight_smile: (já tam teda nedávám ten cukr, jen vrchovaté 3 lžíce medu), výborné jsou i ty ovesné muffiny a nebo domácí ořechové musli... no má tam vážně samé dobrůtky :slight_smile:
27. kvě 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 dáváš do špaldových ten cukr? já dělávám ty ovocné na které si dávala recept a do nich dávám jen 3lžíce medu bez cukru....
27. kvě 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor záleží na každém, co si tam dá..Já jsem tam dávala klasický bílý cukr. Dorka snědla tak 1 za týden, moc jí nejedou, takže to bylo spíš pro mě :wink: Ale já i tak nejsem na cukr už tak striktní, semtam něco s cukrem dám.
27. kvě 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek