• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@zmyzulka díky, mrknu, já jsem ten recept našla v albu babettaboo, o kitchenette slyším poprvé :wink:
27. kvě 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 sem blbá sem ti chtěla napsat,že do těch ovesných ne ovocných dávám jen 3lžíce medu a už vynechávám cukr bo se mi zdají moc sladké (v receptu je obojí)....tak mě zajímalo jestli ho dáváš do těch špaldových....přemýšlím že bych tam vrzla taky med....
27. kvě 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor joo, určitě to jde nahradit. Já jsem do ovesných dávala jen cukr (a ještě míň), med jsem nedávala protože nemám :frowning2:
27. kvě 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no my máme domácí med (teda už nemáme,ale mamka má a chodím péct k ní) tak sem dala ten....chci je právě teď upéct jestli T budou chutnat použila bych je jako základ narozeninového dortu
27. kvě 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor my míváme také domácí, tatínek má včely, ale už loni bylo medu málo a letos mu nepřežily zimu, tak nebude nic. Budu muset aspoň 1-2 sklenice někde koupit, med miluju a když jsem měla od taťky, tak u nás "tekl proudem" :grinning:
27. kvě 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor To nevadi - na podzim mame charitativni koncert ve Stipe, tak treba bude prihodnejsi doba :slight_smile:
27. kvě 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no to se nedivím :grinning:
@amrash snad ano...i T tě rád poslouchá,tak bychom ho taky vzali :slight_smile:
27. kvě 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:slight_smile: @zmyzulka díky díky, už jsem navštívila Zdravou výživu a dokoupila suroviny, co nám chyběli. A brzo se na to vrhneme :wink:
27. kvě 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 jj, jsem si četla ten recept a říkám si, že je mi to nějaké povědomé a pak tam vidím odkaz na kitchenette :slight_smile: ty sušenky jsou vážně k sežrání, pečeme je jakože Olivě, ale většinu stejně sežereme s manželem :grinning:
27. kvě 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmyzulka ráno jsme pekli a paráda, moc nám chutnají, už mám dané mezi oblíbené recepty. :dizzy_face:
28. kvě 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky hodně vás tu látkuje - prodávám nějaké plínky po Oliv, tak mrkněte do bazárku kdo chcete :slight_smile:
3. čer 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina ahojky,mám tu tvou knížku,v úterý bych měla jet do Zlína s kámoškou,tak když budeš mít čas můžeme se potkat a dala bych ti ji.
9. čer 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kam jít ve Zl na dobrý oběd i s dětma??? Tak aby bylo kam zaparkovat kočárky???
9. čer 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to je prostě problém :rolling_eyes: Pokud je vás víc, všude vás rádi uvidí :angry:
Takže nějaká velká zahrádka ... Ve městě se dá najíst v Tam Tamu na meníčko, taková rychlovka, tam na kraji kočárky tolerují dost nebo "Palačinkárna" za Čepkovem, tam je super zahrada a krásné hřišťátko :slight_smile: Pak mě napadají Mácovi, zas je tam omezený výběr jídel. Nebo zahrádka přímo na náměstí, DolceVita, taky leda meníčko, jinak je to dražší.
Pokud mě ještě něco napadne, písnu :wink:
Jo a ještě k Tam Tamu, když bylo chladno a měli zavřenou terasu, tak nám dovolili dát kočárky se spícími dětmi tam, a to nás bylo asi pět. :grinning: A my se v klídku vevnitř najedly :dizzy_face:
9. čer 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka budeme jen dvě já s T a Katka s Míšou (1,5roku)
9. čer 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Palačinkárna za Čepkovem to ani nevím kde je? Chtěly bychom na meníčko a aby mohli kluci taky poobědvat....snad bude hezky,zahrádku bych brala :slight_smile: a díky
9. čer 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak dvě se ještě dá, já myslela větší akce :grinning: Palačinkárna se tomu říká, ale je to Králova vila :wink: Tady: http://www.kralovavila.cz/
9. čer 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, jestli o nějakých restauracích víte mohly byste to vložit i sem http://rozjezd.promaminky.cz/produkty/sluzby/restaurace/?filter=others&sort=&iid=3457 taky jsem tam něco vložila, ale ještě to není schválené, s restauracema s dětským koutkem je fakt potíž, je jich jak šafránu :-/ my když se chceme někde najíst tak jedeme do Lukona na pivovar a nebo do Fryštáku do pizzerky
11. čer 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa @versam @capaja1 jdete někdo dnes večer na zábavu?
29. čer 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor my jsme u M babicky. Davca ma dnes konecne oslavu narozenin. A stejne nevim kdo by mi ho hlidal a kojil :grinning:
29. čer 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no T spí celou noc,takže jídlo neřeším a hlídá tchýně :grinning: přeji krásnou oslavu ať si to D užije :wink:
29. čer 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka988 fotil nebo bude vás fotit ten Venter?
29. čer 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti zatím né..,ale přemýšlím nad tím.....
29. čer 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka988 tak sup sup potrebuju ho otestovat :grinning: i kdyz uz u nej mame termin :grinning:
29. čer 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor ty měníš fotografa? :wink:
10. črc 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka no ja kontakt na Ventera dostala tady od Blanky a s nim priasel id kamose co toci svatby. Chceme jej zkusit... Budete fotit brisko?
10. črc 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti, nevím ... já nemám pořádné s bříškem ani z prvního těhu ...
Jinak už bych taky zkusila něco jiného :wink:
10. črc 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka no prave ten Venter nam nabidl 40ks na dvd a 20ks fotek papir za 1700,- takze super. Navic dle fotek nema problem experimentovat a ja mam v klave uz jeden napad :slight_smile: navic je schopny nam udelat mix exterier a atelier :slight_smile: ja mela pupek jako bych polkla balon ale fotili jsme se az 36tt myslim ale ja sem uchyl na foceni :grinning: no ale zase nechci aby T dopadl jako D ktery nema skoro zadne fotky z detsvi...
11. črc 2013 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devcata nejdete dnes nektera na prochajdu nebo kafco? Budu cely den ve Zl...
12. črc 2013 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jéé, já dnes jen prolítla město a na 11 jsem měla poradnu. Jak jste si město užili?
12. črc 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek