• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@tuliberka no do 12h jsme meli program a pak sme se prochazeli. Vyridila sem si tel a maly nakonec i usnul, D sel driv z prace tak to uteklo...
13. črc 2013 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka jé, ty jsi už 20.tt, to letí, nedávno jsi byla 12tt :grinning:
13. črc 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 a ty seš taky těhule?
13. črc 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka jejda, nee, co tě to napadá :grinning: i když..nebránila bych se :wink:
13. črc 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já si přečtu, že víš kde prodávají těhu oblečení a hned beru, že ho potřebuješ :grinning: Tak se nebraň :grinning:
13. črc 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka tak kojení je zatím, zdá se, dokonalá antikoncepce :grinning: ale tak uvidíme, zatím to vůbec nehrotím . :slight_smile: Jinak do toho obchodu s těh.věcma jsem šla původně na látkové plenky a až tam vidím, že rozšířili sortiment :wink:
13. črc 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jak je stará tvá malá? Nemáš to v profilu ...
No vidíš, a já už z tebe dělám těhulu :grinning: Dál jsem to naštěstí rozšířit nestihla :grinning:
13. črc 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka já to mám asi jen pro přátele. Má 14měs.pryč. No tak se šíří drby :grinning: ale aspoň by byla sranda.:wink:
13. črc 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky, prosím můžete mi poradit, kam v centru Zlína s ročními dětmi? něco jako dětská herna pro veřejnost nebo dobrý dětský koutek. nejsem ze Zlína, tak se nevyznám, ale potřebovala bych někam na hodinu "odložit" děti a babičku :slight_smile: děkuju za tipy
14. črc 2013 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka 20tt a ja si v pa ani nevsimla ze bys mela bricho. Kde ho schovavas? :slight_smile:
@silvie_z odlozila bych je v cukrarne Maruska (ulice Dlouha) nebo do Slunecnice (kavarna kde obsluhuji postizeni je kousek pd nemocnice maji i webovky). Ja moc nevim ale holky ti urco jeste neco doporuci.
15. črc 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, doufám, že se můžu taky přidat. Bydlím na Zlínsku sice už dva roky, ale popravdě se tady občas cítím docela sama, obzvláště teď , když jsem ve 21. týdnu, musela jsem skončit práci a přítel chodí z práce až večer.
Nechci si stěžovat :slight_smile: jen bych ráda našla někoho s kým si zajít na kafe a popovídat si, nebo po nákupech, na těhotenské cvičení nebo maminku s prckem na procházky. Hezký den všem :slight_smile:
15. črc 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajzulik ahojky a vitej. Ja mam doma sice uz rocniho raubire ale na prochazky a kaficka chodime. Nekdy se s holcinama domlouvame tady. Kdyz pisnes odkud si rcite se najde tehule nebo maminka co ti pomuze zahnat nudu. :wink:
15. črc 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolik se vas uz snazi nebo planuje druhe?
15. črc 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor děkuji :slight_smile: Taková podstatná věc a já ji nenapíšu :slight_smile: . Bydlím teď ve Slavičíně, ale jelikož jsem byla celý život zvyklá na město tak poměrně často jezdím do Zlína, teď tam plánuju chodit na těhotenské cvičení ....takže holky pokud se někdo budete nudit dejte vědět :wink:
15. črc 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor moc děkuju :slight_smile: ta Maruška vypadá dobře, chtěla bych to co nejblíž náměstí
15. črc 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_z mají dětský koutek a i venkovní hřiště. Takže pokud chceš co nejblíž náměstí tak asi tam.
15. črc 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor supr, děkuju :slight_smile:
15. črc 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor břicho už jde dost vidět, ale naše setkání/potkání byla rychlovka :wink:
15. črc 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka no to je fakt,kdybys neřekla ahoj ani nepozdravím,ne že bych nechtěla,ale nevidím,sem slepoň a hrozně dlouho mi trvá než mi docvakne kam nějakou tvář přiřadit....
15. črc 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak tys tam byla i zakecaná :wink:
16. črc 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka to jo,jen já sem hlavně slepá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Zlíňandy a okolí :slight_smile: ráda bych se přidala do diskuze. Mám doma 6 letého radioaktivního raubíře, který jde v září do školy a jedno mimino 4 měsíční jménem Filípek. Bydlíme ve Vizovicích, ale jsme Zlíňáci, tady jsme necelých 5 let. Času moc není, ale ráda bych sem občas zašla popovídat :slight_smile: Zdravím všechny!
6. srp 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kdo chce jít do ZOO Lešná, tak v úterý v 10hod sraz u hlavní brány :wink:
11. srp 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, ráda bych se připojila do diskuze. Je mi 32, mám skoro 7měsíčního syna Filípka a bydlím v Malenovicích, ráda bych si popovídala s maminkama, nebo ještě raději s některou zakočárkovala :sweat_smile:
21. srp 2013 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všechny,
protože na nějaké seznamování se jen tak "na ulici" moc nejsem a těch pár kamarádek co mám, mám všude možně, jen ne ve Zlíně, zkusím se družit tady - snad budu mít štěstí :slight_smile:
Hledám nějakou kamarádku/kamarádky na plus minus pravidelné aktivity - hřiště, procházka, výlet po okolí, kavárna nebo kafe doma, ... případně cvičení bez ratolestí i s nimi...
Mám doma čerstvou dvouleťačku a větší psici (hodnou, ale hodně vítací) a už nutně potřebuju navázat nějaké další kontakty, protože i když pracuju, je to přes Internet, čili socializace nulová :angry:
Vezme nás někdo do "pauty"? :slight_smile: Bydlíme na JS (okolí Družstevní, Křiby, 1. segment... ale ani větší "rádius" není problém) a jsme veselé a hravé... :wink:

No a aby to nebylo jen tak všeobecné - hodila by se mi parťačka na cvičení (teď jsem začala chodit do Hany Bany a zaujala mě lezecká stěna pod svahama, kde nabízí hlídání), jezdíme často na Lešnou (a můžu posloužit jako odvoz), chystáme se do Galaxie (taktéž vozem)... a ke kafe většinou nabízím i koláč, stihnu-li :slight_smile: Ale jinak ráda zajdu i na dětské hřiště - s někým dalším na pokec to bude větší zábava, než jen s knížkou :grinning:

Hezký víkend
23. srp 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evisia ahoj, akcni radius staci kousek, 1. Segment mame za rohem :slight_smile: a casto jezdime na lesnou :slight_smile: na lezeckou stenu by me nevzali, bo bych jim asi strhla cudliky, ale nejake cviceni s hlidanim bych uvitala. Pokud se podari, s holkama tady se parkrat do roka domlouvame na sraz ve slunecnici, jinak nektere holky maji take permanentky na lesnou :slight_smile:
24. srp 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evisia Ahojky, nejsem přímo ze Zlína, mám osmiměsíční holčičku, ale často jezdíme s holkama na Lešnou, píšou to vždy sem a do skupiny Zlín, tak budem rády, když se někdy přidáš :slight_smile: kontakty jsou fajn, taky mi už doma někdy hrabe :grinning:
25. srp 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pooh @eliska1404 @evisia Ahojky děvčata, vítejte a snad se vám tu bude líbit....s holkama chodíme do zoo, na kafčo či prochajdy někdy hromadně a někdy jen ve dvou jak se domluvíme....jinak já mám doma 14m prcka bydlíme zatím v Otrokách a o víkendech jsme v Malenovicích.
@pajenka jak sme doma hrabe nám všem :grinning: měta teda brutálně kor poslední týden :grinning:

Děvčata tak co Hala bala viděly jste nebo půjdete teď někdy? My byli před otevřením, takže bych se chtěla jet podívat, když venku už není také horko...jak jste na tom s plány na příštích 14dní? Šla by některá?
25. srp 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na lešnou se určitě pokusíme přidat, pokud to nebude zrovna čtvrtek dopoledne, to chodíme cvičit. Hala Bala jsem taky ještě neviděla - byly jsme asi dva dny před otevřením naposled - ani pořádně nevím, co tam má být... Já s cácorou hlavně nesmím zapomnět navštívit klokany, to bych byla naprosto neschopná matka :grinning:

@oktarina - já myslím, že s tím strháváním čudlíků na horostěně by to tak horké nebylo :slight_smile:
V hany bany mají dětský koutek, ale není to nějak "oplocené", takze v mém připade bych mela trochu (dost) obavy, jestli s tama to moje sidlo nezdrhne (predpokladam, ze to tam funguje tak, ze na deti dohlizi slecna na recepci, ale neni to proste detsky koutek, jako v OC...) Lip bych se citila, jit tam s dalsima maminama a vystridat se (idelane treba ve ctyrech + mrnata, ale i ve dvou by to slo...), proste aby tam s nima byl někdo vhodnější, kdo nema na starosti telefon, kafe, nove prichozi...
25. srp 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti, základní podmínka je, aby přestalo pršet :grinning: Jak počasí dovolí, hlásím se :slight_smile: nebudu vypisovat, které dny můžu a ne, protože Lešná je fakt hodně o počasí. Sem na tapíry zvědavá

@evisia ha, tak tos mě ještě neviděla, čudlíky mají omezenou nosnost! :wink:
25. srp 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek