• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@versam no já tam dneska budu volat,půjdeme asi v prosinci,takže můj si he vzít taky dovolenou a jít s náma :slight_smile:
18. lis 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor a kam se budeš objednávat do nemocnice nebo do predika?
18. lis 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam do Baťovky...
18. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor taky jdu do nemocnice,už ať to mám za sebou :confused:
18. lis 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam a kdy jdeš? Já jdu 6.12. :slight_smile: tak to je za chvilku...
18. lis 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já jdu už 29.11.,doktorka mi říkala ať se objednám na prosinec,ale tam mě objednali už na listopad,že to dělají od 11.týdne a já budu začínat 12. jak tam půjdu.No snad bude všechno dobře vidět,protože na uz bylo mimčo menší.
18. lis 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no já tam volala dneska,že sem dnes 9+5 a ona mě objednala na toho 6,ale tak to máš dřív a budeš to mít rychle za sebou a budeš mi referovat :wink: kdyby byl mimíš malý půjdeš ještě jednou,ale řekla bych,že to zvládnete na poprvé :slight_smile:
Ty jsi z Malenovic?
18. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor bydlím v Malenovicích ale nepocházím odtud
18. lis 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam aha,můj skoro manžel je z Malenovic :slight_smile:
18. lis 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to možná zná mého manžela,ten pochází z Malenovic
18. lis 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam to asi jo,on je celkem profláknutej :slight_smile:
18. lis 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můžu vědět jak se jmenuje,zeptám se drahého jestli ho nezná
18. lis 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podle fotky ho poznal :grinning:
18. lis 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam jé já to četla až teď :slight_smile: ale jinak kdyby ho neznal dle fotky,tak podle jména určitě :grinning: Prostě Zlín je vesnice s trolejbusem :sunglasses:
19. lis 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor :grinning: ,jj znají se se Zabrání, můj tam má tetu se strýcem
19. lis 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam jojo tcháni tam bydlí :slight_smile:
19. lis 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky plánujete fotky bříška a kdo vás bude fotit?
23. lis 2011 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,jasně že plánujeme a chceme zase Veunku s Peťou:slight_smile:
23. lis 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
asi ano,ale rozhodně oblečené a až v pozdější fázi těhotenství :grinning:
23. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky!

@petrajavor téda, ty jsi ranní ptáče :wink: Já to zatím nechávám otevřené, spíš se fotit nebudu.. A když bych se rozhodla, tak určitě oblečené, jak píše @versam , někde v přírodě :wink: ... ty nahaté vyvalené břicha (pardon) se mi fakt nelíbí...
23. lis 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 mě se i docela líbí,když ho má někdo pěkné a fotky jsou pěkně udělané,ale já ho rozhodně k vystavování nemám :sweat_smile:
23. lis 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam já nevím, jak to popsat...ale mě to přijde takové docela intimní.. Možná než ty nahaté břicha mi víc vadí, jak to všichni vystavují na netu.. Jestli se nakonec nechám fotit s holým břichem, tak max. 1-2 fotky..určitě žádné dětské papučky na břichu, poslouchání tatínkem apod. :confounded: Navíc stejně mě víc zajímá "obsah" než to, jak to vypadalo "zvenku" :slight_smile: Ale nechci se nikoho dotknout..když se to někomu líbí, tak proč ne.
23. lis 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 chápu,myslím že je to každého věc,mě to nevadí pokud to vypadá esteticky,když už to někdo chce ukazovat veřejně,ale bohužel je tu spousta fotek u kterých snad autorka nemá ani kapku soudnosti,do domácího alba proč ne,ale ukazovat to všem nechápu
23. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor fotky plánuju. Bude mě fotit sestra, studuje na fotografku a když mi teď dělala podzimní fotky tak jsem byla unešená (jsem tam hrozně hezká, vůbec nevypadám jako já :grinning: ). A jaké fotky nevím, nechám to asi úplně na ní.
Jinak v pondělí se budu objednávat do Predika. Jdu na kontrolu a pro průkazku, tak se zrovna objednám na screning
23. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam jojo, přesně tak.. Někdy si říkám, jestli to autorka opravdu myslí vážně nebo je to sranda, že někdy fakt neestetické fotky vystaví na netu :sweat_smile:

@mochenkaa to by se mi líbilo, mít sestru fotografku :wink:
23. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 klidně dohodím kontakt :wink:
A o vkusu některých fotek taky občas polemizuju :grinning:
23. lis 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa víš jak..to už není ono, když je to někdo "cizí"..prostě sestra je sestra :wink:
23. lis 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 my taky :slight_smile:
@versam no já se ptala Verči a takové fotky se prej fotí až v 8měsíci což u nás vychází na květen,což je super :grinning:
@pampeliska1 no jo,ráno mě tlačí mimíš....jinak si myslím,že hodně záleží na fotografovi,proto taky budeme volit Petra a Verču....nechci něco hnusného,ale krásnou památku :slight_smile: Jinak si myslím,že bříško se fotí jako památka pro mimíška....
@mochenkaa tak to máš fakt super :slight_smile: hlavně je to i dobrá reklama pro ni,není nic lepšího než spokojený zákazník :slight_smile:
23. lis 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 tak to není tak docela pravda. Já mám s focením větší trauma když je to ona a ne někdo cizí. Cizího už nikdy nemusím vidět a proto se předním tak nestydím jak před vlastní sestrou :grinning:
23. lis 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak já nevím, ale já kdybych měla fotky své těhotné mamky, tak si to určitě nikam nevystavuju...přijde mi to spíš památka pro tu těhotnou.. Ale to je můj názor.. Nevím, co by s tím ten potomek dělal :sweat_smile:
Jasně, každý chce pěkné fotky a Verča s Petrem jsou určitě záruka úspěchu :wink: Nám by to teoreticky vycházelo třeba na konec března, začátek dubna (v dubnu jsme měli svatbu, tak vím, jak bylo krásně), tak to by mohly byt taky pěkné exteriérové fotky... No uvidíme, ještě je to daleko..

@mochenkaa hmm, to máš asi pravdu, že fotograf je někdo cizí, který má takových zakáznic spousty a nepamatuje si, která je která, ale sestra si to přece jen zapamatuje :grinning: Pro mě by to byla asi větší zábava se sestrou, než normál s fotografem.. Ale tak kdoví..:grinning:
23. lis 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek