• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@evisia nebylo @oktarina kecá...tak "velká" není :wink:

No v dešti by se nám šlo blbě ale přes týden prej pršet nemá....
25. srp 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak to se mám na co těšit, bude to ještě horší jo? Já už blbnu teď :grinning: Tu novou expozici jsem ještě neviděla, nebyla jsem tam myslím celé prázdniny
25. srp 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka my jsme byli v so a v ne se otvírala....ale jak bylo to teplo byl to hnus samá včela :frowning2: no já nevím jak u tebe ale mě občas hrabe slušně...naposledy jsem o T mluvila jako o holčičce :grinning: :sweat_smile:
25. srp 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor :grinning: hahá, to je dobré, chudák T
25. srp 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka perlím kde se dá a to sem už i tu blond schovala :grinning:
25. srp 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My se do ZOO také rády přidáme :wink: S počasím je to takové ošemetné, tento týden nemůžeme ve čtvrtek. Co říkáte na pátek, to už by mělo být asi pěkně?
26. srp 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 jo to by snad šlo....kuknu co říkají o počasí
26. srp 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata takže co pátek v 10h u hlavní brány do ZOO?
26. srp 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já předběžně říkám ano! Ve čtvrtek jdeme na vyšetření s ledvinama, tak snad dopadneme nějak v rámci možností dobře a bude v pátek vhodné počasí..
26. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 a malé je jak?
26. srp 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor minulý týden jsme byli v nemocnici, na jedné ledvině jí zjistili vezikouretrální reflux (vrací se jí moč k ledvině), který způsobuje ty záněty.. Tak aspoň se na něco přišlo a ve čtvrtek jdeme na nefrologii, odkud nás asi objednají na dětskou urologii do Olmiku a uvidí se, jestli to je k operaci nebo není.. Osobně jsem momentálně radši pro operaci, protože druhá možnost je dlouhodobé podávání atb v malé dávce každý den (to máme teď jako prevenci). No uvidíme, co mi řekne ve čtvrtek ta nefroložka, až nás uvidí naživo.
26. srp 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor a tobě na něco v nemocnici přišli nebo jen poléčili příznaky?
26. srp 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no právě vím, že jste byly v nemocnici aspoň už víte co jí je. Což je velký + :slight_smile: snad jí pomůžou a bude malé dobře....
26. srp 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 neléčili nic, jen brali krev+moč+stěr z krku a 3dny jsem si tam poležela s chřipkou :grinning: tomu se říká lázně dle pana primáře,já bych to nazvala psych. mučení chudiny matky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no jak jsem to četla, tak bych z toho byla také v prd..! Určitě si to už s Tádíkem vynahrazujete :slight_smile:
My jsme si to s Dorkou užily, ona byla vlastně bez obtíží, jen musela vydržet 3x denně cca půl hodiny na vykapání atb do žíly, jinak jsme měly volný režim a mohly jsme chodit ven. Na pokoji jsme byly samy, kromě jedné noci, takže jsem se cítila jak na dovolené..jídlo až pod nos :grinning: Sice v pondělí, když šla na to vyšetření, tak mě smích trochu přešel, hlavně jsem nečekala, že bude mít ten reflux tak moc (je 5 stupnů, ona má 4. a já jsem čekala max. tak 3.)..ale tak co nadělám..jak píšeš, hlavně se něco ví.. A ještě si říkám, že ještě že je to jen na jedné ledvině.. Mm má jen jednu ledvinu, obecně máme nemoci ledvin docela dost v rodině, takže prostě genetika funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no to mi povidej T je z toho hotovy ma strach ze mu zsse odejdu. Tak sama ani na wc :frowning2: a ja se nedivim v ut v 7 odejdu s tim ze budu za chvilku doma a vratila sem se v pa ve 12h. Sem si pu vodne myslela ze mam zanet spojivek. Houby. Vedet to zustanu doma. Stejne sem furt lezela volala na vsechny strany a jen rvala. Bo sem se ani nerozloucila. Prej aspon vim,ze sem ok. Jen sem tam nabrala par sedivych vlasu. Genetika je svine. Podivej se na naseho T. Vypada ze matka neznama a je zmenseny tata. Tva mala je jak ja. Po cem kouby to podedi.. Bohuzel. Ale v Ol jsou dobri a daji ji dohromady. Ja tam jedu v rijnu na neurologii a uz se celkem tesim.
27. srp 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jak říkáš, geny prostě nevyčůráš ::frowning2:N :grinning: no jsem zvědavá, jak dopadnem ve čtvrtek a co bude dál.

@ren01 Renčo, nechcete se v pátek přidat do zoo? :wink:

@zmyzulka a co vy, Hani, nepřidáte se s dětičkama? Už jsem o vás dlouho neslyšela, doufám, že jste v pořádku!
27. srp 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen teď uvažuju, že tam v pátek bude asi hodně lidí..Děcka mají poslední den prázdnin, navíc jestli bude pěkně..v pondělí by to bylo asi lepší, ale už to asi nebudem komplikovat, že?
27. srp 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 kdyz prijde na vec muzeme jit jak v pa tak v po. Ja chci ten pa jelikoz tam bylo dost vos. Ted prsi tak by jich tam nemuselo byt tolik. Vikend ma byt cely hezky.

@mochenkaa nehludal ti nekdo vcera Dejva. Potkali jsme u tesca mladou kost s kocarkem a prisahala bych ze v nem byl Dejjv. I muj mi rikal jestli to dite od nekud nezname :grinning:
28. srp 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jj, ta mlada kost je moje sestra :grinning:
Do zoo bych sla s vama jestli mohu.
@pampeliska1 co? Ze bych se pridala.
28. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. srp 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 Ahojky Eli, náš táta bude mít asi dovču,tak budeme s ním.. :slight_smile: Vyčkává ještě podle počasí..takže pokud bude hezky,tak bude s náma a když bude hnusně,tak jde do práce a na zoo to určo taky nebude..
snad už konečně příště :grinning:
Jak je Dorotce?
28. srp 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 Dorotka dobrý (ona vlastně byla dobrá i když jsme šly do nemocnice :slight_smile: ), zítra jdeme na vyšetření na nefrologii do Ba´tovky, tak jsem zvědavá, co se dozvíme.. Dám vědět :wink:
Tak si uživejte tatínka a třeba někdy příští týden bysme mohly dát ten sraz, kdyby bylo počasí! :grinning:
28. srp 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @pampeliska1 Nevadilo by, kdyby šel aj M? Není to teda zatím na 100%
28. srp 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa ja myslim ze je to jedno
28. srp 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 ahoj Eliško :slight_smile: já bohužel v pátek nemůžu ale pokud půjdete i v pondělí tak půjdu moc ráda, dlouho jsem vás neviděla :slight_smile: kdyžtak mi dejte vědět, ju? dííík! a teď čtu o Dorotce, no vy si holky užíváte :frowning2: to je fakt šílené :frowning2: tak držím pěsti, převelice moc ať je zase brzo všechno v pořádku! beruška malá už určitě lítá jako drak, že? :dizzy_face: no už se těším až se uvidíme :slight_smile:
28. srp 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa nee, proč by to mělo vadit :wink: když to nebude vadit mu se samýma ženskýma :grinning:

@zmyzulka no jo, užíváme, ale aspoň se to nějak řeší. Dneska jsme byly na nefro v Baťovce, nic moc nového jsme se nedozvěděli, budou nám volat termín do Olomouce a tam se to teprve rozsekne, co a jak..

Jinak dneska jsem jela kolem zadní brány ZOO, fronta skoro až k cestě :confounded: tak nevím nevím, jestli to zítra bude lepší :confused:
29. srp 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 bude...glavu vzhuru a kdyz ne tak pujdem brzo domu a v po opa ko...

Holky kdo teda zitra prijde???
29. srp 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor my jdeme i s M. Jedem autem, takze v 10 tam
29. srp 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych jela ráda s váma, ale teď vůbec nestíhám... takže nejspíš ani pá ani po :confounded:
Mmch, v pondělí tam bude akce pro prvňáčky, tak bacha - to bude asi taky docela vysoká návštěvnost (když budou mít rodičové nejspíš volno)
A nechystáte se tam některá i někdy odpoledne? My jsme ráno nepoužitelné - než se vybatolíme z postele a z bytu, je pomalu čas oběda :grinning:
29. srp 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek