Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
pampeliska1
6. zář 2013
@ren01 tak to je naprosto za hubičku! Ve Zlíně je nejnižší cena 60Kč za jednu hodinovou lekci, co jsem zjišťovala.. (V Nekky je to klidně 120)
mirka0703
12. zář 2013
Maminky, mohli by ste mi poradit kam chodite s detmi k zubarovi? Sme sa prestahovali do Zlina a vobec to tu nepoznam a chcela by som ist so synom...Dakujem pekne
petrajavor
17. zář 2013
@mirka0703 my chodíme sem http://bezbolestne.eu/ je to naproti intersparu k paní doktorce Samohýlové, je hrozně fajn 🙂
mirka0703
17. zář 2013
@petrajavor dakujem...pozriem sa na to.... 🙂
zuzinkas
18. zář 2013
Ahojky holky! Mohla bych se k vám přidat? Vy už sice máte všechny děti, jak tak sleduju, ale ráda bych se vás občas na něco zeptala 🙂 Já jsem teď v 15.tt a přemýšlím, jestli jít na nějaký těhotenský kurz nebo ne. Vím o nějaké paní Gogelové, ale jinak nevím, jestli to dělá i někdo jiný.. A jak jste zvládaly celé těhotenství? Mně se zdá, že to moc rychle utíká.. Říkala jsem si, jak se budu hýčkat a rozmazlovat v těhotenství a než s tím začnu, tak už budu rodit a hotovo 😃
lucijeta
18. zář 2013
ahoj, že už bych se taky přidala? 🙂 vím o vás už 2 roky, občas nakouknu.. sleduju, že chodíte do zoo, příští rok bych se ráda přidala x-)

@petrajavor kdysi mi přišla pozvánka na váš sraz, tehdy jsem ti napsala, že až budu aspoň těhu :-N teď jsem 24tt a užívám si přípravy na ledňáčka, pak bychom vás s Kubíkem všechny rádi poznali.. a mám dojem, že znám tvého manžu, nehrál/je hokejbal?

@zuzinkas chodím na kurz k paní Gogelové, i na jógu, je moc fajn 😉
petrajavor
18. zář 2013
@lucijeta jojo hraje 😃 jinak teď asi budem chodit do kaváren a tak, snad se přidáš 😉
@zuzinkas ahojky a vítej...
lucijeta
18. zář 2013
@petrajavor jj, to já ráda chodím někam sednout 🙂 jsem už od května na PN
petrajavor
18. zář 2013
@lucijeta jasně, zkus napsat kdy ti to vyhovuje a snad se k tomu děvčata nějak vyjádří 😉
petrajavor
18. zář 2013
Holky dotaz mají ve Zl v H&M už kombinézy????
tuliberka
18. zář 2013
@petrajavor byla jsem tam v neděli a měli jen pro miminka, ty úplně malinké bílé. Pro větší ne.
petrajavor
18. zář 2013
@tuliberka tak si ještě počkáme....doufám, že pro děti budou mít jiné než bílé 😃
pampeliska1
18. zář 2013
@petrajavor dneska jsem je tam viděla! 😉 I pro větší děti, ale moc jsem si je neprohlížela, my máme a cena 899 mě také moc nenavnadila 😃
pampeliska1
18. zář 2013
@petrajavor viděla jsem ty ze čtvrtého odkazu, co poslala Lucka
petrajavor
18. zář 2013
@tuliberka diky juknu...usetrila si mi hledani.
@pampeliska1 no pro T potrebuju jedny teple kslhoty (ma krasnou bundu ze zary) a jednu kombinezu. Na zahradu k babi ma po sestrence rozovou :-N
tuliberka
18. zář 2013
@petrajavor v růžové bude super, pak nám ho vyfoť 😃 😉 Ale co, na zahradu super, hlavní je, aby byla teplá 😉
petrajavor
18. zář 2013
Tak libi se mi ta 4 a nebo ten sv.sedy komplet. Libila by se mi i ta cerna (na obr modra+cerna) ale babicky z toho budou mit psotnik. Hmmmm ukazu babicce at si vybere 🙂 T ji dostane k svatku.
pampeliska1
18. zář 2013
@petrajavor na tu modrou jsem se zběžně dívala a materiál dobrý, taková pevná šusťákovina, určitě vydrží
tuliberka
18. zář 2013
@pampeliska1
@petrajavor máme z loňska a fakt je kvalitní, jsme mu ji večer zkoušela a ještě mu je super 🙂 Tak nemusíme kupovat.
petrajavor
19. zář 2013
@pampeliska1 uvidime co vybereme 🙂
@tuliberka maly vypada na fotce fakt spokojene 😃
tuliberka
19. zář 2013
😃 😃 😃 @petrajavor no my bysme toho taky potřebovali
petrajavor
19. zář 2013
@tuliberka ale u nás za to můžeš ty 😃 před tím odkazem od tebe sme toho tolik nepotřebovali 😃
tuliberka
19. zář 2013
@petrajavor to znám :-p Oči by nakupovaly pořád!
petrajavor
19. zář 2013
@tuliberka mi povídej, ale tak bude ten svátek tak něco nakoupím 😃
tuliberka
19. zář 2013
@petrajavor ale dětem udělají největší radost hračky 😃 😉
petrajavor
19. zář 2013
@tuliberka no T jak kdy...nejvíc si hraje s nádobím a toho mám plnou kuchyň tak ušetříme 😃
veronikmik
21. zář 2013
Ahojte holky, jsem tu nová. najde se někdo s TP listopad/prosinec? a ještě bych potřebovala tip na nějakého dětského lékaře - poradíte?
lucijeta
21. zář 2013
@veronikmik leden 😉 já jsem domluvená s MUDr. Křížovou.. sama jsem k ní chodila :-N je fajn