• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@ren01 tak to je naprosto za hubičku! Ve Zlíně je nejnižší cena 60Kč za jednu hodinovou lekci, co jsem zjišťovala.. (V Nekky je to klidně 120)
6. zář 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maminky, mohli by ste mi poradit kam chodite s detmi k zubarovi? Sme sa prestahovali do Zlina a vobec to tu nepoznam a chcela by som ist so synom...Dakujem pekne
12. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0703 my chodíme sem http://bezbolestne.eu/ je to naproti intersparu k paní doktorce Samohýlové, je hrozně fajn :slight_smile:
17. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor dakujem...pozriem sa na to.... :slight_smile:
17. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Mohla bych se k vám přidat? Vy už sice máte všechny děti, jak tak sleduju, ale ráda bych se vás občas na něco zeptala :slight_smile: Já jsem teď v 15.tt a přemýšlím, jestli jít na nějaký těhotenský kurz nebo ne. Vím o nějaké paní Gogelové, ale jinak nevím, jestli to dělá i někdo jiný.. A jak jste zvládaly celé těhotenství? Mně se zdá, že to moc rychle utíká.. Říkala jsem si, jak se budu hýčkat a rozmazlovat v těhotenství a než s tím začnu, tak už budu rodit a hotovo :grinning:
18. zář 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, že už bych se taky přidala? :slight_smile: vím o vás už 2 roky, občas nakouknu.. sleduju, že chodíte do zoo, příští rok bych se ráda přidala :dizzy_face:

@petrajavor kdysi mi přišla pozvánka na váš sraz, tehdy jsem ti napsala, že až budu aspoň těhu :sweat_smile: teď jsem 24tt a užívám si přípravy na ledňáčka, pak bychom vás s Kubíkem všechny rádi poznali.. a mám dojem, že znám tvého manžu, nehrál/je hokejbal?

@zuzinkas chodím na kurz k paní Gogelové, i na jógu, je moc fajn :wink:
18. zář 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta jojo hraje :grinning: jinak teď asi budem chodit do kaváren a tak, snad se přidáš :wink:
@zuzinkas ahojky a vítej...
18. zář 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jj, to já ráda chodím někam sednout :slight_smile: jsem už od května na PN
18. zář 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta jasně, zkus napsat kdy ti to vyhovuje a snad se k tomu děvčata nějak vyjádří :wink:
18. zář 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz mají ve Zl v H&M už kombinézy????
18. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor byla jsem tam v neděli a měli jen pro miminka, ty úplně malinké bílé. Pro větší ne.
18. zář 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka tak si ještě počkáme....doufám, že pro děti budou mít jiné než bílé :grinning:
18. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor dneska jsem je tam viděla! :wink: I pro větší děti, ale moc jsem si je neprohlížela, my máme a cena 899 mě také moc nenavnadila :grinning:
18. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor viděla jsem ty ze čtvrtého odkazu, co poslala Lucka
18. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka diky juknu...usetrila si mi hledani.
@pampeliska1 no pro T potrebuju jedny teple kslhoty (ma krasnou bundu ze zary) a jednu kombinezu. Na zahradu k babi ma po sestrence rozovou :sweat_smile:
18. zář 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor v růžové bude super, pak nám ho vyfoť :grinning: :wink: Ale co, na zahradu super, hlavní je, aby byla teplá :wink:
18. zář 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak libi se mi ta 4 a nebo ten sv.sedy komplet. Libila by se mi i ta cerna (na obr modra+cerna) ale babicky z toho budou mit psotnik. Hmmmm ukazu babicce at si vybere :slight_smile: T ji dostane k svatku.
18. zář 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor na tu modrou jsem se zběžně dívala a materiál dobrý, taková pevná šusťákovina, určitě vydrží
18. zář 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1
@petrajavor máme z loňska a fakt je kvalitní, jsme mu ji večer zkoušela a ještě mu je super :slight_smile: Tak nemusíme kupovat.
18. zář 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 uvidime co vybereme :slight_smile:
@tuliberka maly vypada na fotce fakt spokojene :grinning:
19. zář 2013 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: @petrajavor no my bysme toho taky potřebovali
19. zář 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka ale u nás za to můžeš ty :grinning: před tím odkazem od tebe sme toho tolik nepotřebovali :grinning:
19. zář 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oči by nakupovaly pořád!
19. zář 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka mi povídej, ale tak bude ten svátek tak něco nakoupím :grinning:
19. zář 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ale dětem udělají největší radost hračky :grinning: :wink:
19. zář 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka no T jak kdy...nejvíc si hraje s nádobím a toho mám plnou kuchyň tak ušetříme :grinning:
19. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jsem tu nová. najde se někdo s TP listopad/prosinec? a ještě bych potřebovala tip na nějakého dětského lékaře - poradíte?
21. zář 2013 v 15:15  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikmik leden :wink: já jsem domluvená s MUDr. Křížovou.. sama jsem k ní chodila :sweat_smile: je fajn
21. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek