• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@lucijeta a kde ordinuje?
21. zář 2013 v 15:23  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikmik v té malé budově hned nad poliklinikou
21. zář 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikmik taky mám podobný termín :wink:
23. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta Takže Gogelová vede, jo? Já jsem vlastně skoro ani jiné kurzy nenašla.. Spíš teď řeším, jestli se tam přihlásit nebo ne.. Dřív se na kurzy nechodilo vůbec a teď o tom všichni mluví, přijde mně to z velké části jako byznys.

Holky a tak obecně, kde jste si kupovaly kočárek? Nějakou stránku na bazar dobrou, máte? Nový kočárek určitě kupovat nebudeme..
2. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas další kurz je v Nekky nebo u PA Dorazilové..
kurz povinný není, ale já tam chodím ráda a určitě pak budu klidnější když budu vědět co a jak :wink: ale je jen na tobě, jestli někam půjdeš..
kočárek máme nový z Dara baby ve Valmezu..
2. říj 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 všechno nejlepší :wink:
5. říj 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. říj 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta A ty chodíš do té Nekky? Já to začnu řešit příští týden. Spíš mě víc láká nějaké to cvičení pro těhotné :slight_smile:
Holky, ještě bych se vás chtěla zeptat, nebo nevím, možná jsem se ptala.. Obchod nebo bazárek s těhotenským oblečením, je tu ve Zlíně někde? Já jenom vím, že v HM prodávají těhu oblečení. A pak vím o bazárku Gábinka. Ale dál nevím. Na kočárky jsme se byli dívat nad obchodňák do V a V, tam se nám moc líbil Touran, trojkombinace za 7000,-. Myslíte, že jsou velké rozdíly v těch kočárcích? Jako jestli jsou z Polska nebo ne..
17. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas já chodím k paní Gogelové na těhu cvičení i na kurz, zbývá mi poslední lekce. Má pronajaté prostory na Nekky 2 na svazích. S těhu oblečením je to ve Zlíně marné, v HaM ho u nás nemají.. nakoupila jsem si v něm v Praze, mají supr jeany, krásně sedí. Něco málo je v CaA, ale spíš obr velikosti, já si tam nic nevybrala. Těhu móda je třeba na tržnici, ale není nejlevnější. Od polských mě odradila váha, protože budu hodně jezdit mhd, tak jsem si nakonec radši připlatila za kočárek co má 12,6 místo 15-16kg..
17. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta až teď jsem si uvědomila, že chodíš na kurz s mojí švagrovou :wink: Taková blondýnka s oooobr břichem a termínem v půlce listopadu (už 2 měsíce vypadá, že bude rodit hned :grinning:)
17. říj 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 chudák švagrová, hezky si ji popsala. :grinning: já si připadám už taky, že budu rodit hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zuzinkas kurzy dělá i paní Křemenová http://www.janakremenova.cz/ nebo jsou přímo v porodnici:
17. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady odkaz na kurz přímo v porodnici: http://www.kntb.cz/porodni-sal :wink: Trochu níž na této stránce.
17. říj 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, připlácela jste si některá ten nadstandart porodní box?
17. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Eli, co to vidím? :astonished: Moc gratuluji, že se ani nepochlubíš :wink:
17. říj 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka když to je strašně tajné!!! :grinning:
17. říj 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta já ne, ale příště bych o tom možná uvažovala a to jen z toho důvodu, že máš vlastní wc!! To je k nezaplacení a myslím, že to za to stojí. Jinak boxy jsou srovnatelné (sama jsi viděla), ale vlastní wc je fakt nadstandard :grinning:
17. říj 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 :grinning: to vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka no do dneška bylo, ale už jsem to nějak nevydržela (navzdory své povaze tajit všechno až do konce :wink: )
17. říj 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 cožee, bude druhátko? :dizzy_face: tak to moc gratulujuuu.. tak to už o tom můžeš začít uvažovat :wink:
no to je právě důvod proč doufám, že bude volný a budem si ho moct vzít, nechce se mi v bolestech courat po chodbě a chci mít své soukromí.. a můj ho chce, že má jediný křeslo pro tatínka :grinning:
17. říj 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijeta kolik to vůbec stojí?
No snad bude :dizzy_face: ale pssst, skoro nikdo kromě mk to neví ;)
17. říj 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 1500 a za tatínka už se tam neplatí.. takže rozdíl jen tisícovka.. mám v pojistce hospitalizaci a za každou noc v porodce dostanu tisícovku, takže to za to pohodlí klidně dám..
právě jsem se chtěla zeptat :wink: ok, mlčím :slight_smile:
17. říj 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 Ještě jednou moc gratuluju, ať je vše ok až do června :slight_smile:
17. říj 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijeta sice dát si to na mk do profilu není asi úplné utajování, ale neva :grinning:
Jo, tak to je v poho..to za to stojí.. Ale nesmíš mít moc rychlý porod, abyste si to tam užili :grinning:
17. říj 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 kdyby byl rychlý tak budu děkovat bohu a na nějakou tisícovku si ani nevzpomenu :grinning:
17. říj 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 ja to teda vidim az na tvem blogu (u prispevku ne), potichoucku gratulujuuuuuuu ♡
20. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina já mám fotoblog daný jen pro přátele, tak to není vidět, ale dala jsem si to tak až včera :wink:díky :dizzy_face:
20. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 gratulace... :wink:
@oktarina bereš v po nějaké dekorace?
22. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 taky gratuluji :dizzy_face:

@petrajavor kam vyrážíte v po? :grinning:
22. říj 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka mám domluvené focení :grinning: zkoušíme novou fotografku, tak uvidíme...
22. říj 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka sice asi tím, že to dám na MK si koleduju o to, že to budou všichni vědět dřív než chci, ale před tvojí kamarádkou, která je i moje kamarádka zatím psst, kdyby na to přišlo :wink:

@petrajavor kohooo? Já si pořád myslím na Martinu Zapletalovou z UH, ale nějak se k tomu nemůžu dostat :rolling_eyes:
22. říj 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek