• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@pampeliska1 Má nějaké fcb? My jdeme k Daniele Kopčilové
má teď do 1.11. akci tak jsme ji využili....jsem zvědavá jaké budou fotky....chceme to půl na půl - podzim,venku a Vánoce v aťasu :slight_smile:
22. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@petrajavor Martin Zapletalova
22. říj 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@petrajavor jaká je cena a co je v ceně?
22. říj 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 v ceně máme 25 retušovaných fotek na cd za 540,-
22. říj 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já vlastně její fotky znám, jak si hodila odkaz a já ho roz-klikla došlo mi to
22. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor toš to je zadarmo :sweat_smile:
22. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 normálně si bere 700 tady za ten balíček, ale teď má na něj akci....my jedeme s T a moje teta s dětma jak Hujerovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Karolínce malinko opožděně všechno nej nej nej k narozeninám, hlavně hodně zdravíčko (zbytek ji opatříte vy). Tadeášek posílá velkou pusu :wink:

@mochenkaa všechno nej k narozeninám
25. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Děkuji, vyřídím, verejne datumy ani jmena neventiluju, ale co uz, kdyz uz je to tu... :wink:
25. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jé to sem nevěděla, tak to se omlouvám, popřála bych jí do IP :sweat_smile:
25. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte, zda se v Prediku na 3D musím nějak zvlášt objednávat, nebo mi ho udělají při velkém utz?Děkuju :wink:
1. lis 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Mám pocit, že se musíš objednat, ale radši bych tam zavolala pro bližší informace :wink:
1. lis 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka uz jsem volala,tak není potreba.Delaji ho při tom utz,když si reknu:slight_smile:
1. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kromeriz?.-)
3. lis 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem ve 23. týdnu a čekáme první dítko. Od příštího týdne se chystám na balony ke Křemenové a od prosince ke Gogelové na kurz. Termín mám 13.3. Chodí s vámi na kurz partner/manžel? Můj by i rád, ale nevím, jestli má smysl ho brát na všechny lekce nebo jen některé...jinak mrkla jsem na 3 stránky zpět, že se tu řešily kočáry..mám vybraný firkon verano long (dvojkombinaci) - máte zkušenost? A látkujete některá?
6. lis 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulicek88 ahoj, já jsem ke Gogelce chodila od září a někteří tatínci byli na všech lekcích.. můj byl na třech, tam kde účast doporučovala, takže na téma Porod, na Manipulaci s novorozencem a na prohlídce porodky..
6. lis 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta a jak jste byli spokojení? a v kolik hodin to tak bývá ten kurz?
6. lis 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulicek88 moc, klidně bych chodila dál :sweat_smile: bavilo mě to.. párkrát jsem tam byla i na cvičení a ještě se chystám..
v úterky 16-18, prohlídka porodky so nebo ne od 18h
6. lis 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulicek88 můj chlap byl jen na ty doporučené lekce pro tatínky a i tak se mu tam moc nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale nakonec byl rád, že se zúčastnil :wink: Já se přiznám, že mi přišlo "divné", že někteří tatínci chodili na všechny hodiny, navíc jsem se i před něma styděla se třeba na něco zeptat.. Nevím no..
Jinak já jsem chodila ke Gogelové, už předloni :slight_smile: A látkujeme :slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 moje slova Eli.. taky mi přišlo divné, že přišli i na téma o kojení, bez nich by ta lekce byla určo uvolněnější..
6. lis 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta já jsem to i říkala na tom závěrečném hodnocení, že se nechci nikoho dotknout, ale že jsem si prostě někdy připadala divně.. Škoda, že to Romča nějak nepořeší..
6. lis 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vím, že to sem nepatří asi, ale budeme se stěhovat do Zlína kvůli manželově práci, hledáme bydlení, pronájem bytu nebo domku, nejlíp se zahrádkou. KDybyste o něčem věděli, dejte vědět. Děkuji
9. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verulicek88 Ja chodila ke Gogelce predloni. Muz byl na vsech lekcich, ano i na te o kojeni :slight_smile: A zpetne reknu ze to bylo super ze tam byl. Mela jsem hodne problemy se rozkojit, panikarila jsem a zmatkovala. Byl tam a dokazal me castecne uklidnit. Navic pro nej byla diky tomu pochopitelnejsi psychika v 6N. Ale treba o porodu pri akci zapomnel uplne vse a byl mi tam prd platny :wink:
Latkujeme.
@evita_ij o bydleni nevim, ale vitej ve Zline
9. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa ještě tam nejsme, ale od nového roku budem, děkuji, jsi hodná :slight_smile:
9. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij kdybys toho našla víc za rozumný peníz dej vědět, hledáme abychom se v dubnu stěhovali
16. lis 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych založila novou skupinu "Cvičení po porodu". Jsem fyzioterapeutka a cvičení s maminami po porodu je můj denní chléb :slight_smile: Mám na toto téma hodně zkušeností a chtěla bych pomocí skupiny šířit osvětu mezi ostatní maminky.

Pro založení je potřeba 3 moderátorů a já hledám poslední :slight_smile: Nešla byste do toho některá se mnou?
2. pro 2013 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulickaj1 Dá se nějak přihlásit, i když nemám FB? Děkuji
16. pro 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. pro 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek