• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
Ahoj budoucí maminky, moc Vás zdravím a přeji krásné těhotenství a zdravá miminka! V září se mi narodila druhá dcera a chtěla jsem se zeptat, zda by některá neměla zájem přijít si probrat oblečky po mých holčičkách. Bydlím ve Zlíně. Mám vesměs neutrální barvy, také dost modrých, hnědých, růžové, šatičky na nošení i krásné na křtiny nebo svatbu,...soupravičky do porodnice, ponožky, kabátky, punčošky, capáčky, rychlozavinovačky, svrchní kalhotky, body, dupačky - vše nové nebo nošené (v cenové relaci 5-40 Kč). Nemám čas vše fotit a dávat na bazárky. Přivítáme i kamarádku na procházky.
Budu se moc těšit
Eva
17. pro 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, krásný den! :dizzy_face:
No já už žádné dárky nepotřebuji, ten jeden, vlastně dva mě stačí :dizzy_face: :wink:
Stejně ty Vánoce s dětma jsou NEJ!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2013 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky, zdravím vás všechny, jsem kousek od Zlína :slight_smile: začínám 9tt., takže začátek :slight_smile: Je tady některá z vás v takovém nebo podobném "stáří těhotenství"? Jenom pro zajímavost, jinak samozřejmě ráda popovídám se všemi z vás. Pěkný Štědrý den plný pohody!
24. pro 2013 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem včera objevila // :slight_smile: nevím který jsem týden, neb nevím poslední MS a po předchozím zamlklém těhu chci jít k doktorovi až tak někdy v únoru :slight_smile: Jste tady některá na tom podobně? Doma mám už 4 letého synka
7. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ráda bych se přidala a našla maminku k procházkám, popovídání a tak. Bydlím ve Zlíně (Loukách) teprve krátce a všechny přátele mám mimo Zlín. Mám 2 měsíčního chlapečka, tak doufám, že tady najdeme nějaké parťáky :slight_smile:. Petra
16. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petadebulb , @prekvapena_v_lednu Zdravím vás, já jsem ve 12.tt a bydlím kousek od Zlína, kde pracuji. Ve vesnici, do které jsem se přestěhovala za přítelem, sice pár lidí znám, ale žádné kamarádky nebo taky těhulky tu nemám. Přátel mám dost, ale všechny mimo bydliště, takže ráda poznám nové lidi a holky-nastávající maminky.
17. led 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Ahoj, odkud přesně jsi? Myslím která vesnice. Jestli se třeba nepotkáváme :sweat_smile:
19. led 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z Velkého Ořechova, a ty?
19. led 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Ahoj, ahááááááá :frowning2: tak to já jsem tedy blíž ke Zlínu,ze Březnice :wink: :grinning: Ale na Ořechově brácha rekonstruuje barák,a se skorošvagřicí mají 2 a půl letého syna. Zatím tedy "smrdí" u našich.
20. led 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sajab To zase není tak daleko, myslím Velký Ořechov :slight_smile:
20. led 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petadebulb ahoj, taky bydlím v Loukách :wink: u zastávky růžová.. kočárkuju kolem vody od OMV směr spar, tak se někdy můžem domluvit, až bude tepleji..
29. led 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta ahoj, moc ráda :slight_smile:, taky tuto trasu používám, případně můžeme procournout i Louky. Určitě se mi ozvi, až se ti bude chtít na procházku. Já bych to viděla spíš na začátek příštího týdne, protože zítra jdeme na očkování.
29. led 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petadebulb oki, já bych to viděla až bude kolem nuly.. ne ani tak kvůli malému, ale mně ty mínusy taky nedělají nějak dobře :sweat_smile: a jak su ještě slabá po porodu tak bych nerada lehla.. ale určo se domluvíme :wink:
29. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu nějaká mamina, která má termín porodu v druhé půlce února?
30. led 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 to bříško ti hrozně sluší :wink:
14. únor 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: asi se nemusím představovat, že? Budu ráda, pokud i na ulici mne s malou oslovíte :slight_smile:
18. únor 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všimla jsem si, že často chodíte do ZOO na Lešnou, můžu se zeptat jak je to tam s přebalovacími pulty? jsou tam někde, nebo jak to řešíte? V Zoo jsem byl snad stokrát, ale nikdy jsem si těchto věcí nevšímala a teď chceme s 8 měsíčním synem vyrazit a vlastně nevím jak s přebalováním. A jak jste řešili ohřívání příkrmů? Předpokládám, že tam budeme přes poledne, takže určitě tam budeme i jíst. Moc děkuji za odpověď :wink:
8. bře 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka22 Ahoj, přebalovák je nahoře, jak je tropická hala, tak v té restauraci za ním, ale hodně takový provizorní, přebalovala jsem tam jednou, pak už v kočárku. Jídlo Ti ohřejou kdekoliv v občerstvení, kde mají mikrovlnku. Ať se vám tam líbí :slight_smile:
9. bře 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka22 přesně jak píše pajenka....já malého přebalovala v kočárku ale nejčastěji dole v občerstvení, mají tam stoly a lavice, vytáhla jsem plínu a malého přebalila na té lavici, žádnej problém...
19. bře 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka @petrajavor holky děkuji moc za radu, v pátek má být krásně tak vyrazíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte holky, nasla by sa tu maminka ktora by rada chodila na zumbu alebo nieco podobne? Chcela by som nieco urobit pre seba a trochu sa rozhybat ale nemam s kym a samej sa mi nechce.... :grinning:. Byvam v Zline, nedaleko centra. budem rada ak by mala niektora cas.... :slight_smile:
29. bře 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
24. dub 2014 v 15:59 • 5011
Ahoj holky, přidávám se k vám, jsem z Kvasic a zítra začínám 10tt..
2. kvě 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajoj. Tak se taky přídávám, ať mám nějaké info, co se děje ve Zlíně a okolí :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtyna @smisekivuska ahoj děvčata a vítejte v diskuzi i když je taká mrtvá :wink: Kejtyna neznáš @katkammv ? je taky z Kvasic :wink:
20. kvě 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor nene vubec, ja tady bydlim celkem chvili, znam tady tak 4 lidi :grinning:
20. kvě 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtyna aha :grinning: tak to tam znám víc lidí než ty :grinning: ale je fakt, že maminy jen dvě....Katka sem moc nechodí, ale určitě písne jak tu bude :wink:
20. kvě 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....můžu k Vám? Bydlíme ve Zlíně teprve chvíli....nikoho tu neznám kdo by čekal...máme termínek koncem listopadu :slight_smile:
26. kvě 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jsem z Otrokovic a rada bych se k vám přidala a dozvěděla se nějaké novinky a co se kolem děje a tak , termín máme na konci srpna a čekáme holčičku :slight_smile:
26. kvě 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadinkag ahojky a vítej
@kikca29 ahojky, my už se známe :wink:
2. čer 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek