• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
Holky sice je to i ve skupině Zlín kde se to ukazuje všem, ale dám to i sem. Snad se sejde hodně snažilek, těhulek a maminek.
2. čer 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
čusík....díííky :slight_smile:. Jsem zvědavá na porodnici ve Zlíně....nebo půjdete rodit jinam? My máme koupený kočárek a o víkendu poputuje k babičce do baráčku....ne že bych byla pověrčivá....
2. čer 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor jo jo jasně že jo :slight_smile:
2. čer 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor jak se mate, jste zdraví a rostete ? :slight_smile:
2. čer 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k vám přidám. :slight_smile: Do porodu mám už jen 33 dní. To je šílené, jak to utíká.
2. čer 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikca29 no my super. T roste jako z vody. Nejak nechapu, ze to tak uteklo.
@ritush ty jo to nejak uteklo. Mate krasne fotky. Snad do porodu stihneme to kafco.
@dadinkag ja uz teda budu mit od porodu 2roky. Ve Zl porodnici jsem byla spokojena. Nemenila bych ale vis jak to je 100 lidi 100 nazoru.
2. čer 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jo jo, utíká to až moc rychle. To kafčo musíme :slight_smile: a za fotky děkuji. Já to zatím na FB nesdílela.
2. čer 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadinkag
@petrajavor
Na Zlínskou porodnici jsem také zvědavá. Po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodla, že budu rodit ze Zlíně, tak snad toho nebudu litovat.
2. čer 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ritush no ja je sleduju a hned jsem te poznala :slight_smile: domluvime se, ja "prodam" dite k nasim at mame klid.... Premyslela si i nad jinou porodnici?
3. čer 2014 v 05:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jo jo přemýšlela jsem, chtěla jsem do Brna. Na to kafčo se můžeme domluvit klidně už teď. Tento týden teda už ne, ale pokud se ti to hodí, tak můžeme ten další. :slight_smile:
3. čer 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ritush jo ten další klidně můžeme, zatím tam nic nemáme naplánovaného, tak mi jen písni který den....jo to Brno je u tebe pochopitelné :slight_smile:
3. čer 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti je už někde k vidění to vaše společné foto z Lešné?
19. čer 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta jasné jsou k vidění tady http://www.modrykonik.cz/blog/petrajavor/album/sraz-mk-zoo-lesna-5axa4m/ měla bych mít v albu stažené fotky snad od všech...teda Martin je ještě nedal všechny, ale to je pochopitelné, má toho moc....bylo to boží :dizzy_face:
19. čer 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mohla bych se k vám tady taky přidat? Naší Majdalénce je 3,5 měsíce. Nemám žádnou maminku na pokec, tak aspoň tak virtuálně bych to brala :slight_smile: Sice nevím, jak často sem budu přispívat, ale pokusím se :wink: A můžu se vás zrovna na něco zeptat? Synovec má 2 roky a má neštovice. Někdy jsem četla, že by se miminka do jednoho roku měla neštovicím radši vyhýbat. Teď tam máme jet na besedu, tak nevím, jestli jet nebo radši nee. Já jsem navíc neštovice taky neměla.. Co myslíte?
1. črc 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzinkas jasne :slight_smile: sem tam jsme aj nevirtualni :grinning: jako ze jdem do zoo, na kafe, na hriste... jak kdo z ktereho konce Zlina stiha a zvlada :slight_smile:
1. črc 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulky a maminky, neporadily byste, kde se dá dobře najíst ve Zlíně? Chceme s naším dvouleťákem na výlet do Zoo a tak bych byla vděčná na tip, kde si pak dát oběd. Moc děkuji :slight_smile:
19. črc 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas ahojky a vítej funguje to jak píše oktarina :wink: Jinak co se týká neštovic, tak moc nevím. Náš T je měl cca v 15měsících a bylo to oki. Sice měl vysoké horečky, ale do týdne byl oki. Prej to malé děti zvládají nejlíp. Poslala bych dr e-mail a zeptala se :wink:
@mirusak1 ahojky no jestli jdete do zoo tam je to skoro na celý den jestli to chcete projít...najíst se můžete tam, u zámku je klasická restaurace kde mají menu a určitě vybereš něco i pro prcka ...
21. črc 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Děkuju za přivítání :slight_smile: Nakonec jsem obvolala doktorky a řekly mně, že v žádném případě nemám mimčo mladší jak jeden rok vystavovat neštovicím, pokud o nich vím..
Holky, kam chodíte ve Zlíně sednout na kafe a birela? :slight_smile: Je tam vůbec nějaká hospoda, kde by se dala malá v klidu nakojit, přebalit a tak? Já o ničem nevím, jenom o parku :unamused:
29. črc 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas :slight_smile: taky se radím s dr. ono je to lepší, když člověk tápe....
Jinak v centru je nová kavárna, teda já tam eště nebyla ale holky si ji pochvalují (mezi archou a cukrárnou dino) prej je super i obsluha je fajn...pak jak jsou Morisovy domy tak je Slunečnice, mají i oplocenou zahradu a pro děti je to hezké, v centru je ještě na soudní kavárna s krásným dětským koutkem, ale byla jsem tam s @oktarina a obsluha byla hrozná (mírně řečeno), jinak nová kavárna je prej i na JS vedle Alberta....
29. črc 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem tady zase! A necekane znovu jako tehulka :sunglasses: Zdravim všechny známé maminky a přeji všem krásný zbytek leta.
19. srp 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@amrash jéé, to jsou krásné novinky! Moc gratuluju a přeju bezproblémový zbytek těhu! :dizzy_face:
19. srp 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Dekuji moc, to je mile! V březnu jsme se stehovali z Jižních Svahu a do nového bydleni jsme si přestěhovali i mimiska :blush: Takze překvápko.
19. srp 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash taky s epridavam ke gratulaci :dizzy_face: a vis co je "hrozne", když sme byly tehu v r 2012 tak jsme se na srazu nepotkaly a ted jsme zase tehu a ty uz nejsi na svazich :grinning: to by mne zajímalo, jestli se nekdy uvidíme osobne :wink:
19. srp 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina V klidu Oktarinko, my jsme se sice trasportovali na Všeminu, ale mamu mam na Jiznacich a jsem tam stejně pořád vylepena. Takze navrhni termín a místo a jsem Ti plne k dispozici :wink:
19. srp 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, já mam termín za 11 dni, tj. 30.srpna. Je tu někdo s podobným termínem?
19. srp 2014 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash :dizzy_face: jé tak to je boží, tento tyden mam plno, ale příští by to šlo :wink: nemůžu utery a čtvrtek, jinak jo :slight_smile:
19. srp 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Navrhuji pondělí, nebo patek. A kde na Svazích? Na Vyhlídce???
19. srp 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushe20 ja mam tp 27/8.
20. srp 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash juu, to jsou mi novinky :dizzy_face: moc gratuluju Dituš, to muselo být překvápko :slight_smile: aspoň bude mít Honzíček parťáka, přece jen Vojta už je velký kluk:slight_smile:
20. srp 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta No jo, čučela jsem jako puk a doktorce povídám, ze v tom stěhovacím fofru vůbec nechápu, kde jsem k mimcu přišla a ze jsem u toho pravděpodobně snad ani nebyla :grin:
20. srp 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek