• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@mochenkaa A nepracuje vaše mamka na čepkově ? :wink:
20. srp 2014 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. srp 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash co pondeli a ta nova kavarna na albertu (prvni segment). Na vyhlidce nwvim jak je to s detskym koutkem...
20. srp 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash taky moc gratuluji!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka Jééé, děkuji moc, je to hrozně mile!
20. srp 2014 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Tam je nějaká nová kavárna? Nevim, ale vystouram to. Pokud je tam dětský koutek - není co resit!
21. srp 2014 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash jj naproti pokladen alberta byl driv prodej vietnamskych hadru a ted tam jsou dva provozy, pulku ma zdrava vyziva a pulku cukrarna panorama s detskym koutkem :slight_smile: K spi plus minus do tri tak mezi pul ctvrtou a ctvrtou bych to mohla stihat,kdyztak muzem domlouvat pres ip :slight_smile:
21. srp 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash moc gratuluji
21. srp 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina OK... Tak kolem pul čtvrté se tam toto pondělí vylepime a Janíčkem. Přidá se někdo?
21. srp 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Děkujeme moc! :tulip::tulip::tulip:
21. srp 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.....chcela by som sa spytat ci by ste mi mohli poradit nejakeho dobre gynekologa/-ku v Zline....pocula som dobre ohlasy na sanatorium Tomasov len by som mozno prijala cosi co je lepsie dostupne aj busom alebo niekde v centre Zlina...dakujem pekne
21. srp 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash ok. Pisnu to do zlinske skupinky, ta bude asi vice sledovana nez tady diskuze :wink: trwba se nekdo prida:slight_smile:
21. srp 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Super, těším se. Poznáš mě podle toho, ze se vevalí olbřímí břicho s postranními nožičkami a ručičkami :grin:
21. srp 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash tak nevim zda mam psat ctrl+c a ctrl+v nebo staci jen dtto? :grinning: vcetne kolebaveho kacenho kroku, zadychaneho kroku... :wink:
21. srp 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Tak už se těším na dnešek. Sice mi po sobotní svatební akci natekly nohy, takze jsem jeste víc bachrata, ale s Janíčkem dorazíme!
25. srp 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash hodíš nohy hore a bude dobře :slight_smile: snad mi K po obědě usne, jinak bude protivka :slight_smile:
25. srp 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim všechny, jsem rada, ze jsem mohla osobně poznat maminky ze ZL. Bylo to super! Jen ten malý Matysek mě teda pořádně vylekal!!!
26. srp 2014 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem některé z vás ráda poznala osobně :slight_smile:
@amrash já na to musím pořád myslet..jako nechci to moc řešit, všechno dobře dopadlo, ale trochu si říkám, že jsme ho měly víc hlídat, když si Evča odskočila na wc a vlastně za nic nemohla.. No nic, dobře to dopadlo!
26. srp 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Ja byla přesvědčena, ze je zavřeny vevnitř v prulezce, poté co ho holky korigovaly aby nechodil z koutku a také sedel naproti a chtel vidlickou baštit to Bebéčko. :frowning2: Bylo mi z toho dlouho dost uzko. Jeste, ze to dobre dopadlo!
27. srp 2014 ve 02:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina @amrash @pampeliska1 @xevulex copak, Matysek se vam schoval po nasem odchodu? :-O

jinak jsem vas holky tez rada poznala osobne, ale Kubik uz mel ten den dost a doma taky hned odpadl:slight_smile:
27. srp 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Taky jsem Vás ráda poznala a děkuji za označení, protože jsem o této diskuzi/skupince nevěděla :slight_smile:
Matýsek je moc aktivní a rošťák...jak jsem byla na záchodě, tak stihl proklouznout ven a díky kanálu s vodou se naštěstí v ponožkách vyróchal asi 10m od hlavní cesty :((( ještě že tam ta voda byla a nešel dál - málem mě ranila mrtvice a ještě celý večer jsem to rozdýchávala. Ale všechno špatné je k něčemu dobré - prostě s Matýskem i na záchod :slight_smile:
27. srp 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xevulex no tý jo, tak to by mě kleplo, uf, ještě že neutekl daleko.. jsem ráda, že jsem nezkomolila tvůj nick :slight_smile:
27. srp 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo vidím, že jste to měly záživné děvčata a máte i společnou fotku nebo to bylo jako vždycky? :grinning:
27. srp 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to je expert. Fakt z nich nespustit oči. Mám doma podobné kvítko, taky se vydal kamkoliv a nic kolem neřešil a já ho jen všude naháněla. Však kdo nás znáte, víte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem ráda, že to dobře dopadlo. Kolik vás bylo? Náš tatínek má tento týden dovču, tak jsme s ním. Příště přijdeme, třeba to bude zase tak blízko :slight_smile:
27. srp 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor společná fotka ze žádného srazu neexistuje přece, že se ptáš :grinning: :grinning: :wink:
27. srp 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka tak co kdyby se to prolomilo? :slight_smile: clovek nikdy nevi...foto existuje jen ze srazu v zoo...
27. srp 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor asi neprolomilo :grinning: Ticho po pěšině ....
28. srp 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor
@tuliberka
Neprolomilo :grinning: Mě to ani nenapadlo, abych pravdu řekla :sweat_smile:

@xevulex no hlavně asi nesvěřovat dítě nikomu "cizímu" Mrzí mě to, měly jsme ho víc hlídat.
28. srp 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tuliberka
@pampeliska1 takže jako vždycky :grinning: půlka ženských foťák v kabelce a napadne je to až sou zase doma :grinning: některé věci se nemění...
Mám poslední dva měsíce s Tádíčkem, tak snad ještě stihnu některé z vás vidět...
Jinak jaká je ta kavárna?
29. srp 2014 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Eliško už jsem poučená :grinning: Prostě se mnou bude chodit na záchod :wink:
29. srp 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek