Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
verushe20
20. srp 2014
@mochenkaa A nepracuje vaše mamka na čepkově ? 😉
mochenkaa
20. srp 2014
@verushe20 😃 jo
oktarina
20. srp 2014
@amrash co pondeli a ta nova kavarna na albertu (prvni segment). Na vyhlidce nwvim jak je to s detskym koutkem...
tuliberka
20. srp 2014
@amrash taky moc gratuluji!!! x-) x-) x-)
amrash
20. srp 2014
@tuliberka Jééé, děkuji moc, je to hrozně mile!
amrash
20. srp 2014
@oktarina Tam je nějaká nová kavárna? Nevim, ale vystouram to. Pokud je tam dětský koutek - není co resit!
oktarina
21. srp 2014
@amrash jj naproti pokladen alberta byl driv prodej vietnamskych hadru a ted tam jsou dva provozy, pulku ma zdrava vyziva a pulku cukrarna panorama s detskym koutkem 🙂 K spi plus minus do tri tak mezi pul ctvrtou a ctvrtou bych to mohla stihat,kdyztak muzem domlouvat pres ip 🙂
petrajavor
21. srp 2014
@amrash moc gratuluji
amrash
21. srp 2014
@oktarina OK... Tak kolem pul čtvrté se tam toto pondělí vylepime a Janíčkem. Přidá se někdo?
amrash
21. srp 2014
@petrajavor Děkujeme moc! 🌷🌷🌷
mirka0703
21. srp 2014
Ahojte.....chcela by som sa spytat ci by ste mi mohli poradit nejakeho dobre gynekologa/-ku v Zline....pocula som dobre ohlasy na sanatorium Tomasov len by som mozno prijala cosi co je lepsie dostupne aj busom alebo niekde v centre Zlina...dakujem pekne
oktarina
21. srp 2014
@amrash ok. Pisnu to do zlinske skupinky, ta bude asi vice sledovana nez tady diskuze 😉 trwba se nekdo prida🙂
amrash
21. srp 2014
@oktarina Super, těším se. Poznáš mě podle toho, ze se vevalí olbřímí břicho s postranními nožičkami a ručičkami 😁
oktarina
21. srp 2014
@amrash tak nevim zda mam psat ctrl+c a ctrl+v nebo staci jen dtto? 😃 vcetne kolebaveho kacenho kroku, zadychaneho kroku... 😉
amrash
25. srp 2014
@oktarina Tak už se těším na dnešek. Sice mi po sobotní svatební akci natekly nohy, takze jsem jeste víc bachrata, ale s Janíčkem dorazíme!
oktarina
25. srp 2014
@amrash hodíš nohy hore a bude dobře 🙂 snad mi K po obědě usne, jinak bude protivka 🙂
amrash
25. srp 2014
Zdravim všechny, jsem rada, ze jsem mohla osobně poznat maminky ze ZL. Bylo to super! Jen ten malý Matysek mě teda pořádně vylekal!!!
pampeliska1
26. srp 2014
Taky jsem některé z vás ráda poznala osobně 🙂
@amrash já na to musím pořád myslet..jako nechci to moc řešit, všechno dobře dopadlo, ale trochu si říkám, že jsme ho měly víc hlídat, když si Evča odskočila na wc a vlastně za nic nemohla.. No nic, dobře to dopadlo!
amrash
27. srp 2014
@pampeliska1 Ja byla přesvědčena, ze je zavřeny vevnitř v prulezce, poté co ho holky korigovaly aby nechodil z koutku a také sedel naproti a chtel vidlickou baštit to Bebéčko. 😞 Bylo mi z toho dlouho dost uzko. Jeste, ze to dobre dopadlo!
lucijeta
27. srp 2014
@oktarina @amrash @pampeliska1 @xevulex copak, Matysek se vam schoval po nasem odchodu? 😮

jinak jsem vas holky tez rada poznala osobne, ale Kubik uz mel ten den dost a doma taky hned odpadl🙂
xevulex
27. srp 2014
Ahoj holky! Taky jsem Vás ráda poznala a děkuji za označení, protože jsem o této diskuzi/skupince nevěděla 🙂
Matýsek je moc aktivní a rošťák...jak jsem byla na záchodě, tak stihl proklouznout ven a díky kanálu s vodou se naštěstí v ponožkách vyróchal asi 10m od hlavní cesty 😞(( ještě že tam ta voda byla a nešel dál - málem mě ranila mrtvice a ještě celý večer jsem to rozdýchávala. Ale všechno špatné je k něčemu dobré - prostě s Matýskem i na záchod 🙂
lucijeta
27. srp 2014
@xevulex no tý jo, tak to by mě kleplo, uf, ještě že neutekl daleko.. jsem ráda, že jsem nezkomolila tvůj nick 🙂
petrajavor
27. srp 2014
ty jo vidím, že jste to měly záživné děvčata a máte i společnou fotku nebo to bylo jako vždycky? 😃
tuliberka
27. srp 2014
Teda holky, to je expert. Fakt z nich nespustit oči. Mám doma podobné kvítko, taky se vydal kamkoliv a nic kolem neřešil a já ho jen všude naháněla. Však kdo nás znáte, víte :-p
jsem ráda, že to dobře dopadlo. Kolik vás bylo? Náš tatínek má tento týden dovču, tak jsme s ním. Příště přijdeme, třeba to bude zase tak blízko 🙂
tuliberka
27. srp 2014
@petrajavor společná fotka ze žádného srazu neexistuje přece, že se ptáš 😃 😃 😉
petrajavor
27. srp 2014
@tuliberka tak co kdyby se to prolomilo? 🙂 clovek nikdy nevi...foto existuje jen ze srazu v zoo...
tuliberka
28. srp 2014
@petrajavor asi neprolomilo 😃 Ticho po pěšině ....
pampeliska1
28. srp 2014
@petrajavor
@tuliberka
Neprolomilo 😃 Mě to ani nenapadlo, abych pravdu řekla :-N

@xevulex no hlavně asi nesvěřovat dítě nikomu "cizímu" Mrzí mě to, měly jsme ho víc hlídat.
petrajavor
29. srp 2014
@tuliberka
@pampeliska1 takže jako vždycky 😃 půlka ženských foťák v kabelce a napadne je to až sou zase doma 😃 některé věci se nemění...
Mám poslední dva měsíce s Tádíčkem, tak snad ještě stihnu některé z vás vidět...
Jinak jaká je ta kavárna?
xevulex
29. srp 2014
@pampeliska1 Eliško už jsem poučená 😃 Prostě se mnou bude chodit na záchod 😉

Začni psát odpověď...

Odešli