• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@petrajavor a vracíš se už do práce? Koukám, že Táda ještě nemá 3 roky ... To bude změna. kam jde do školky?
29. srp 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se včera stavila na kafco s kámoškou do inkriminované cukrarny-kafarny. Hlasim, ze se nám žádné dítko neztratilo a v původním poctu jsme nakonec odesli domu. Jen Janíček (svereny brachovi) v dobe mé toaletní pauzy poletoval celou dobu pred Ceskou sporitelnou a rval: "Maminko, maminko, kde jsi??" Takže opačný případ :grin:
2. zář 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mam dotaz, přenáším a v pátek jdu na kontrolu do porodnice... Mam strach z jedné doktorky jmenem Henclova, a sice jsem se s ni jeste nikdy nesetkala tak jsem slyšela a i cetla ze je to příšerná a nelidská ženská... Mám kdyžtak právo ji odmítnout? A může byt i u porodu? Jestli jste se s ni některá setkala napište mi prosím vás názor na ni..dekuju
3. zář 2014 v 00:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushe20 Setkala jsem se s ní po termínu na kontrole. Je trochu ráznější, ale v pohodě. Určitě bych se nebála :slight_smile: Co vím, tak je odborně výborná doktorka.
3. zář 2014 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulinka123 a jaky má postup při vyšetření? Včera jsem tam byla také na kontrole a vyšetřila mě nějaká dr. Prusenska a to bylo úplně v pohodě
3. zář 2014 v 00:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushe20 Ja se rozepisovat nebudu. Mam pocit ze mamka o ni vykladala, ne? Aspon mi rikala ze jste se bavily. Kazdopadne mas pravo odmitnout. U porodu byt muze, ale opet muzes odmitnout. @martinak85 ju treba odmitla uplne, treba se s ni jen potkat. Vysli ji vstric. Prusenska je hrozne mila. Ja ted chodila ke Grossmanove a ta taky byla v pohode.
4. zář 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa fakt to jde ji odmítnout? i při porodu? nerada bych se s ní potkala i příště :pensive:

@verushe20 věřím, že je profesionálka, odrodila mě kleštěma a dobý, ale je chladná, mluví jen se sestrama a jako bys tam ani nebyla a když už něco řekně příjemná není, prostě si myslím že rodit děti by měli lidštější doktoři..
4. zář 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta já třeba odmítla pokud ma službu muž-doktor aby byl u mého porodu. Onontotiz musí sloužit jak muž tak žena, na "moji směně" byly dvě dr ženy, tak to bylo v pohodě. Můžeš odmítnout i přímo jmenovitě vyšetření či přítomnost u porodu konkrétního lékaře. Stačí ústně, ani v porodnim plánu to mmít nemusíš písemně. Já osobní zkušenost nemám, ale vím že jsem extrémně citlivá napristup a jak by mě někdo ignoroval, tak bych ppozadala o jiného dr, ať si o mě myslí co chce, já nejsem kus masa :wink: -> tak do měsíce si povíme jak se mě lredstavy setkaly s realitou :wink: :grinning:
4. zář 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucijeta ty tam ale nejsi pro ne, oni jsou tsm pro tebe :wink: Ty jsi jejich KLIENT,ne poradove cislo. Jen bohuzel se chovaji tak, aby te ani nenapadlo se ozvat...
Ja si poslechla ze jsem problemovy rodic, sli jsme ambulantne domu. Mela jsem malou 4hod na placente atd. Jo a odmitla jsem ji nechat byt na sekundu bez dozoru bud me nebo partnera. A na kazde vysetreni co mela (nejen v porodnici ale hlavne na detskem - dostala v necelem tydnu hroznou rymu ze mela problemy dychat) jsem sla s ni. I na odber krve z hlavicky jsem sla a nenechala ji sestram napospas. Na coz oni nejsou zvykli, matka s klidnym srdcem necha postylku sestrickam a pak mi dite dovezte (taky jsem takova byla,u syna).
Kazdopadne mas pravo odmitnout jakehokoliv lekare. Samozrejme pokud jde o ohrozeni zivota tebe nebo ditete, nehadala bych se o personal. Ale jinak ti musi vyhovet.
4. zář 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jsem ji odmitla.rekla jsem,ze si ji u sebe nepreju.jinak jsem sla taky na kontrolu na patek,ale me muj gyndar poslal na saly.po ktg mi asistentka rekla,ze me musi k vuli tlaku posla do rizikove ambulance k henclove.to jsemji rekla,ze je problem,ze k te pani nejdu,at mi sezene nekoho jineho,jinak ze jdu domu a ejhle prisla Grosy a pak jsem chodila uz k ni.
4. zář 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina jo? mně právě ti chlapi tam přišli hrozně fajn, ale s nima jsem se bohužel setkala jen když jsem tam byla nanečisto 4 dny před porodem, gyndařka mě poslala že už su napůl otevřená, ale kontra nikde a prasknutí vody do kterého mě Henčlovka tlačila jsem odmítla, neviděla jsem důvod 2 týdny před TP a ostatní porodníci to viděli stejně, tak si mě tam jen nechali přes noc a H. si po ranní vizitě neodpustila při propouštění poznámku, že už jsem TO mohla mít za sebou
4. zář 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta já mám totiž psychický blok. Nemůžu mít ani gng muže. Obvodaka jsem měla muže, než šel do důchodu, ale 5 let jsem se K němu odhodlavala přejít, přešla jsem jen kvůli tomu že to byl Pan Doktor, jinak bych byla u ženy dr furt... takže to je můj problém, ne že bych měla něco proti zlinskym porodnikum, to chraň bůh. Žádného neznám, ale teď myslím že mi to bude jedno :wink::slight_smile: už jsem "velká holka" :grinning: ... "to"... tak to přesně značí její přístup, jsi pořadové číslo poroeu za daný kalendářní rok, další případ, prostě kus masa na stole :wink: achjo. Bymmě zajimalo jestli sama ma děti a s jakým personálem je kdyžtak rodila - zdá to nebylo na jatkách, že by si z tama prejala prosefni přístup... :wink:
4. zář 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla na kontrole v porodnici a sestřička na příjmu mi řekla ať si odložím a vyčkám na paní doktorku. Já tam čekala asi 20 minut sama a pak došla doktorka a na cedulce jsem viděla jméno Marcela Helclova.... No neříkala jsem nic, vyšetření bylo vážně trochu bolestivé... U porodu bych ju mít nechtěla
4. zář 2014 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushe20 já jsem ji u porodu měla i jsem byla na vyšetření, sice nebylo příjemné ale u porodu byla fajn...jen nesnáší matky co ječí jak když je na nože berou...ale každý dr má své + i - ....
6. zář 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushe20 já proti ní nemůžu říct nic špatného. Vyšetření mě od ní nikdy nebolelo, na vše mi odpověděla, vysvětlila, ... U porodu s ní zkušenost nemám. Tam jsme měla jen p.a. :wink:

A jak to s tebou plánují dál? Slečna se tam teda parádí, koukám :dizzy_face:
6. zář 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky už to mam konečně za sebou, včera navečer se mi narodila holčička... Porod byl pro mě náročný ale zvládly jsme to... Henclova nemá ráda matky co rvou? No tak to jeste štěstí že včera nemela službu... Ja řvala bolestí pres celou porodnici...
7. zář 2014 ve 23:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verushe20 moc gratuluju :dizzy_face:
11. zář 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushe20 velká gratulace! :dizzy_face:
11. zář 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky
12. zář 2014 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushe20 gratuluji! :slight_smile: A kdo tě rodil?
12. zář 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka dekuju,:blush: a rodila mě PA P. Hubáčková
12. zář 2014 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám přidat nebo už jste rozkecané ? :slight_smile: mám doma syna 5 let a jsem v 10.tt :slight_smile:
12. zář 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mate prosim zkusenosti s nejakym pediatrem v Otrokovicich, ktery je otevreny k rozvolneni ockovani? Zacinam hledat pediatra tak ocenim tipy...
16. zář 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtyna Ahoj, nikoho takového jsem tady nenašla, pokud tedy k tomu nemáš kontraindikaci. Hlavně nechoď k Pavelkové, s tou jsme si kvůli tomu užili :sweat_smile:
16. zář 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka diky. ja uz jsem prave cetla ze Pavelkova vubec.. navic jsem cetla ze moc neleci, neposila k odbornikum a tak, takze tu uz jsem zavrhla.. ach jo :grinning: a chodite ke komu?
16. zář 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka respektive zustala si u Pavelkove?
16. zář 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtyna Ne, už u ní naštěstí nejsme :slight_smile: to se opravdu nedalo :sweat_smile:
16. zář 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verushe20 tak to ti vyšlo :grinning: jinak moc gratuluju k holčičce :wink:
20. zář 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2014 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu se zeptat na nějakého dětského zubaře? Dostala jsem doporučení na MUDr. Světlanu Ulman ( Mazálková ) Díky
17. říj 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek