• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@kejtyna na dr co je v tomhle se zkus zeptat @mochenkaa vím, že mluvila o nějaké dr ve Slušovicích...
my u Pavelkové jsme, ale očkujeme...jinak co se týká neposílání k odborníkům, tak s tím nesouhlasím, malý chodí např. na ortopedii už víc jak rok, poslala ho hned i když ostatní dr posílají až od 3let..
17. říj 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, za pár měsíců budeme rodit a chtěla bych nám najít v Otrokovicích nějakého dobrého pediatra. Tak bych se vás chtěla zeptat jaké máte zkušenosti. Já měla pediatra ve Zlíně a v Otrokovicích se moc nevyznám. Díky
25. říj 2014 ve 14:04  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulkaw Ahojky, super je dr. Gelnarová, máme u ní obě děti a naprostá spokojenost.. s dětmi to umí, malá (ta starší) je z ní nadšená :slight_smile:
5. lis 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulkaw my v Oe chodíme k Pavelkové a jsme moc spokojení....záleží co od dr čekáš :wink:
17. lis 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kopíruji zprávu od @ivana123321 třeba můžete některá #pomoc
Holky ze Zlínského kraje,které kojíte a máte moc mateřského mléka:hearts:Zlínská nemocnice nemá vubec žádné darované mléčka pro miminka v inkubátorech,jejichž maminky nemají mlíčko :frowning2: Nebyli by jste tak hodné a nedarovaly? :frowning2: i já sama přicházím o mlíčko,mám ho čím dál min,dnes uz jen z obou prsu 15ml :frowning2: byla bych radsi kdyby Tamarka mela materske než Bebu....
28. pro 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky, jsem studentka oboru porodní asistentka a píšu bakalářskou práci na téma Kristelerova exprese během porodu a prosím proto maminky ze Zlínského kraje zda by byly ochotné a vyplnily by mi dotazník. http://www.survio.com/survey/d/M1P1M4O9E2S8T9G8M Děkuji za ochotu i čas
19. bře 2015 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, budeme se stěhovat do Zlína/Otrokovic/UH, záleží, kde najdeme bydlení a posléze i pozemek na stavbu. Máme 7měsíčního chlapečka a ráda bych našla někoho na procházky a rady, jak se v novém místě rozkoukat :slight_smile:
2. dub 2015 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2015 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!! byva tu jeste nekdo? :slight_smile:
3. pro 2015 v 17:47  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chodí sem ještě někdo?
16. pro 2015 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky/budoucí mamulky:grin: jsem ze Zlín a těšíme se na krásný přírustek do rodinka:smile: mohu se taky přidat k Vám? Jsem moc ráda, že se tu objevila tato stránka:smiley:
23. pro 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, zdá se, že už tu moc holek nechodí. Který jsi týden těhotenství? Už víte, co čekáte?
24. pro 2015 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, no bohužel to tak vypadá, ale třeba je to těmi svátky...moc práce...pečení cukrovi...zdobení stromečku...stres při nakupech, kde každý druhý řve na pokladní a ty pak řvou na všechny už z principu obrany... no není divu, že není čas ani na povídání..přátelé apod... :slight_smile: já jsem v 18tt a vcera to bylo moc zvláštní, když jsme s přítelem zdobili stromeček a říkali si:"Tak to je naposledy(alespoň na 20 let),kdy zdobíme sami a beze strachu, že bude další den už na zemi kvůli vysoko pověšené čokoládové figurce :slight_smile: A co Ty? Jak se cítíš a prožíváš ten vánoční shon s malým pišišvorem v bříšku??
24. pro 2015 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Asi taky hodně vánočních povinností, co? :slight_smile:
25. pro 2015 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliv_oilova Ano, od včerejška běháme po rodině. Zítra zase přijdou moji rodiče k nám. Takže zatím v jednom kole. Trochu mě zmáhá únava a nevolnosti, jak ranní těhotenské, tak ty z té hordy jídla. :smile:Do Silvestra už to chci trochu zbrzdit. Jsem teď 10tt, v lednu jdeme na první screening. Tak trochu si přeju holčičku, ale důležité je, aby bylo miminko hlavně zdravé.
25. pro 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo..vánoční svátky :slight_smile: a potom nas nabádají "jezte zdravě...buďte v klidu..odpočívejte..":slight_smile: Copak to jde? Hlavně v tomto období..hihi :slight_smile: Tak si zkus užívat každý den, kdy můžeš relaxovat..a nezvracet přitom..:slight_smile: Já měla hrozné s nevolnostmi...ale aspon jsem věděla, že tam malá je :slight_smile: :slight_smile: máš pravdu...důležité je zdraví...já jdu v lednu už na druhý screening...takže jsem taky napjatá :slight_smile: moc držím pěstičky, ať je špuntík v pořádku :slight_smile: :slight_smile: hezké svátečky...:slight_smile:
25. pro 2015 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! Jsem ráda, že se to tu aspoň trochu rozjelo. Já jsem v devátém týdnu.
Taky jsem si o Vánocích říkala, že příště už nás bude ještě víc. Jezdíme k rodičům a je tam ještě babička, strejda, segra....ta bude tež rodit. Bylo by to ještě veselejší :slight_smile:
Jinak blbě je mi tež. Připadám si jako bych měla každý den kocovinu. A bohužel se to neomezuje jenom na ráno :unamused:
Jinak Vám přeju vše dobré do nového roku :grinning:
2. led 2016 v 10:23  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky :slight_smile: chudinko, jsem ráda, ze to nejhorší období zvracení už je za mnou.. a neboj, Tebe to taky přejde a pak si budeš užívat s úsměvem (i když sem tam některé dny jsou taky drsné-zácpa, průjem, nadýmání...)... Všem Vam moc přeju, ať je miminko zdravé a ať je pro Vás Nový rok překrásným.
2. led 2016 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, já jsem taky ze Zlína, dneska jsem začala 14 tt. Mám štěstí,ze me žádné nevolnosti nepotkaly, bojuju jen s únavou a hodně nízkým tlakem. První screening jsem absolvovala před Vánoci a zatím vše v pořádku, tak snad to vydrží :slight_smile:
2. led 2016 v 10:46  •  čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky annachar :slight_smile: tak vítej a držíme pěstičky :slight_smile: unavu a nízký tlak mame asi každá druhá (ne-li první :slight_smile:. O:slight_smile:
9. led 2016 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já se k vám taky přidávám, Zlín (Jižňáky) 22tt asi +/- jako @oliv_oilova :slight_smile:
9. led 2016 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem z Otrokovic a už týden přenáším :grinning: Pevně doufám, že porodím do dvou dnů - abych v úterý nemusela na vyvolávačku :wink:
10. led 2016 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spendlicek juuu. Tak to držím palce ať všecko proběhne v pohodě :slight_smile:
10. led 2016 v 17:35  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru9 Vítej :wink: Já jsem taky z Jižňáků, 12 tt:blush:
10. led 2016 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xenona super můžem pak chodit s prckama na prochajdy :slight_smile: ty k tomu přibereš hafoša ať nemusíme tahat kočáry do kopce :grinning:
10. led 2016 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky pro všechny další příchozí budoucí maminky :slight_smile: :slight_smile: už jsem se bála, že ve Zlíně a Otrokovicích už se děti nečekají :slight_smile: všem přeji hladký průběh těhotenství, i když nekdy právě to, že je to těžké, nam připomíná, jaký veliký poklad nosíme pod srdíčkem :slight_smile: :slight_smile: aspoň já to tak cítím, a musím přiznat, že tím štěstím všude sálám :slight_smile: Špendlíčkovi držíme pěstičky, ať co nejdříve můžeš ležet se svým úžasným drobečkem v náručí. O:slight_smile: A těším se na nové zprávičky a třeba i doporučení :slight_smile:
10. led 2016 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annachar Ahoj, já jsem 12 tt a první screening mě čeká za 9 dní. Můžu vědět, kde jsi na screeningu byla a jak jsi byla spokojená s přístupem? Já jdu do Predika. Nízký tlak ti celkem závidím, já mám za sebou z předešlého těhotenství preeklampsii a teď už mi opět jde tlak nahoru, tak mě přeřadili do rizikové poradny v nemocnici.
10. led 2016 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, muzu se pridat? Jsem ze Zlina a jsem ve 14 tt ... :slight_smile: Prvni screening mam uz za sebou a vse ok. Jinak nevolnostma netrpim (jeste,ze tak, u prvnho jsem jich uzila az az :( ),ale pro zmenu trpim migrenama :( ... tak jen doufam, ze se to co nejdriv upravi :slight_smile:
10. led 2016 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Salme, vítám tě:blush: Jee, to je fajn, že už je nás tu tolik. Holky, plánujete nebo chodíte někam na těhu cvičení, plavání...
10. led 2016 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bohužel nikam - komplikace :unamused: (teď už asi pominuly ale stále mám hodně ležet) jen zvažuji předporodní kurz Romči Gogelové .. ale nevím, zda teď bude mít místa páč už jsem 22tt a stále nevím, zda ano nebo ne..
10. led 2016 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek