Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
petrajavor
17. říj 2014
@kejtyna na dr co je v tomhle se zkus zeptat @mochenkaa vím, že mluvila o nějaké dr ve Slušovicích...
my u Pavelkové jsme, ale očkujeme...jinak co se týká neposílání k odborníkům, tak s tím nesouhlasím, malý chodí např. na ortopedii už víc jak rok, poslala ho hned i když ostatní dr posílají až od 3let..
vendulkaw
25. říj 2014
Ahojky, za pár měsíců budeme rodit a chtěla bych nám najít v Otrokovicích nějakého dobrého pediatra. Tak bych se vás chtěla zeptat jaké máte zkušenosti. Já měla pediatra ve Zlíně a v Otrokovicích se moc nevyznám. Díky
misulelenka
5. lis 2014
@vendulkaw Ahojky, super je dr. Gelnarová, máme u ní obě děti a naprostá spokojenost.. s dětmi to umí, malá (ta starší) je z ní nadšená 🙂
petrajavor
17. lis 2014
@vendulkaw my v Oe chodíme k Pavelkové a jsme moc spokojení....záleží co od dr čekáš 😉
petrajavor
28. pro 2014
Holky kopíruji zprávu od @ivana123321 třeba můžete některá #pomoc
Holky ze Zlínského kraje,které kojíte a máte moc mateřského mléka♥Zlínská nemocnice nemá vubec žádné darované mléčka pro miminka v inkubátorech,jejichž maminky nemají mlíčko 😞 Nebyli by jste tak hodné a nedarovaly? 😞 i já sama přicházím o mlíčko,mám ho čím dál min,dnes uz jen z obou prsu 15ml 😞 byla bych radsi kdyby Tamarka mela materske než Bebu....
ouberuska
19. bře 2015
Dobrý den maminky, jsem studentka oboru porodní asistentka a píšu bakalářskou práci na téma Kristelerova exprese během porodu a prosím proto maminky ze Zlínského kraje zda by byly ochotné a vyplnily by mi dotazník. http://www.survio.com/survey/d/M1P1M4O9E2S8T9G8M Děkuji za ochotu i čas
honeyjenny
2. dub 2015
Ahoj, budeme se stěhovat do Zlína/Otrokovic/UH, záleží, kde najdeme bydlení a posléze i pozemek na stavbu. Máme 7měsíčního chlapečka a ráda bych našla někoho na procházky a rady, jak se v novém místě rozkoukat 🙂
wolfskin
29. kvě 2015
Maminky, kdopak nás ještě neznáte, nakukněte🙂) http://www.modrykonik.cz/market/plenky/0vqe/dad...
shenara
3. pro 2015
Ahojte!!!! byva tu jeste nekdo? 🙂
xenona
16. pro 2015
Ahoj, chodí sem ještě někdo?
oliv_oilova
23. pro 2015
Ahojky holky/budoucí mamulky😁 jsem ze Zlín a těšíme se na krásný přírustek do rodinka😄 mohu se taky přidat k Vám? Jsem moc ráda, že se tu objevila tato stránka😃
xenona
24. pro 2015
Ahoj, zdá se, že už tu moc holek nechodí. Který jsi týden těhotenství? Už víte, co čekáte?
oliv_oilova
24. pro 2015
Ahojky, no bohužel to tak vypadá, ale třeba je to těmi svátky...moc práce...pečení cukrovi...zdobení stromečku...stres při nakupech, kde každý druhý řve na pokladní a ty pak řvou na všechny už z principu obrany... no není divu, že není čas ani na povídání..přátelé apod... 🙂 já jsem v 18tt a vcera to bylo moc zvláštní, když jsme s přítelem zdobili stromeček a říkali si:"Tak to je naposledy(alespoň na 20 let),kdy zdobíme sami a beze strachu, že bude další den už na zemi kvůli vysoko pověšené čokoládové figurce 🙂 A co Ty? Jak se cítíš a prožíváš ten vánoční shon s malým pišišvorem v bříšku??
oliv_oilova
25. pro 2015
Asi taky hodně vánočních povinností, co? 🙂
xenona
25. pro 2015
@oliv_oilova Ano, od včerejška běháme po rodině. Zítra zase přijdou moji rodiče k nám. Takže zatím v jednom kole. Trochu mě zmáhá únava a nevolnosti, jak ranní těhotenské, tak ty z té hordy jídla. 😄Do Silvestra už to chci trochu zbrzdit. Jsem teď 10tt, v lednu jdeme na první screening. Tak trochu si přeju holčičku, ale důležité je, aby bylo miminko hlavně zdravé.
oliv_oilova
25. pro 2015
Jojo..vánoční svátky 🙂 a potom nas nabádají "jezte zdravě...buďte v klidu..odpočívejte.."🙂 Copak to jde? Hlavně v tomto období..hihi 🙂 Tak si zkus užívat každý den, kdy můžeš relaxovat..a nezvracet přitom..🙂 Já měla hrozné s nevolnostmi...ale aspon jsem věděla, že tam malá je 🙂 🙂 máš pravdu...důležité je zdraví...já jdu v lednu už na druhý screening...takže jsem taky napjatá 🙂 moc držím pěstičky, ať je špuntík v pořádku 🙂 🙂 hezké svátečky...🙂
shenara
2. led 2016
Ahojte holky! Jsem ráda, že se to tu aspoň trochu rozjelo. Já jsem v devátém týdnu.
Taky jsem si o Vánocích říkala, že příště už nás bude ještě víc. Jezdíme k rodičům a je tam ještě babička, strejda, segra....ta bude tež rodit. Bylo by to ještě veselejší 🙂
Jinak blbě je mi tež. Připadám si jako bych měla každý den kocovinu. A bohužel se to neomezuje jenom na ráno :-|
Jinak Vám přeju vše dobré do nového roku 😃
oliv_oilova
2. led 2016
Ahojky 🙂 chudinko, jsem ráda, ze to nejhorší období zvracení už je za mnou.. a neboj, Tebe to taky přejde a pak si budeš užívat s úsměvem (i když sem tam některé dny jsou taky drsné-zácpa, průjem, nadýmání...)... Všem Vam moc přeju, ať je miminko zdravé a ať je pro Vás Nový rok překrásným.
annachar
2. led 2016
ahojda, já jsem taky ze Zlína, dneska jsem začala 14 tt. Mám štěstí,ze me žádné nevolnosti nepotkaly, bojuju jen s únavou a hodně nízkým tlakem. První screening jsem absolvovala před Vánoci a zatím vše v pořádku, tak snad to vydrží 🙂
oliv_oilova
9. led 2016
Ahojky annachar 🙂 tak vítej a držíme pěstičky 🙂 unavu a nízký tlak mame asi každá druhá (ne-li první 🙂. 😇
maru9
9. led 2016
ahoj holky tak já se k vám taky přidávám, Zlín (Jižňáky) 22tt asi +/- jako @oliv_oilova 🙂
spendlicek
10. led 2016
Ahoj holky,
já jsem z Otrokovic a už týden přenáším 😃 Pevně doufám, že porodím do dvou dnů - abych v úterý nemusela na vyvolávačku 😉
shenara
10. led 2016
@spendlicek juuu. Tak to držím palce ať všecko proběhne v pohodě 🙂
xenona
10. led 2016
@maru9 Vítej 😉 Já jsem taky z Jižňáků, 12 tt😊
maru9
10. led 2016
@xenona super můžem pak chodit s prckama na prochajdy 🙂 ty k tomu přibereš hafoša ať nemusíme tahat kočáry do kopce 😃
oliv_oilova
10. led 2016
Ahojky pro všechny další příchozí budoucí maminky 🙂 🙂 už jsem se bála, že ve Zlíně a Otrokovicích už se děti nečekají 🙂 všem přeji hladký průběh těhotenství, i když nekdy právě to, že je to těžké, nam připomíná, jaký veliký poklad nosíme pod srdíčkem 🙂 🙂 aspoň já to tak cítím, a musím přiznat, že tím štěstím všude sálám 🙂 Špendlíčkovi držíme pěstičky, ať co nejdříve můžeš ležet se svým úžasným drobečkem v náručí. 😇 A těším se na nové zprávičky a třeba i doporučení 🙂
xenona
10. led 2016
@annachar Ahoj, já jsem 12 tt a první screening mě čeká za 9 dní. Můžu vědět, kde jsi na screeningu byla a jak jsi byla spokojená s přístupem? Já jdu do Predika. Nízký tlak ti celkem závidím, já mám za sebou z předešlého těhotenství preeklampsii a teď už mi opět jde tlak nahoru, tak mě přeřadili do rizikové poradny v nemocnici.
salme
10. led 2016
Ahojky, muzu se pridat? Jsem ze Zlina a jsem ve 14 tt ... 🙂 Prvni screening mam uz za sebou a vse ok. Jinak nevolnostma netrpim (jeste,ze tak, u prvnho jsem jich uzila az az 😞 ),ale pro zmenu trpim migrenama 😞 ... tak jen doufam, ze se to co nejdriv upravi 🙂
xenona
10. led 2016
Salme, vítám tě😊 Jee, to je fajn, že už je nás tu tolik. Holky, plánujete nebo chodíte někam na těhu cvičení, plavání...
maru9
10. led 2016
já bohužel nikam - komplikace :-| (teď už asi pominuly ale stále mám hodně ležet) jen zvažuji předporodní kurz Romči Gogelové .. ale nevím, zda teď bude mít místa páč už jsem 22tt a stále nevím, zda ano nebo ne..

Začni psát odpověď...

Odešli