• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@pampeliska1 tak já určitě plánuju tyhle fotečky nalepit mimíškovi do knížky co mu píšu....navíc pro nás to bude asi jen jednou za život a tak to beru jako památku na tohle období pro nás tři....ale ono je to fakt věcí každého...
Jinak se mi moc líbí tyhle fotky :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to jo v květnu někde v přírodě to budou krásné fotky.
Já mám kolegyni v práci,která má focení jako koníček a fotky dělá krásné,tak se asi domluvím s ní.Chci se s ní domlouvat i na vánoční focení Adámka a možná i nějakou rodinnou fotku by to chtělo
23. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam tak to máš fajn...my v okolí nikoho takového nemáme,ale tak na to focení se těším.... :slight_smile: to poslední jsme si fakt užili a v sobotu nás čeká další :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ať vám to vyjde podle plánu a už se moc těším na fotky.Hlavně si to v sobotu řádně užijte :sunglasses:
23. lis 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam jo děkujeme,taky se těšíme :slight_smile: v pátek jdeme na rozsvícení stromečku a pak se uvidíme až v sobotu v jednu :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jdete některá v sobotu na zimní masters of rock?
24. lis 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa ty jsi rockerka? To je super,byla jsem na několika letních mastrech,ale na zimní nechodím,nemám ráda přecpané haly :grinning: .Ale kupovala jsem lístek bráchovi,dojede až z čech.
24. lis 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam jo :grinning: loni jsme byli pošesté na letním. Já jsem dostala lístky od mamky tak půjdem, ale asi ne na celé, přeci jen ta únava je velká :unamused: . Já se těším, protože na Metalfest nepojedeme - budu na přelomu 8-9měsíc a táhnout se do Plzně na fesťák se mi nechce a na letní MOR taky ne, miminko by mělo být na světě cca 14dní :slight_smile: a Brutal Assault taky nic. Takže to vypadá jako poslední akce tak si to musím užít :grinning:
Dívám se že jsi z Malenovic, kde přesně?
24. lis 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa bydlím nahoře na sídlišti v kostce.Tak to jsi velký festivalový světoběžník,to já si vystačím jen s MOR.
24. lis 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam :grinning: mě k tomu dovedl partner a už nám to zůstalo :grinning:
kostky jsou na straně blíž k tescu, ne? Já bydlím hned u cesty na Skladech
24. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano,jsou úplně nahoře nad starou malenovskou cestou,já bydlím na konci takže taky Sklady ale úplně nahoře :slight_smile: .JJ rocková hudba je super,vedeme k ní i Adámka :grinning: ,za pár let ho možná vezmeme na mastry sebou.
24. lis 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte holky,tak už mám za sebou NT screening...vše dopadlo na výbornou :slight_smile: Prý dokonce na 70% je to holčička :slight_smile: Seděla si v bříšku s nožkou přes nožku a mávala ručičkama :slight_smile:
25. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ren01 veliká gratulace,tak ať pěkně rostete.Mě to čeká v úterý :slight_smile:
25. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam díky a držím pěsti at to zítra dopadne na výbornou :slight_smile:
28. lis 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontrola v pořádku. Miminko má přesně 2,4cm a odpovídá 9+2 - což sedí podle ovu. Na screening jdu 23/12 a to budu 12tt+6. M se šel podívat na utz jak tam Cipísek cestuje :dizzy_face: . Už jsem dostala průkazku.
V sobotu jsme byli na tom ZMORu, ale z 12 hod nakonec jen 3 Cipísek nemá rád death metal :grinning: , ale uznávám měli jsme miminko přivykat postupně a ne jít hned na hlučný koncert. M pak doma několikrát opakoval mému břichu "doufám že nebudeš plácač" :grinning: rozuměj hip hoper :grinning: . Takže začne přivykání na hudbu, začneme něčím klidným jako Helloween, Hammerfall, Iron Maiden... a třeba se časem dopracujeme k M oblíbeným kapelám :slight_smile:
28. lis 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte! Tak my byli dnes na kontrole. Od minulého pondělí mi nějak podezřele tvrdne břicho. Je to dost divný pocit - neřekla bych, že bolestivý, ale takový nepříjemný. Ve čtvrtek mě to drželo snad 2 hodiny, až jsem musela volat do porodnice, jestli je to normální. Prý jo. Dnes jsem dostala magnézko, takže mám baštit. Asi o nic závažného nejde, prý je jinak vše v pořádku :sunglasses:
28. lis 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jsem z Holešova, to sice není úplně blízké okolí, ale ve Zlíně jsem pracovala a rodila první dítě, tak se to snad taky počítá... :slight_smile: Zatím mám dva pozitivní testy, u doktora jsem ještě nebyla. Budu ho měnit, tak uvidím, kdy mě objedná.
amrash kamarádce tvrdlo břicho snad polovinu těhotenství a podle toho, co říkala, je to normální... akorát opruz, no... tak snad magnézko pomůže! :slight_smile:
29. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak hlásím výsledky ze včerejška a nemůžu říct ani dobrý ani špatný :slight_smile: ,kvůli 4mm na délku,které nám chyběli, jsme se nevešli do tabulky velikosti a tím by se zkreslily výsledky vyšetření tudíž jdeme příští čtvrtek znovu,tak uvidíme,ale na ultrazvuku tam mimčo sebou mrskalo,ruce a nohy máme,hlavu taky,srdíčko buší o 106,tak snad se příští týden dozvíme samé dobré zprávy.
@mochenkaa tak to se Cipískovi nedivím,já death taky nemusím,ale Helloween,Hammerfall i Maideny schvaluju,to si myslím že je fajn poslechovka :grinning: ,myslím že s rockerskýma rodičema nehrozí že by vám doma vyrostl hoper :grinning:
@amrash to je nepříjemné,já to naštěstí neznám a doufám že ani nepoznám,snad ti magnézko zabere
@emkous ahoj,vítej,určitě se k nám přidej,bude nás víc a nebudem se bát vlka nic.Mám dotaz,mimčo je plánované?Já jen že je to brzy po tom prvním,aspoň teda na můj vkus,ale tím určitě nemyslím že by to bylo špatné,jen pak docela náročné až se druhé narodí :wink:
30. lis 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash snad to nebude často
@emkous vítej a gratuluju. Taky bych chtěla děti tak 2 roky od sebe :wink:
@versam tak to je blbé že tam musíš znova. Kolik má miminko měřit?
no snad bude poslouchat stejnou hudbu :grinning:
30. lis 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa naměřili mi 44,6mm a chyběli 4 mm takže nejspíš spodní hranice bude 45mm.Blbé to sice je,ale zas na druhou stranu zas za týden mimčo uvidím a dostalo bojový úkol pořádně vyrůst :grinning:
30. lis 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam tak aspoň uvidíš miminko ještě jednou, to je pravda :grinning:
Já jsem měla v 9+2 miminko 24mm a na screening jdu 12+6 tak má čas vyrůst
30. lis 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to jo,to určitě zvládnete,já jsem tam šla 11+0 a 4mm si myslím že není žádná hrůza,když jsem byla těhotná se synem tak byl na uz taky pořád menší a při porodu měl 3940 g :grinning: a dnes mi doktorka na kontrole řekla že to druhé bude ještě větší,tak už se moc těším na porod :grinning:
30. lis 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emkous ahojky a vítej :slight_smile:

Holky jak rostete? My už máme po svatbě,všechno bylo super :slight_smile: Teď už bude čas na miminko a snad hezky porosteme. Včera klasika HCG,dneska kontrola a UZ. Jo a včera sem stihla praktickou doktorku, v lednu zubař. Příští týden ten oscar a ve čt sono břicha a ledvin. Sem zvědavá jak vydržím být bez jídla a vody do 7:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi bude zase blbě,chudák dítě.

@mochenkaa @versam no já doufám,že my budeme dost velcí,jdeme 12+2 :slight_smile: já furt doufám,že nám řeknou co vidí,co to bude...že budeme velicí. sem zvědavá co bude říkat David až prcka uvidí :slight_smile:
1. pro 2011 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak ještě jednou gratuluju ke svatbě,je fajn že vám to všechno vyšlo.Myslím že se to bude Davidovi líbit,miminko je tam na uz moc pěkně vidět.Jen nevím jestli takhle brzy už dokážou říct co to bude,mám pocit že zevní pohlavní znaky se vytvářejí kolem 14. až 15.týdne.
1. pro 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Taky gratuluju ke svatbě a hlavně hodně štěstí do dalšího života! Kde jste to měli?
@versam Jojo, miminko je plánované. Říkali jsme si s mojím, že to stejně pár měsíců potrvá, než se zadaří, no a ono se podařilo se hned v prvním cyklu, to jsme ani jeden nečekali. Zas výhoda je, že mimča narozené ve stejným ročním období můžou ze začátku dědit sezónní oblečky - různý bundičky, letní overálky a tak. Modré kdyžtak hodíme do červený barvy, bude z toho fialová, tu můžou i holky :wink:
1. pro 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no já vím,že odhadují a záleží na zkušenosti doktora a velikosti miminka,je to jen odhad,ale jsem zvědavá :slight_smile:
@emkous děkujem...měli jsme to v Napajedlích,ten obřad a hostinu v Malenovicích U Petra,výborně tam vaří :slight_smile: náš den byl fakt úžasná. Navíc kontrola u mudr. dnes dopadla dobře a můžeme chodit už jen co 14dní :slight_smile:
1. pro 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Já mám dneska po kontrole, dopadla jsem dobře.. Jako bonus byl docela dloouhy ultrazvuk, protože má moje paní dr. nový stroj, tak zkoušela, co to umí.. Vypočítala odhad váhy na 282g a pořád to vypadá na holčičku :dizzy_face: Zkoušela i 3D utz, dostala jsem i nějaké fotečky..no prostě zajímavé to bylo :dizzy_face:
V úterý nás čeká velký utz, tak to už se taky těším.. Ze dneška mám teda taky hodně údajů, ale v úterý to bude ještě podrobnější, tak jsem zvědavá :wink:

@petrajavor gratuluju ke svatbě! Doufám, že vložíš nějaké fotečky! :wink:
@emkous vítej :wink: Holešov je od Zlína jen kousek :wink: Myslím si, že ten rozdíl, co budete mít je úplně ideální..ani moc, ani málo..prostě akorát. Kdy jdeš poprvé k dr.?
@versam na screeningu jsi byla v Baťovce nebo v Prediku? A kolik jsi podle ms? Jakože se divím, že tě tak brzo objednali.. Já jsem tam byla 12+5 dle ms a 13+2 dle utz, který tam dělali. No co, aspoň uvidíš zase miminko :wink:
2. pro 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Gratuluji k podzimni svatbe a preji vam do zivota jen samou lasku, uctu a radost! Mimochodem - moc pekne svatebni fotky! :slight_smile:
3. pro 2011 v 01:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ahojky,když klikneš na beremese a můj nick uvidíš naše svatební fotky :slight_smile: jinak děkuji :slight_smile:
@amrash moc děkuji.... :slight_smile:
3. pro 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor fotečky nádherné :dizzy_face: až jak jsem je viděla na beremese, tak jsem si uvědomila, že jsem je už viděla na FB :wink: Mám v oblíbených stránky Mlýnkových, tak když vloží nějaké fotky, tak se mi to ukáže na "zdi".. :wink: Fotky prostě úchvatné, co dodat...
3. pro 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek