• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
Já jdu na předporodní kurz k paní Radmile www.radmila.cz Švagrová ji měla u druhého porodu a říkala, že jí ohromě pomohla. Já jdu zítra poprvé do rizikové poradny kvůli vysokému tlaku, tak taky ještě nevím, zda nebudu muset mít klidový režim.
10. led 2016 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xenona Teď se dívám na tu radmilu, má to na 4 měsíce!! Teda, to už bych možná ani nestíhala .. ale pro vás, co jste na přelomu 1. a 2. trim. je to fajn :slight_smile:
Držím pěsti, ať se to nezhoršuje!! Jinak CO je to vlastně riziková poradna, kam se chodí??
10. led 2016 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru9 Chodí se do nemocnice, ordinují tam doktorky, které je pak možné potkat i u porodu. Já tam jdu kvůli riziku preeklampsie, prodělala jsem ji v 1. těhotenství. A myslím, že před blížícím se porodem tam do péče doktoři předávají všechny těhotné.
10. led 2016 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, já začínám v unoru u té Romanky Gogelové. Mám to na doporučení několika osůbek. A myslim, že tam na ten začátek unora ještě mela tak jedno až dvě mistečka :slight_smile: :slight_smile: držíme Vám pěstičky a vítáme další nově příchozí :slight_smile: :slight_smile: to je úžasné..víc a víc budoucích maminek v okolí...:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2016 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zatím se teda stále hlásím 2v1 :grinning:

Jinak já se na kurz moc těšila, ale nakonec jsem nechodila nevyšlo to a mrzí mě to. Pokud tu možnost máte, šla bych :wink:
10. led 2016 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:@Spendlicek : Jeee a ja si říkala, že už třeba se vezete do porodnice a ono nic...hold se tam uvnitř děťátku líbí :slight_smile: :slight_smile: držíme pěstičky :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2016 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xenona Ahojky, na screening jsem šla do Predika a byla jsem moc spokojená. Čekali jsme asi 20 minut, doktor sympatický...všechno nám ukázal i vysvětlil. Dostala jsem 2 fotečky z 3D ultrazvuku a dohromady platila 1400 Kč. Rovnou mě pak objednali na ten další screening. Takže za mě určitě doporučuju :dizzy_face:
11. led 2016 v 11:57  •  čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, z mé zkušenosti bych šla na 2. scr. tam, kde jste byly.. já byla na 1. na Oscarovi (kvůli štítné žláze ve vyšetření automaticky - kdysi jsem měla lehký problém) a pak jsem šla na 2. na Prediko - jakože zjistit, co na něm tedy všichni tak opěvují. Čekačka hodinu, doktor to prolítl za pár minut byl hotov - bez jakýchkoliv vysvětlivek, jen říkal hlavička odpovídá tomu a tomu týdnu, stehenní kost tomu a tomu týdnu... nic víc.. na pohlaví se snad ani nepodíval, po dotazu řekl že neví, asi holka, ale neví (žádná ochota se podívat třeba podrobněji a vysvětlit co proč) .. jinak sestřičky moooc hodné, prostředí taky hezké, ale to je za mě tak všechno. Myslela jsem, že screening bude probíhat jako na youtube, čímž se tam prezentují, a teda ani náhodou :slight_smile:
Opravdu nevím, jestli to bylo tím, že jsme tam nebyli i poprvé jako platící, ale opravdu jsem čekala víc. Tím nechci hanit, dle zkušeností maminek mi to přijde 50/50
11. led 2016 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja chodila pri prvnim k Romci Gogelove a asi tam zase pujdu. ... ale az pozdeji :slight_smile: jinak na screening jsem byla v batovce a pohoda,predbezne mi rekla i co to bude,ale uvidime,pockam si az na UZ ve 20 tt. :slight_smile:
11. led 2016 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky holky :slight_smile: já byla maximálně spokojená v Batovce na 1.screeningu - pani doktorka byla úžasná a dokonce i vtipná a vše nám dokonale vysvětlila i kdyz to trvalo dlouho, vůbec nebyla nepříjemná..právě naopak. No a zítra nás čeká 2.screening..tak už se těšíme i bojíme..co se dozvíme :slight_smile: :slight_smile: Ale rozhodně bych Baťovku neměnila :slight_smile:
11. led 2016 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro salme@ ...jsem ráda, že jsi byla s Romankou G. spokojená, tím víc se těším :slight_smile:
11. led 2016 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spendlicek ..tak asi už kouká mimi na maminku zvenčí, když se nám neozyvate :slight_smile: doufáme, že vše dobře dopadlo :slight_smile:
11. led 2016 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stále se hlásím jako 2v1, zítra nástup na vyvolání v 7h.
11. led 2016 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee a my ti rak drželi pěstičky.no ješte neni konec dne:slight_smile: :slight_smile: a i kdyby..hlavne hodně štěstí :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2016 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mamulky, máme po 2. screeningu a vše dobré, až na malé cysticky v mozku, ale to prý by mělo do porodu (i na netu holky píšou, že to měly také, a že vymizely), tak to snad dobře dopadne. A jak se daří Vám všem?? Těšíme se i na zprávy o nově narozeném málem @špendlíčkovi :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2016 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliv_oilova tak gratuluji k výsledkům, o těch cystičkách jsem taky četla, že se do té doby ztrácí, tak snad to bude ok!
Já už mám buben jak některé před porodem (22+2), začínáme 6. měsíc, v sobotu svatba, takže nervy (nevím co na sebe, budeme mít jen se svědky a já už lítám víc jak týden po obchodech a ještě nevím co!! s břichem je to holt fuška jak na fyzičku, tak na nervy zkoušet, když se do toho sotva nasoukám), nejradši bych to zrušila .. ale ať si jenom nestěžuju - komplikace komplet ustoupily a v pátek kontrola tak se snad konečně dozvíme pohlaví :slight_smile: Jen pořád nevím, jak s tím předporodním kurzem, jestli ano/ne
13. led 2016 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru9 teda :slight_smile: ty toho teda zvládáş a ještě i svatba? To bych asi teď nezvládla :slight_smile: tak se drž a ať si aspoň trochu i odpočineš :slight_smile: :slight_smile: oba to určitě uvítáte :slight_smile:
13. led 2016 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliv_oilova právěže nezvládám nic a to jsem doma, nevím, co bych dělala, kdybych do toho měla teď ještě chodit do práce :slight_smile:
A vlastně ty máš kdy termín, taky nějak půlka května? :slight_smile: pohlaví víte?
13. led 2016 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termín máme 26.5.:slight_smile: a bude to holčička :slight_smile: já mám pocit, že nic nezvládám. Do večera vzdy v práci a pak už toho moc nestihnu..prostě jsem unavená i když v práci sedím :slight_smile:.. a to je toho potřeba ještě tolik stihnout... no ale co už..hlavně, ať se malinká narodí zdravá :slight_smile: ostatní se vždy nějak zvládne :slight_smile:
13. led 2016 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky já jsem trubka.. dneska mě gyndařka sprdla, že jsem prokombinovala ty screeningy Prediko + Oscar - nějak mi to asi nedošlo nebo jsem nedostatečně četla letáčky .. já jsem ale trouba! :confounded: ale že mi to neřekli, když jsem se objednávala! No nic, kdyžtak příště :slight_smile: jo a holky držte mi pěsti, zítra:
15. led 2016 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maru9 držíme pěstičky i maminka i malinká, ať všechno vyjde a v klidu a pohodě :slight_smile: :slight_smile:
16. led 2016 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru9 tak co mladá paní? :slight_smile: jak to šlo?
17. led 2016 v 09:25  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru9 tak už jste rodinkou se stejným příjmením?
17. led 2016 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliv_oilova děkuji :slight_smile:
Prý na každé svatbě se musí něco podělat, no bylo to tak i u mě, takže těsně před obřadem nám to pokazila moje nyní švagrová, která se domáhala účasti s jejíma dětma (bylo to jen se svědky + malou družičkou, všichni kromě ní naše přání respektovali).. takže pláč, emoce, já totál vyklepaná a uřvaná, sotva jsem se držela na nohách, naštěstí nakonec odešla - k smrti uražená a předpokládám, že na mě nezůstane v jejich rodině nit suchá.. ale tedy jestli jí toto za tento podraz stálo, nepochopím, že někdo nám nedopřeje si NÁŠ den udělat tak, jak my si přejeme.. projevila se tedy dokonale. Zbytek byl už fajn a nebýt té záležitosti, tak se mi líbil celý den, ale nakonec jsme si to užili i tak díky skvělé společnosti svědků a malé družičky - mojí krásné neteře :slight_smile: S příjmením jsme se nakonec domluvili, že si zatím nechám své (to asi ledaskdo taky neskousne :grinning:) a časem si ho případně změním, až si na něj více zvyknu. Každopáně mě tento den přesvědčil, že jsem si vybrala toho nejúžasnějšího chlapa!! To je nejvíc a rozhodně ničeho nelituju :slight_smile:
17. led 2016 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru9 gratulujume a ze švagrove si nic nedělej... to byla její chyba ne Tvoje :slight_smile: vdávás se maximálně dvakrát až trikrat za život, tak je potrebar si to užít po svem :slight_smile: :slight_smile: hlavní je, že Tě Tvůj "manžel" podržel, toho si rozhodně musís cenit :slight_smile: :slight_smile: gratulujeme k výběru a ať jen radosti a slasti provází společné soužití :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2016 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maminky, pokud se některá chystáte rodit ve ValMezu, určitě oceníte tuhle novou akci : https://www.facebook.com/spolecnostagel/photos/a.459682774229389.1073741827.455245931339740/461783254019341/?type=3&theater (klidně sdílejte mezi kamarádkami.. ;)
10. únor 2016 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky, mám k vám prosbu. Kde se dá jít přímo na 4D ultrazvuk pro audiovisuální záznam dítěte, myslím ve Zlíně? Předem díky za odpověd :slight_smile:
20. dub 2016 v 11:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drnda135 Zdravim me ho delali na objednani ve Zline na poliklinice. Je to soukroma ordinace predico video a fotka cca 500,- nevim presne
20. dub 2016 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanyg děkuji :slight_smile:
20. dub 2016 ve 13:16  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drnda135 neni zac delaji tam fakt hezke obrazky jeste jednou si tam pujdu urcite :blush:
20. dub 2016 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek