• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@pampeliska1 moc děkujem,tak počítám s tím,že všechny fotky budeme mít v lednu a Verča jich víc na fcb asi nepřidá....dává jich tak 5 na stránky :slight_smile: ale jak budou tak na beremko něco přidám,vím,že máme pár úžasných fotek,které tam nejsou :wink:
3. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jj, tak to je jasné, že tam nemůže dát všechny.. Dává tam fakt jen takové, aby si člověk udělal představu o tom, jakým stylem fotí.. Já jsem si právě nebyla jistá, jestli jste to vy, protože jsem tě nějak nemohla poznat :sweat_smile: Ale tak to je tím, že tě "znám" jen z této malé fotečky, co máš na Koníkovi :wink:
3. pro 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte náhodou o někom, kdo by potřeboval větve krásného stříbrného smrku? Měl si ho přijet jeden pán skácet, ale dneska volal, že ho nepotřebuje :zipper_mouth: :zipper_mouth:
3. pro 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo tak ono je to jiné na fotkách i pak live...aspoň co vím dle zkušenosti,když sem se poprvé potkala třeba z holkama z beremka či z koníka :slight_smile: Ta fotka co mám taky je z předsvatebního focení a tam máme jednu ze svatby :slight_smile: kde jdu poznat :slight_smile:
3. pro 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emkous jj,když na to člověk až tak netlačí tak se podaří hned a když to moc chce tak to nejde.To je super s tím oblečením,taky jsem to tak měla v plánu,proto mám po synovi všechno schované a je mi to celkem na nic :grinning: ,je narozený v září a druhé čekáme v červnu,takže asi nic moc nepoužiju :unamused:
@petrajavor fotky máte super,už se moc těším na další.No právě že je to jen odhad,pak se k tomu člověk upne a může být později trochu zklamaný,ale chápu tvoji zvědavost že už chceš vědět co to bude.Ale neboj 20.týden tu bude nato šup a tam už to je vidět krásně,i když ty se to dozvíš dřív,jsi hlídaná,tak na to určitě přijdete brzy.A co by jste chtěli?
@pampeliska1 gratuluju ke kontrole i k holčičce.Byla jsem v Baťovce,a když jsem tam byla tak jsem byla 11+0,když jsem volala tak jsem sestře říkala že od doktorky mám termín od 5.12. kdy se mám objednat a ona že se to dělá od 11.týdne,takže mě objednala na 29.11.Takže teď ve čtvrtek budu 12+2 tak snad už to bude v poho.
5. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam děkuji,no my zklamaní nebudeme,manžel chce kluka a já holku....jinak to prej jde krásně vidět už v 16tt což je hned po Vánocích :slight_smile: a já tam jdu zrovna na kontrolu...jinak teď na kontroly chodím už jen 1x za 14dní .....i dyž teď v út oscar a ve čt sono takže to ještě tak nepoznám....
5. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám řekli pravděpodobné pohlaví už v tom 12.tt - pochopitelně s rezervou! Jinak prcek dnes děsně kopká. Tak nevím, jestli je v pohodě, nebo je to znamení, že se necítí fajn :unamused: Příští týden začínám chodit na masáže pro těhulky. Sice nemám žádné bolesti - třeba páteře - ale nohy mi otékají, i když teď trochu méně, než třeba ve 20 tt.
5. pro 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash řekla bych,že když tak kope,tak je mimíš šťastný a spokojený :wink: dává ti vědět,že se máš na něj těšit :slight_smile:
6. pro 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahoj,gratuluju k dobrým výsledkům a co to pohlaví tipovali??Já jdu zítra znovu tak snad už bude všechno dobré a těším se konečně na první fotku :slight_smile:
7. pro 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam nene mimíš všechno tajil :slight_smile: dneska sem asi chytla virózu tak ležíme a odpočíváme. Dostali jsme fotečku (naši 3) a dneska končíme 13tt :slight_smile: Ještě nás čekají 3 oscary (v 17tt máme jeden navíc). Ale sem ráda jelikož manžel byl fakt šťastný,že mimíška viděl :slight_smile:
7. pro 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak ať jste brzy fit :slight_smile:
7. pro 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam snad ano...a co vy jak těhulkujete?
7. pro 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jdu se na vás zase po strašně dlouhé době podívat. Doufám, že vám všem i miminkům se daří dobře!
@pampeliska1 podle mě je nejlepší rozdíl 2-3 roky, my jsme na té dolní hranici, první rok bude asi docela perný, ale pak už jen samá pozitiva... :wink: U doktorky jsem ještě nebyla, neobjednává, bere všechny, co přijdou (sestřička mi rovnou hlásila, že se někdy čeká i 2 hodiny...) Mám přijít zítra nebo příští týden, aby už bylo na UZ něco vidět. Vidím to až na příští týden, Maty chytil nějakou chřipajznu, měl večer chudák 40,2°C, tak ho budu zítra doma kurýrovat.
@petrajavor dívala jsem se na ty vaše fotky - nádhera!!! Budete mít krásnou památku. A s přípravama sis vyhrála, co? Mě byly svatební dekorace celkem jedno, o to víc se mi líbí, když se někdo umí pořádně nadchnout a zároveň vytvoří něco originálního :slight_smile:
@versam červen a září není takový rozdíl, třeba bude půl prázdnin hnusně jako letos a bundičky se budou veeelice hodit. Prodat se to dá kdyžtak vždycky...
8. pro 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam @petrajavor holky, bývá vám špatně nebo to jde? A nebo byly nevolnosti a už to přešlo? Mě se tenhle týden začal občas zvedat žaludek, ale zatím nic hroznýho, ťuk ťuk ťuk :wink:
8. pro 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem dostala šek do lékárny, tak jsem prckovi koupila mastičky na bříško, olejíčky i další věci. Taky jsem si vzpomněla na hadičku, ale tu jsme pro syna měli jen teoreticky, protože ji nepoužíval. Tímto mám pro mimínka i pro sebe všechno nakoupeno (tedy doufám) a příští pátek (kdy budu mít za sebou všechny pracovní úkoly) se už vrhnu do balení tašky do porodnice. Vím, že je ještě brzy, ale ve 30.tt fakt člověk nikdy neví - tak pro jistotu :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@emkous děkuji,co se týká příprav,tak jsem si dekorace dělala sama,mě tohle hrozně baví :slight_smile:
Jinak k nevolnostem měla sem asi týden kdy sem měla žaludek na vodě,od té doby dobré a teď v úterý se mi nevolnosti vrátili :confounded: a nemůžu se jich zbavit,ale doufám,že přejdou....
9. pro 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všichni, takže včera na oscarovi jsme dopadli s mimčem dobře,vše je v pořádku,délka 61,8 takže mi dokonce i o 2 dny posunuli termín porodu :grinning: ,další kontrola až ve 20.týdnu,tak mám velikou radost a koupila jsem za to miminkovi včera i dáreček :grinning: A konečně jsme to oznámili i synovi,který má velikou radost,už dlouho o miminku mluví.Pokud to vydržíme tajit až do vánoc,tak zbytek rodiny to bude mít jako vánoční dárek.
@emkous jasně není to takový rozdíl,něco snad použít půjde a co ne,tak už se těším jak se toho zbavím,je neuvěřitelné kolik jsem toho pro syna měla a zabírá to doma spoustu místa :grinning: Další mimčo už neplánujeme,takže už nic schovávat nebudu.
Špatně mi bývá,ale nezvracím,ale je to docela nepříjemný pocit, u Adámka jsem nic takového neměla,jen jsem se musela ráno hned jak jsem vstala něčeho najíst,to teď nemusím,ale několikrát za den (třeba zrovna teď ) mám pocit nevolnosti.Ale snad už to přejde,příští týden začnu 4.měsíc tak třeba už to bude v pohodě.
@amrash jsi šikovná a zodpovědná mamina,lepší je být připraven než být potom zaskočen :grinning:
9. pro 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam gratuluji k negativním výsledkům! :wink: A co pohlaví, ptali jste se nebo to bude překvápko?

Holky, nemáte některá zkušenost s kočárkem Maxi Cosi Mura 4? :wink:
9. pro 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam tak to je super :slight_smile: nás posunuli termín o 4dny jsem zvědavá kdy budeme konečně rodit....hoď nám nějaké podrobnosti :slight_smile:
9. pro 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam Také gratuluji ke krásnému výsledku NT screeningu! Určitě sis hodně oddychla - jako každá správná mamina.
Zodpovědná jsem, beru to i z praxe. Syn se narodil akutním SC a jak pak byli všichni rádi, že je taška nachystaná!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju všem,oddychla jsem si moc.
@pampeliska1 pohlaví nám bylo utajeno,protože dítě mělo hlubokou půlnoc a vystrčilo na nás zadek,tak mě poslali na něco sladkého a chodit aby se vzbudilo,takže jsem tam strávila hodinu a výsledek byl že se milostivě pootočilo,aby mohla doktorka změřit záhlaví a skontrolovat nosní kůstku a pokračovalo ve spaní,takže mezi nohy nahlídnout nešlo a fotky mám taky zadarmo,protože nejsou nic moc tak je ani nechtěli zaplatit :grinning:
S tím kočárkem zkušenost nemám a ani nevím o nikom kdo ho má
@petrajavor jaké podrobnosti máš na mysli?
9. pro 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam jak jste velcí a jak vám dopadla čísilka?
9. pro 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor
délka 61,8mm NT 2,20mm
výsledky krve štítná žláza negativní
betta hcg 37,94
PAPP- A 0,975
trizomie 21 1:5338
trizomie 18 1:16420
trizomie 13 1:51556
9. pro 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam holky říkaly že to TN je dost důležité,ale já to moc nechápu...my TN měli 1,80mm jinak máte krásné výsledky :slight_smile:
9. pro 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle toho co mi říkala holčina co měla Downíka tak měla NT 3,25 a bylo to špatně
9. pro 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa co měla co? vím že je to šíjové projasnění,ale to nevím co znamená :confused:
9. pro 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor přímo tu hodnotu NT měla 3,25 to je to šíjové projasnění a to druhé číslo měla 1:2. říkala že malý měl strašně tlustý krk
9. pro 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ano je to důležité,ale nevím přesně k čemu se to vztahuje, 1,80 je též v pohodě
9. pro 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa já myslela co je to downík,ale už mi to docvaklo....jinak trizomei 21 ukazuje pravděpodobnost s jakou je možný jak ty říkáš downk.... a když je to 1:2 tak jedna matka ze dvou bude mít postižené miminko...což je dost blbej výsledek.....
9. pro 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa @petrajavor @versam samotná hodnota NT a krevní výsledky jsou víceméně k "ničemu" - nedá se z toho usuzovat nějaký závěr, protože důležité je to spočítání dohromady a konečný výsledek screeningu, který je buď pozitivní nebo negativní.. A když je NT samotné do nějakých 3mm, tak je to NAPROSTO pohodě, i přes ty 3mm, jen se to musí ještě dovyšetřit podrobným utz.
9. pro 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek