• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@pampeliska1 jo to vím,že je vyšetření navíc...jen mě zajímalo,v jakém rozmezí se chodí na ten druhý velký uz...
tak my plánujeme jen jedno dítě,takže investujeme i do 3D :slight_smile:
13. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak to já mu za těch 1200 nebo kolik radši něco koupím :wink: A kdoví, třeba budem mít taky jen jedno..
Ale tak každý má jiné priority, že jo, tak nechci aby to vypadalo nějak blbě :wink:
13. pro 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no člověk nikdy neví...jinak každý to vidí jinak,to máš stejné jako s focením nebo kočárkem a vlastně se vším kolem dětí :slight_smile:
13. pro 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jj, přesně tak :slight_smile:
13. pro 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 určitě sem se už ptala,ale kde kupuješ těhu věci?
13. pro 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já myslím, že ses neptala :wink: Já jsem si zatím koupila jen dvoje kalhoty (rifle) - a to na Aukru - vypadají jako nové, jedny byly za 300,- druhé asi za 350,- nebo tak nějak. Oboje jsou super - jedny jsou s tím nápletem přes břicho, tam mám ještě docela místo a druhé jsou s pružnými náševkami v oblasti boků. Oboje se dají zmenšit v pase pomocí gumiček. A teď mi ještě kolegyně z práce prodala za cca 150,- šité černé společenské kalhoty, kdybysme šli někde do společnosti (nevím teda kam :grinning:). Jinak trička a svetry pořád obleču svoje a já mám i hodně takových různých střihů, které jsou volné a dají se v pohodě použít. :wink:
13. pro 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no já mám rifle z HM s tím nápletem a super,mám v nich trochu místa,ale to dorosteme,ale chtěla bych nějaké trička i pak na focení...ale kupovat to chci live,jelikož mi z netu nikdy nic nesedí....ale vůbec nevím kde,kámoška říkala,že mají něco v Berušce...byla sem na Prioru a v CA ale to oblečení je pomsta pro těhotné :grinning:
13. pro 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já jsem v CA byla už kdysi na začátku těh. a taky mě tam nic nezaujalo! Přišlo mi to naprosto otřesné.. Ale teď nedávno jsem prolítla NewYorker - nic jsem si kupovat nechtěla, jen jsem se dívala a určitě bych si vybrala - mají tam takové různé tuniky, bolerka, širší trička.. Prostě teď to letí, i když to není přímo těh. oblečení.
Mě celkově přijde, že to oblečení, které je přímo těhotenské, tak je na pováženou :grinning:
Jinak já mám ty jedny rifle CA a druhé Next a sama jsem se divila, že mi tak bez vyzkoušení sedly :slight_smile:
13. pro 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,vidím,že řešíte oblečení...no já budu muset někam vyrazit(nejspíš to Brno)na nákupy..na internetu se bojím docela kalhoty riskovat..nevím :unamused:
JInak já jdu v pátek na odběry k triple testům a 18.1. na druhý velký UTZ :slight_smile:
13. pro 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Jjinak jsem si všimla,že zjistuješ info o Můře :grinning: Taky bych ji chtěla..nový sporták,starší korbičku a vajíčko.. :slight_smile:
13. pro 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 ahoj, už jsem tu Můru objednala :wink: Měli ji totiž v akci (sporťák) za 9150,- tak jsem po dlouhé váhání do toho šla. Objednávám to z netu, tak kdyby bylo nejhůř a něco se mi nelíbilo (třeba barva nebo jsem ji vlastně neviděla na živo, jen Muru 3) tak ji můžu do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.. Do konce týdne bych ji měla mít doma, tak se pak ozvu :wink:
13. pro 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 a měli v akci všechny barvy?a písneš mi kdyžtak kde to mají?
13. pro 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jojo...no já se budu muset po něčem podívat...jinak plánuju jednu objednávku z netu,ale až tak v březnu... http://www.happymum.cz/index.php?grupa=bluzki mají krásné věci i když dražší,takže si něco objednám k narozeninám...snad mi to bude,protože zatím co jsem objednávala mi nesedlo :confounded: bože nemůže být ve ZL obchod s krásnýma těhu věcma? co bych za to dala...
13. pro 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 až někde nějaké oblečení koupíš dej vědět.... :wink: budu ráda :slight_smile:
13. pro 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 v akci byla jen červená a růžová, ale teď už tam mají jen růžovou... :unamused: Ale nevím, jestli chceš 3 nebo 4kolku. Já mám objednanou 4kolku. 3kolky tam mají ještě v různých barvách. http://www.babypark.cz/kocarek-maxi-cosi-mura-2011
Kdyby byl větší výběr, tak jdu asi do nějaké béžové, ale ta červená se mi taky moc líbí :dizzy_face:
13. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak ja byla na prvnim kolem 12.tt kvuli spravnym vysledkum UTZ a krve. Ono hodne zalezi na tom, kdy se odebere. Potom jsem byla cca ve 20.tt odkud mam i 3D foto. Ted pujdu za 14 dni - takze 32.tt - ale to nevim presne, co se dela. Asi vahovy odhad a poloha mimca hlavne.
13. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Doufám že vám nebude vadit, že jsem se sem vetřela :slight_smile: Bydlím nedaleko UH, ale na screening pojedeme určitě také do Zlína. Mohly byste mi poradit jestli je lepší Oscar nebo Prediko? Děkuji
13. pro 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. pro 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 chci určitě čtyřkolku a nejspíš černý kočárek..budeme ho chtít pak použít asi i po druhé mimčo...no uvidíme ještě...červený je moooc hezký!!
13. pro 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 já si myslím ale, že se někde určitě ještě nějaká akce vyskytne.. Oni chtějí určitě vyprodat kolekci 2011, když už mají skladem i 2012. Já právě černou korbu nechci - na léto mi to přijde jak dávat dítě do trouby :sweat_smile: A červenou jsem brala i proto, že se pak hodí i pro kluka :wink:
Korbu bych chtěla nějakou světlejší..no uvidíme co se bude po bazarech prodávat.. Zatím jsou hodně vidět hnědé s červeným vnitřkem, to se mi taky docela líbí, ale jak jsem psala - chci na léto spíš něco světlejšího.
13. pro 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h ahojky a vítej...to záleží na tom jak se rozhodneš..holky chodí hodně do predika,ale já byla na oscaru,můj lékař říkal že tam je jen malá odchylka...jinak všechny výsledky jsem měla za 3h od chvíle kdy mi vzali krev (první berou krev a pak se jde na vyšetření),neplatila jsem nic,díky tomu jakou mám prognózu mě paní doktorka pozvala i na jedno vyšetření navíc takže mě čekají ještě 3velké uz :slight_smile:
13. pro 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili_h ahoj, určitě se vetři :grinning: No to ti asi nikdo moc neřekne, co je lepší.. V rozhodování ti může pomoct to, že za Oscar se neplatí, v Prediku je to za 1400 :wink: A ještě na Oscarovi ti vyjedou výsledky na celkem 3 syndromy (Down, Edwards, Patau), za to v Prediku "jen" na Downa...
13. pro 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jasně to chápu,kámoška ho má-v černém..má letní miminko a říkala,že stejně když jsou nějaké šílené parna,tak ven s mimčem nechodí a na klasické počasí to vůbec nevadilo(ta barva)..
Já už korbičku objevila starší za 1850Kč..tak asi do ní půjdem...no uvidím...
13. pro 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 oni tam nedělají na všechny tři? já myslela že je to stejné,že tam jen platíš a je to v prediku trochu přesnější...
13. pro 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 jj, ono se to tak pohybuje kolem těch 2tis.. A jakou barvu jsi objevila? Já chci ještě počkat, jestli mi ten kočár bude opravdu vyhovovat a doplňky začnu nakupovat až potom.. Musím ale uznat, že je škoda, že v základní výbavě není vlastně skoro nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Většina se dá z bazaru dokoupím (což mě neva), ale stejně :rolling_eyes:

@petrajavor no já jsem to vlastně zjistila až když jsem měla v ruce výsledky :sweat_smile: Z toho důvodu bych šla asi příště na Oscar.. I když já nevím no.. To si asi člověk nevybere..
13. pro 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 jsem si říkala, že ho odzkouším se švagrovýma děckama (3,5 a 2,5 roku) :grinning: (a kdyžtak vrátím :-d ale snad ne) I když ta 3,5letá se tam asi moc už nevleze, což ani nečekám, protože si myslím, že stejně tak ve 2 letech půjdem do golfek..
Četla jsi na Můru recenze? Někdo si stěžuje právě na velikost sporťáku a na tu blbou stříšku :rolling_eyes: Ale mě se prostě celkové líbí, že má takové čisté linie, žádné zbytečné trubky atd.
13. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 objevila jsem právě tu černou a šedý vnitřek..jj jinak máš pravdu,že v tom základu nic není..taky to budeme řešit z bazárku... :wink: a jak jinak?bříško už roste? :grinning:
13. pro 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 no moc neroste :grinning: Nikdo mi nechce věřit, že jsem v 5.měs :grinning: Ale mě to nevadí, nepotřebuju mít břicho jak pátrací balon a aspoň se do většiny svých věcí v pohodě vlezu.. Přibrala jsem zatím cca 3kg, takže pohoda.
Jinak už asi týden mimčo pěkně kopká, hlavně ráno a večer..je to sranda jak se mi boulí břicho :grinning:
13. pro 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jako myslím si,že by o tom člověka měli informovat předem,kor když je to služba za kterou se platí.... :unamused:
13. pro 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 recenze jsem četla a většinou,co píšeš...prý u kolkce 2010 je větší ta stříška na sportáku,že na mimčo pak nevyfukuje,tak jako u těch nových kolekcí..jinak ta kámoška zatím vyzkoušela jen korbičku a ta je dost prostorná...pomalu jedna z největších,krásně se ovládá kočárek.,všude se vlezou..myslela tím hlavně výtahu v paneláku,že třeba Teutonka se všude nevleze..snadně se prý skládá do kočárku..u mě v albu mám dokonce rozměry toho kočárku,tak kdyžtak mrkni...jediné co říkala,že jí někdy vadí,tak je ten prostor pod kočárkem,že tam nedá moc věcí(nákup a tak)..
13. pro 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek