• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@petrajavor taky si myslím! Já jsem za to vlastně z důvodu osobní anamnézy neplatila, tak mě to ani netížilo a stejně bych na potrat nešla, ale tak někomu, kdo za to platí a pro potrat by se v případě vroz.vady rozhodl, by to mohlo dost vadit a být rozčarovaný...
13. pro 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já 5.měsíc začínám příští týden a bříško už trochu je..teda hlavně večer :grinning: Kilča nahoru žadné nemám,ale to jedině dobře... :grinning:
13. pro 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 jj, ta velikost korby se mi taky líbí :wink: Ještě mě teda maličko odrazovala ta váha, ale tak říkala jsem si, že na to budu zvyklá od začátku tak mi to třeba ani nepřijde :grinning: Na mimibazaru jsem našla takovou vychytávečku na rozšíření úložných prostor pod kočárem
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38982260&tab=2 Paní to šije přímo na míru můry, tak si to určitě koupím.
13. pro 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 jako když si vyslíknu svetr, tak už mi to i věří :grinning: A taky záleží na tom, jaké mám gatě.. Když mám ty těh.rifle s nápletem, tak v těch mám bříško pořádné, za to v těch druhých se nějak ztratí :slight_smile:
13. pro 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ja myslim, ze jakekoliv anomalie by signalizovala prave krev. Jde o urcite latky, ktere zena ma nebo nema mit v krvi a jejich pomer + urcite znaky plodu. Takze az teprve potom by se vse nejak resilo. Takze si myslim, ze.jestli Oskar nebo Prediko - urci VVV stejne.
13. pro 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jj o váze jsem slyšela taky a říkám si přesně to co ty...je to asi o zvyku a MHD asi moc často jezdit nebudeme.. :slight_smile:
13. pro 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 to určitě ano...my uvažovali nad tím co kdyby,ale manžel řekl,že to nehodlá řešit dokud nebudou výsledky a ty vyšli dobře na všechny tři....ale určitě by mi to vadilo.
13. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash no mě by na prediku vadilo to co psala @pampeliška ,že nedostaneš výsledky na všechny tři,ale jen na dauníka...jinak si myslím,že je to jedno...
13. pro 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash nj, ale podle všech výzkumů by se samotné výsledky krve vůbec neměly brát jako směrodatné..Prostě až po zpracování pc programem s hodnotami utz se můžem bavit o tom, jestli je screening pozitivní nebo negativní..Chci tím říct, že by se neměly oddělovat jednotlivé hodnoty krve, ale řídit se jen konečným závěrem screeningu.

@ren01 já taky busem moc nejezdím, už si ani nepamatuju kdy naposledy, tak snad mě to nebude moc obtěžovat při skládání a vykládání z auta :sweat_smile:
13. pro 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash a ještě k tomu Prediku/Oscarovi - když jsem byla poprvé těhotná, tak nám vyšlo riziko na Edwardse, na Downa bylo negativní a právě na základě rizika na Edw. se to dál řešilo.. Takto kdybych měla z Predika jen výsledek na Downa, tak jsem vysmátá a nic neřeším.. I když zase je fakt pravda, že ten utz taky nebyl úplně standardní, byly tam nějaké odchylky, tak třeba by se to dál řešilo i v Prediku.
13. pro 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. pro 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,vy tady jste asi jen samé těhulky,že? Diskuze maminek ze Zlína jsou snad už všude mrtvé:-/
13. pro 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,teda vy jste se rozjely :grinning: Já kočárek naštěstí řešit nemusím,mám schovaný po Adámkovi,takže ho jen musím vyprat, dofoukat a promazat kolečka a bude hotovo :wink:
@essie ahoj,některé z nás jsou už i maminky :wink: A není nějaká diskuze v těch soukromých nebo jak se jim říká? Ale klidně se přidej sem :slight_smile:
13. pro 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 nooo děkuji za odkazy,to se pak musí využít :slight_smile:
13. pro 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@essie Jsou tu i těhulky i maminky :slight_smile: Klidně se přidej :grinning:
13. pro 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 no ještě uvidím, jak bude kočárek na živo vypadat, ale to všechno, co se dá za dobrou cenu dokoupit, mě asi přesvědčilo :grinning: :dizzy_face: Hlavně ten "zvětšovač" sportovní boudy.. Ten vypadá fakt dobře.
13. pro 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jj ten vypadá super :slight_smile: Tak jak ti dorazí,tak písni info a první dojmy :grinning:
13. pro 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 neboj neboj, to já se pochlubím hned.. Snad bude čím :grinning: Myslím si, že zítra to snad odešlou, pokud se připíšou peníze na účet.
13. pro 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, můžu se přidat? Příští týden jdu na NT screenig do atlasu, byla tam některá z vás? :slight_smile:
13. pro 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm_85 ahojky,jasně,že můžeš.....já byla v Baťovce,ale určitě tady nějakou těhulku najdeš :wink: a jak těhulkuješ?
@essie převážně ano,ale některé holčiny už děti mají :slight_smile:

Jinak holky co nějaké pěkné prádlo pro těhulky? Nějaké stránky nebo tip kam na něj ve Zl chci odvážnější fotky v prádle pro manžela a tak by to chtělo i něco krásného na sebe :slight_smile:
13. pro 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mm_85 ahoj! Myslíš spíš polikliniku, že ? :wink:
13. pro 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Nene, poliklinika je jinde, nemocnice Atlas je 31. budova svitu. :slight_smile:
13. pro 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm_85 tak to tam ale musí být nějaké nové, ne? Mě totiž moje dr. říkala, že ve Zlíně jsou jen dvě centra, a to buď Prediko nebo Oscar v Baťovce..
13. pro 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 Jee tak to nevím, poslal mě tam můj doktor..
13. pro 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm_85 no já nevím.. A ke komu ses tam objednávala? Mě se to nějak nezdá, že by to ve Zlíně ještě někdo dělal, docela tuto problematiku sleduju :sweat_smile:
13. pro 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 No zatím jsme se neobjednávala, út a čt je to tuším bez objednání a pokud chceš jiný den, tak se musíš objednat. Zitra tam ciknu a uvidím :slight_smile:
13. pro 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm_85 a platíš za to? Promiň, že se tak debilně vyptávám, ale dost mě to překvapilo!
Ono to totiž někdy provádějí i lékaři, kteří k tomu nemají certifikaci a ty výsledky pak nemusí být úplně přesné...
13. pro 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmm_85 ahoj,vítej mezi námi? Jsi přímo ze Zlína nebo někde z okolí?
@pampeliska1 ale Prediko je na Atlase ne??
13. pro 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam nn, Prediko je na poliklinice :wink:
13. pro 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek