• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@pampeliska1 a nebylo před 5 rokama na Atlase? Mám pocit že když jsem byla těhotná s Ádou že to bylo na Atlase
13. pro 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam tak to ti nepovím.. Je to možné.. Ale když si je @mmm_85 jistá, že je to na Atlase, tak to tam asi bude.. Nevím, jsem z toho zmaten :grinning:
13. pro 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tak jo,manžel mi to potvrdil že jsme byli na Atlase,tak třeba její doktor neví že to přestěhovali a proto ji posílá na Atlas,protože tento screening opravdu jinde než v Prediku a nemocnici nedělají
13. pro 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam tak teď jsi to konečně rozsekla :wink: :sunglasses: Stejně nechápu, jak to dr. nemůže vědět, že už je Prediko takovou dobu přestěhované... :sweat_smile:
13. pro 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning: Holky, můj doktor je primář na atlase ale ordinuje 2 dny v týdnu na klinice na Tomášově a tam k němu chodím. tak snad se nespletl,ale nebojte, zítra to rozseknu a zavolám tam. :wink:
13. pro 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam ahojky, jojo jsem přímo ze Zlína:slight_smile:
13. pro 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm_85 jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning:
13. pro 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor
@pampeliska1
Co jsem tady na internetu tak vysledovala, tak je pravda, že krev se nemůže oddělovat od výsledků. Musí se dát dohromady všechny faktory, to je jasné. Já jen chtěla poukázat na to, že pokud se něco děje, hodnoty krve už tento fakt signalizují, ať už se jedná o DS, PS, nebo ES. UTZ to asi tak všechno ještě poodhalí. Navíc se při UTZ kontroluje i srdce, mozek, bránice - třeba kýla. Ta může být pro miminka prý hrozně nebezpečná, ale pochopitelně se v krvi kýla nezobrazí. Tak proto ta kontrola UTZ, zachytí i další věci. No a ještě hraje roli i věk, kde se ale počítá spíše se samotnou statistikou, než s realitou.
13. pro 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash já jdu zítra k našemu mudr jsem zvědavá co mi poví a co mi řekne že mám další velký uz navíc....
14. pro 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Vsechno bude v poradku, neboj. Psala jsi, ze je to kvuli anamneze, tak je pak opatrnost na miste!
14. pro 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash to ano....jako spíš mě zajímá co řekne náš doktor,protože dneska bych dle dr. z uz měla začít 16tt,ale termín mi posunula jen o týden,takže v tom udělala hokej....tak čekám,že on mi v tom udělá pořádek,konečně....
14. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no uvidíš, co ti dr. řekne - pak napiš, jak jsi dopadla. A jak ti posunuli termín - o týden dopředu nebo dozadu? Já bych se řídila tím, co ti řekli na NT screeningu - ten je prý směrodatný. Pozděj si už miminka rostou podle sebe.
14. pro 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no dopředu (jako na dřív),ale posunula nás v týdnech skoro o týden dopředu ale termín porodu jen o 4 dny.....no sem zvědavá...
14. pro 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor nás na NT screeningu taky posunuli, cca o 4 dny (z 26.4. na 22.4.) a já to beru jako "hlavní" TP.. stejně nechápu, jak se všude píšou dva termíny.. údajně když je rozdíl mezi TP z UTZ(nt) a dle MS menší než jeden týden, tak se bere za smerodatný ten z UTZ.. No uvidíš, sama jsem zvědavá :slight_smile:
14. pro 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já z toho věčného přehazování termínů a týdnů jsem pěkně zmatená,takže kdy byl původní TP sem se musela podívat 12.6. a podle UZ je teď 13.6. ale myslím si,že by měl být 10.6. ale nějak to neřeším,jen mě štvou ty zmatky...ale náš pan doktor to dá dohromady a budu vědět co a jak...hlavně mi ujasní ty týdny :slight_smile: Jinak stjně mimíš příjde kdy bude chtít a nějaký TP ho určo zajímat nebude :grinning:
14. pro 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak záhada se screeningem na atlase je rozlousknutá :slight_smile: jdu tam jen na obyč. velký utz, takže jsem Vás holky mystifikovala! Omlouvám se! :slight_smile:
14. pro 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmm_85 tak to jo :wink: :wink: :sunglasses:
14. pro 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Dobré ránko,tak sms od paní Gogelové už dorazila :slight_smile:
15. pro 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 ano ano, doufám, že jsi potvrdila účast? :grinning:
Jinak Můra už je na cestě, dneska by měla být doma :dizzy_face:
15. pro 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jasněže potvrdila :grinning: Tak hned jak to rozbalíš,tak dej vědět.Jsem zvědavá:slight_smile:
15. pro 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 no já doufám, že to nebude moc velký oříšek to složit.. V opačném případě bych musela čekat na Toma, abych to hned nezničila :sweat_smile: Ale tak snad na tom nebude nic těžkého, navíc jsem docela technický typ :grinning: :sweat_smile:
15. pro 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no věřím ti,že to zvládneš :grinning: :grinning:
15. pro 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 tak kočárek je doma :wink: Pokouším se ho pomaličku skládat, abych nic nezničila, zatím se mi to jakž takž daří.. Ale asi si dám malou svačinku, ať načerpám další síly :grinning:
15. pro 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 běž běž,to už je čas i obídku,tak pořádně se nadlábni :grinning:
15. pro 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 no já to mám trošku posunuté.. V 9hod snídaně, v 11 svačinka a oběd tak ve 14hod. Takže dojím a jdu pokračovat :wink:
15. pro 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tak to joooo :slight_smile: to my pracující máme v šest snídani,ted už přemýšlím nad obědem :grinning: tak dobrou chut :slight_smile:
15. pro 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 teta žiješ? :grinning: Dala sis ještě šlofíka po svačince,co? :grinning: :grinning:
15. pro 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 haloo, jsem tu :grinning: Kočárek úspěšně složen, jen se mi nepodařilo narazit stříšku.. Jde tam nějak hůře a bojím se, abych to neulomila :sweat_smile:
Tak vkládám foto (nic moc kvalita)
15. pro 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmm_85 aha,toš to jo :slight_smile: tak uvidíš kam pak půjdeš na velké vyšetření :wink:
@ren01 říkala si,že pojedeš do Brna a na svoboďáku je v obchoďáku prodejna LENY mají i stránky www.leny.cz (ještě sem se nedívala) tak kdyby se ti tam něco líbilo tak se tam na to můžeš podívat live,když už budeš v tom Brně,nevím ke komu chodíš ale Kudrna má v čekárně letáček a je tam 3%sleva....

Jinak dneska sme teda začali 15tt a TP máme 10.6. :slight_smile:
15. pro 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 krásnýýýý,ta červená je nádherná!!
16. pro 2011 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek