• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
Holky, nevíte některá co je se @zuzanka68 ? Je neaktivní a ani nemá ve svém fotoblogu "tt" :confused:
17. pro 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo to nevím,ale Zuzku potkávám na fcb....myslím si,že toho mají hodně v práci před Vánoci.
19. pro 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já netuším :frowning2: ale jak píše Peta je možné,že toho má hodně úřed vánoci :slight_smile:
19. pro 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 @ren01 tak sem Zuzce napsala že se vám stýská a příjde se ukázat,má teď toho fakt moc a je nachlazená,tak lítá a léčí se :wink:
19. pro 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holkyyyy, Peťulka mi vyřídila, že se po mně sháníte...to je od vás hezké :slight_smile:
19. pro 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pampeliska1
@ren01

ahojky holkyyyy, Peťulka mi vyřídila, že se po mně sháníte...to je od vás hezké :slight_smile:
19. pro 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ren01 objednávala ses k pí. Gogelové na ten kurz? jak dlouho dopředu?
19. pro 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 no už jsem si říkala, co s tebou je a jestli je všechno OK, že ses takovou dobu neozvala!! :wink:

@mochenkaa jestli ti můžu taky odpovědět, tak já jsem k pí Gogelové taky přihlášena a přihlašovala jsem se někdy v tom cca 13-14.tt jak jsi teď ty. Stačí jí napsat mail nebo smsku (kontakty příp. pošlu), kde jí napíšeš, kdy máš TP a ona ti napíše nejvhodnější začátek kurzu.
19. pro 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 díky. Kontakt nepotřebuju, je to rodinná známá a mamka jak s ní mluvila tak se prý mám ozvat co nejdřív, ale přišlo mi to furt brzo :grinning: tak tě poslechnu a konečně jí zavolám
19. pro 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa tak se pak ozvi, kdy záčínáš :wink: My s @ren01 začínáme už 27.12.
19. pro 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pampeliska1 no tak stále ještě moc v pořádku nejsem, nemoci mě stále klátí, včera jsem přišla o hlas, tak jsem němá :slight_smile:
19. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tak vy jste o 10 týdnů přede mnou tak to máte za chvilinku, já si ještě počkám :slight_smile:
19. pro 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 jééjda a nemůžeš zůstat z práce doma? Že by ses aspoň přes Vánoce poléčila? A jak se má mimčo? :wink:
19. pro 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsechny. Tak ja uz si uzivam doma dovolenou a po Novem roce hned nastupuju na MD. Hrozne rychle to uteklo! Citim se docela dobre, i kdyz se mi hur dycha a jsem trochu nemotorna. 27.12. jdu na velky UTZ, tak uz se nemuzu dockat. Bude to takovy vanocni darecek :slight_smile:
20. pro 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash ahojky,to budete mít krásný dárek k Vánocům :slight_smile: Jinak věřím,že to uteklo,mě taky letí týdny jako splašené a už se v nich ani neorientuju :slight_smile:
20. pro 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pampeliska1 nemůžu zůstat doma, byla jsem mimo práci 14 dní, mimi se nemá nijak, nebo asi někde v nebíčku se má líp než my tady dole.....
20. pro 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 tak to se strašně omlouvám za hloupé dotazy, ale fakt jsem to nevěděla (jinak se samozřejmě tak blbě neptám). Tak ti přeju ať se dáš co nejdřív zdravotně (a psychicky) do pořádku. Ještě jednou se omlouvám, moc mě to mrzí :frowning2:
20. pro 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 Zuzi drž se
@pampeliska1 tak kurz začnu prý 20/3

a jinak hlásím že do screeningu už jen 3 dny
20. pro 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa tý jo, není to už pozdě ? :sweat_smile: To je přesně za 3 měsíce, takže budeš tak 25-26.tt.. No asi není, když to tak naplánovala, že jo :sunglasses: Já jdu na kontrolu za 2 dny, tak už se taky moc těším.
20. pro 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 prej je to tak akorát, tak jí budu věřit :grinning:
20. pro 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla vcera na masazi pro tehulky. Bylo to moc prijemne a prima. Ve stredu po Vanocich jdu znovu :slight_smile:

@petrajavor To jo, ja se uz moc tesim. Pak uz mimusko. uvidim live. Tak jsem zvedava, kolik treba vazi atd.
21. pro 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash se ti nedivím,taky se těším až si mimíška pochovám,ale na druhou stranu to hrozně utíká. Včera sem zjistila že sem těhotná a za pár dní končím 16tt :slight_smile:
22. pro 2011 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jo jo, hrozne to utika a tak si toho tehu vazim a vychutnavam si ho. Je to podobne, jako se svatbou. Tolik priprav, teseni a organizace a pak bum - a bylo v jednom dnu po vsem. Mela jsem pak z toho fofru docela dost dlouho depku :grinning:
22. pro 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash no jako musí to být šok,člověk se těší,sleduje jak prcek i s bříškem roste a pak najednou je v náručí,bříško nikdo a všechno se změní.....
22. pro 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor No to teda je! Ja poprve tak trosicku nechapala, co se to vlastne kolem mne deje. Mozna to bylo i tim, ze jsem rodila akutnim cisarem ve 37tt. Ted uz je ale syn dlouho soucasti meho JA!!!
22. pro 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash tak myslím si,že každá maminky je poprvé "vykulená" ale za chvilku si zvykne :slight_smile: ale pak je prcek součástí matky a jeden bez drobka to pak už nejde :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mužu se přidat??? sem ze Zlína
22. pro 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zítra ten screening. držte mi pěsti :slight_smile:
22. pro 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alous000 jasně, vítej :wink:

@mochenkaa tak to držím na zítřek palce! V pátky tam bývá dr. Kovalčík, tak to se máš na co těšit :wink: :sunglasses: Ozvi se co nejdřív jak jste dopadli!

Já jsem dneska byla na kontrole, byla to rychlovka, utz taky rychlý, venku jsem byla za cca 5 minut :wink: Všechno OK, další ko za 3 týdny a to se budem domlouvat na test na cukrovku :wink:
22. pro 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma. Miminko je prý ukázkově hodné (ale podle mě je to spíš malý lemřík :grinning: ).Prý to spíš bude ten Davídek než holčička. Měří 7cm, čímž mi posunul TP dopředu na 27/6. Jak nám dr pustil srdíčko tak mi poprvé tekly slzy, úplně mě to dostalo. Krev jsem prý měla na 1*, NT je 1,6mm a dle papíru mám kombinované riziko T21 1: 50 000 :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
@pampeliska1 dr Kovalčík byl super, krásně to všechno vysvětloval
23. pro 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek