• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
23. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alous000 ahojky,jasně přidej se....jak těhulkuješ?
@mochenkaa tobě taky :slight_smile:

Holčiny krásné Vánoce :slight_smile:
23. pro 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no nic moc...samozřejmě že když vím že mám v bříšku prdolínka kterému bije srdíčko jsem štastná no ale teda sotva ráno otevřu oči je mi na zvracení ale nezvracím,jak se najím je mi na zvracení ale nezvracím :grinning: a když se uložím večer do postele tak opět to samé :grinning: když sem čekala syna tak sem toto vubec neznala takže tet si to užívám sevším všudy :grinning:.... z velikosti podprsanky 75D mám 80E a nemužu si ani lehnout na břicho jak mě prsa bolí o unavě ani nemluvím a k tomu ten 3letý rarach mě nenechá ani 5 minut v klidu .... na jednu stranu hruza děs :frowning2: na druhou je to skvělé :grinning:
23. pro 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa gratulace největší!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Fotečku jste dostali?
23. pro 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo dostali. a na 8/2 jsem objednaná na triply tak si necháme udělat i 3D fotku :dizzy_face:
23. pro 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alous000 :slight_smile: já jsem na tom podobně...jako špatně je mi od začátku prosince a nějak se ne toho zbavit,ale aspoň člověk ví,že ten prcek v tom bříšku je :slight_smile: Tak 3letý prcek to musí být záhul a druhé mít v bříšku :slight_smile: Jo a technická kam chodíš na podprsenku? Já mám 75D a teď se do ní tak tak vejdu a mám pocit,že v obchodě nic pěkného není... :confounded:
23. pro 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jo jo je to záhul ale tak musím si zvykat :grinning: .... no na podprdy chodím tady do Zlína do Terna do pasíže sou tam 2obchody jeden přímo s prádlem a druhý je s těhotenskýma a s věcma pro miminka :slight_smile: ... tak já kupuju tam v tom prádle mají hezké,tat sem si koupila za 500 nádhernou černou podprdu s trochu vystuženýma košíčkama (ty nevystužené mi nesedí) a je super :slight_smile:
23. pro 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alous000 jé díky za radu v tom těhu obchodě jsem byla a nevěděla sem kam dřív s očima :slight_smile: Jinak do toho prádla juknu,byla jsem tam jen jednou posledně byla slečna někde v tahu,tak se mi nechtělo čekat....doufám,že něco koupím. Potřebuju nějaké pěkné prádýlko,na duben plánujeme boudoir tak ať tam nejsem jako strašák v zelí :slight_smile:
No asi to budeš mít náročné,ale ten čas tak letí,že za chvilku vás bude o jednoho víc :slight_smile: Jinak jména už máte nebo přemýšleli jste už nad nima? A jak se jmenuje rarášek?
23. pro 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak snad vybereš :slight_smile: rarach se jmenuje Michal a o jménech sme už mluvili ale nějak se furt bavíme jen o holčičím oba by sme chtěli moc holčičku a jmenovala by se Natálka už to používáme jako "krycí,, jméno :grinning: a nad jménem pro kluka se zatím nepozastavujeme ale tak nějak sme se shodli na Filípkovi :slight_smile: tak uvidíme jak to dopadne ale tak není duležité jestli to bude holka nebo kluk duležité je aby to bylo zdravé .... :slight_smile: a u Vás sou jména už vybrané??
23. pro 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alous000 kamarádka teď 25.11. má malého Michaela (malej taky nemohl týden počkat,sme se s manželem 26.11. brali,ale malého evidentně svatba nezajímala :grinning: :grinning: :grinning: ) Jinak my sme letos o prcka už přišli ale jména jsme si nechali,takže to bude Gabriella nebo Tadáš :slight_smile: Teď nás čeká 11.1. další oscar (máme jednoho navíc) to už budu v 18tt tak nám snad řeknou,že to bude holčička. Jinak já doufám v holčičku a manžel v chlapečka. Takže ať to bude jakkoliv budeme mít radost,ale jak píšeš ty,je hlavní to zdraví :slight_smile: Jinak Filípek byl taky ve hře i Alexandra,ale jelikož mají "blbě" svátek a TP mám 10.6. tak nám zůstali tyhle dvě jména. Nechtěli jsme aby svátek a narozeniny mělo moc u sebe.
23. pro 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor :grinning: :grinning: ...... mi taky o jednoho prdolínka tento rok přišli a to před 3měsícema ve 12tt....... krásné jména sta vybrali :slight_smile: .... já jdu na oscara 25.1. :slight_smile: .... prosím tě mužu si u nich nechat nahrát ultrazvuk když sem tam byla s Michalem tak sem se o to nějak nezajímala ale tet bych to chtěla mít nahrané muj totiž semnou nemuže jít tak aby o to nepřišel :slight_smile:
23. pro 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alous000 jé to nevím :slight_smile: manžel se mnou byl,nehala jsem si udělat jen fotečku....a o video jsem se nějak nezájímala....jediné,které planuju je 3D :slight_smile:
24. pro 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alous000 ahoj, vítej mezi námi. Ty nevolnosti máme asi stejné, několikrát za den je mi špatné a taky nezvracím,ale je to nepříjemné,tak snad už to brzy skončí.
@mochenkaa gratuluju k výsledkům, tak je to ten krásný dárek pod stromek :wink:

Mě během pár dní jaksi povyrostlo břicho a nějak jsem si nestačila pořídit žádné těhotenské kalhoty, vůbec jsem nepočítala že je budu potřebovat tak brzo :sweat_smile: a jediné kam jsem se dostala bylo CA ale tam je to tragédie,nic jsem nevybrala,tak musím ještě vydržet a mezi svátkama někam vyrazit, doufám že něco seženu jinak budu muset chodit v teplákách :grinning: Víte o nějakém dobrém obchodě s těhotenskýma věcma? Ale aby tam měli i větší velikosti.

A hlavně vám chci popřát všem krásné a pohodové vánoce :slight_smile:
24. pro 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam Ahojky to jsme taky už řešili já si byla na kalhoty v Brně v H&M tam mají těhotenskou módu se kterou se dá jít jinam než s košem :slight_smile:
Jinak tady jsou dva odkazy na internetové obchody,ale ten jeden je cenově dražší
http://leny.cz/tehotenska-moda.html
http://www.happymum.cz/index.php?page=tab_roz
Jinak nevím zda chodíš do Berušky ve Zlíně,je to sekáček a kamarádka říkala,že tam mají celkem dost těhu věcí,ale já jsem tam ještě nebyla....
Malej vypadá hezky na té fotce. Jaké jste měli Vánoce? :slight_smile:
27. pro 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar děvčata, doufám, že jste i vy prožily tady na Zlínsku kouzelné Vánoce!!! Já se trochu honila, až mi tak natekly nohy, že jsem se včera celý den flákala. Měla jsem nahnáno, protože jsme byli dnes s mimínkem na velkém UTZ. Vyšlo nám, že je to malý obřík :grinning: váží 2.300 gramů a velikostně tak o 16 dní napřed. Ještě, že rodím předčasně císařem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. pro 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash :slight_smile: tak to budete mít macka :slight_smile: manžel byl taky velké dítě tak jsem zvědavá jaké bude naše dítko :slight_smile: a jinak Ježíšek byl krásný a bohatý? u nás byl Štědrý den nádherný i ukápla slzička štěstí :slight_smile: takže velká spokojenost...
27. pro 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor My byli s manzelem oba dva ctyrkilova mimina, takze pokud se UTZ neplete, ma to skritecek po nas. Stedry den byl u nas krasny, dlouhy, tajuplny a predevsim opravdu vesely :grinning:
28. pro 2011 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash tak manžel měl skoro 4 kg a já něco málo přes 3kg.....tak to je fajn :slight_smile: to dlouhý ti závidím,já bych jej ráda natáhla,ale o půl deváté jsem padla za vlast... :confounded:
28. pro 2011 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doufám že jste si vánoce všechny užily. My celkem jo :slight_smile:
28. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa za nás musím říct že ano :slight_smile: Ježíšek byl dobrý? Kdy vás čeká další kontrola?
28. pro 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dnes neplanovane vyzkousela porodnici. Sli jsme na kafe a ja sebou placla na zem v Modusu! Sice jsem brzdila rukou a kolenem, ale stejne jsme meli strach, tak jsme radeji jeli. Nastesti vsechno dobre dopadlo :slight_smile:
28. pro 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ježíšek dobrý. Dostali jsme nějaké věci pro miminko :slight_smile: Na kontrolu normální jdu 19/1 a na triply 8/2 - tam fakt musím, M brácha má od narození špatné srdce takže to budou mimču hlídat.
@amrash Tak hlavní je, že jste s mimčem v pořádku :wink:
28. pro 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Diky, snad se v porodnici nepletli. Prekvapuje me, ze jdes na kontrolu az za tak dlouho. Ja chodim celou dobu kazdych 14 dni - tedy az na vyjimky.
28. pro 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash hlavně,že se vám nic nestalo.....
@mochenkaa jojo my jdeme na kontrolu teď 5.1. a na dalšího oscara 11.1. což jdu v 19tt (to je ten co jej mám navíc) a pak mě čekají ještě dva,sem zvědavá co nám poví,snad tam bude jiná mudr....
29. pro 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jo jo, dnes uz dobry. Tak jsem aspon zase videla mimco a vyzkousela porodnicky personal :slight_smile:
29. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash aspoň něco pozitivního....já se tak těším až nám mimíška zase ukážou a řeknou nám co to je...dnes se mě asi 5lidí ptalo co že to čekáme....
29. pro 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Já se taky na mimčo vždy hrozně těším. Byla jsem na telkém UTZ a brala jsem to jako takový dodatečný vánoční dárek :grinning: Včera v porodce mi řekli, že bych císařem měla rodit ještě dřív, než jsem předpokládala - už 37tt. Takže holky za 6 týdnů TRADÁÁÁÁÁ je to tady :sunglasses:
29. pro 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash já chodím teď po těch 3-4 týdnech.
A těch 6 týdnů ti uteče jako voda :slight_smile:
29. pro 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa No právě, trochu mě to znervóznilo! Termín oficiálně mám 27.2. ale takto by to vyšlo cca 6.2.!!! Včera jsme začali přehazovat nábytek u mimča v pokojíku a zítra donutím drahou polovičku, aby smontovala konečně postýlku. Není nad to, být přepravená :sunglasses:
29. pro 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@amrash a proč musíš dřív? Mimčo je velké nebo máš nějaký zdrav problém?
29. pro 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek