Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

Ahoj holky, jmenuji se Zuzka a jsem z Fryštáku, ráda bych navázala komunikaci a třeba i přátelství nejen virtuální s vámi ostatními těhulkami tady z okolí. Tak kdo máte zájem, přidejte se. Pokecáme, vyměníme si rady, radosti i starosti a třeba časem můžem směnit i nějakou tu výbavičku. Na termínu porodu nezáleží. Už se na Vás všechny moc moc těším!!!
ren01
1. lis 2011
@kvetinka6 zrovna jsem ti to chtěla psát do IP,tak už to víš 😃
pampeliska1
1. lis 2011
@zuzanka86 můžeš se objednat i na odpoledne, některé dny tam jsou snad do 19 hod 😉
Ale Baťovka taky není tak špatná, jen se tam teda dlooouho čeká. Vím, že někomu se poštěstilo jít hned na řadu bez čekání, my jsme tam ale čekali 3 hodiny 8-(
Jen teda ještě by mě zajímalo, co je správně, protože v Prediku dělají jen riziko na T21 (Down sy), ale v Baťovce i na T12 (Patau sy) a T18 (Edwards sy). Čekala jsem, že to budou dělat i v Prediku, ale mám jen výsledky na T21.
ren01
1. lis 2011
@pampeliska1 tak to je fajn,že výsledky jsou hned 🙂 Nemám ráda čekání 🙂 Ještě se tě chci zeptat, jestli nejsi rodina s Drábkovýma z Lukova? 😃
pampeliska1
1. lis 2011
@ren01 které Drábky myslíš? Je jich tu trošku povícero 😃 Snad nejčastější jméno tady 😃
amrash
1. lis 2011
V PREDIKU je to fajn, byla jsem tam na obou vyšetřeních. Moc fajn byl MUDr. Kovalčík, ale i pí doktorka, jejíž jméno si nepamatuji. Všichni byli velice milí, včetně velmi ochotné sestřičky. Výsledky jsem věděla hned. Vyšetření trvá cca 20 minut. Po mnoha úskalích se nám podařila i 3D fotka - mám ji v albu. Tak žádné nervy a ať vám všechno dobře dopadne!
ren01
1. lis 2011
@pampeliska1 no mamka má přítele z Lukova,žije teda u nás v Otrokovicích.Josef Drábek..a když jsme jim říkali,že čekáme miminko,tak říkal,že snad jeho synovec z Lukova čekají taky 😃
amrash
1. lis 2011
@zuzanka68 Na 3D tam byl se mnou nejen manžel, ale nahrnul se tam i syn a babička - všichni byli nesmírně zvědaví 😃 a nikomu to v Prediku nevadilo.
kvetinka6
1. lis 2011
JUpííí - teď jsem si k ní volala a už si mě objednala na zítra!!! 1😇0 - mám obr radost 😃 A dokonce si na mě i pamatuje.....skvělé......
pampeliska1
1. lis 2011
@ren01 tak to si děláš srandůůůůů :-o :-o :-o To je strýc mojeho manžela 😃 😃 😃
pampeliska1
1. lis 2011
@amrash Kovalčík je zlatý, zažila jsem ho v nemocnici. Fakt doktor jak má být 😉
ren01
1. lis 2011
@pampeliska1 😃 😃 😃 😃 tak to je dobrá náhoda 😃 Tak to se asi uvidíme v lednu na jeho padesátinách 😃
kvetinka6
1. lis 2011
@zuzanka68 Ještě prosím vysvětlíš mi kde to přesně je a kde mám parkovat?
sajab
1. lis 2011
Ahoj holky nechci se k vám vtírat, protože mezi vás ani nepatřím, jen jsem zaregistrovala DR Kovalčíka, to je ten nejbáječnější DR pod slunce,lepšího jsem vážně nezažila, je to ANDĚL mezi všemi.
ren01
1. lis 2011
@pampeliska1 pamatuju si tě asi i z beremka..tuším elen...něco,že?Sem tam jsem tam skočila před svatbou,vlastně Verča Mlýnková nás fotila na svatbě(byla s náma ve skupině) 😃
amrash
1. lis 2011
@pampeliska1 Profesionální přístup, něžně o miminku mluvil, všemu se pečlivě věnoval - bylo vidět, že je to lékař na svém místě. (Máma venku zahlásila, že ho učila ve školní družince :-N :-N :-N )
zuzanka68autor
1. lis 2011
@kvetinka6 BÁJEČNÉ!!! ona je fakt nej, mám ji ráda, štěstí pro nás, že tam začala pracovat, takouvou čupr babu to tam potřebovalo
pampeliska1
1. lis 2011
@ren01 tak aspoň se osobně seznámíme 😉 Tak to už si nepamatuju, že jsi taky chodila na beremese..jj, elenore 😉 Jaký jsi měla nick? Stejný? No já si ale nepamatuju, že by tvoje mamka říkala, že taky čekáte 😉 No vidím, že o nás se to rozkřiklo rychle 😃 a to jsem si pořád myslela, jak to nikdo neví 😃
kvetinka6
1. lis 2011
@zuzanka68 Třeba se u ní potkáme na kontrole..... 😉 😃
zuzanka68autor
1. lis 2011
@kvetinka6 je to na 31. budově ve zlíně, areál svitu bývalého, je to ta budova hned vedla 21. budovy směrem do otrokovic, je to v 1. patře ne v přízemí, ale hned v tom dalším ze schodiště půjdeš trochu vlevo hned do prvních dveří naproti, s parkováním je to tam horší, je tam malé parkoviště u hlavní cesty, dostaneš se na něj jen ze směru z centra zlína jinak je tam dvojitá plná čára a je placené, místo tam snad bude, pak mi napiš jak jsi dopadla, mám radost i za tebe, já jsem k ním doporučila už tolik kamarádek : 😃 😃 😃
zuzanka68autor
1. lis 2011
@kvetinka6 třeba někdy, já většinou chodím v úterý ráno, ted mám kontrolu až 22.11 v 8 hod ráno, to budeme 13+1 a už asi budu mít po té predice a budu vědět jestli je vše ok
pampeliska1
1. lis 2011
@zuzanka68 @kvetinka6 já k ní teda nechodím, ale ještě byste mohly parkovat na parkovišti vedle "21". Tam je první hodina zadarmo, další nevím :-N
ren01
1. lis 2011
@pampeliska1 měla jsem Rene01,nechodila jsem tam moc často.No byla snad nějaká oslava v sobotu a tam se to Pepa dozvěděl,my to našim řekli až po té oslavě v neděli a to nevěděla ani mamka,že čekáte,řekl to až v tu neděli i mamce 🙂 JInak nevím,jestli od té doby jste se viděli,že by měla příležitost to říct 😃
pampeliska1
1. lis 2011
@ren01 IP 😉
kvetinka6
1. lis 2011
No ona totiž měla moje současná - zítra už bývalá doktorka Obdržálková končit a jít do důchodu a zastoupit ji měla právě doktorka Mouková - ale řekla mi, že to je záležitost ještě tak 6ti let, takže na nic nečekám a jdu k Moukové......
kvetinka6
1. lis 2011
Už vím kde zaparkuju - u sociálky - je to tam zadara, ale snad najdu místo......
pampeliska1
1. lis 2011
@ren01 tak podle fotek na beremku si už vzpomínám!! 🙂
pampeliska1
1. lis 2011
Holky, jste doma nebo pracujete?
ren01
1. lis 2011
@pampeliska1 já teda pracuji...každý den odpadám do postele už o půl 8 🙂
zuzanka68autor
1. lis 2011
@pampeliska1 pracuju a i když celý den sedím na židli a dělám kancelářskou práci tak jsem taky schopná usnout v 8 u tv 🙂
pampeliska1
1. lis 2011
@ren01 @zuzanka68 tak já jsem doma v podstatě od začátku (kvůli mé profesi), ale do práce bych se vrátila..kdyby to šlo. Hrozně se mi totiž vlečou dny mezi kontrolama :-x :-N

Začni psát odpověď...

Odešli