• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@kvetinka6 zrovna jsem ti to chtěla psát do IP,tak už to víš :grinning:
1. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka86 můžeš se objednat i na odpoledne, některé dny tam jsou snad do 19 hod :wink:
Ale Baťovka taky není tak špatná, jen se tam teda dlooouho čeká. Vím, že někomu se poštěstilo jít hned na řadu bez čekání, my jsme tam ale čekali 3 hodiny :rolling_eyes:
Jen teda ještě by mě zajímalo, co je správně, protože v Prediku dělají jen riziko na T21 (Down sy), ale v Baťovce i na T12 (Patau sy) a T18 (Edwards sy). Čekala jsem, že to budou dělat i v Prediku, ale mám jen výsledky na T21.
1. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 tak to je fajn,že výsledky jsou hned :slight_smile: Nemám ráda čekání :slight_smile: Ještě se tě chci zeptat, jestli nejsi rodina s Drábkovýma z Lukova? :grinning:
1. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 které Drábky myslíš? Je jich tu trošku povícero :grinning: Snad nejčastější jméno tady :grinning:
1. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
V PREDIKU je to fajn, byla jsem tam na obou vyšetřeních. Moc fajn byl MUDr. Kovalčík, ale i pí doktorka, jejíž jméno si nepamatuji. Všichni byli velice milí, včetně velmi ochotné sestřičky. Výsledky jsem věděla hned. Vyšetření trvá cca 20 minut. Po mnoha úskalích se nám podařila i 3D fotka - mám ji v albu. Tak žádné nervy a ať vám všechno dobře dopadne!
1. lis 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pampeliska1 no mamka má přítele z Lukova,žije teda u nás v Otrokovicích.Josef Drábek..a když jsme jim říkali,že čekáme miminko,tak říkal,že snad jeho synovec z Lukova čekají taky :grinning:
1. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka68 Na 3D tam byl se mnou nejen manžel, ale nahrnul se tam i syn a babička - všichni byli nesmírně zvědaví :grinning: a nikomu to v Prediku nevadilo.
1. lis 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
JUpííí - teď jsem si k ní volala a už si mě objednala na zítra!!! 10:30 - mám obr radost :grinning: A dokonce si na mě i pamatuje.....skvělé......
1. lis 2011 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 tak to si děláš srandůůůůů :astonished: :astonished: :astonished: To je strýc mojeho manžela :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash Kovalčík je zlatý, zažila jsem ho v nemocnici. Fakt doktor jak má být :wink:
1. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobrá náhoda :grinning: Tak to se asi uvidíme v lednu na jeho padesátinách :grinning:
1. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka68 Ještě prosím vysvětlíš mi kde to přesně je a kde mám parkovat?
1. lis 2011 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky nechci se k vám vtírat, protože mezi vás ani nepatřím, jen jsem zaregistrovala DR Kovalčíka, to je ten nejbáječnější DR pod slunce,lepšího jsem vážně nezažila, je to ANDĚL mezi všemi.
1. lis 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 pamatuju si tě asi i z beremka..tuším elen...něco,že?Sem tam jsem tam skočila před svatbou,vlastně Verča Mlýnková nás fotila na svatbě(byla s náma ve skupině) :grinning:
@pampeliska1 Profesionální přístup, něžně o miminku mluvil, všemu se pečlivě věnoval - bylo vidět, že je to lékař na svém místě. (Máma venku zahlásila, že ho učila ve školní družince :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: )
autor
@kvetinka6 BÁJEČNÉ!!! ona je fakt nej, mám ji ráda, štěstí pro nás, že tam začala pracovat, takouvou čupr babu to tam potřebovalo
@ren01 tak aspoň se osobně seznámíme :wink: Tak to už si nepamatuju, že jsi taky chodila na beremese..jj, elenore :wink: Jaký jsi měla nick? Stejný? No já si ale nepamatuju, že by tvoje mamka říkala, že taky čekáte :wink: No vidím, že o nás se to rozkřiklo rychle :grinning: a to jsem si pořád myslela, jak to nikdo neví :grinning:
1. lis 2011 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka68 Třeba se u ní potkáme na kontrole..... :wink: :grinning:
1. lis 2011 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kvetinka6 je to na 31. budově ve zlíně, areál svitu bývalého, je to ta budova hned vedla 21. budovy směrem do otrokovic, je to v 1. patře ne v přízemí, ale hned v tom dalším ze schodiště půjdeš trochu vlevo hned do prvních dveří naproti, s parkováním je to tam horší, je tam malé parkoviště u hlavní cesty, dostaneš se na něj jen ze směru z centra zlína jinak je tam dvojitá plná čára a je placené, místo tam snad bude, pak mi napiš jak jsi dopadla, mám radost i za tebe, já jsem k ním doporučila už tolik kamarádek : :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kvetinka6 třeba někdy, já většinou chodím v úterý ráno, ted mám kontrolu až 22.11 v 8 hod ráno, to budeme 13+1 a už asi budu mít po té predice a budu vědět jestli je vše ok
1. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka68 @kvetinka6 já k ní teda nechodím, ale ještě byste mohly parkovat na parkovišti vedle "21". Tam je první hodina zadarmo, další nevím :sweat_smile:
1. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pampeliska1 měla jsem Rene01,nechodila jsem tam moc často.No byla snad nějaká oslava v sobotu a tam se to Pepa dozvěděl,my to našim řekli až po té oslavě v neděli a to nevěděla ani mamka,že čekáte,řekl to až v tu neděli i mamce :slight_smile: JInak nevím,jestli od té doby jste se viděli,že by měla příležitost to říct :grinning:
1. lis 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
1. lis 2011 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
No ona totiž měla moje současná - zítra už bývalá doktorka Obdržálková končit a jít do důchodu a zastoupit ji měla právě doktorka Mouková - ale řekla mi, že to je záležitost ještě tak 6ti let, takže na nic nečekám a jdu k Moukové......
1. lis 2011 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Už vím kde zaparkuju - u sociálky - je to tam zadara, ale snad najdu místo......
1. lis 2011 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 tak podle fotek na beremku si už vzpomínám!! :slight_smile:
1. lis 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, jste doma nebo pracujete?
1. lis 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 já teda pracuji...každý den odpadám do postele už o půl 8 :slight_smile:
1. lis 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pampeliska1 pracuju a i když celý den sedím na židli a dělám kancelářskou práci tak jsem taky schopná usnout v 8 u tv :slight_smile:
1. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 @zuzanka68 tak já jsem doma v podstatě od začátku (kvůli mé profesi), ale do práce bych se vrátila..kdyby to šlo. Hrozně se mi totiž vlečou dny mezi kontrolama :zipper_mouth: :sweat_smile:
1. lis 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek