• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@mochenkaa Jo, musím na plánovaného císaře kvůli kyčlím.
29. pro 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash já si musím zajít na oční. Mám vadu oka která má souvislost se zeleným zákalem (ten nemám, jen tu jednu vadu) a normální porod mi musí schválit očař. Takže příští týden se objednávám, jsem zvědavá co mi řekne
29. pro 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Jo jo, to vím, že ženy s očími problémy musí také rodit císařem. Je to přece jen obrovský tlak a pro oči zrejmě značné riziko. Tak ať konzultace dopadne k tvé spokojenosti!!!
29. pro 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash já bych chtěla rodit normálně, moc si to přeju. Tak snad mě potěší a stane se zázrak :slight_smile:
29. pro 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Vem to tak, že i kdyby to nevyšlo podle tvého přání, hlavní je, aby miminko bylo v pořádku a ty s ním. Já už mám jednoho císaře za sebou a nebyla to žádná hrůza :sunglasses:
29. pro 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash a dalo se po císaři kojit? z toho mám největší strach
29. pro 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Jo, já jsem sice všeobecně nějak extra moc mlíka neměla, ale kojila jsem asi půl roku. Pak jsem stejně musela nastupovat do školy a dodělávat výšku. Je tu také téma, kde laktační poradkyně nabízí veškeré poradenství, zkus tam mrknout a třeba se jí i zeptat. Odpoví všem!
29. pro 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash díky za uklidnění :slight_smile:
29. pro 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Tak se hlavně zbytečně nestresuj. Jak to má být, tak to bude a hotovo. Důležité je, abyste byli oba zdraví a brzy fit a mohli jít z porodnice domů!
29. pro 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash to je za chvilku,taky se těším....
Holky dneska jsem i přes nevoli manžela koupila v tescu botičku,takže to musí být holčička :grinning: sice jsou tmavě modré,ale stály jen 54kč,takže sem musela :slight_smile: Máme je teda hlavně na focení,ale mám z nich velkou radost....
29. pro 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pampeliska1 to neřeš, to nebyl hloupý dotaz :slight_smile: už je to skoro dva měsíce, takže už mi to tolik nepřijde, navíc to bylo tak vážné, že jsem spíš ráda, že jsem vůbec živá a bez následků díky "úžasné" péči doktorů v baťovce, především \DR. Henčlové, která se mi dva dny smála do ksichtu že mi neudělá ultrazvuk a já zatím měla v děloze tak silný zánět až jsem měla slabou otravu krve a vezli mě na JIP, takže pozor na ni!!!! radši se nechat ošetřit od jiného doktora.....teď jem pořád nějaká nachlazená, tak snad už se ta imunita a všechno brzy zlepší a přijdem s Dr. Moukovou co to zavinilo, aby jsem mohla znovu těhotnět.
30. pro 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka68 Zuzi tak to já s paní doktorkou Henčlovou mám jiné zkušenosti....úplně opačné,když sme přišli o mimíška dost mi pomohla....jelikož jako jedna z mála měla dost zkušenosti,oproti ostatním věděla co se mnou...ale ono to bude asi případ od případu...
30. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam
@petrajavor holky mě je vám tak zle :frowning2: ..... už mě chytlo i zvracení ale jen večer .... celý den bych mohla bez problému prospat ... nemužu stát už ani u plotny a něco uvařit jak to cítím je mi zle..je to k zbláznění najhorší je cestování když sem objížděli o svátcích rodinu tak sem myslela že to nepřežiju,nikdo ještě neví že se rozrostem tak se mě všeci ptali jestli nejsem nemocná že sem zelená jak žaba a já sem vždy jen řekala že sem už přeplácaná cukroví no prostě výmluv tisíce :sweat_smile: a je zajímavé že těhotenství nikdo ani nezmínil takže pak budou fakt překvapení :slight_smile: ... je to fakt zvláštní vubec sem nic takového v prvním těhu neměla a tet teda vím o čem těhotenství je ........
30. pro 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alous000 jé to je mi moc líto,ale uvidíš že to brzo přejde...kdy to vlastně plánujete říct rodině? jinak moje mamina říkala,že každé těhu bylo úplně jiné a tak si myslela,že to druhé bude kluk a ona to byla ségra :slight_smile:
30. pro 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už aby to bylo,no oznámíme to až budu mít za sebou oscara...no něco takového sem uz slyšela víckrát ale mělo kdy to tak bylo..tak uvidime
@petrajavor
30. pro 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alous000 tak na oscara jdeš za chvilku,ne? :slight_smile: to už vám uteče,jsem zvědavá co bude rodina říkat na tu tunu cukroví co si snědla a po které ti je tak špatně :grinning:
31. pro 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo 25.1. jdu ..... no to sem taky zvědavá protože třeba moje maminka už svuj názor na to že bych měla mít druhé dítě řekla před 5 měsícema když sem se rozněžnila nad miminkem kamarádky takže od ní gratulaci nebo radost ani nečekám ale ostatní to snad vemou líp jak ona popravdě ani nevím jak jí to pak řeknu,přemýšlela sem že bych ji pustila to dvd z Oscara ale nevím jestli v jejím případě to není zbytečné ....
31. pro 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alous000 my díky tomu,že jsme o prvního andílka přišli a s tím,že jsme se rozhodli si nechat i přes velké riziko byla moje mamka proti...dala nám to znát a já to pocítila mezi prvníma. Takže jsme se v určitém okamžiku poslaly i někam. Ale za těch pár týdnů si už zvykla a začala se i těšit :slight_smile: naštěstí. Jelikož jsme obě tvrdé palice.
31. pro 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor kež by to ta moje taky nakonec vzala....ale zas věřím v to že kdyby né tet tak až by se mimčo narodilo..přece jen to bude její vnouče ......
31. pro 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alous000 já si myslím,že nejpozději ve chvíli kdy si mimíško pochová srdce změkne a bude jej milovat :slight_smile:
31. pro 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor v to doufám :slight_smile:
31. pro 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,tak hlásím že těhotenské nevolnosti před pár dny úplně odezněly,tak mám velikou radost,bylo to otravné. Včera jsem si objednala z litexu dvoje těhotenské kalhoty,tak už se těším až dorazí,taky jsem si objednala dvě těhotenské a kojící noční košile.A dnes jsem podnikla anabázi po těhotenských obchodech ve Zlíně a je to tragédie veliká :angry: Nakonec jsem si v CA koupila těhotenské elasťáky, ve kterých hodlám přežít zimu a doufám že ty litexové kalhoty mi budou dobře.Ale z litexu už jsem si objednávala při prvním těhotenství a sedělo mi to dobře. Jak jste strávily Silvestr, u nás klasika povalování u televize, kolem 22.hodiny jsem usnula,pak se ještě probrala na Partičku, vydržela na půlnoční přípitek a pak pokračovala ve spaní až do rána :grinning:
2. led 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam když si byla po obchodech nějaké pěkné tričko si nepotkala?
2. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já jsem se na trička nedívala :frowning2: nutně jsem potřebovala kalhoty takže jsem se soustředila na ně. Trička budu řešit až později,zatím si vystačím s tím co mám. Ale myslím že sehnat pěkné tričko bude mnohem snažší než ty kalhoty.
2. led 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no uvidím zatím se mi nic moc nelíbilo...
2. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor trička ale nemusíš mít nutně těhotenské, dají se vybrat i v normálních obchodech, stačí dobrý střih. :wink: Kdežto kalhoty potřebuješ těhotenské, snad kromě hubeňourek, kterým roste jen bříško, takže můžou nousit normální bokovky celé těhotenství, což není můj případ :grinning: Už máte zbytek svatebních fotek, jsem na ně hrozně zvědavá :slight_smile:
2. led 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no já jsem chtěla tričko co mají v NY s tím,že dole přes zadek je uplé a přes bříško volné....ale nic se mi nelíbilo...takže snad něco najdu...jinak fotky budou do konce měsíce....
2. led 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak se jdu pochlubit, že už konečně máme doma složenou postýlku! Ještě nachystat peřinky a můžeme se vrátit domů přímo z porodnice. Protože by se mi nechtělo vstávat k mimču a nemít ho celou noc na očích, ještě jsem pořídila miminkovský košík k posteli :sunglasses:
2. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash tak to je super,skládala si ty nebo manžel? každopádně šikovní :slight_smile:
3. led 2012 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ja ne, ja mam na to lidi! Skladal manzel se synem a ja jim delala dozor!!!
3. led 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek