• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@amrash takže taková stavbyvedoucí u postýlky :grinning: no já jsem zvědavá ak manžel bude skládat postýlku,říkal,že to udělá až budu v porodnici,ale tam se má prej být teď jen 3dny,tak bude rád že bude střízlivej :slight_smile:
3. led 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor Jasne, beze mne by to totiz nezvladli!
Ja se dnes citim hrozne, nemuzu ani popadnout dech. Asi je neco ve vzduchu, dnes dost jezdily sanitky :frowning2:
3. led 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash no já myslela včera že budu mít infarkt....
3. led 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já si od středy užívám už mateřskou dovolenou!!! Je super, že nemusím v tom nemožném počasí nikam chodit, ba ani vstávat! V pondělí jdu na kontrolu a doufám, že už definitivně domluvíme termín nástupu do porodnice. Vypadá to tak, že už za necelých 5 týdnů!!! :wink:
5. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash gratulace k nástupu na mateřskou! :wink: Já jsem doma na PN, takže mi to určitě ani nepřijde, až půjdu na mateřskou, ale všechna čest těm, co vydrží až do konce..
U mě nového asi nic, mimčo se v břichu mydlí jako blázen, má tam hold ještě dost místa :wink:
5. led 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 No to je pravda, píše se, že tak do 28.tt má mimi velkorysý prostor, tak toho využívá. Já jsem cítila mohutné pohyby tak do 30. - 31.tt. Teď už je to spíš takové hemžení, vlnění břicha a vzdouvání kůže - taky zajímavé :grinning:
5. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash někdy si říkám, jak ty kotrmelce musí vypadat zevnitř.. Jednu chvíli se mi boulí břicho vpravo, pak hned vlevo, do toho ještě nad pupkem :sweat_smile: :dizzy_face: Kéž bych už byla aspoň za tím 30.tt :slight_smile:
5. led 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Jo, bylo to předtím takové hektické :sunglasses: Teď už se ale mimčo otočilo, hlavičku má dole a prdýlku pod žaludkem, takže cítím, kdy otáčí hlavičkou a šmejdí ručičkama, a kdy protahuje trošku nožičky :sweat_smile:
5. led 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holčiny,tak jak se máte? My máme za sebou další kontrolu a bylo to úžasné,na pohlaví si musíme počkat do středy. Jinak přes Vánoce zase jedno k dole a mimíšek už má 18cm :slight_smile: Já jsem od včera na PN díky tomu omdlívání (naštěstí je to jen tlak) a tak budeme relaxovat a snad i v klidu růst. Pan doktor mě potěšil,u zubaře můžu dostat injekci proti bolesti,tak už se nemusím bát....
Jinak manžel včera perlil,jsem se smála tak,že sem málem čůrala. První říkal,že to bude kluk protože to pozná dle fotky z uz (odpoledne ji sem dám). Tp co považoval za penis je ručička a kousek od ní pupeční šňůra. Tak sem mu vysvětlila,že nemůže nic vidět a naše miminko má orgány na dobrých místech. Po deseti minutách říká:"A jak se mimíš vylíhne,jak bude velký?36cm nebo víc?" odpověď:Lásko víc,ale děti se nelíhnou,ale rodí.Ženské nejsou slepice :grinning:
6. led 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor :grinning: :grinning: :grinning: manžel super :grinning: :grinning:
7. led 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jasně mi se doma nenudíme :grinning: jak těhulkuješ?
7. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já dobře, upravili nám platový výměr v práci takže doma mám víc peněz než kdybych chodila na 12ctky :grinning: a jinak super. Už se těším na 19ctého až zase prcka uvidím - to jdu na kontrolu.
Jinak gratuluju k dalším dobrým výsledkům
7. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa a co vlastně děláš? nebo si dělala? jo jsem ráda ve st oscar,tak už se těším a navíc už sem jen doma,tak budeme moci hezky růst,za měsíc jsme vyrostli o 5cm :slight_smile:
7. led 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, take gratuluji vsem k dobrym vysledkum!

My si vcera jeli pro prebalovaci pult i s vanickou. Cestou jsme vzali jeste nuzticky pro mimca na nehty a teplomer do vody. Tim mame uz uplne a definitivne vsechno!

Ja ted maloska uz moc necitim - jen takove sem tak bublani. Dnes skoro nic. Uz zvazuju, ze jestli se to nerozjede, zavolam svemu lekari co a jak. :frowning2:
8. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny kamarádka hledá k sobě na focení asi dvě slečny,jedná se o boudoir focení 25.3. u fotografky Verči Mlýnkové...
8. led 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash tak to je super,že máte všechno....jinak mě mamina říkala,že já se taky skoro nehla,takže to nic nebude :wink: ale k mudr si zajdi ať máš klid....
8. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ja nakonec volala do porodnice o radu, kde mi bylo doporuceno prijet. Vsechno je OK, vsichni byli moc ochotni a ja si.aspon znovu vyzkousela poronici zevnitr :slight_smile:
8. led 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash jo oni jsou tam většinou fajn a je lepší mít jistotu. A aspoň si se na prcka mrkla :slight_smile: My jdeme ve středu a manžel se hrozně těší :slight_smile:
8. led 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak at mate ve stredu zase pekny zazitek z miminka na UTZ! Ja se vzdy nemohla dockat :slight_smile:
8. led 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash děkujeme,určitě bude,hlavně pro manžela,ten se vždy hrozně těší :slight_smile: navíc doufáme,že nám řeknou co čekáme...jsem zvědavá jak stará kelišová :sweat_smile: :grinning:
9. led 2012 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor To uz vam urcite reknou, pokud mimi nebude hrat na schovku a vse odtajni :slight_smile: Nam to naznacili uz ve 12 tt, ale ja to stejne tak nejak vnitrne tusila!
9. led 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash tak u nás všichni tvrdí jak to bude kluk....ale naprosto všichni,jen já věřím v holčičku,navíc se mi o tom zdálo....manžel říká,že sen je jen odraz mého přání,ale já věřím,že naše prdelka mi chtěla dát vědět,že mám pravdu :slight_smile: V betynce jsem o tom četla krásný článek. No jsem hrozně zvědavá :slight_smile:
9. led 2012 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor v cestovce v obchoďáku. Ale jsme doma a je mi mnohem líp.
já si myslím že budeme mít kluka, víc bych si přála holku, ale vnitřně cítím že to bude kluk
@amrash hlavní je, že je mimčo v pořádku :wink:
9. led 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Náhodou kluci jsou moc príma - můžu jen doporučit!!! :slight_smile:

Dnes jsme byli na kontrole - všechno v pořádku, za 4 - 5 týdnů si mám v porodnici domluvit datum. Jen jsem byla v nemocnici ATLAS a manželovi tam ukradli peněženku, tak bacha, kdo tam chodíte - krade se tam :confounded:
9. led 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my máme teda kluka :slight_smile: včera to byl první kluk vůbec a to bylo už po půl jedné odpoledne :slight_smile:
12. led 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor gratuluju,vím že jsi chtěla spíš holčičku,ale hlavní je aby byl zdravý a kluci jsou super uvidíš,já bych klidně brala druhého kluka,ale to se dozvím až 9.2. to jdeme na další screening,tak snad to bude poznat co je zač :sunglasses:
12. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam no tak jako byl to šok ale na Tádu se už moc těším :slight_smile: jinak nás čeká ještě jeden oscar 6.2. :slight_smile: jsem zvědavá co vám řeknou :slight_smile:
12. led 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor gratuluju k Tadeáškovi.
my to snad budeme vědět 8/2 kdy jdeme na velký utz
12. led 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa tak doufám,že se s náma o výsledek podělíš :slight_smile:
12. led 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor určitě :slight_smile: už se těším. A pokud nám řeknou že je to holčička, tak se s M přizabijeme než vybereme jméno :grinning:
12. led 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek