• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@mochenkaa tak to máš ještě asi 22týdnů na boj :slight_smile: jinak mamka hlásila jméno ségry až když ji vezly na porodní sál :grinning:
14. led 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash aháá, tak to je zajímavé.. Tak teď fakt nevím, kam mám jít :sweat_smile: Ale asi půjdu tam, jak mi říkáš ty nebo si tam ještě zavolám.. Nevíš který den je nejlepší tam jít? Já se tam chystám buď v pondělí nebo ve středu. Ono je to asi jedno, že..
14. led 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash zásadně všude chodím s knížkou, takže nudy se nebojím. Spíš toho, že po sladkém budu mít žízeň
@petrajavor taky dobrý :grinning: . Třeba nám řeknou, že jeto kluk a je po starostech. Ale tiše doufám spíš v holčičku. Kluci u M v rodině jsou na zabití :sunglasses:
14. led 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 Lidi na odbery je tam denne hromada, takze je vlastne uplne jedno, ktery den tam vyrazis :slight_smile:
14. led 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Ja mam ted v tehu abnormalni zizen, piju jak houba, ale tam na vysetreni mi to nejak neprislo. Da se to vydrzet. Po tech 2 hodinach se poradne napijete a dozenete deficit.
14. led 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash to já měla furt žízeň i před otěhotněním. Tak jsem z toho nervozní, ale ještě mám čas se stresovat :wink:
14. led 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no uvidíš :slight_smile:
14. led 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, tak já jsem ten test u prvního těhotenství odmítla a ani teď ho nehodlám podstoupit,vědomá si všech rizik,přijde mi to jako šílená a celkem zbytečná zátěž pro mimčo.Cukr mi kontrolují v moči na každé poradně a v krvi si ho kontroluju pokaždé když se stavím v práci.
Dnes jsem byla poprvé na plavání pro těhotné a musím říct že to bylo super,jsem nadšená. Jen mám trochu obavy,aby mi nepřišla kontrola,jsem na neschopence a vycházky mi končí v 18 hodin a plavání je od 18:15 do 19:15, doktorka mi říkala ať si tam vezmu potvrzení že tam chodím a že by to mělo sociálce stačit, tak doufám že to tak je, nerada bych přišla o nemocenskou. Musím říct, že mě ten nový systém neschopenek pěkně vytáčí :angry:
16. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam a nezkoušela ses zeptat přímo na sociálce jestli ti to uznají?
16. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no to mi ani nemluv,bych je za ty neschopenky nakopala někam...chci chodit na plavání,cvičení i kurz a nic vycházky mám od 13-18h a je to děs....nikam se nedostanu a je to jako bych byla v kriminále... :angry: myslíš si,že to sociálka uzná? řekla bych,že to není doktor,tak nevím jak to tam je...a ptát se je ošemetné,to aby se člověk bál aby mu pak tu kontrolu neposlali...
17. led 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa
@petrajavor přesně tak, nechci se jich ptát aby mi pak nechodily kontroly jak na běžícím páse. Ale teta dělá na sociálce,sice v jiném oboru ale zkusí se mi tam zeptat. Prostě to teď riskuju a doufám že nepřijdou a když ano tak doufám že se z toho nějak vykecám,vždyť nedělám nic špatného a že holt jsou vycházky povolené jen do 19 hodin a plavání pro těhotné končí 19:15 a já se domů tudíž dostanu až před 20.hodinou tak za to já nemůžu, já si ten systém nevymyslela. Moje doktorka o tom ví že tam chodím mám to od ní dovolené, tam si nechám potvrdit papír že tam docházím a tak doufám že kdyžtak narazím na rozumné lidi s kterýma se dá domluvit. Veselé to ještě bude až začnu chodit na těhotenský kurz,tam mi taky vycházky stačit nebudou, mám je 7-10 a 15-18 kvůli malému abych ho mohla vodit a vyzvedávat ze školky, takže měnit si je nemůžu.
17. led 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor @versam holky, a kam budete chodit na kurzy? Mamka má nějakou známou myslím na socce tak jí řeknu ať se mi poptá jak to funguje s povolením na kurzech.
17. led 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jo to bys byla hodná kdyby ses zeptala.....
@versam to je fakt na prd,já je mám od 8-11 a pak od 13-16 takže je to na houby....nechám si je posunout aspoň od 14h ale nevím...jako štve mě to tak sem si těhulkování nepředstavovala,jako by idoti ve vládě neměli nic lepšího na práci než šikanovat těhule :angry:
17. led 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já mám zatím vycházky 10 - 18 ale počítám s tím, že jak tam ve čt půjdu že mi to skrouhne na těch 6 celkem. Tak se s ním chci domluvit ať mi dá vycházky 13 - 19 hod, dopoledne stejně nikam nechodím a šla bych spíš navečer a6 M přijde domů, a to už teď nestíháme.. Taky nechápu proč je to tak blbě
17. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no oni teď nemůžou dle toho nového zákona od začátku ledna je psát v kuse,musí tam být pauza na oběd doma....hnus :frowning2:
17. led 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak jsem doma z oGTT, bylo to všechno naprosto v klídečku.. Jak psala @amrash chutnalo to jako Sprite bez bublinek :wink:
@versam no to že nemáš cukr v moči ještě neznamená, že nemáš zvýšený cukr v krvi.. Ale tak samozřejmě záleží na každém, jak se rozhodne. Dost jsem si o tom četla (o té možné zátěži na miminko), ale z drtivé většiny článků mi vyšlo, že ta zátěž není větší než normální jídlo, jen je to více ohraničené časem. Navíc ten, kdo má už nalačno vyšší glykémii, tak už tu glukózu nepije, takže jsem se toho fakt nebála.

Ad vycházky - mě už je dr. změnila - že jí nic jiného nezbývá - dala jsem si je na odpoledne, jak píše @mochenkaa taky nikam dopoledne nechodím a kdybych šla k dr a přišla na mě kontrola, tak si to nechám potvrdit.

Ad cvičení, plavání, kurzy - já chodím na těhotenskou jógu na Svahy do Nekky, kde chodím i na kurz a teď v pátek jsem byla poprvé v městských lázních na cvičení na balónech. Na plavání se nechystám, PA na kurzu to moc nedoporučovala před 36tt. a samotnou mě to taky nějak neláká plavat v té chlorované vodě plné kdoví čeho :sweat_smile:
17. led 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 takže máš vycházky v kuse? Jak říká @petrajavor že to musí být s pauzou, o tom jsem neslyšela, tak snad to půjde v kuse. Dopoledne je to pro mě zabitá vycházka :unamused:
@pampeliska1 Ty chodíš na kurz k Romči Gogelové, ne? Kolik tě ten kurz stojí? Nikde jsem to nenašla
17. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa já myslím, že je to kec, že tam musí být pauza na oběd..Nevím proč by tam měla být. Já mám vycházky 13-19, jestli dobře počítám :slight_smile: Mě se moje dr. zeptala jak to chci a tak mi to napsala.
Jj, chodím k té Gogelové, celý kurz je za 1500,- :wink:
17. led 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa záleží od kdy máš vycházky napsané,pokud dřív než 1.1.2012 můžeš je mít celý den a v kuse,ale pokud až od ledna tak dle nového zákona to nejde :angry: vymýšlí jen blbosti...
@pampeliska1 tak to je fajn :slight_smile:
17. led 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor vycházky mám od listopadu (8 hod denně), tak jsem zvědavá co se stane na kontrole ohledně vycházek
@pampeliska1 přesně takto ty vycházky chci. A jak jsi na kurzech spokojená?
17. led 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat?
17. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no bohužel oni musí změnit vycházky i těm, co je už mají z loňska..Prostě se ta změna týká všech. Já jsem loni měla vycházky 8-20, ale letos podle novely už mi je musela zkrátit.
17. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jojo, mě to vyhovuje že to není tak často (je to celkem 6 setkání, pokud se nepletu) a je to takové fajn se něco dozvědět. Příště máme lekci o porodu a máme si vzít sebou chlapa (popř. někoho, kdo půjde k porodu), tak jsem zvědavá, jak se bude mm tvářit :sweat_smile: on se totiž k tomu porodu moc nehrne :sweat_smile:
17. led 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka ahoj, jasně že můžeš :wink: Odkud jsi?
17. led 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa @pampeliska1 jako je to úplně na houby,já se odpoledne nikam nedostanu a když tak mám s vyplazeným jazykem doletím domů....jako fakt na prd....nechápu proč se to týká i těhulí...

@vendullka ahojky,vítej :slight_smile: jak jde těhulkování?
17. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Děkuju:slight_smile: Z Napajedel

@petrajavor Zatím to jde docela dobře:slight_smile:
17. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já bydlím v Malenovicích a než dojedu do Zlína a zpátky tak mám hodinu v trapu :unamused:
@pampeliska1 M se k porodu hrne až moc :grinning: . A chce jít na celý kurz se mnou, ideálně na všechny kurzy. Chodí tam tak chlapi?
@vendullka ahoj a vítej
17. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka a už víte co čekáte nebo se necháte překvapit? my budeme mít v červnu Tadeáška :slight_smile:
17. led 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no mi povídej já z těch Otrokovic na tom nejsem o nic líp,stačí jen když jezdíme o víkendech k tchánům....jako než se dostanu do Malen je to 25min a pak než vylezu ten kopec tak je to 45min takže sem ve 14h u nich a v 15 abych jela zpátky abych to na těch 16h stihla....ještě že banku a tak mám tady....ale co mě trápí ty zuby,tak jezdím do ZL k zubaři a je to děs....
17. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jj, chodí tam i chlapi i když moc nechápu, co je může bavit na povídání o hlenové zátce, poslíčcích apod. :grinning:
17. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek