• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@petrajavor právě. A kor jak je to u Tesca ještě rozkopané :unamused:
@pampeliska1 M je hrozně zodpovědnej a myslím, že je víc těhotný než já :grinning: no uvidíme, jestli skutečně bude chodit se mnou nebo jen na kurz o porodu
17. led 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mochenkaa jojo to aby měl člověk vrtuli :confounded:
@pampeliska1 tak třeba když chceš rodit v Praze musí mít tatínek předporodní kurz aby mohl být být u porodu,teda v Podolí :slight_smile:
17. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor však jo, na ten kurz o porodu půjde, ale ty ostatní mi přijdou pro tatínky zbytečné.. Ale tak proti gustu.. :wink:
17. led 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi bych to nedávala povinně jako třeba v tom Podolí, ale určitě je lepší, když ten tatínek (nebo někdo jiný kdo tam jde) ví, co se bude dít a jak to bude probíhat, než aby se tam pak motal a překážel...
17. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pampeliska1 no jen nevím jak to třeba s manželem budeme dělat abychom to stíhali...ale snad nějaký ten kurz dáme...jinak stejně tam tatínek stojí a drží maminku za ruku....manža se do toho hrne bo on to těhu moc žere :grinning: má načteno víc jak já :sweat_smile:
17. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pampeliska1 @petrajavor já se o porodu zatím nestresuju. My myslím, že mi očař ani nedovolí rodit normálně, takže do dubna jsem v klidu. Pak se uvidí co mi řekne. Ale kdybych rodila normálně, tak ať je M vzdělaný :grinning:
17. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor nooo, nemyslím si, že jen drží za ruku :wink: Může s tebou dýchat, masírovat ti záda, jít s tebou do sprchy..To všechno by se tam měl naučit, aby pak věděl co kdy kde jak, abys ho ještě mezi kontrakcema nemusela navádět, jak má masírovat :sweat_smile:
To já jsem zase ráda, že mi do toho mm nekecá :grinning:
17. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 No ono taky záleží, co pak který tanínek na sále vydrží, některý přijde mezí dveře a radši čeká na chodbě, už jsem pár takových hrdinů zažila:slight_smile:)))))))))
17. led 2012 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendullka no takový případ bude mm (si myslím :sweat_smile: ).. Ale já ho nechci a ani nemůžu do ničeho nutit.. Já se zatím porodu nebojím, takže bych to zvládla i bez něj, ale když tam bude, tak to bude fajn :slight_smile:
Ty už to máš skoro za pár :wink: Pohlaví opravdu neznáte?
17. led 2012 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 Určitě bys to zvládla, co by ne:slight_smile: Tušíme, ale 100% to nevíme:slight_smile:
17. led 2012 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendullka on se tam na jednu stranu nehrne, ale myslím si, že by mu to bylo pak líto, že nebyl přímo u narození u toho..Takže z toho důvodu asi půjde.. Prý že mu bude asi blbé, když už mě tam doveze, že by odjel domů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tušíte že jste něco zahlédli na utz nebo jen takový vnitřní pocit? A co teda tušíte, jeslti se můžu zeptat? :wink:
17. led 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
To věřím, manžel u porodu dcerky byl, tak teď je špatný z toho, že to asi nevyjde, bo nemáme žádné případné hlídání:(
Měl by to být podle UZ chlapeček, ale pořád se mi tomu nechce věřit, že by to vyšlo:slight_smile:
17. led 2012 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 @vendullka no já nevím ještě jsem nerodila,ale třeba manža se k porodu sám hrne já jej u něj moc nechtěla,ale pak hučel a já si řekla,no ať jde aspoň uvidí,že to není sranda...jinak na ten kurz se hrne víc než já :slight_smile:
@vendullka takže budete mít Kubíčka? :slight_smile:
18. led 2012 v 05:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Bylo to fajn, že tam byl. Zatím to tak vypadá:slight_smile:
18. led 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendullka můj mlý bratránek je Kuba,ale my mu říkáme Pubo :slight_smile: a v okolí se to tak chytlo,že jsme tak přejmenovali i mého kamaráda,krásné jméno :slight_smile:
18. led 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 já si hlídám i cukr v krvi,jsem taky zdr. sestra takže vím toho o cukrovce dost, pokud bych měla nějaké podezření tak si určitě na hrdinku hrát nechci,ale jen tak pro nic za nic tu křivku podstupovat nehodlám. :wink: Doktorka to zatím neřeší,řekla že pokud si křivku nenechám udělat do 28.týdne tak pak mi to napíše do papírů, protože musí,ale zároveň říkala že mě chápe že to nechci. Při prvním těhotenství to ani nikam nepsala, mám pocit že si ani nevšimla že jsem na té křivce nebyla :slight_smile: a v porodnici to taky nikoho nezajímalo.

@vendullka ahoj vítej mezi námi, gratuluju k chlapečkovi, budete mít páreček :slight_smile: A dceru máte jak starou?

Manžel se mnou absolvoval při prvním těhotenství taky celý kurz, hrozně ho to zajímalo a byl pak chytrý jak rádio :grinning: Myslím že to není na škodu, pak aspoň u porodu ví o co jde a nejsou vyplašení. A byla jsem ráda že u porodu byl,aspoň jsem tam měla někoho koho jsem mohla seřvat,když už to moc bolelo, vzpomíná na to doteď jak jsem na něj byla hnusná :grinning:

A s vycházkama má Petra pravdu, můžou být maximálně 6 hodin ale ne v kuse a maximálně do 19 hodin večer.
Je to stejně děs,já žádný problém nemám, jsem na PN jen proto že nemůžu vykonávat svoji práci a takhle mi to zpříjemňují, na jednu stranu chápu proč to tak je,spousta lidí to zneužívá ,ale myslím že by to měli brát v potaz kdo s čím marodí a ne všechno házet do jednoho pytle.No už ať je duben ať už nastoupím na mateřskou a aspoň ty poslední dva měsíce si užiju.Naštěstí je teď hnusné počasí a zima tak se to dá doma líp přežít než kdyby bylo léto :slight_smile:
18. led 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrajavor Tak toje hezké:slight_smile:
@versam Děkuju:slight_smile: Lucinka měla v prosinci dva.
Co se týká OGTT šla jsem poprvé i teď a poprvé i teď mě podezřívali, že jsem nedodržela dvě hodiny pauzu a jedla nebo pila, protože mám po vypití vždycky téměř hypoglikemické hodnoty:slight_smile:
Pracuješ v nemocnici nebo mimo? Taky jsem sestra:slight_smile:
18. led 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendullka v nemocnici na neurologii a ty?
18. led 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

@vendullka tak to jsme se tu pěkně sešly, taky jsem zdr. sestra :sunglasses:
@versam pracuješ ve Zlíně na neurologii?
18. led 2012 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam Na novorozenecké JIPce
@pampeliska1 A Ty pracuješ kde?:slight_smile:
18. led 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendullka na koronární JIP v Baťovce :wink:
To je pěkné, to jsme každá z jiného oboru :wink:
18. led 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 To je opravdu hezké:slight_smile: Tam pracovala kamarádka, je teď ale taky doma s malým:slight_smile:
18. led 2012 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendullka no tam se ten personál točí furt..Ale to je asi tak, jak všude po nemocnici... Jak se kamarádka jmenuje? (kdyžtak IP)
18. led 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@versam @vendullka @pampeliska1 holčiny vy jste se tu hezky sešly :slight_smile:
18. led 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 Máš pravdu, je to horší jak na střídačce ve fotbale:slight_smile:))
18. led 2012 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mám domluvený ten kurz. Jdeme od půlky února do Nekky K Romči Gogelové (jdeme jako já a partner :wink: ) už se těším.
18. led 2012 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jak psala @versam o těch vycházkách, tak jsem nikde v zákoně nenašla, že by nemohly být v kuse..Prostě musí být v době od 7 do 19 hod, maximálně 6 hodin. Konkrétní čas určí lékař..

@mochenkaa super :wink:
18. led 2012 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 zítra nahlásím jak jsem s vycházkama dopadla já. Doufám, že je budu mít stejně jako ty.
18. led 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
18. led 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 ano v Baťovce :slight_smile: , moc pěkně jsme se tu sešly :grinning:
já jsem to o těch vycházkách četla na netu,kde byl článek o této novele a bylo to tam tak psané :unamused: . Já to stejně musím mít rozdělené abych mohla zavést a vyzvednout malého ze školky
18. led 2012 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek