• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

17. února 2017 
@mochenkaa Táda je celej táta a vstáváme když jde manžel do práce,dostaneme oba pusu,objetí a pohlazení,pak si pobečíme že šel do práce a zevlíme do 8 na netu než začnou vycházky....jako už teď vím,že je aktivista po manželovi a tvrdohlavej po mě,to bude ještě tóčo až se narodí :grinning:
19. led 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendullka depku bych měla kdybych se měla vážit každej den....by mě jeblo...sem byla vždycky baculatá :grinning:
19. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor to nééééééééééé:slight_smile:
19. led 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka a co si to psala,že doufáš,že večer nikam nepojedete? nějak mi utekla pointa...
19. led 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor mě teda kolem 4té budí kocour, že už je vyspaný a že je ready se mazlit. Ale to ho vždycky vyhodím z ložnice (teda s ním musí jít i chudinky spící kočky) a pokračuju v rádoby spánku. Mě se nejlíp spí, když M odejde z ložnice a jde do práce :sweat_smile:
@vendullka kam bys v noci chtěla jet? na porod máš ještě čas :grinning:
19. led 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Dopoledne jsem psala, že mi tvrdne břicho, nepřestalo, naopak se k tomu přidali bolesti v podbříšku a v kříži.... zatím to není tak zlé, ale ani sprcha mi nepomohla, tak musím čekat...
19. led 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka držím pěsti, ať nikam nemusíte a přejde to samo :wink:
19. led 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Děkuju, musím věřit, rodit se mi opravdu ještě nechce...
19. led 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no jak manža odejde tak je mi smutno a bulím jak želva,poslední 2měsíce hrozně prožívám když odchází,je to jako by se neměl vrátit...sem magor....
@vendullka a jéé....to ti nezávidím...

Jinak otázka co znamená,když mudr napíše placenta vzadu nízko? je to dobře?
19. led 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor moc to dobře není, pokud je nízko, hrozí riziko krvácení. Vím to, protože to taky mám a dr na screeningu mi říkal že mám být na sebe opatrná.
Já taky nechci být doma sama, a že jsem furt. M musel ze školení jezdit přes půl republiky domů, jen abych tu nebyla přes noc sama. Takže toto chápu, ale pořádně si to uvědomuju až se pořádně probudím.
@vendullka budu chodit nasísat jak to s tebou vypadá. Myslím na tebe, tak hlaš co se děje :wink:
19. led 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Díky, doufám, že jak si s malou lehnu, podaří se mi zaspat a nic z toho nebude
19. led 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendullka kdyby se něco dělo tak prosím napiš
19. led 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no mě to napsala do papírů 2x uložení placenty na zadní straně nízko...ale nikdo mi nic neřekl a všichni že je to oki,tak tomu nerozumím...
19. led 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak snad to bude dobrý :slight_smile:
19. led 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Dám vědět. Hlavně že ji nemáš přes hrdlo, to by bylo horší..
19. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no mě štve paní doktorka na oscaru buď mě stresuje zbytečně a nebo se neobtěžuje mi nic sdělit,ať si mě nepřeje po porodu...pustím na ni manžela :grinning: jojo dej a hlavně si odpočiň a snad to bude oki :slight_smile: držím pěsti...
19. led 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak ono je to totiž opravdu ok to s tou placentou :wink: Ve 20.tt to nic neznamená, že je nízko, tak se neboj, ona se ještě vytáhne. :wink:

@vendullka téda, doufám, že se to sklidní, mimčo by mohlo ještě chvíli počkat!
19. led 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor A u koho jsi byla? Mě jedna taky pěkně vystresovala, hned poprvé a pak se ukázalo, že taky zbytečně...
@pampeliska1 Musí počkat! Ještě nemám ani nic nachystaného a opravdu se mi ještě rodit nechce, když vím jaké to pak s miminkama je:(
19. led 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 to sem ráda :slight_smile:
@vendullka paní mudr. Sukupová... manžel ji po prvním oscaru málem zakousl....
19. led 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak to u nás byla ta samá:slight_smile: Naštěstí mě pak známý Mudr. co pracuje na IVF ujistil, že je vše v pořádku, jinak bych asi zešedivěla.
19. led 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka jako vím od sestřiček že si na ni stěžuje kde kdo...ale nikdo si nestěžuje přímo na nemocnici,tak se chystáme,jako díky ní se mi vrátili nevolnosti a začali mi problémy s tlakem...z toho stresu...při prvním těhu jsem měla molu a ona nám řekla i když byl uz v pořádku,že se máme pro výsledky z krve vrátit jelikož budeme mít určitě daunův syndrom (nevím jak se to píše) sem myslela,že umřu,ty 3h čekání...
19. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor To nemyslíš vážně!!! Nám zas řekla, že mám v děloze amniální pruh, který malého ohrozuje na zdraví a hrozí mu amputace ručičky nebo nožičky, dovedeš si představit, jak mi bylo... Až za týden mi známý řekl, že tam nic takového není, že to co viděla je naprosto normální.....
19. led 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka myslím to vážně,3hodiny strachu a stresu...udělalo se mi zle a byla jsem totálně zelená,ještě jsem čekali 10min než vyšla sestra ta se lekla jak mě viděla a pak mě uklidnila...a líbilo se mi,když mi pak řekla,že tak hezké výsledky jako máme my ještě neviděla....
19. led 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor To je opravdu hrozné:((((
Už je mi líp, ale pořád to není ono, ráno asi naklušu k Dr.
19. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka dobré ránko...tak co jak ti je?
No hrozné to je,proto si chci stěžovat. Jinak jí projde snad všechno.
20. led 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka snad už nejsi v porodnici? :confused:
@petrajavor Peti, tak ta doktorka je fakt krá.a jak mrak :angry: . Ještě, že jsme šli do toho Predika, z této bych asi měla mega trauma :angry:
20. led 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že píšu až teď, ráno mě Dr. poslala do ordinace rizikového těhotenství a když jsme přijeli, byla jsem tak hotová, že jsem zapadla do peřin a spala až do teď. Dr. měla podezření,že by to mohl být začínající zánět, který by porod mohl vyvolat, tak jsem dostala injekci a prášků jak 80letá stařenka Za týden mám jít na kontrolu, tak snad to bude ok. Mám teda nakázáno ležet už až do konce, ale nevím, jak to zládnu, dnes si vzal manžel volno, ale po víkendu bude muset už do práce:(
Jinak mi dělala i váhový odhad a máme 1490g:slight_smile: Tak aspoň něco pozitivního!
20. led 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka uf. já se lekla, žes fakt jela rodit. Zkus co nejvíc odpočívat, uvědomuju si, že s dalším dítětem to jde těžko, ale stojí to za to. 1,5kg už je dobré. Držím pěsti ať se všechno uklidní a je ti zase líp
20. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jako všichni nadávají na Henčlovou,ale s tou mám já osobně dobré zkušenosti...pouštěla mě domů po potratu,což mi pomohlo,jelikož ta nemocnice na mě působila stylem,že bych skočila z toho 6.patra dolů... byl to děs,ale tohle bylo snad ještě horší....sice Sukupová byla milá a všechno,ale praštila bych za to co nám řekla,třeba manžel byl posledně v klidu a přišla mu oki,ale já už mám averzi a ty 3h čekání ji nikdy neodpustím...
20. led 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka to je v pohodě,tak hlavně že si stále ještě 2v1 :slight_smile: to bude brzo dobré...aspoň ty 4dny co máš na relax snad pomůžou...
20. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek