• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@petrajavor Tak ty jsi si toho prošla mnohem víc a hůř.. Snad už jste si všechno vybraly a už bude jen dobře :wink:
20. led 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to ano a jak ne,pustím manžela z vodítka a on ji zakousne :grinning: bo on je neustále jako beránek,ale když dostane záchvat vzteku je to mazec... :slight_smile:
20. led 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa @petrajavor ovíkendu se budu opravdu snažit nic nedělat, ale pak je to ot to horší, že nemám nikoho kdo by mi pomhl a nebo třeba na chvíli pohlídal Lucinku, abych mohla odpočívat:(
Dnes jsem byla taky u Henčlové a i když působí na někoho jako drsná "baba" mám ji ráda, ať už ze zkušeností ospobních či pracovních. Při minulém Těhu m dokonce zachránila svatbu, bo můj Dr. tam nebyl a Kudrna mi odmítl napsat vycházky! :slight_smile:
20. led 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka jo taky s ní mám dobrou zkušenost a mojí tetě x krát pomohla.....tak to je blbé,že nemáš nikoho k malé,kdo by mohl....
Jako já dneska uvažovala nad tím jak dlouho budu na mateřské a ideální by bylo 2roky,jenže nevím co pak malý,když tady nejsou jesle,budu to muset prodiskutovat s babičkou a prababičkami... :confounded:
20. led 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jojo, i mé kamarádce hodně pomohla. Taky jsem nad tím přemýšlela, jak to budu dělat a hlavně co budu dělat, protože do nemocice už se zřejmě nebudu moct vrátit. Ale třba si ty jesle otevřu já a budeš dávat prcka ke mě:slight_smile:)))))))))
20. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendullka jo to by byl dobrej job..mě by bavila organizace svateb a tak,ale uvidíme i kdybych se vrátila do kasína,tak by to bylo celkem oki,jelikož bych byla týden doma a týden by malej cestoval...
20. led 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Oboje zní dost zajímavě!:slight_smile:
20. led 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka buď v klidu co se týká toho kasína tak to tak jen zní :slight_smile: zábava je tam jen večer,10h směny a přes den jen sedíš a hledíš do pc :grinning: ale jelikož sem se vdávala teď v listopadu,tak mě to plánování baví,jsem plánovací typ,ale podnikat bych sama nechtěla...takže by byla značka ideál kdyby mě někdo zaměstnal,ale bohužel v takých agenturách neberou :confounded:
20. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor :slight_smile: opravdu to neznám jak to chodí... Však uvidíš, co se do té doby všechn vyvrbí:slight_smile:
20. led 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka to ano,stále mě uklidňuje že máme jednu babičku doma a k ní dvě prababičky :slight_smile: no a když bude nejhůř tak si ho vezme děda a bude z něj malej dispečer kamionové dopravy :slight_smile: jen ho budu muset donutit přestat hulit,myslím dědu.
20. led 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor To opravdu můžu jen závidět!:slight_smile:
20. led 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak můj táta je jediný,který má práci,kde se dítě ztratí :slight_smile: jelikož už jim tam jedno běhá :slight_smile: když kámoška potřebuje pohlídat dá ho svému tatínkovi a ten ji bere do firmy...takže jim z toho uděláme jesle :slight_smile: a Lucinka je jak velká?
20. led 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak to je suprer :slight_smile: Luci má 25měsíců
20. led 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka takže 2roky a měsíc? říkám to snad dobře...tak to už je "velká" holka :slight_smile:
20. led 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo:slight_smile: Naštěstí je opravdu šikulka a v určitých ohledech docela samostatná.
20. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendullka Ahojky,tak jak se cítíš po víkendu? Už je to lepší? Moc sem na tebe myslela...
23. led 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ahoj, jsi moc hodná, že jsi na mě myslela. Je to lepší, ale na to kolik těch léků beru mám pocit, že mám ty stahy pořád docela často. Naštěstí už ale nemám ty bolesti a i celkově je mi líp. Opravdu jsem se snažila o víkendu nic nedělat, když byl manžel doma a dnes byla Lucinka tak hodná, že jsem mohla taky polehávat.
Ještě mi přišel balík věciček pro mimíska, tak jsem z nich úplně nadšená!:slight_smile:
A jak Ty se jinak máš?
23. led 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no já čekám balíčky na mimíška,které mi paní posílaly ve čt+pá teď jsou u nás na poště tak snad ve st už budou doma :slight_smile: Zítra jdeme k budoucí prababičce přehrabovat věcičky,má tam něco i po mě,chce to vyházet,aby měla kam dát věci pro Tádu,manžel nechce mít nic doma. Jinak dneska jsem šla na nákup a koupila toho blbec moc....takže mě bolelo v podbřišku a Táda se snažil prokopnout ven,takže už žádné nákupy...
23. led 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak to bude hezké přehrabování:slight_smile: A šetři se, nic netahej, ať nedopadneš jako já!!!!!
24. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no už nic netahám.... :slight_smile: jinak nakonec jsme zjistili,že mám tun plen a fusak,ale žádné oblečky :slight_smile: jen šatičky asi na roční holčičku,ty mi babička s dědečkem dovezli z Bulharska,úplně sem brečela,pak sem tam našla ještě dvoje šatičky :slight_smile:
24. led 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Pleny se hodí vždycky a fusak taky nemusí bý k zahození, Ni a zybtek se holt dokoupí:slight_smile:))))))
Šatičky honem někam schovej na památku!!!:slight_smile:
24. led 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka naše budoucí prababička má doma 5krabic od babnánů oblečků a ty zůstanou u ní ve skříni :slight_smile: naštěstí místa je u ní dost. Já kupuju oblečky a věci na Tádu moc ráda :slight_smile:
24. led 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak to už tam tho máte hodně:slight_smile: To já taky ráda nakupovala pro Luci, teď už jsem ale dokoupila jen pár věcí, protože toho mám po ní v neutrálních barvách docela hodně, tak jsem si to ani neužila:slight_smile:
24. led 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak on jak prcek poroste tak do šatiček jej oblíkat nebudeš,tak se najde čas na nakupování :slight_smile: Jinak byla jsem se dívat v Růžence u vás v Napa a mají tam opravdu krásné věcičky :slight_smile:
24. led 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštěstí jo:slight_smile: Růženku mám moc ráda, od února mají být přestěhovaní ve větším, tak už se moc těším!
24. led 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka jo mají se stěhovat prej o dva vchody vedle nebo co...se tam pak budu muset mrknout,malému jsem tam koupila botičky :slight_smile:
Jinak včera jsme dostali fotky ze svatby a ještě dneska se v nich přehrabuju :slight_smile:
25. led 2012 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Budou u křižovatky, vedle cukrárny, nedávno tam bylo ještě květinářství. Jak teď "nemám co dělat" tak jsem prďolkovi uplela svetr a čepičku a přemýšlím, do čeho se pustím dnes:slight_smile:
No vidím, že máš i profilovku změněnou, krásná!
25. led 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak to já jsem na pletení a háčkování levá i když mám oděvku....jinak paní nám popisovala,kde to bude...myslím si,že Napa nejsou tak velká abych to pak nenašla :slight_smile:
Jinak jukni se http://www.beremese.cz/fotoblog/petrajavor/album/petra-a-david/
25. led 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahoj Peťo,tak jsem ty fotky taky zkoukla a jsou úžasné,nádherná vzpomínka na svatbu :slight_smile:
25. led 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam moc děkujeme,jsou takové jako svatba-úžasné.....jako líp jsme vybrat nemohli,letos plánujeme focení u Verči a Peti ještě 3x :slight_smile: ale to už pak budou fotky na koníka s Tadeáškem :slight_smile: jsem fakt nadšená :slight_smile:
25. led 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek