• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@petrajavor Fotekčy máte nádherné, moc Vám to slušelo a měli jste to krásně promyšlené!
A TY nebo Tvůj jste z Napajedel nebo to byla jen náhoda, že jste se tu brali?
25. led 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no nejsme můj je z Malenovic a já z Oe...ale chtěli jsme hrad,jenže jsme byli mimo sezónu,pak jsme to chtěli v Km jenže manželovi se to tam zdálo studené,daleko a malé....navíc nebyl termín co by se nám líbil,tak jsme zvolili Napa a vyšlo to na jedničku,dokonce jsme byli 3svatba ten den :slight_smile: a byli moc milí i když nevěsta přišla o čtvrt hoďky později..... :slight_smile:
25. led 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak to jo, hlavně že jste byli spokojení!
25. led 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka to ano,hlavně s fotografy,teď mám v plánu fotit u nich bříško a pak i Tádu :slight_smile:
25. led 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Taky se mi fotky od nich moc líbí, takže nepochybuju o tom, že by nebyly hezké! Já mám v plánu fotit tady http://www.fotojancovi.cz/
25. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka ty fotky vypadají dobře :slight_smile: já ještě uvažovala o S.Valouškové,ale zůstaneme u Mlýnků jelikož manžela donutit na focení je um,ale s Verčou to utíká :slight_smile:
25. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To právě fotí bráchova spolužačka s manželem, škoda jen, že když jsem měli svatbu, tak ještě nefotili, měli sjem fotografa až z Olomouce, bo tady se mi žádný nelíbíl a který líbil, byl nehorázně drahý....
To jsou asi všichni chlapi stejní, ho musím postavit před hotovou věc a neptat se :slight_smile:))))
25. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Peti nádherné fotky a ty střevíčky :dizzy_face:

Holky kde jste kupovaly těhotenské kalhoty?
25. led 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka o to věřím najít schopného fotografa je boj :slight_smile: jinak můj se celkem rád fotí s Verčou,jelikož mu příjde,že je to rychlé a to se fotíme víc jak hodinu:slight_smile:
@mochenkaa moc děkuji :slight_smile:
jinak já byla na kalhoty v Brně v H&M :slight_smile: tam mají těku módu.
25. led 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor dík. Zatím seteda bez problémů vlezu do všech svých kalhot, ale nevím jak dlouho :grinning:
25. led 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa nemáš zač,no mě kalhoty tlačí na Tádu a ten je pak nevrlej,takže už mám asi od 13tt ty těhotenské a super...doporučuju ty s tím asem,jelikož mi netáhne aspoň na záda a je v nich teplučko :slight_smile:
25. led 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor a kolik tě vyšly? Mě se líbily v CA, ale 1200 se mi za ně dávat nechce :unamused:
25. led 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa ty jo nechci kecat ale myslím si že buď 800 nebo 900....každopádně sem zkoušela 4 a oproti C&A měli výběr...
25. led 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa já jsem si koupila troje krásné rifle na Aukru...Vypadaly skoro jak nenošené a jedny byly asi za cca 400Kč.. Jen je otázka jakou máš postavu, protože já mám takové standartní míry, tak jsem se nebála, že by mi neseděly..Dvoje jsou z C a A a jedny jsou Next. Jsem fakt spokojená a jak píše @petrajavor ten pás přes břicho je moc příjemný, že netáhne na záda a pěkně drží.
25. led 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa V Otrokovicích v sekáči na vlakáči, C&A vypadalí jako nové a vyšli mě na 45,-:slight_smile:)))))))))
25. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mochenkaa ahoj, já jsem koupila těhu elasťáky v CA abych měla něco na zimu do kozaček a pak jsem si objednala dvoje kalhoty v litexu tak jsem měla přes DM drogerii 20% slevu takže mě vyšli na 1400 a ty elasťáky na 400.
Jo a hlásím že jdu zítra na křivku :unamused: byla jsem v úterý v práci a měla jsem nalačno zvýšený cukr v krvi,tak jsem se rozhodla že pro klid v duši to podstoupím.Co vy co už jste na tom byly už máte výsledky?A zítra začínám těhotenský kurz,rozhodla jsem se znovu pro Radmilu Dorazilovou u které jsem ho absolvovala i při prvním těhotenství a byla jsem spokojená.Sice jsem tentokrát chtěla zkusit někoho jiného,ale Radmila má pak masáže kojenců a cvičení s dětmi a je tam celkem nával,takže dává přednost těm co absolvují u ní i kurz a ty masáže a cvičení jsou naprosto super
26. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam ahoj, kolik jsi ten cukr na lačno měla? Já zatím výsledky nevím, ale říkám si, že kdybych cukrovku měla, tak se mi asi moje dr. ozve..Na kontrolu jdu až příští čtvrtek, tak pak napíšu, jaké jsem měla hodnoty..
Ty jdeš znova na kurz? Možná blbý dotaz - ale myslíš, že se tam jako druhorodička ještě něco nového dozvíš? :sweat_smile: :slight_smile:
26. led 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 měla jsem 6,3 podle starých tabulek by to bylo ještě ok ale podle nových už je to zvýšené,a proto že mám víc rizikových faktorů tak to pro jistotu podstoupím.
Jo myslím že mi to bude určitě ku prospěchu absolvovat to ještě jednou,aspoň si připomenu co jsem už zapoměla,přece jen jsem ten kurz absolvovala před 5 lety a to je docela dlouhá doba. Chci si hlavně připomenout jak sestavit porodní plán a taky Radmila začala dělat s homeopatiky a slyšela jsem hodně o homeopaticích co se týče samotného porodu hodně holek si to chválilo tak bych to určitě chtěla zkusit.
26. led 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam tak to joo, ta moje PA, ke které chodím na kurz taky minule o homeopaticích před, během a po porodu mluvila při minulé hodině, dostaly jsme i nějaké brožurky, tak jsem si říkala, že do toho asi taky půjdu.. :wink:
26. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 jj určitě to za vyzkoušení stojí,když už nic tak ti to rozhodně neublíží :wink:
26. led 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 @versam Ahoj holky, tak zjišťuju, že jsem asi jediná, co se teď na kurz vybodla, ale tak nedá se:slight_smile: Jinak homeopatika jsou fakt super před při i po:slight_smile:)) Homeopatikům věřím i mimo porodnici, takže je často využívám, ale jak už jsem psala, člověk musí věřit, že to funguje, jinak to nefunguje:slight_smile:
Dnes jsem byla na kontrole a zánět je naštěstí zažehnán, ale než jsem přišla z parkoviště na poodnici a zpátky, tak mě břicho bolelo jako čert, takže už jdu zase zalehnout, ať prcka přejdou chutě drát se ven!
26. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka ahoj :wink: tak já bych u druhého na kurz taky asi nešla..Ale zas je pravda, že za 5 let se toho mohlo dost změnit, jak psala @versam .. Hlavně já bych byla líná někam chodit, když bych měla doma dítě :grinning:
tak to je super, že jste zánět zahnali, jen ať si mimčo ještě pěkně lebedí! (abys nakonec nepřenášela :sweat_smile: )
26. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky jsem ze zlínska,no spíš z brodska ,tak vás zdravím
26. led 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 A víš že mě to s přenášením už taky napadlo :grinning:

@taknevim Ahoj, vítám Tě tu:slight_smile:
26. led 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Jak jsi daleko v těhulkování?:slight_smile:
26. led 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka ahoj jsem 20tt a termín mám 14.6 :slight_smile:
26. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim To je hezký termín, v tom daru se narodila má nejlepší kamarádka a já o 4 dny před ní:slight_smile:))))))))
27. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme zahájili praní věciček pro mimíska:slight_smile:
27. led 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim ahojky vítej,to máš termín 4dny po nás :slight_smile: už víš co čekáte?
@vendullka:slight_smile: mě dneska přišel balíček dalších věcí pro Tádu :slight_smile:
27. led 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Hned mám z toho chystání lepší náladu. Musím ale přiznat, že jsem snad víc nervózní jak poprvé, aby to všechno dobře dopadlo. Míváš noční můry? Já poslední dobou skoro pořád, netýká se to sice vůbec porodu, ale stejně je mi z toho pokaždé na nic, když se probudím....
To je paráda, tak si to nakupování užívej:slight_smile:
27. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek