• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@vendullka no nakupování bych si užívala,kdyby nám to nerujnovalo účet :slight_smile: Jinak noční můru mám dneska byla noc naštěstí jen neklidná a den předtím jsem spala jak zabitá,ale jinak honím myši,kterých se bojím a podobně...v hlavě miliony myšlenek a člověku se pak zdají hnusné sny...naštěstí ale nerodím a nezdají se mi horory o Tádovi,takže je to ještě dobré...teď neustále dumám kam s Tádou od těch 2let na 10dní v měsíci.....nechceš si fakt zařídit tu školku? :grinning:
27. led 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor :slight_smile:
Můry jsou děs, měla jsem je i při Luci a asi ještě půl roku po porodu, takže se mám na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pokud to pujde, tak bych ty jesle opravdu chtěla, to nebyl jen žert:slight_smile: Už jsem kvůli tomu měla vloni i jednání na městě, ale moc jsem neuspěla, musela bych to rozjet na vlastní pěst, bo město je toho názoru, že v dnešní době o jesle není zájem tudíž nejsou zapotřebí....
Tak budu muset vymyslet jinou cestu:slight_smile:))))
27. led 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak já si myslím,že mít prostor tak by to byl dobrej job,je spousta maminek,které nemají kam dávat děti...
27. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já si to právě myslím taky...
27. led 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendullka navíc mít tam třeba děti od 2-4let tak budeš mít narváno....
27. led 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme se fotit :slight_smile:
27. led 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Měla jsem představu klidně už od roku
27. led 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka jo to ano :slight_smile: doufám,že se ti to povede a my budeme mít kam Tádu dávat :slight_smile:
27. led 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však já Ti dám pak vědět:slight_smile:
27. led 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem začít pomalu a v klidu žehlit, když Lucinka spí a odešla mi žehlička.... Asi se mám vážně jen válet...
27. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka jo dej...ta říkal to i mudr,aby ses jen válela :slight_smile: jinak jak ti vlastně je a co bříško?
27. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Uf, hodná sousedka mi žehličku pujčila, tak aspoň něco jsem požehlila, ať má Luci s mužem v čem chodit:slight_smile: Je mi docela dobře, jen se nesmím moc hýbat. Šla jsem si pro doporučený dopis tři patra dolů a pak nahoru a už mě zase bříško zlobilo:(
27. led 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no u nás momentálně chodí pošta pouze pro Tádu,balíčky s oblečením :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pro ty jdu na poštu. Tak teď máš víkend,můžeš zalehnout a manža se o Lucku zase postará :slight_smile: My dneska jdeme k rodičům a dojde mi cd se všema fotkama ze svatby,takže se těším :slight_smile:
28. led 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Teda ten se má:slight_smile: No právěže tento víkend je na prd, bo má noční a ještě 12ky, takže ho skoro ani neuvidíme:( Užij si fotečkování!
28. led 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no jo,to je smůla...ale tak snad to zvládnete i bez něj :slight_smile: jojo jsem zvědavá co na ně bude maminka říkat a zda se tchán bude chtít vůbec podívat. :grinning: má přít i švagrová tak sem zvědavá,vymyslela jsem,že mamce dáme k narozeninám fotoknihu když manža a švagrová byli malí až s fotkama po dnešek :slight_smile:
28. led 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor ahoj jasně víme bude to Honzík a ty víš co to bude?
28. led 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim jojo budeme mít chlapečka Tadeáška :slight_smile:
28. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Zatím zvládáme docela dobře:slight_smile: Nápd s fotoknihou je dobrý :wink: . A jak se líbily fotečky?:slight_smile:

@taknevim Se nám tu nějak roztrhnul pyterl s chlapečkama:slight_smile:)))
29. led 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka jo fotečky se líbily :slight_smile: mamča byla nadšená :slight_smile: dneska jsem nachystala CD pro svědka. Ještě jsem přidala posledních pár fotek na beremko a budu chystat fotky do dvou fotoknih pro maminky. Včera sem udělala seznam věcí co máme a co nám ještě chybí. Je toho snad tuna. Sme se s manželem bavili jak jeden malej tvor toho může tolik potřebovat :grinning:
29. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Však je máte nádherné, tak bodej by se nelíbily:slight_smile: Taky jsem včera dělala seznam, co ještě dokoupit a naštěstí už jen pár drobností a je to, ale u mě to bude tím, že mám hodně věcí po Lucince, ať už oblečení nebo vaničku, koš, atd. Myslím, že je zbytečné, aby každý měl své fungl nové věci, ještě k tomu v dnešní době a když pro miminka je všechno tak drahé:( A uvidíš na kolik věcí přijdeš ještě po porodu, že Ti chybí:slight_smile:)))))))
29. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak já doufám,že jich tolik nebude. Jako já mám zatím většinu oblečků z bazárku. Jelikož si myslím,že to miminko ani nevynosí a něco mám po našich dětech. No uvidíme. Jako sem říkala,že plánování svatby je hračka oproti věcem pro Tádu. Mám strach,že něco zapomenu a Táda nebude šťastný.
29. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Neboj se, pokud zapomeneš na nějakou věc, tak Táda určitě nebude nešťastný, protože to můžeš kdykloliv dohnat a dokoupit, nejšťastnější bude, že má Tebe a tátu!!!! :slight_smile:
29. led 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě! :wink:
29. led 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendullka :slight_smile: Jinak kupuješ si maminku? Tady to číslo je celkem dobré. Od včera jej louskám. Jinak ještě mám hodinu volno a pak se jdeme venčit :slight_smile: Manžel říkal,že jak se vrátí využije naplno mé vycházky,tak jsem zvědavá kam až hodlá šmatlat....
29. led 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor moc ne, jen někdy, ale asi zítra nahlídnu co v ní je:slight_smile: Jejda, tak to moc nepřežeňte, ale užijte si to! :slight_smile:
29. led 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no snad jo,jako odpoledne mám volné 3h tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně sem zvědavá v jaké náladě manžel přijede,jelikož mají nemocného pejska,tak je to na prd...
29. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Za tři hodiny se toh dá zvládnout hodně:slight_smile: To mě mrzí, snad bude brzy v pořádku. Co mají za psíka?
29. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka mají dalmatína,ale nevypadá to,teď jsme našli iného kterého koupíme mamince k narozeninám, přestal chodil...když se to do 14dní nezlepší tak ho budou muset utratit,tak uvidíme. No venku jsme byli 45min a je tam kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs...ale udělalo nám to dobře :slight_smile:
29. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor To je mi opravdu líto:( Já jsem tak musela nechat utratit fenku rotvíka, přestala ze dne na den chodit apak zjistili, že má na plicch neoperovatelný nádor:( Kéž by se z toho dostal...
Taky mě to dnes moooooc lákalo ven, ale nějak nemám odvahu se někam vydat. Zítra ale kousek zkusím ujít, aspoň s malou do cukrárny kde si pohraje s malým od sousedů a já přijdu na jiné myšlenky, bo doma už mě napadají jen samé hrůzy...
29. led 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek