• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@vendullka jo do cukrárny bych šla hned,honí mě mlsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: To bude mít Lucinka radost.
29. led 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak pojď s náma:slight_smile: Mají tam docela hezký hrací koutek, tak je to fajn, je to asi jediné místo v Napa, kam se dá takto s dětma jít..
29. led 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka jé já bych šla hned :slight_smile: ale zítra jedu s budoucí tetou zkoušet paruky do tesca,jelikož se po 10letech berou a chce měnit barvu a střih tak to jdeme zkoušet...dej si pohár i za mě :slight_smile:
29. led 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tak to bude taky dobrá zábava:slight_smile:)) Dobře dám, zatím si to ještě můžu dovolit, ale ne že po něm moc přiberu :wink: :grinning:
29. led 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka to jo :slight_smile: neboj přiberu já :grinning: jé já bych si táááák dala pohár,mňam...
29. led 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Pokud jdou kila na Tebe, dám si i za Tádu :grinning: :grinning: :grinning: Tak se stav před a nebo po, jdem tam po deváté...
29. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no já mám blbě vycházky...musím napat zítra PA a 6.2. jdeme na ten oscar,tak si pak nechám vycházky přesunout na odpoledne a pak se stavím :slight_smile: stejně půjdu nakouknout do Růženky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor No jo, vycházky to je boj:( Já se poprvé kvůli Kudrnovi málem ani nevdala, bo můj Dr. tam nebyl a on mi nechtěl napsat žádné vycházky, ale to mě tehdy Henčlová zachránila a napsala mi neomezeně, to tehdy ještě šlo. Na něco je ta práce na porodnici dobrá:slight_smile:)))))))))
29. led 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka to jo,tak já s Kudrnou problém nemám...a třeba po tom co se nám stalo bych ve Zl nemocnici nechala některé doktory zastřelit,jelikož sem tam byla jako zvířátko v zoo....Hečlová mě tehdy naštěstí pustila domů,jinak bych snad skočila z toho vrchního patra domů a Kudrna byl jediný,který projevil lidskost a trochu lítosti a pochopení...
29. led 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, muzu se k vam jeste pridat??? Jsem primo ze Zlina a TP mam 16.7.2012 :slight_smile: Po miminku jsme moooooc touzili, ale matka priroda to tak uplne nevidela.. :cry: Nastesti mame mooooc sikovne doktory na Klinice reprodukcni mediciny tady ve Zline a s jejich pomoci se nam zadarilo hned pri prvnim IVF :slight_smile: Ted se modlime, aby i nadale slo vsechno takhle "hladce" :slight_smile:
29. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinous Ahojky,to víš že jo :slight_smile: já sem si říkala kde se touláš...uvidíš,že to bude oki :slight_smile: smůlu máte vybranou tak jako my.
29. led 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Díky, Peti :slight_smile: Já jsem sem už několikrát párkrát nakoukla, ale nějak jsem se neodhodlala k diskutování :slight_smile: Máme s holkama uzamčenou skupinu těhulí a snažilek po IVF, občas tam něco písnu, ale není to asi úplně ono :slight_smile: Navíc nějak pořád nestíhám, přestože jsem samozřejmě doma, takže času by mělo být ažaž :slight_smile: Ale nějak pořád chybí :slight_smile: Takže s tím mým psaním to není nijak intenzívní :slight_smile:
S tou smůlou pevně doufám, že ji máme už taky vybranou.. já jsem si luxusní masakr užila ještě i po odběru vajíček, tak si teď říkám, že už to prostě MUSÍ být všechno v pořádku :slight_smile: Teď jsem sice už týden na hromadě a nelepší se to, ale mimuško je bojovníček, tak to spolu zvládneme :slight_smile:
29. led 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinous nemáš vůbec zač,taky sem víc na zamčených skupinách...jinak o čase mi ani nemluv,naštěstí poslední týden je klidnější,tak doufám,že to tak i zůstane :slight_smile:
Jsem ráda,že už je ti líp :slight_smile: Tak snad budeš brzo úplně fit i s miminkem.
29. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor No právě že mi líp není :frowning2: Ono asi holt bez ATB to jde pomalu.. Manžela jsem taky nakazila, v pátek byl u doktora a dostal ATB a dneska už je skoro fit a zítra valí do práce... No a já furt nic, teď už jsem dokonce i bez hlasu.. No nedá se..nezbývá než čekat a tiše trpět :wink: Peti, Ty jsi přímo ze Zlína?
29. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinous nene z Otrokovic :slight_smile: ale ve Zl jsem často.....no tak hodně vitamínů a odpočívej.
29. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Tam jsem kdysi dáááávno bydlela..od dvou do šesti let :grinning: Jojo, vitamínovat se snažím, no uvidíme, snad se to pomalu začne zlepšovat. Teď jdu pomalu do hajan, tak hezký zbytek večera a dobrou :slight_smile:
29. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Pokud myslíš Kudrnu ml., tak ten je ok, já myslela Kudrnu st.:slight_smile:

@janinous Vítám Tě tu:slight_smile:
29. led 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka toho st. znám jen od vidění z porodnice....jo prosím tě nevíš kolik stojí v nemocnici ten 4D ultrazvuk?
@janinous dobré ránko,tak snad pomůžou :slight_smile:
30. led 2012 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor myslíš na podíváni nebo na nahrání? když Ti to jen uážou, je to zdarma, ale nahrávku nevím:(
30. led 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no já myslela jak se chodí navíc do toho 28tt jjak ti ukážou v tom 3D nebo 4D to jak vypadá tvář miminka,udělají ti video a pár fotek....
Jinak jukni plánuju další focení (teda první asi vykradu banku) :grinning: :sunglasses:
http://www.beremese.cz/fotoblog/petrajavor/album/foceni-k-pulrocnimu-vyroci/
30. led 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jojo, já to pochopila, ale my si nahrávku nenechali dělat, jen jsme se podíali, protože malý byl špatně otočený, tak nešel skoro vůbec vidět a fotky jsem měla gratis, tak Ti moc neporadím:(
Ty jsi na Ty fotečky zatížená, coo?:slight_smile:))))))))
30. led 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ale náúady máš perfektní! :wink:
30. led 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no video nepotřebujeme,ale fotky bych chtěla...se budu toho 6.2. muset zeptat...
Jo miluju fotky (teda jen ty co nás fotí Veru,jinak sem všude hnusná) a myslím si,že výročí a focení bříška (které jsme stejně plánovali) je vhodná příležitost na pár fotek,jen mě manžel nechá zavřít do blázince,že mi z těch hormonů úplně hráblo :slight_smile: :grinning: mu to budu muset nějak politicky vysvětlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no mě se kombinace barev červená-tyrkysová-bílá bílí asi od září,ale měnit barvy svatby,tak by manžel utekl :grinning: tak sem našla využití jinde,mě hrozně baví plánovat,jak věci na focení,svatby,oslavy a všechno takové :grinning: sem magor,ale pšššt :sunglasses: :grinning: :confused:
30. led 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Vím že dřív stála 100jedna, ale teď mají nové ceníky.
Ale ne, nenechá, bude rád, že máte krásnou vzpomínku. A nevěřím, že bys mohla být na fotce hnusná, všude Ti to moc sluší!!!
Ta kombinace je opravdu úžasná a jsi šikula, jak jsi hned našla využití :grinning:
Ale nejsi, to máš nškdy vidět mě co vymýšlím:slight_smile:))))))))
30. led 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no na fotkách od Veru jsem krásná,ale když mě fotí třeba manža bych ho zabila,proto se nerada fotím...teda krom s Veru :slight_smile: ale věřím,že když je dobrej fotograf každá žena je krásná....
No optám se jak tam půjdeme :slight_smile:
30. led 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jsi brepta, nevěřím ani slovo, že by Ti to někde neslušelo :wink: To bude nejlepší...:slight_smile:
30. led 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka jako vidět fotky co máme z akcí se zasměješ,nejhezčí fotku snad mám někdy ze 4ráno kdy jsem si fotila botu :grinning:
30. led 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka no můj tatínek by řekl na blbosti generál :grinning: to by mi šlo :grinning: a co Lucinka po ránu,už se těší do cukrárny?
30. led 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek