• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
Ahojte holky, dnešek trávím opět víceméně v posteli, tak sem jdu aspoň písnout, když už jsem se sem vetřela, tak ať hned nezmizím :slight_smile:
@vendulka Díky za přivítání :slight_smile: Tobě už se to krátí, co? Odkud jsi? A co čekáte? Víte pohlaví?
@petrajavor Dívala jsem se na beremku na ty Tvoje nápady na focení a opravdu smekám!!!!!! Nenapadlo Tě, pořídit si zrcadlovku a pustit se do profi focení???? Já mám zrcadlovku, ale zas nemám tyhle nápady.. Klobouk dolů teda!!! :slight_smile:
30. led 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinous jako já nejsem fotograf,nemám to oko,ale baví mě organizovat,zařivat a vymýšlet tyhle věci,taže když budeš chtít něco ti vymyslím :slight_smile:
30. led 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Super nabídka, díky..beru na vědomí :slight_smile: Fakt jsem to obdivovala i na těch vašich svatebních fotkách - to je neskutečné, co sis všechno vymyslela..a všechno do posledního detailu!! :slight_smile:
30. led 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Lucinka si cikrárnu užila, zase se po delší době hezky vyblbla, ale já už si přeju to mít za sebou, bo fakt nic nevydržím...
30. led 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinous Krátí, ale poslední dva týdny se to nějak táhne... jak jsou problémy, tak je t na dlouhý běh... Měli by jsme mít chlapečka a jsem z Napajedel:slight_smile:
30. led 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinous jojo to není problém :slight_smile: jé moc děkuju,mě to fakt baví,vymýšlet blbosti a různé drobnosti,to jsem vždycky ve svém živlu to albíčko na focení v květnu je asi 2h práce z rána...jinak svatbu jsem od rozhodnutí,že to budou knoflíky,měla za 3měsíce hotovou,promyšlenou i s detaily.....byl to pro mě úžasný relax a hlavně to odvádělo myšlenky,když jsme přišli o našeho andílka....
30. led 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendullka no my byly s tetou dneska v tescu tak jsem si dala aspoň u meca malý pohár s čokoládou,doufám,že ty sis za nás dala nějaký dobrý :grinning:
30. led 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky z regionu. Dnes jsem byla na posledni KO u meho lekare. Tlak, KTG, UTZ vse v poradku, vahovy odhad 3.000 gr. Tento ctvrtek 2.2. jdu uz do porodnice domluvit podrobnosti a termin porodu. Pry je mozne, ze si me tam zrovna i nechaji. Tak dam potom vedet :slight_smile:
30. led 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petrajavor aspoň že tak:slight_smile: Neboj, dala jsem si za nás všechny:slight_smile:))))))))
@amrash Přeju hodně štěstí ve čtvrtek a ať všechno dobře dopadne!!!!
30. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Vidím, že řešíte cukrárny a poháry :grinning: My jsme byli v sobotu na oslavě, tak cukrovíčko dojídám ještě dneska, výborné ho měli :dizzy_face: :wink:

@janinous vítám tě mezi námi :wink: Četla jsem, že jsi nemocná a trápíš se bez atb..Proč ti dr. nechce dát atb? Je hodně druhů, které se můžou i v těhu a je lepší to zahnat zavčasu, než se v té nemoci dlouho plácat :unamused: Doufám, že je ti už aspoň trošku líp!

@amrash tak to na tebe budem myslet a doufám, že dáš nějakým způsobem vědět!

Jinak já jsem poslední dny nějaká "dolámaná", asi se nějak roztahujou žebra nebo co, že mě tak bolí.. Zítra se jdu ukázat na kardiologii, tak snad to bude v pořádku a ve čtvrtek mám klasika kontrolu u své dr., tak to zas doufám, že bude utz, když minule nebyl.. Už jsem to svoje miminko neviděla ani nepamatuju :dizzy_face:
30. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendullka
@pampeliska1 Dekuji dekuji. Urcite budu prubezne referovat. Net mam v mobilu, ktery beru s sebou, takze budu s vami ve spojeni.
Jeste, ze jsme s MM o vikendu dokonale prichystali detsky pokoj, veci, postylku atd. :slight_smile:
30. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka to je super...
@amrash ahojky,tak to jsem zvědavá :slight_smile: jinak hodně štěstíčka,pohodový porod a zdravíčko tobě i pro miminko :slight_smile: Už se těším na info od tebe :slight_smile:
31. led 2012 v 05:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Ahojky, díky za přivítání :slight_smile: Jojo, odešla jsem od ní před týdnem bez antibiotik a ještě se mi skoro vysmála, že mi nic není, tak proč tam lezu :cry: Takže teď jsem hodně na vážkách, jestli tam jít dnes znovu nebo prostě vydržet, ono to jednou přejít musí :frowning2: No uvidím.. Noci jsou vždycky nejhorší, ráno už to celkem jde.. takže v noci si říkám, že stoprocentně k doktorce zajdu a jak se to během rána pomalinku zlepšuje, tak si to vždycky rozmyslím.. Nemám sílu tam sedět v čekárně plné bacilů třeba dvě hodiny, jak je to u mojí DR běžné... Tak uvidíme :slight_smile:
Jinak gratuluji k holčičce a držím pěsti!! :slight_smile: Kdy a kde Ti zjistili pohlaví miminka? Nám se zatím nedaří..ale tak ještě je čas... Vidím to asi až na ten velký UTZ - jdeme 7.3. :slight_smile:

No nic, musím vás konečně dočíst, ať jsem trochu v obraze :slight_smile:

Jinak dobré ránko všem :slight_smile:
31. led 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinous ahoj, to se ti ani nedivím, že se ti nechce v čekárně trčet :unamused: A ty pocity, jak si člověk v noci říká, že ráno na 100% k dr. jde a pak si to rozmyslí, taky znám :confounded: :sweat_smile: Naštěstí teď jak jsem těhotná mě žádná choroba nezklátila (a doufám nezklátí), je to asi i tím, že jsem už od začátku doma.
No pohlaví nám řekli už ve 12.tt, ale nebylo to jisté, pak na tom velkém utz jsme se zapomněli zeptat, ale všechny tyto "speciální" vyšetření dělala moje mudr., tak jsem se jí pak ještě ptala v ordinaci, kde má taky dobrý utz a říkala, že to vypadá pořád na holčičku.. No je pravda, že mi to nikdo neřekl na jisto :sweat_smile: Ono to na jisto asi z utz není nikdy, ale stejně jsem někdy na vážkách, jestli je tam opravdu holka :sweat_smile: Třeba moje mamka je přesvědčená, že čekám kluka, tak doufám, že se plete :sweat_smile: :confused: :grinning:
Dívám se na tvůj TP, to má narozeniny můj tatínek a já mám hned den po něm - 18.7. :wink:

@amrash tak budem čekat na horké info z porodnice :wink:
31. led 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 No já jsem taky doma od začátku, jsem po IVF a stejně se ke mně nějaký bacil dostal :frowning2: Předminulý pátek jsme byli ve sklípku, "zapíjet" holčičku od manželové sestřenice, tak si říkám, že jsem to chytla asi tam, protože tam za prvé nebylo úplně nejtepleji a za druhé spousta lidí nachlazených a bacily jen lítaly.. To mi těch pár džusů za to nestálo :frowning2: No nedá se..
Nám doktorka na OSCARovi tipla holčičku, když jsme na ni naléhali..ale jen prej tak na 60%, takže se toho raději vůbec nechytám, ať pak nejsme třeba zklamaní.. Nééé že bysme nebyli šťastní i za chlapečka..ale po holčičce toužíme o fous víc :slight_smile: Moje okolí je komplet přesvědčeno, že čekáme holku, tak jsem zvědavá :slight_smile: Jména máte vybraná??? :slight_smile:
31. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji @petrajavor za hezka slova. Nejak se mi to vsechno rychle priblizilo. Tim, ze budu mit cisare necekam vlastne az do 40tt a je to nebezpecne blizko!
31. led 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Tak horke info z porodky budu rozhodne podavat. Uz jsem tam jak doma - vsechno prosmejdene jak jsem tam byla.nekolikrat na pohotovosti :grinning:
31. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash nemáš zač,to těhulkování utíká hrozně rychle,za chvilku vás bude doma o jednoho víc :slight_smile:
31. led 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na kardiologii jsem dopadla dobře - vše v mezích normy, tak jsem ráda :wink:

@janinous nj, někdy ten bacil sedne, ani nevíš jak :unamused:
My jsme na tom podobně - taky bychom byli šťastní za chlapečka, ale prostě holčička by byla "lepší" :slight_smile: No pokud to opravdu bude holka, tak to bude ASI Dorotka :wink: Vy jste na tom se jménama jak? :wink:

@amrash no jsem zvědavá, jestli si tě tam opravdu nechají! Co myslíš? Já si myslím, že dají mimču ještě tak týden čas.. Ale to jen tak střílím :grinning:
31. led 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 S těmi jmény zatím bojujeme :slight_smile: Na kluka to vypadá, že vede Daniel.. No a holčička..těch je tolik, že nejsem schopná vybrat :slight_smile: Ema, Sofie, Sára, Nikol, Adélka, Eliška..a to zdaleka není všechno, co mám napsáno a nad čím dumám.. I ta Dorotka je mezi nimi :slight_smile: Prostě nevím.. Původně jsme měli Sofii jasnou..a pak mě ségra nahlodala, že k příjmení Kadlečíková to zní blbě..tak jsme vybrali Ellu..a když jsme se s ní už úplně sžili a mysleli jsme, že máme jasno, tak zas ségra přišla s tím, že jí to vadí, protože ona má Nelu..no a mně se právě líbilo, že to zní podobně a ségra na začátku nebyla vůbec proti.. No takže tak jsem na tom se jmény a mojí sestrou :grinning: Už se před ní bojím cokoliv říct... Jinak už si ani nemyslím, že Sofie Kadlečíková zní nějak blbě..slyšela jsem Sofii zkombinovanou i s daleko horším příjmením :slight_smile: Když píšeš Dorotka - ASI - tak jaké méte další ve hře??? A kdyby nááááááhodou se holčička ještě změnila na kluka, tak co? :slight_smile:
31. led 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor To tedy jo. Nedavno jsem tehu zjistila - presne pred prazdninami (v praci meli radost :grinning: ) jeli jsme na dovcu, potom sibovani s nabytkem doma, nakup vecicek, Vanoce, priprava pokojicku a bum... je to za dvermi. Takova rychlovka. Jeste jednou bych to ale chtela zazit!!!

@pampeliska1 Taky v to doufam, ale primo v porodnici mi rikali, ze kdyz je to planovana sekce, mela bych tam od 37tt uz byt. Asi pro jistotu. Dopada na me mirna predporodni depka :-\
31. led 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinous to máte vybrané samé pěkné jména.. Myslím že všechna jsou teď hodně v kurzu.. Jen se přiznám, že na Sofie jsem už trošku alergická :sweat_smile: Mám pocit, že se tak teď jmenuje každá druhá holčička, co se narodí.. :sweat_smile: Myslím si, že s tím příjmením je to naprosto v pohodě :wink: No je pravda, že Nela a Ella by se pak mohly plést, že budeš volat Neli a přiběhnou obě :slight_smile: (u nás to tak doma bylo se psem, který se jmenoval Kelly, já jsem Eliška, tak jsem si často myslela, že volají na mně :grinning: ).
No já myslím, že u té Dorotky už zůstaneme, protože manžel žádné jiné jméno nechce, ale mě se ještě líbila Mariana, Evelína nebo Nina..
Chlapeček by byl buď Mikuláš nebo Tomáš po tatovi, ale s tím si ještě moc jistí nejsme, co tam napíšeme.. Žádné jiné klučičí mě ale nenapadá, tak by to bylo jedno z toho...
Vy máte na kluka jaké tipy? :wink:
31. led 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash no mě to povídej....loni v únoru jsme se rozhodli pro svatbu,v březnu jsme začali plánovat,v dubnu jsem otěhotněla,v květnu se vše předělalo v červnu jsme o andílka přišli,pak dva měsíce smutku,září samej doktor a to až do konce roku a v říjnu zjistili,že jsme tři,připadá mi to jako včera když se mudr dívala uz a říkala,že sem asi těhotná a já se jí snažila vysvětlit,že to není možné a ono to není možné už 22tt :grinning: no je skoro únor,máme po svatbě,Táda má doma spoustu věcí a já si začínám říkat,že mi bude co nevidět 26 a než manža oslaví narozeniny (máme je 2měsíce po sobě) budeme tři :grinning:
Jako někdy nechápu to rychlost a to jak bude malej na světě bude toho času míň a míň a utíkat bude rychleji a rychleji :slight_smile:
31. led 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 No právě s tou Sofií mě to štve... Já jsem se do toho jména zamilovala už v sedmnácti, kdy jsem porpvé četla Sophiinu volbu..od té doby jsem věděla, že chci Sofii :slight_smile: No a kde by mě napadlo, že budu mít prvního prcka až v 33 letech?!?!?! A že Sofie bude skoro nejpoužívanější jméno v Česku? :wink: Takže to mě taky trochu odrazuje... Nejraději bych nějaké jméno, které teď né úplně frčí :wink: Ale takové se mi většinou zase nelíbí, to je těžko :slight_smile:
Na kluka jsme ještě přemýšleli o Adamovi, Jakubovi (po tatínkovi) a Honzíkovi.. Ještě před dvěma týdny jsem byla pro Jakuba, strašně se mi líbí..ale pak jsem si řekla, že Kubíka chci doma prostě jenom toho mého jednoho.. :slight_smile: Tak momentálně vítězí ten Daniel :slight_smile:
Jinak s tou Nelinkou a Ellinkou je to fakt na prd.. Ještě mamča má kočku Lillinku, tak to by bylo úplně super, až by holky šly do služby k babičce..protože Neli, Elli a Lilli zní fakt stejně :grinning:
31. led 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny úplně sem se zapomněla podělit....včera jsem byla s tetou zkoušet barvy vlasů a pak se dívala po snubních prstýncích,myslím si,že sem tady psala o zvyku u nás v rodině dávat za děti prstýnky....někde na mk sem četla že se obecně dává zlato jako ve smyslu zlato za zlato... :slight_smile: já včera viděla jeden prstýnek a ten je přímo perfektní a dokonce nás to ani nezrujnuje,prstýnek s černou perlou :grinning:
31. led 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrajavor Cim jsem starsi, tim mi vse pripada zrychlenejsi - relativita? Nebo je to dano rychlym tempem zivota nas vsech?
Jsem rada, ze se vam s muzem podarilo prekonat tak hroznou a smutnou zivotni situaci. Mozna vas miminko tak milovalo, ze se vratilo ve zdravem telicku. Co my vime... Hlavne budte zdravi, spokojeni a uzivejte si krasneho rodinneho zivota naplneneho laskou!
1. únor 2012 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash děkujeme..no dneska je život rychlý tak jako všechno...ale jsem ráda,že manžel se v tom kolotoči dokáže každý den zastavit aspoň na chvilku a věnovat se nám...včera poprvé malý kopal tak,že to bylo dost cítit a trošku se mi zavlnilo bříško :slight_smile: manžel měl i slzy v očích...jsem ráda,že tyhle chvíle prožívá s náma a za slzy se nestydí...slzel,když poprvé slyšel srdíčko i když nám řekli,že čekáme chlapečka :slight_smile:

Jinak sem vyflustlá ,malý zjistil,že když kope věnujeme mu 100% pozornost,takže kopal do 23h večer. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já sem dneska totálně hotová...
1. únor 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor To buď ráda, že teprve začíná kopat, za chvíli to bude 100x horší :wink: Malý začíná nejvíc řádit zásadně mezí 22-23h a vydrží mu to u do jedné:slight_smile:
Jinak od včera už jsem zase na nervy, bo už mi na stahy nepomáhají ani prášky a ráno to opět vypadalo, že se rozsypu. Do toho se mi zablokovala kyčel, takže nemůžu ani pořádně chodit - měla jsem to i u malé, takže si to opravdu užívám. Ještěže je teď dva dny tatínek doma s náma.
1. únor 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak aspoň nějaké + tatíne se postará a ty jen lež a ani se nehni,ještě máte čas...
1. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor S tim vlnenim briska je to sranda, nekdy mi to prislo, jak maly "vetrelec" kdyz se mi bricho samovolne vzdouvalo vsemi smery. A nejvic v dobe od 22 - 02 do rana. Maly bude asi sova po mne. Ted uz pohyby tak intenzivni nejsou - malosek uz ma malo mista, ale i tak se nekdy radne protahne a trefi do zeber, nebo mocaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek