• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@petrajaNejhorší je, že bříšku je celkem jedno v jaké je poloze, jestli stojím bo ležím, ale nedělám nic neboj
1. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak aspoň si odpočineš....třeba to pomůže...
1. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, maminy. Dnes jsem byla poprvé v poradně přímo v porodnici. Doufala jsem, že už dostanu přesné datum sekce, ale kdepak. Jsem zavřená, UTZ, KTG ideální, takže mám naběhnout ještě jednou příští pátek. Pak už mě čeká (snad od pondělí13.2.) hospitalizace a ten :hearts: :hearts: :hearts: nejkrásnější Valentýn :hearts: :hearts: :hearts:
2. únor 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@amrash tak to jsou dobré zprávy, ne? Že si miminko ještě pěkně v bříšku pohoví a povyroste a půjde ven, až na to bude víc připravené..Aspoň to pro něj nebude takový šok.
Tak že by 14.2. byl ten den D? :wink:
2. únor 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Ja jsem moc rada, ze mame jeste cas a ze muzu byt jeste doma. Sice uz toho moc neudelam, ale.doma je doma. Funim, otekaji mi nohy, porad litam v noci na wecko, mam problem se otocit i v posteli :slight_smile: Jak rikam - musim uz byt vsem doma otravna :grinning:
2. únor 2012 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash to dostanete krásný dárek na Valentýna :slight_smile:
3. únor 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor No to teda ano - bude to takovy nas maly dadecek :slight_smile: Uz zbyva jen 11dni. Zacinam mirne panikarit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash tak už si to jednou zažila,tak teď to bude hračka :slight_smile: jako já mám stále strach,že něco zapomenu,sem zvědavá zda to někdy přejde...
3. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Zazila, ale uz je to tak davno, ze jsem znovu skoro jako prvorodicka.
Z ceho mas obavy? Co myslis, ze zapomenes?
3. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash nevím cokoliv pro Tadeáška a ten pak bude chudák nešťastný....
Tak myslím si,že tohle se nezapomíná :slight_smile:
3. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Ted se v tom trosku nerientuji. Mas na mysli treba veci pro miminko - abys mela vse nachystano pro jeho.prichod na svet, nebo ze si s necim v prubehu zivota nebudes vedet rady a proto by se mohlo stat, ze by byl synecek nestastny?
3. únor 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash spíš ty věci....
3. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor No kdyz dodatecne zjistite, ze neco chybi, tak v prubehu dokoupite. Naopak clovek kolikrat neco poridi a pak zjisti, ze se ta vec ani nepotrebovala.
3. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny jak jste na tom,stále všechny 2v1?
7. únor 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky držte prosím zítra pěsti. Čeká mě velký utz, doufám že bude vše v pořádku a dozvíme se kdo to bude :dizzy_face:
7. únor 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Jasne, ze bude vsechno v poradku. Jinak ani neuvazuj!!!Navic je je to super expresivni zazitek. Nechte si nahrat i DVD - ja se potom jeste mockrat kochala doma :slight_smile:

@petrajavor Jo jo, furt vse pri starem. Ale je to cim dal tim tezsi a slozitejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash jdu přesně v 20tt+0 takže bych na 3D video chtěla jít až tak za měsíc ať je mimčo víc podobné miminku :slight_smile: ale 3D utz plánujeme, mám ho dostat od mamky na svátek začátkem března.
Budeš mít krásný termín porodu :wink:

@petrajavor Peti, jak jsi na tom s předporodními kurzy? Nebudeš náhodou chodit od 21/2 k Romči Gogelové do Nekky?
7. únor 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Nam se malosek nechtel porad otocit, takze bohuzel 3D UTZ nemam, jen normalni + jen kousky 3D. Mam foto, ale to jsem tam musela extra a obe jsme s MUDr trepaly pupikem, abych mela aspon tu jeho pusenku vyfocenou :grinning:
7. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash toho se taky bojím. Nesnáší dotyky na břichu. Když já nebo partner dáme ruku na břicho, tak přestane kopat a začne zas až po oddělání ruky :grinning: a na všech předchozích utz nám spalo a ani se nepohlo. Jo, naplánovat si to můžeme.... :grinning:
7. únor 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Jo jo, nektera mimca jsou proste pekne vykutalena a delaji si z rodicu srandicky - znam to :grinning:
7. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash já se v týdnu zkoušela domluvit že "jestli kopneš jednou, tak jsi holčička a jestli kopneš dvakrát hned po sobě, tak jsi kluk" a? kop kop kop :grinning: :grinning: takže jsem furt stejně chytrá :grinning: M už si dělá srandu, že je jak jedna naše kočka, ta když ji hledám tak dělá "pššt já tu nejsu" a Cipísek to dělá taky s tou rukou :grinning:
7. únor 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Podle kopancu by to tedy byla jasna dvojcata - chlapecek a holcicka :grinning: :grinning: :grinning: Proste miminko sprymar, vzdyt to rikam!
7. únor 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash :grinning: ale slíbené je jedno :grinning: snad se nějak zítra na tom utz domluvíme :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Hlavne se niceho neboj a partnera vem s sebou, bude to pro nej krasny a hluboky zazitek! Pak napis, jak jste dopadli! Drzim palecky :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash partner už bude na třetím utz :grinning: (byl v 7tt když bylo srdíčko, screening a teď zítra) ten se nemůže dočkat.
Jo, určitě zítra napíšu :wink: díky
7. únor 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash to zvládneš....
@mochenkaa já zatím nijak,už týden píšu PA a ještě sem to nenapsala ale chodt vych chtěla až v březnu...když je to jenom 5lekcí :slight_smile: jinak neboj uz bude oki,držím pěsti....
Jinak holky dneska vyšel článek o naší svatbě http://originalnisvatba.blog.com/2012/02/07/petra-david/ mám fakt hroznou radost :grinning:
7. únor 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor těhle kurzů je 6, já si mohla vybrat, jestli chci chodit už v únoru nebo březnu. Ale kvůli M je lepší únor. Chce totiž chodit taky a teď mu přes směny vychází víc volna
7. únor 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor svatbu jste měli nádhernou, to už jsem určitě psala. A nápad s knoflíkama je super :wink: moc vám to slušelo
7. únor 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek