• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

3. května 2017 
@mochenkaa no já se musím zeptat v kolik ty kurzy jsou a jak....jelikož si nechávám posouvat vycházky a manžel taky může jen v určitou hodinu...no uvidíme :slight_smile: snad se zítra dokopu k tomu abych konečně sesmolila a poslala mail...navíc se musím stavit v pojišťovně jestli mi je teda probplatí....jo kolik tě ty kurzy stojí?
7. únor 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak pojišťovnu jsem nezkoumala, to se podívám, jestli z toho budu něco mít.
Lekcí je 6, jsou v úterky 16-18 hod a cena je 1500,- a je jedno jestli tam chodíš jen ty nebo i partner, cena je stejná. Já jsem si vybrala tuto, protože je to rodinná známá, PA tady ve Zlíně v porodnici a pracuje i s homeopatiky. Pokud budeš chtít, dám ti kontakt
7. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no já mám kontakt na Karlu Štěpánovou ze Zl nemocnice...známá co tam dělá říkala,že je celkem jedno které z těch dvou co jsou v nemocnici napíšu....jinak já na homeopatika moc nejsem....no já mám hutnickou,jelikož ona má příspěvek 2000,- VZP klasicky škudlí a prej nedává nic,ale zeptej se v tvé pojišťovně :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak oprava už je to jen 1500 to od nového roku skosili :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň něco a je v tom toto
Příspěvek až 1 500 Kč je možné využít na:

produkty zakoupené v lékárnách - vybrané vitaminy, doplňky stravy pro těhotné a léčiva
nadstandardní vyšetření nebo péče ve zdravotnických zařízeních spojená s těhotenstvím, nehrazená, nebo částečně hrazená z všeobecného zdravotního pojištění a hrazené pojištěnkou * - např. prvotrimestrální screening
kurzy pro těhotné, plavání pro těhotné, masáže těhotných, psychoprofylaktická příprava těhotných k porodu.
Příspěvek možno čerpat také na Dianatal – porodnický gel
7. únor 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor já mám ozp a ta má 1000,- ale jde to nějak navýšit na 2500,- jak půjdu ve čt do poradny tak se půjdu zeptat. Mám podanou žádost na vojenskou pojišťovnu tak nevím jak to je v případě když v tom roce přecházím. Teď jsem se dívala a jsou tam vitamíny, screening, utz navíc, kurzy, náklady na porod, plavání a cvičení dětí a rodičů, příspěvek na monitor dechu.
Tak já mám tu druhou PA :grinning:
7. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa tak já si myslím,že když ke změně dojde až na konci roku měli by ti příspěvek dát,jako účet od PA bych jim odnesla,ať ti něco dají,stejně nás jen okrádají...
7. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor z té vojenské mi právě říkali, že se to mění nějak kolem léta.. půjdu se zeptat a uvidím
7. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jojo :slight_smile: tak sem té pa napsala,už budu čekat jen na odpověď...
7. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa tak mi došla odpověď budu chodit březen-duben a stát to bude 1300,- :slight_smile:
@vendullka tak co jak je?
8. únor 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čekáme Davídka :dizzy_face: má 24 cm a 312 gramů. Je zdravý a podle M podobný na tatínka :grinning:
8. únor 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mochenkaa gratuluji k Davídkovi :slight_smile:
8. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor díky. Jsme moc rádi že je v pořádku. Měl ruky za hlavou, nohy křížem a pokopkával nohama :grinning: to celou dobu utz :grinning:
8. únor 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa tak to je super :slight_smile:
8. únor 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa super zprávy! Gratulace ke chlapečkovi! :dizzy_face:
8. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Take velka gratulace i ode mne ke zdravemu Davidkovi!!! :slight_smile:
8. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Také se přidávám s gratulací!
@petrajavor Nic moc to není, ale bojujeme...
8. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa tak to je fakt pohodář,to je super :slight_smile: náš malej se neustále vrtí,kope a nevydrží chvilku v klidu.
@vendullka tak hlavně že bojujete a si stále 2v1...
9. únor 2012 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor včera už to zase vypadalo bledě... Přemlouvám ho ať ještě dva týdny vydrží, že se snad do té doby i oteplí:slight_smile:
9. únor 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka tak snad to prcek ještě ty dva týdny vydrží a bude to oki :slight_smile:
9. únor 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka já dneska budu vraždit :angry: :angry:
9. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 četla jsem,že si v jedné diskuzi psala,že když chceš kojit strkáš malíček prckovi do pusy...proč? nějak tomu nerozumím...
9. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor no používá se to, když chceš mimčo "donutit" aby začlo sát..že se mu první strčí do pusinky malíček, ono začne cucat a sát a pak se mu do pusinky vrazí prso. Tak nějak to popisovala PA na kurzu a pamatuju si to i z praxe na šestinedělí, že se to dost dělá.
9. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 by mě zajímalo jak to dělají sestry v nemocnici když mají gelovky...jinak děkuju za vysvětlení,sem nechápala na co ten prst :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor - myslím jako že jsou zakazáné pro sestry
9. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no nepřekvapuje mě,že se u nás dělá něco co je zakázané.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jojo došlo mi to...
9. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor sestry se chcou taky líbit :wink: Zvlášť když mají nehty zničené z neustálého umývání a dezinfikování.. Taky jsem je i přes zákaz nějakou dobu v práci nosila, ale pak začly chodit kontroly, tak jsem je dala dolů..Za pokutu nějakých 3tis (nebo 5?, už nevím) mi to nestálo :zipper_mouth:
9. únor 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jojo to mi povídej,když věčně máčíš ruce tak nehty nic nevydrží a mě třeba pomáhají když šiju,oprava když sem šila....a u nás v práci když děláš s penězma ti taky každý čumí na ruce....takže je mám už 9let a představa,že je sundám mě děsí....
9. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jo chtěla jsem se ještě prosím zeptat dostala jsem z posledního velkého uz z nemocnice zprávu je tam snad milion zkratek a i když mám v albu co která znamená jsem v tom ztracená,nevíš která je délka miminka,kolik má cm? děkuji
9. únor 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek