• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@petrajavor myslím si, že by to mohlo být CRL?
9. únor 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela dost zkratek je uvedených tady: http://www.maminkam.cz/zkratky-z-ultrazvuku
9. únor 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Jaktože budeš vraždit? Ale neboj, nebudeš v tom sama, mám tentýž pocit:slight_smile:))))))
9. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka ale volala jsem našemu dodavateli internetu a děs...neustále jsem čekala až mě přepojí děs...bych ten tel vyhodila z okna :angry: a proč ty?
9. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Mě udělala velkou radost tchýně:slight_smile:))
9. únor 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím že taky čekám chlapečka :grinning: ,je jich tu pěkná převaha co? Všechno je v pořádku jen na mozku má nějakou cystu,což paní doktorka tvrdí že je to docela běžné a v 99,9% to vymizí,tak jí budu věřit a za měsíc jdeme na kontrolní ultrazvuk a tam prý už by měla být menší a nebo úplně pryč,tak věřím tomu že to tak bude :slight_smile: .No a u nás začíná boj se jménem,já nehodlám od Darka ustoupit a můj na něj nehodlá přistoupit,tak jsem zvědavá jak tohle dopadne :grinning:
9. únor 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo a délku mi neměřila,mám tam jen váhový odhad 440g :unamused:
9. únor 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
9. únor 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem pátrala na netu a doktorka nelhala,ta cysta pokud se nenajdou na ultrazvuku jiné vady sama o sobě nic neznamená a my všechno ostatní máme v pořádku :slight_smile:
9. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak hlásím, že už zítra mě čeká další poradna v porodnici a tudíž i definitivní domluva nástupu k hospitalizaci a porodu. Jsem trošku nervozní - v dobrém i zlém smyslu :sweat_smile:
9. únor 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amrash tak ti přeju ať ti to dopadne co nejlíp,už to máš opravdu za pár,docela ti to závidím,ale ono to uteče a budu to mít za pár já :slight_smile:
9. únor 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam Joooo, zlatý 22.tt :grinning: To jsem byla ještě plná elánu a pracovního nasazení. Teď už většinou jen funím, koulím očima a raduju se z faktu, když se mi podaří se ohnout a napoprvé si obléct ponožky :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@amrash :grinning: mám to ještě v živé paměti z prvního těhotenství jak jsem se ke konci otáčela v posteli z jednoho boku na druhý :grinning: ,ponožky jsem si naštěstí obouvat nemusela,protože jsem měla největší břicho v létě :grinning:
9. únor 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versam Já už to totiž všechno málem zapomněla a navíc jsem byla těhotná v létě - rodila jsem začátkem září. Takže tyto zážitky jsou pro mne nové. Ale ta postel je teda fakt maso, úplný atletický výkon :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@versam jůů, další chlapeček.. To tady budu se slečnou jediná :slight_smile: :wink: (jen aby to opravdu ta holčička byla :grinning: )
Držím ti palce, ať si prosadíš jméno, my se nejsme schopní domluvit jestli Dorota nebo Dora.. Já chci Dorotu, manžel Doru.. Tak jsem říkala, že vymyslíme nějaké úplně jiné jméno, ale to už teď moc nejde, když říkáme břichu Dorotka :sweat_smile: Manžel diskuzi vždycky ukončí tím, ať si dám Dorotu, ale když já bych chtěla, aby byl i on spokojený..Tak nevím no.
Ta cysta je opravdu častá, kamarádka to u holčičky měli taky, dokonce i nějak nad normu a holka je zdravá a v pořádku.

@amrash tý jo, trošku tuším jak se cítíš - takové to šílené těšení, ale zároveň obavy a celkově prostě smíšené pocity :slight_smile:
9. únor 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 u nás je ten kluk 100% i když můj se snažil ukecat doktorku aby mu dala aspoň nějakou naději že by to mohla být holka :grinning: No vidíš vy se aspoň zhruba shodnete na jméně,to my vůbec.Už jsem mu řekla ať si taky vybere klučičí jméno a bude mít dvě a každý mu budeme říkat jak budem chtít a až bude velký tak si vybere jméno sám které bude chtít používat,ale Darek bude první jméno :grinning: No zatím máme čas,tak třeba si na toho Darka zvykne :wink: . Dorota se mi líbí víc než Dora, řekni mu že Dora byla ta zlá sestra Popelky,takže Dorota bude určo lepší :grinning:
9. únor 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no kdyby mi řekli kluka, tak tomu věřím, ale přece jen u té holčičky "to" může být vždycky někde schované :sweat_smile:
Mě připadá Dora takové neznělé.. A jmenuje se tak fenka od kamarádky :sweat_smile: :grinning:
9. únor 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no vidíš další dobrý argument pro Dorotu :grinning: A neboj tvůj bude určitě spokojený,protože až se malá narodí tak ji budete říkat různýma zdrobnělinama které jsou stejné ať se bude jmenovat Dora nebo Dorota :wink:
9. únor 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash ještě že budu rodit v létě :grinning:
@versam gratuluju ke klukovi. Cysta nic neznamená, sestřenky malá to měla taky a do měsíce se to upravilo samo :wink: snad se nakonec shodnete na jméně.
@pampeliska1 jsem za Dorotu. Dora jí můžete říkat vždy :wink: Dorotka je naše nejstarší kočka :grinning:

a mimochodem, přesně tohoto jsem se bála pokud by řekli že čekáme holku :grinning: my jsme se nedostali dál než: Sara (moje volba) a Petra (M volba), naštěstí to teda řešit nemusíme. Ogara je to prý na 100% :grinning:
9. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam no to jo, v podstatě je to jedno, když to bude Dorotka, Dorča, Doris, Dorka :slight_smile: - on ale nejvíc řeší to, že když ji bude někdo oficiálně oslovovat (třeba ve škole), tak že je prostě hezčí Doro, než Doroto :zipper_mouth:
9. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa hned jsem si na to vzpomněla, jak jsi psala, že čekáte kluka, že se nemůžete shodnout na holčičím jméně.. :wink: Tak pro tentokrát jste hádek ušetření :grinning:
9. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ale vždyť jí můžou klidně říkat Doro i když to bude Dorota.A on si stejně každý bude říkat jak se mu bude líbit,a nakonec ona si sama může říct jak chce být oslovována :slight_smile:
9. únor 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam hmmm, to je taky dobrý argument, že si může říct sama, jak ji mají oslovovat :wink: :wink:
Ale mm určitě na to řekne, že ji přece budou oslovovat tak, jak se jmenuje :zipper_mouth:
9. únor 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa děkuju za gratulaci a taky gratuluju :grinning:
9. únor 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 mě nikdy nikdo neříkal oficiálně Gabrielo :wink: vždy jen Gábino, takže ono je to jedno. A i když by se jí pak Dorota nelíbila tak si bude všude psát Dora. Sestřenka je Leona a všude včetně vizitek má Lea :slight_smile:
Jo, to nám tentokrát krásně vyšlo s tím jménem :grinning: :sunglasses: :grinning:
9. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 no ve školce a na prvním stupni ji určitě budou říkat zdrobněle a na druhém stupni a pak i dál už si může sama říct.Ale neboj,myslím že nás to čeká všechny až budou naše ratolesti v pubertě tak nám nadají za to jaké hrozné jméno jsme jim to dali :grinning:
9. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mochenkaa hmm hmmm, díky za info, další argument :grinning: :grinning: Já jsem Eliška, tak to neposoudím :wink:
9. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versam tak to je jasné :grinning:
Ale já jsem třeba byla se svým jménem v pubertě spokojená, protože nás bylo málo (ne, jak teď každá druhá holčička :sweat_smile: ) a hodně lidem to jméno přišlo zajímavé.
9. únor 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 Eliška je moje maminka :wink: no dobrá najdou se vyjímky které jsou spokojené
9. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek