• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky, Otrokovice, Zlín a blízké okolí, přidejte se

20. dubna 2016 
@pampeliska1 my jsme byli na celé zš jediné 2 Gabriely (spolu v lavici :grinning: ) moc se mi toto jméno líbí, ale nechtěla jsem po rodičích. Naštěstí to Davča vyřešil za nás :grinning:
9. únor 2012 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 Jo jo, presne takove pocity se mi honi hlavou. Jsem desne natesena na zitrek na poradnu, ale uz se vidim, jak budu koulet ocima, az mi reknou presne datum.
@mochenkaa Mam dojem, ze v tech teplych mesicich je to asi opravdu trosku jednodussi. I kdyz vsechno ma sva negativa :frowning2:
10. únor 2012 v 00:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 neboj holčičku má ještě @ren01 :slight_smile: takže nebudeš sama....
Jen nevím co @kvetinka6 dlouho tu nebyla 19tt na krku zajímalo by mě zda tuší co čekají :slight_smile:
10. únor 2012 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor no jasnéé, úplně jsem zapomněla na Renču, snad mi to odpustí :sweat_smile: :grinning:
Dívala jsem se na profil Kvetinky6 a má tam chlapečka :wink: :slight_smile:
10. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 ta ho teď přidala,už mi to napsala :slight_smile: myslím si,že Renča ti určitě odpustí :slight_smile:
10. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky - úplně jsem na vás tady zapomněla! slibuju, že nakouknu častěj. A jak píše pampeliška - čekáme chlapečka... :grinning:.
10. únor 2012 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@pampeliska1 no odpuštěno :grinning: :grinning: Jinak dívám se,že už tam máš 30tt....toto letí,co? :wink:
10. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka6 no já jsem si říkala,kde se nám touláš...
@ren01 to říká ta pravá 26tt včera si psala že si v 6tt :grinning:
10. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor no ani mi nemluv :grinning: Letí to šíleně rychle...dneska jsem byla u své praktické doktorky pro razítko do průkajdy...tak už se válím doma :grinning:
10. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 nj, je to mazec ta třicítka :sweat_smile: Ale jsem ráda, jen ať to letí, už chci mít mimčo u sebe.. :dizzy_face: I když teda nemám skoro nic nachystané, ale to se nějak stihne :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 to už bude za pár :slight_smile: se nenaděješ a máš prcka u sebe :slight_smile:
10. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 takže si už na neschopence? :slight_smile: no já mám mudr v barumu a když sem přišla tak úplně hleděla....že šak jste se včera vdávala a dneska už miminko :grinning:
10. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor ne ne nejsem na neschopence,šla jsem si jen pro to razítko do těhu průkajdy...takže jsem si udělala volnější páteček :grinning:
10. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 no ty jen o měsíc pozděj, to už není takový rozdíl :wink:
10. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ren01 tak máš aspoň prodlouženej víkendík :slight_smile: já se už celé dopoledne hraboším z postele a chystám se do práce,se mě nechce a to tam jdu jen něco vyřídit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky - nemuzu spat, spatne se tu lezi - nechali si me totiz po dnesni kontrole uz v porodnici!!! Po nedeli me ceka porod. Tak trosku rychlovka. Clovek o tom celou dobu vi a pocita s tim, ale pak je z toho stejne trochu mimo :- p
10. únor 2012 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash ty máš vlastně tp v úterý :slight_smile: to už máš za chviličku...snad se tam aspoň trochu vyspíš,odpočineš si a v út půjde všechno hladce :wink:
11. únor 2012 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor No to jo, jsou to uz jen 3 dny!!! Ani se nestacim v tom fofru orientovat :grinning: Tady se moc nevyspim, prijdou mi tu uzke postele, tak jsem se v noci budila abych nesletela a navic byl budicek uz v 5 kvuli odberum :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash jeee, to jsou změny :slight_smile: (i když vlastně očekávané). Na jakém patře ležíš?
Taky mi ty postele připadají úzké, že jsem se báala, abych nespadla, když jsem byla v nemocnici jako pacient :slight_smile:
11. únor 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash tak ber to tak ještě 6 dní a jste doma i s uzlíčkem radosti :slight_smile:
11. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 Lezim na 5. patre. To je pooperacni gynekologie + rizikova tehu. Postele jsou fakt mrnave - zvlaste s tim brichem :grinning:

@petrajavor Pocitam, ze domu pujdeme tak nejdriv po 20.2. Takze jeste dlouha."rekreace" :slight_smile:
11. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash tak uvidíš,pak už to bude příjemnější když mimíšek bude s tebou :wink: i když ty postele ti nezávidím,já nemůžu spát doma natož tak tam...
11. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor No ja se doma taky v noci vrtela jak housena a nevedela jsem, jak si lehnout. Zvlaste v tech vyssich mesicich tehu, ale ze bych mela strach ze spadnu, to teda neee :slight_smile:
11. únor 2012 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash no já poslední 3noci děs,strach,že spadnu teda nemám,ale spat nemůžu dneska jsem na nohou od půl třetí,jelikož sem nemohla vůbec spat a ještě jsem budila chudáka manžela který musel jít do práce :frowning2:
11. únor 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor A jak je mozne, ze trpis takovou nespavosti? Brisko te jeste tak moc netlaci, ne?
11. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash tak to nevím,teď byl úplněk,tak sem si myslela že se mi špatně spí kvůli němu,ale dnešní noc byla fakt nejhorší a děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: když sem usnula malej začal kopat a když toho nechal a já spala asi 30min šel manžel unavenej do práce....snad dneska bude klid....
11. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Tak si odpocin pres den, pokud nemas neco extra v planu. Ja posledni tydny nespala skoro vubec a porad jsem cumakovala do tmy. Nevedela jsem, jak se natocit, pak me zas palila zaha a ve finale kdyz uz jsem usinala, tak jsem musela jit xkrat za noc na wecko :frowning2:
11. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash no mě malý skáče dneska po měchýři tak sem už uvažovala že se na ten wc odstěhuju,naštěstí v noci jdu jen jednou,takže dobré...no jelikož mi tvrdne břicho tak sem dopoledne navařila,napekla a teď čekám na manžela a bude jen relax :slight_smile:
11. únor 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor Jen jednou v noci na wc? Tak tomu se rika luxus :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@amrash no dřív jsem chodila asi 3x za noc,ale poslední necelý měsíc je klid a jdu jednou v noci a pak v 5ráno,jenže to už vstávám....
11. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek